Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

sosyal fobi ye elveda.

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri sosyal fobi ye elveda. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bunda hiç olumsuz, özgüvenini zedelemesi gereken bir şey yok. Eğer nişanlın senden bunun için uzaklaşırsa, o zaman ilişkiniz zaten kurulsaydı bile hiç sağlam bir temel üzerine kurulmayacaktı. Sen nişanlını sırf ailesiyle kendi şivesinde konuştuğu için ciddiye almamazlık yapar mıdın? Mantıklı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

sosyal fobi ye elveda.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-12-2012, 05:57 PM   #191 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: sosyal fobi ye elveda.

Bunda hiç olumsuz, özgüvenini zedelemesi gereken bir şey yok. Eğer nişanlın senden bunun için uzaklaşırsa, o zaman ilişkiniz zaten kurulsaydı bile hiç sağlam bir temel üzerine kurulmayacaktı.

Sen nişanlını sırf ailesiyle kendi şivesinde konuştuğu için ciddiye almamazlık yapar mıdın? Mantıklı geliyor mu? bugün referanduma çıkalım, iddia ediyorum ailesiyle kendi şivesinde konuştuğu için nişanlılardan birinin diğerine olan sevgisini, ciddiyetini kaybetmesi gibi bir durum % 100 le saçma olarak kabul edilecektir.

Cidden, düşünsene; "nişanlım kendi ailesiyle kendi memleketinin şivesinde konuştuğu için onu ciddiye almıyorum artık".

Böyle bir şey hiç mantıklı mı? Değil. O halde egonun senin özgüvenin üzerindeki bir oyunu bu. E farkına vardık, o hâlde yok etmemek için hiçbir sebep yok ;)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2012, 09:26 PM   #192 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunda hiç olumsuz, özgüvenini zedelemesi gereken bir şey yok. Eğer nişanlın senden bunun için uzaklaşırsa, o zaman ilişkiniz zaten kurulsaydı bile hiç sağlam bir temel üzerine kurulmayacaktı.

Sen nişanlını sırf ailesiyle kendi şivesinde konuştuğu için ciddiye almamazlık yapar mıdın? Mantıklı geliyor mu? bugün referanduma çıkalım, iddia ediyorum ailesiyle kendi şivesinde konuştuğu için nişanlılardan birinin diğerine olan sevgisini, ciddiyetini kaybetmesi gibi bir durum % 100 le saçma olarak kabul edilecektir.

Cidden, düşünsene; "nişanlım kendi ailesiyle kendi memleketinin şivesinde konuştuğu için onu ciddiye almıyorum artık".

Böyle bir şey hiç mantıklı mı? Değil. O halde egonun senin özgüvenin üzerindeki bir oyunu bu. E farkına vardık, o hâlde yok etmemek için hiçbir sebep yok ;)

Teşekkür ederim cevabın için yardım almaya çok ihtiyacım vardı.güzel açıklamışsın.
tam anlatamamışım,o benim ailem tarafından değerli nazlı biri olduğumu düşünüyodu,bana öylede davranıyodu,ama annem bana sitemkar bişeyler söyledi,nişanlımla konuştuğumu bilse böyle yapmazdı,özel konuşmamı dinlemiş gibi oldu,değersiz olduğumu düşünmesini istemiyorum.Değer görmeyi o kadar arzularken.
sesin açık olduğumu farkettiğimde,sen kötü bişey söylemedinki,zaten söylemezsinde dedi,bende hiç bozulmamışım gibi davrandım,vedalaştım kapattım.ama bu beni çok çok etkiledi,özgüvenimi sarstı.
kendime diyorum özgüvenimi hiçbirşeyin sarsmaması gerekiyo diye,ama bazen güçsüz olduğumu hissediyorum,bugünki gibi.
bi daha ki görüşmeme yansımamasını istiyorum,unutmak istiyorum,etkilenmemek istiyorum.
güzel bi ritm yakalamıştım,bozulmasından korkuyorum.
Alt 21-12-2012, 08:46 PM   #193 (permalink)
Üsteğmen

285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Merhabalar.
Bugün enerjim çok düşük,moralimde çok bozuk,evlilik hayatım nasıl olacak,taşıyabilecekmiyim bilmiyorum.
bazen ağır geliyo şimdi de o zamanlardan birindeyim.ağırlığında eziliyo gibiyim.
evlenme boşver demeyin,o durumda da zorluklar içerisindeyim.
çıkış yolu arıyorum,İnşallah çıkışa ulaşırım.
Allah yardımcım olur İnşallah,İnşallah herkesin yardımcısı olur.
Alt 21-12-2012, 10:19 PM   #194 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
nevresim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar.
Bugün enerjim çok düşük,moralimde çok bozuk,evlilik hayatım nasıl olacak,taşıyabilecekmiyim bilmiyorum.
bazen ağır geliyo şimdi de o zamanlardan birindeyim.ağırlığında eziliyo gibiyim.
evlenme boşver demeyin,o durumda da zorluklar içerisindeyim.
çıkış yolu arıyorum,İnşallah çıkışa ulaşırım.
Allah yardımcım olur İnşallah,İnşallah herkesin yardımcısı olur.
Sevgili Nevresim,

Bastan sona yazdiklarini okudum...

