Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben bu gün anneme gidiyorum bana şans dileyin....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-06-2008, 07:47 AM   #301 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Ben bu gün anneme gidiyorum bana şans dileyin.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-06-2008, 10:17 AM   #302 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

bol şans serpil ablacığım.. .. ve bol öpücük ve koruma kalkanı
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 20-06-2008, 10:01 PM   #303 (permalink)
Mustang
Guest

Canım benim çok sağol ...Bütün enerjim tükenmiş bir şekilde eve geldim.Bir insan başkalarının hayatlarını nasıl bukadar kolay sömüre bilir acaba .Eskiden bize her dediğini hastayım diye yaptırırdı ama artık içimde ona karşı hiç bir duygu hissetmiyorum.Nötür...bazen düşünüyorumda kıymetini bilmeyene ne yaparsanız yapın boşuna uğraşırsınız artık benim boşa harcıyacak zamanım yok.Zaman benim için çok önemli bir kavram.Kendimle tanıştım içimdeki ben bana bazen bencil ol bencilol diye dürtüyor .Bende onu dinlediğim zaman çok daha akılcı kararlar veriyorum ne zaman dinlemesem hay Serpil aklına şaşayım diyorum.Bu günde bütün iyi niyetimle ve içimdeki korkuyla gittim ve sonuç niye acaba beni yine şaşıtmadı.Beni zolamak için elinden geleni ardına koymadı sonunda zıvanadan çıkmış vaziyete geldim .Sabah sabah surat asmayla başladık ve akşam daha kötü bihale geldi .Kızkardeşimle eşibugün izinli idiler dışarı çıkmışlar gezmelerine tahamül edemedi.Halbuki kendi o yaşlarda günde üç öğün gezerdi.Bende vicdanı söyleyince ipler birazdaha gerildi.Kendini Sürücüsü olmayan bir araba gibi hissediyor.Artık hiç birimizin hayatına hükmedemeyince acısı benden çıkıyor.ama yemezler.

Bana evlen dediler evlendim .Benim evliliğimde kendileri hayal kırıklığına uğrayıcada senin kocan şöyle böyle diye söylenmeye başladılar .Bana sende istemiyorum deseydin diyorlar ama hiç kimse bana isteyip istemediğimi sormamıştı bile .Ama suç yine benim oldu kardeşlerim kendi tercihlerini yaptılar onlarında eşlerinin hatalar oluyor ama hiç kimse onlara benim kadar yüklenmiyor.

hayatınız için önemli kararları kendiniz verin hiç kimse için kendinizi feda ettmeyin .Kararlarınıza sahip çıkın .Öncelikle ne istediğinizi çok iyi bilin.Hayata gülen yüzlerle bakın hayat bir bumerangtır nereye atarsanız atın iyiliklere atarsanız iyilik getirir kötülüğe atarsanız kötülük getirir.Her ne yaşarsanız yaşayın bütün attıklarınızı iyiliğe atın ve iyilik bulun sevgi ile kalın.

Alt 21-06-2008, 09:10 AM   #304 (permalink)
Mustang
Guest

Dün NLPyi tekrar okudum ve yeni deneyimlerim oldu.Benim meşur diz ağrım annemlerden gelirken yine tuttu zor geldim okadar gerilirsen olacağı bu dedim.Neyse NLPyapmaya karar verdim yatağıma yatıp kendimi geçmişe yönlendirdim .Ben bir yaşımdan bile bazı kareleri hatırlıyorum.Onlardan başlayarak ilk okul lu bitirinceye kadar oln bölümü hatırladım bunu bir kaçkere tekrarladımve bazışeyleri çok net hatırladığımı fark ettim.Dizimdeki ağrı şiddetlenmeye başladı sanki kalbim dizimde atmaya başladı.Olayları tekrar tekrar düşünmeye başladım.Bazı şeyler beni çok üzmüş çocuk kalbi yanlızlık ve terk edilme korkusu sarmış .Bunlara EFT yaptım .Hala diz ağrım devam ediyor ve yeni bir şey daha keşfettim.annem ben hastalanınca çok ilgilenmezdi DR götürürdü ama hani hasta biraz ilgi beklerde karşısındaki ona biraz şefkat gösterir ya işte onu hiç yapmazdı.Ama şimdi herkesten bekliyor göstermeyen kara listeye alınıyorya benim tepkim onaymış .Hani Bir şarkısında Candan Erçetin diyorya AÇMADIĞIN DALDA SÖZÜN GEÇERMİ? diye söylüyorya işte öyle kedi vermeyi bilmediğin şeyi istemeye hakkın yok .Buda bana diz ağrısı olarak dönüyormuş Bu konuyada EFT yaptım dizimdeki bağlar çözüldü sanki bu gün ağrısız bir dizle sabaha gözümü açtım .Konuyu açınca yini bir zonklama oldu ama çok şükür artık ne yapmam gerktiğini biliyorum.

