Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

'SÖZ' den...'ÖZ'e...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri 'SÖZ' den...'ÖZ'e... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Eşimin görevi nedeniyle, çocukluğumun kentine gidiyoruz. Aile köklerimin olduğu ile... Dolayısıyla çok da yadırgı hissetmeyeceğiz kendimizi. Ama o kadar uzun zaman oldu ki... Bir dakika... Neler oluyor? 1984...Üniversiteye başlamamla İzmir... 1984... Babamı, yemyeşil gölümü yitirmemle birlikte... ?!.. ... ? . ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

'SÖZ' den...'ÖZ'e...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-07-2009, 04:24 PM   #121 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: 'SÖZ' den...'ÖZ'e...

Eşimin görevi nedeniyle, çocukluğumun kentine gidiyoruz. Aile köklerimin olduğu ile... Dolayısıyla çok da yadırgı hissetmeyeceğiz kendimizi. Ama o kadar uzun zaman oldu ki... Bir dakika... Neler oluyor?

1984...Üniversiteye başlamamla İzmir...

1984... Babamı, yemyeşil gölümü yitirmemle birlikte...

?!..
...
?
.
.
Allah'ım sen ne büyüksün!

2007... İşimi bırakmak, arınmak istiyorum...Cennetime bu dünyadayken kavuşmak arzum...

2008... Depresyondayım, hem de feci! İşimden uzaklaşıyorum... Cehennem!

Duam;

"Beni kuşatan, yol gösteren Allah'ım, gezegenlerin yörüngelerinde dönmesini, güneşin parlamasını da sağlıyor. Benim olan her şeyde bana rehberlik ediyor. ÖZ benim gerçek kaynağım. Sınırsız bilinç benim gerçek koruyucum."

"ÖZ her şeyin çözümünü biliyor"

"Allah'ım! Zihnimde, bedenimde, iş ve sosyal ilişkilerimle, parasal ilişkilerimdeki Yüce onarım için şükürler olsun"
.
.
2009... Yaşamımı döngüsel tekrarlarla allak bullak eden çekirdek inancımı buluyorum. Benden önce ölen kardeşim ve babamın ölümünden dolayı derin düzeylerde taşıdığım haketmeme ve suçlu olduğum inançlarını...

Arınma için etkin bir yol buluyorum: ho'oponopono, namı diğer hoop-arın...

Seni seviyorum... Özür dilerim... Lütfen beni affet... Teşekkür ederim...

Ve... inanılmaz şekilde arınmam gereken "ne" varsa, onunla ilgili durumlar karşıma geliyor... Süreç gittikçe hızlanıyor...

Ve Yüce onarım benim için işlemeye devam ediyor...

Hatıralardan arınıp ilahi olana teslim oldukça tezahürlerin şaşılası şekilde birbiriyle bağlantılı olduğunu bir kez daha fark ediyorum...

Şükürler olsun Allah'ım.

Olan her şeyin hayrıma olduğunu biliyor ve inanıyorum.

Bu vesileyle İzmir'den ayrılmanın hüznü biraz hafifliyor şimdi. O hüznü doyasıya yaşayıp, kan kırmızı şarabı içip, sonra arınacağım. Şimdi farkındalığımın hazzındayım.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2009, 04:37 PM   #122 (permalink)
Yüzbaşı

542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Seni seviyorum...

Özür dilerim...

Lütfen beni affet...

Teşekkür ederim...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 10-07-2009, 05:37 PM   #123 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

üzülme ismira'cım...vardır bundada bir hayır...

bende izmirde yaşıyorum...izmir farklıdır...bilirim...seninle tanışmayı çok isterdim....

ama eminim gideceğin yerde daha güzel şeyler yaşıyacaksındır...

hakkınızda her şeyin hayırlısı olmasını diliyorum...super
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2009, 07:56 PM   #124 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
üzülme ismira'cım...vardır bundada bir hayır...

bende izmirde yaşıyorum...izmir farklıdır...bilirim...seninle tanışmayı çok isterdim....

ama eminim gideceğin yerde daha güzel şeyler yaşıyacaksındır...

hakkınızda her şeyin hayırlısı olmasını diliyorum...super

Evet canım, bunda hayır olduğunu kabul ediyorum. Siparişi çok önceden vermişim bu konuda...