Musaadenle biseyler yazmak isterim...

Ben evleneli 4 ay kadar oldu ve ayni korkulari ben de yasadim... Es adayini eger oldugu gibi kabul etmeye calisarak onu o haliyle sevebiliyorsan ne mutlu sana... Sakin Korkma ve soinuna kadar devam et....

Aklina takilan her ayrintiyi icinde buyumesine izin vermeden nisanlina sor...

Ayrica her gun milyonlarca insan evleniyor neden evliligi tasiyamayasin...

Sanirim evlilik sendromu senin ki:)))

Ben de yasamistim... Ve inan su an o zamanlarima hayiflaniyorum.. Keske her animin degerini bilip hem kendime hem de esime zehir etmeseydim... En ufak seyler bile buyuyebiliyor bu zamanlarda...

Aman sen sen ol sakin ol ve kendine guven...

Evlilikte becerilemeyecek hicbirsey yok ki zaten sen demiyormusun tum gun evde temizlik yapiyorum annem birsey yapmaz diye, iyi site temizlik + yemek + camasir devam ...:) Tek arti yaninda hep yanlizligindan dem vurdugun zamanlar olmayacak, onun yerine ESIN olacak...

Ne kadar guzel ilerlemeler kaydetmissin bunu da asacaksin hic korkma ve nisanlina saril...

Mutlu olman dilegiyle...

azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2012, 06:18 PM   #195 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Nevresim,

Bastan sona yazdiklarini okudum...

Musaadenle biseyler yazmak isterim...

Ben evleneli 4 ay kadar oldu ve ayni korkulari ben de yasadim... Es adayini eger oldugu gibi kabul etmeye calisarak onu o haliyle sevebiliyorsan ne mutlu sana... Sakin Korkma ve soinuna kadar devam et....

Aklina takilan her ayrintiyi icinde buyumesine izin vermeden nisanlina sor...

Ayrica her gun milyonlarca insan evleniyor neden evliligi tasiyamayasin...

Sanirim evlilik sendromu senin ki:)))

Ben de yasamistim... Ve inan su an o zamanlarima hayiflaniyorum.. Keske her animin degerini bilip hem kendime hem de esime zehir etmeseydim... En ufak seyler bile buyuyebiliyor bu zamanlarda...

Aman sen sen ol sakin ol ve kendine guven...

Evlilikte becerilemeyecek hicbirsey yok ki zaten sen demiyormusun tum gun evde temizlik yapiyorum annem birsey yapmaz diye, iyi site temizlik + yemek + camasir devam ...:) Tek arti yaninda hep yanlizligindan dem vurdugun zamanlar olmayacak, onun yerine ESIN olacak...

Ne kadar guzel ilerlemeler kaydetmissin bunu da asacaksin hic korkma ve nisanlina saril...

Mutlu olman dilegiyle...

çok güzel tavsiyeler vermişsin,tekrar tekrar okuyorum,haklısın.
nişanlım biraz zor bi insan beni zorluyo,kolaya kaçmak istiyorum ama kolay değilsede çabalayarak kazanmam gerekiyo heralde.
Alt 23-12-2012, 09:14 PM   #196 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

ben de yazdıklarınızı izliyor ve sevgili azraistin yüreklendirici sözlerine katılıyorum..

ancak kısacık bir saptamamı da size yararlı olabileceği düşüncesiyle paylaşmak istiyorum.
sanki konu ya da kişi ne olura olsun hep bir gelecek endişesi içinde görüyorum sizi. sanki endişeye sebep olan konu çözülse yine o an ın tadına varamadan, anı yaşayamadan, andaki mutlulukları kaçırıp başka şeyler için endişeleniyormuşsunuz gibi hissediyorum.