Benim alerjilerimi biliyorsunuz dün yine bir şey oldu ben bütün alerjilerime diyeEFT yapıyordumya.Benim Ihlamura çok fazla şekilde tepkilerim oluyordu nefes alamıyordum.Hatta ıhlamurlar çiçek açınca bile çok etkileniyordum .Dün fark ettim ki ıhlamurlar çiçek açmış ve ben çok rahat nefes alıyorum.Birde çiçekleri yeşil bir toz şeklinde dökülen bir ağaç beni mahvediyordu onun altından geçtiğim halde kendimi çok iyi hissettim.Sizlerle paylaşmak istedim .Bu yöntem hiç bir yan etkisi olmayan insanı iyileştiren bir yöntem sizlere detavsiye olunur.Bu siteye 96ne kadar şükretsem azdır beni böylesi yöntemlerle tanıştırdığı için. 96

Alt 22-06-2008, 12:10 AM   #305 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alt 22-06-2008, 11:53 AM   #306 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkant16 is an unknown quantity at this point

Serpil hanım merhaba; kısa bir ayrılıktan sonra sizlerin günlüğüne yazmak çok güzel.
sıkıntılarıyla baş edebilecek güçlü bir kadın görüyorum bu yazdıklarını okuduğumda.

yürekten sevgimi ve dostluğumu sunuyorum.
doğru olanı olması gerektiği gibi yapacağına inancım tam...

esenlikle kalın.
Alt 23-06-2008, 08:29 AM   #307 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın, herkes dün çok eğlenmiş ve mutlu olmuş sizlerin adına bende mutlu oldum .Buradaki toplantıda dilerim sizinki gibi güzel geçer.

Bu gün defterimi şöyle bir karıştırdım site gezintilerimden notlar almışım sizlerlede paylaşmak istedim rastgele açtığım sayfaları.Hayat 3,5la 4 arasındadır.Ya 3,5 atarsın ya dört dörtlük yaşarsın.

Şerefle bitirilmesi gereken en asil görev hayattır.Bir lokma ekmek için;

Şerefini çiğnetmeğe,bir anlıkeğlence için, servetini tüketmeğe,

Bir zamanlık mevki içinel ayak öpmeye,insanlarıezip geçmeye,

Günlük menfaatleriçin,onurunu terk etmeye,

Bir kısım insanlara kızıp,tüm insanlara düşmanolmaya

DEĞMEZ BU HAYAT...

Birde tanrının kahvesinden

Basit yaşayın, cömertçe sevin.Birbirinize itina gösterin.Nazik olun gerisini tanrıya bırakın.

Bu gün bunları tekrar hatırlamak hoşuma gitti.Günümüzde bir çok şeyin içi boşaltımışken bazı şeyleri hatırlamak ve hatırlatmak güzel .Ben dün çok yoğun bir gün geçirdim.Gamze'ye elbise diktim bugündeyine dikişlerim var ama olsun .Dikiş dikmek artık beni yoruyor ama kendime özel şeylerin olması yeniden güç veriyor bir bakıyorum oturmuşum yine dikiyorum .Hayatımıza nekadar luzumsuz şey dolduruyoruz .Evlerimize hiç kullanmayacağımız nekadar çok şey alıyoruz .Kendimize hiç giyimediğimiz bir çok şeyi alıp stok yapıyoruz sanki kıtlık var .Bu düşüncelerde tabiki hayatımızda kısır döngülere sebep oluyor.

kendimizi bulmaya çalışırken kendimizde çok uzaklara düşüyoruz.Ben hayatımda benim için gereksiz olan şeyleri hayatımdan çıkarmakla başlayacağım.Öncelikle giyisilerden başladım .Sonra eşyalar ve gereksiz bulduğum beni yoran hiç bir artsı olmayan insanlar ve ve ve böyle devam edecek.

Sizi tekrar aramızda görmekten mutlu olduk tekrar geçmiş olsun.Buradan öğrendiklerimi uygulamak bana beni öğretmesi açısından çok önemli.Ben bu siteye girdiğimde önüme bir kapı çıktı araladığımda bir koridor üzerinde bir çok kapı buldum şimdi her birini açıp bakıyorum içinden çıkan şeyleri deniyorum .Bakalım bu koridorun sonu beni neyle buluşturacak .Eskiden olsa sonu merak ederdim ama şimdi ne yaptığımı iyice öğrendikten sonra başka kapıyı açmaya başladığım için biraz yavaş gidiyorum .Şu ana kadarki gelişmeleri güzel buluyorum .NLP ile kendime neye odaklanmam gerktiğini beni üzen yoran hırpalayan korkutan ne varsa onu buluyorum .EFT ile bunları yok etmeye çalışı yorum SEdona ilede bırakıyorum ve yerine iyi bir şey koymaya çalışıyorum .Geçmişn tortularından ayaklarımı kurtardığım zaman bakalım level atlayacakmıyım atlayınca neler kaznacağım.