Tanışmaya gelince, bundan sonra tanışamayacağımızı kim söyledi?.. Zamanı geldiğinde olur her şey, değil mi?

Alıntı:
akınyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım sen süpersin....

sen gittiğin heryeri arınma iksirinle temizler,mis gibi yaparsın....

ne güzel benim arkadaşım yeni başlangıçlar yapıyor.....

Akınyıldız'ım, canım benim, heyecan ve coşkuyla içimiz titreyerek, Elif'in yeni günüyle birlikte, her yeni günün elifine de birlikte 'Merhaba' demedik mi biz?.. Ne mutlu bu anlarımıza. Şükürler olsun.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 10-07-2009, 09:11 PM   #125 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

ismira'cım gündüz elektrikler kesik olduğu için nete giremedim.sevineyim mi üzüleyim mi? bilemedim.ama bana yaklaştığın için mutluyum. (oturduğum ile)hayatım bu kahramanlık yolculuğuna çıkınca şehir, ev değişimi,arkadaş kökten değişim başlıyor.gerekliyse..demek ki senin için değişim hayırlı güzelim...
Alt 10-07-2009, 09:35 PM   #126 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

hakkında hayırlısı olsun...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2009, 09:42 PM   #127 (permalink)
Yüzbaşı

Sudem'ciğim, haklısın. Dönüşümün fiziksel koşulları da bu şekilde değişmekte. Demek ki böyle olması gerekiyor. Bunu sevgiyle kabul ediyorum, üzülmüyorum.

Bilinçli ya da bilinçsiz seçimlerimizin sonuçlarını yaşıyoruz. Ama ayrılıklar hüzün veriyor insana. Benimkisi 'hem ağlarım hem giderim' hesabı. Bir yanda umut, bir yanda hüzün... Olsun, ikisini de yaşayacağız işte...

Buradan güzel destekleriniz ve paylaşımlarınızla daha da kolaylaşıyor her şey. Çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 10-07-2009, 09:51 PM   #128 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hakkında hayırlısı olsun...
Teşekkür ederim sevgili AkçaPakça'mmm, şahin gözlü arkadaşım. Benim yara izlerim de böyle böyle şifalanıyor mu dersin?

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 10-07-2009, 10:03 PM   #129 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
ismira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sudem'ciğim, haklısın. Dönüşümün fiziksel koşulları da bu şekilde değişmekte. Demek ki böyle olması gerekiyor. Bunu sevgiyle kabul ediyorum, üzülmüyorum.

Bilinçli ya da bilinçsiz seçimlerimizin sonuçlarını yaşıyoruz. Ama ayrılıklar hüzün veriyor insana. Benimkisi 'hem ağlarım hem giderim' hesabı. Bir yanda umut, bir yanda hüzün... Olsun, ikisini de yaşayacağız işte...

Buradan güzel destekleriniz ve paylaşımlarınızla daha da kolaylaşıyor her şey. Çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız...
kıyamam ben İsmira'masözün bittiği yerdeyim...ama sizin için çok hayırlı olacağına inanıyorum.üzüntünü anlıyorum kolay değil.gelecek güzelliklere de izin verelim.
Alt 10-07-2009, 10:12 PM   #130 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kıyamam ben İsmira'masözün bittiği yerdeyim...ama sizin için çok hayırlı olacağına inanıyorum.üzüntünü anlıyorum kolay değil.gelecek güzelliklere de izin verelim.

Yok yok sudem'im, şimdi şu saatte ağlamayalım. Bugün kendimce güzel bir farkındalık kazandım, hüznü başka zamana bıraktım. ( Kına gecesi düzenlerim ağlarız beraber, ne dersin?)

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim

Bookmarks

Etiketler
'soz', den...'oz'e...