UNUTMA..
BUGÜN;
DÜN.. YARIN İÇİN ENDİŞELENDİĞİN GÜNDÜR..

varsayımlar, henüz gerçekleşmemiş senaryolardır. olmamış şeyleri düşünerek , korkarım hem kendinizi, ve belki hatta nişanlınızı yoruyor olabilirsiniz.

belki bu durumun üstüne giderseniz, andaki mutlulukları yakalayabilirsini,z diye düşünüyorum..

sevgiyle kalın..
Alt 23-12-2012, 10:20 PM   #197 (permalink)
Moderator

865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
cansuyu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de yazdıklarınızı izliyor ve sevgili azraistin yüreklendirici sözlerine katılıyorum..

ancak kısacık bir saptamamı da size yararlı olabileceği düşüncesiyle paylaşmak istiyorum.
sanki konu ya da kişi ne olura olsun hep bir gelecek endişesi içinde görüyorum sizi. sanki endişeye sebep olan konu çözülse yine o an ın tadına varamadan, anı yaşayamadan, andaki mutlulukları kaçırıp başka şeyler için endişeleniyormuşsunuz gibi hissediyorum.

UNUTMA..
BUGÜN;
DÜN.. YARIN İÇİN ENDİŞELENDİĞİN GÜNDÜR..

varsayımlar, henüz gerçekleşmemiş senaryolardır. olmamış şeyleri düşünerek , korkarım hem kendinizi, ve belki hatta nişanlınızı yoruyor olabilirsiniz.

belki bu durumun üstüne giderseniz, andaki mutlulukları yakalayabilirsini,z diye düşünüyorum..

sevgiyle kalın..
Harika bir tespit, sevgili cansuyum ozlemisim seni
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2012, 08:18 PM   #198 (permalink)
Binbaşı

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

nedense kendimi bu konu üzerinde hala düşünür buldum..

neden bu kadar endişe yüklüyüz? neden negatif beklentilerle hayatı zehir ediyoruz?

neden hep başımıza gelecek kötü şeylere, güzelliklerden daha çok inanıyoruz?

yoksa kendimizi güzelliklere mi layık görmüyoruz?

kendimizi yeterince sevmiyor muyuz?
Alt 26-12-2012, 08:35 PM   #199 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
konuk tb is an unknown quantity at this point

Alıntı:
cansuyu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nedense kendimi bu konu üzerinde hala düşünür buldum..

neden bu kadar endişe yüklüyüz? neden negatif beklentilerle hayatı zehir ediyoruz?

neden hep başımıza gelecek kötü şeylere, güzelliklerden daha çok inanıyoruz?

yoksa kendimizi güzelliklere mi layık görmüyoruz?

kendimizi yeterince sevmiyor muyuz?
benim sürekli olan ruh halimi özetlemissiniz. ben de aynen tam böyleyim iste. hem de yilllardir böyleyim. ve bu beni cok yoruyor. negatif yüklü olmaktan usandim artik.
konuk tb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-12-2012, 09:02 PM   #200 (permalink)
Binbaşı

Eğer Bir çocuk sürekli eleştirilmiş ise
Kınama ve ayıplanmayı öğrenir.
Eğer Bir çocuk alay edilip aşağılanmış ise sıkılıp utanmayı öğrenir.
Eğer Bir çocuk kin ortamın da büyümüş ise
Kavga etmeyi öğrenir.
Eğer Bir çocuk devamlı utanç duygusuyla eğitilmiş ise
Kendini suçlamayı öğrenir.
Eğer Bir çocuk hoşgörü ile yetiştirilmişse
Sabırlı olmayı öğrenir.
Eğer Bir çocuk desteklenip yüreklendirilmiş ise
Kendine güven duymayı öğrenir.
Eğer Bir çocuk övülmüş ve beğenilmiş ise
Taktir etmeyi öğrenir.
Eğer Bir çocuk hakkına saygı gösterilerek büyütülmüş ise
Adil olmayı öğrenir.
Eğer Bir çocuk güven ortamı içinde yetişmiş ise
İnançlı olmayı öğrenir.
Eğer Bir çocuk kabul ve onay görmüş ise
Kendini sevmeyi öğrenir.
Eğer Bir çocuk ailesi içinde destek ve arkadaşlık görmüş ise
Dünyada mutlu olmayı öğrenir

şöyle özetlemişim günlüğümün bir yerinde..

kani Kafka nın kitaplarındaki gibi.. suç tan önce ceza vardır.. ve ceza suçunu arar durur.. hayır ben neden suçlu olduğumu bilemeden suçumu beklemek istemiyorum.. istemiyorum varolmayan şatoların açılmayan kapılarını ve varılmayan yollarını..

öyleyse..

Ne geriye bak kızgınlıkla, Ne de ileriye korkuyla.. Sadece etrafına bak "FARKINDALIKLA"...;)

Bookmarks

Etiketler
elveda., fobi, sosyal