Ben kendimi hiç bir şeyden korkmam zannederdim .Meğer benimde korkularım varmış .Ben ençok kaybetmekten çok kormuşum Sevdiklerimi sevmediklerimi bile kaybetmekten korkmuşum.Anneannem öldüğünde başında idim benim kollarımda öldü .Ben ozman 38 yasında idim ve ogüne kadar hiç öüde görmedim ama ogün hiç korkmadığımı fark ettim .Sanki kaybetmekten korkacağım gibi gelmişti ama ölümü çabuk kabullendim ve herkesi toparladım ve ne yapılması gerekiyorsa yaptım.O zaman anlam verememiştim ama Şimdi anlıyorum.Kendime NLP yaptığımda terk edilmekten kormuşum yıllarca ama artık böyle bir korku taşımıyorum .Buda beni sonderece rahatlatı artık bazı olaylara daha yalın bir şekilde bakıp kendimi üzmüyorum.

Alt 23-06-2008, 10:46 AM   #308 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Ablacım merhabalar.Dün Ankara için de konuştuk.Temuz'da toplanıyoruz büyük ihtimalle.Kesin bir şey söylemiyim belli olmaz çünkü biliyorsun.Ama Atakan Bey'den hemen hemen söz aldım gibi.Onu haber veriyim dedim.Daha sonra detayları yazarım ablacım.Kocaman
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 24-06-2008, 02:36 AM   #309 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülfuren is an unknown quantity at this point

Merhaba günlüğünüzün son sayfalarından başladım ama yazdıklarınızdan öğreneceğim çok şeyin olduğunu fark ettim..

Anneniz konusunda yaşadıklarınızı anlıyorum.Aynı olayları kayınvalidem ve annesinde yani eşimin anneannesinde yaşamak zorunda kalıyorum..

Siz yarar görecek bir çok tekniği öğrenmişsiniz.Sizin adınıza mutlu oldum..İnşallah bende bu öğrenim sürecini yürümeye devam edebilirim..

Sevgiyle kalın..
Alt 25-06-2008, 09:17 AM   #310 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın herkese, ben kendimi şaşılacak kadar sakin hissediyorum .Bazı şeyleri neyapsanızda değiştiremiyorsunuz o yüzden değiştirmeden bırakıyorum ama çocuklar kabulenmekte biraz zorlanıyorlar.

Ben hayatımın 25 yılını mücadele ederek geçirdim çünki iki cana can verdim ve onları en iyi şekilde korumak ve sahip çıkmalıydım.Bu sadece benim değil eşiminde sorumluluğu idi o her zaman olduğu gibi hep sorumlulğu bana yükledi.Minicik bir bebekle yaşam mücadelesini kazandım DRher an öleblir çok itinalı büyütün demişlerdi ve şimdi kendimi zafer kazanmış gibi hissediyorum .Ayrıca sonderece yaramaz şimdiki beş çocuğa bedel bir ikinci çocuğuda eşimin yardımı olmadan büyüttüm.Şunuda söylemeden geçemeyeceğim çocuklar büyürken ailemin maddi manevi çok desteğini gördüm.

Bir gün annemlerdeyim oğlum çok güzel bir çocuk yeni yürümeye başladı teyzemle enişte geldiler.Oğluşum eniştenin kucağına çıkmak için onu çekştiriyordu oda kucağına almak yerine ayağı ile çocuğumu itip düşürdü.O gün karar verdim kimse benim çocuklarıma böyle davranamayacaktı.Aradn bir sene geçmişti kardeşimin düğününde benim eşim teyzemin oğlunu kucağından indirmedi .Ben nedenini sorduğumda babası yurt dışında kendini kötü hissetmesin diye öyle yaptığını söyledi.Bende o gün artık iyice emin oldum .Bir çok kusuru olan bir insan ama bu kadar da duyarlı olabiliyor.Çocuklarıma kimsenin fazla müdahale etmesine dayanamam .Bu yüzden başlarında bir babaları var ve hataları olsada hiç olmamasından çok daha iyi.

Bizim İzmir meselesi sanki ben gitmek istemiyormuşum gibi beni germeye başladı .Her gittiğimizde yeni olay çıkarıyor .Kadın hiç bir yerde huzurlu değilki.Geçen sene gittiğindede onların canına yetmiş .Gelincede bizimkine yetti.Bir insan kötü olunca bir çok kişinin hayatını etkilior.Ben herzaman onun senaryo yazsa ki yazıyor.Flme alınsa korkuda kimsenin seyredemeyeceğine inanıyorum .Bir insan içinde bukadar kötülüğü nasıl barındırır artık hayret bile edemiyorum.Bazen düşünüyorum acaba bu kadın hayatında birilerini sevdimi diye en sevdiğini söylediği kişilere bile neler yapıyor.Bu arada sözünü ettiğim kişi kayıvalidem.

Dilerim İzmir'de görüşürüz.Biz herhalde yarın yola çıkarız .Büyük ihtimalle Alsancakta oluruz size oradan yazarım. Bu yolculuk bizim için iyi geçer işallah.Bize şans dileyin.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks