Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba sycorox bir baş taraflardaki sene baktım bir de şimdikine ohhoooo arada dağlar kadar fark var. tebriklerrrrr. ritromans gerçekten işe yarıyoo ben de 1 aydır dinliyorum etkisi müthiş, şu anda extacy almış gibiyim, mutluyum. sevgiler...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-07-2008, 02:37 AM   #241 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

merhaba sycorox bir baş taraflardaki sene baktım bir de şimdikine ohhoooo arada dağlar kadar fark var. tebriklerrrrr. ritromans gerçekten işe yarıyoo ben de
1 aydır dinliyorum etkisi müthiş, şu anda extacy almış gibiyim, mutluyum. sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-07-2008, 03:56 PM   #242 (permalink)
Akulina
Guest

Merhaba günlüğüm...
Polyvorede bir dolu set yaptım bugün...Onları görünce gaza gelip dikiş dikmek istiyorum...
Neyse...
Bu gece telkinlere başladım,7 saat kadar dinledim uykuda...Ama ne rüyalar gördüm,yabancıların evlerindeymişim,sürekli koşuyorum sürekli kaçıyorum fln...
Artık hergün ne kadar dinlediğimi sana rapor edicem...Böylelikle senden çekindiğimden bırakamam:)...Zaten neden bıraktığımıda çözdüm bugün...Rüyalardan dolayı bırakıyormuşum...
Bugün radyomuz çok güzeldi,sevgili Melodis sağ olsun,nerde sevdiğim şarkı var biliyormuşçasına çaldı...Bende hem radyo dinleyip,hemde polyvorede setlerimi yaptım...Sana setlerimden bir kaç tanesinide ekleyimde bak bakalım:)

Alt 09-07-2008, 04:08 PM   #243 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

mrb Sycorox

müzik zevklerimizin ortak olmasına çok sevindim

ayrıca bunlar çok hoş nasıl yapıyorsun dusun

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2008, 06:57 PM   #244 (permalink)
Akulina
Guest

Saol canım...
www.polyvore.com
Buraya üye olup,setler hazırlıyorsun...Çok eğlenceli tavsiye ederim... super
Alt 10-07-2008, 01:53 AM   #245 (permalink)
Akulina
Guest

Bu aralar kendimi yorgun hissediyorum...Annem sürekli sorup duruyor,neye moralin bozuk diye...Birşeye değil aslında...Ama yorgunum...Ruhsal olaraktan...İzmirdeki olaylar,öncesi fln yormuş beni...Yeni yeni kafamı topluyorum denebilir...İzmir macerası sayesinde İstanbula gitmek istemedim...Aslında süper bir fırsattı...Judas konserine bir bilet buldum ama açıkçası gitmek istemekle istememek arasında kaldım...Bir yanım çok istiyor,bu süper bir konser ama bir yanımda istemiyor bir sülale vır vırı daha çekemeyeceğim...Sonra düşündüm iki kere Tori Amos geldi gitmedin,sonra gideceksin Judas'a aferim Sycorox diye:)
Kardeşimler gidecekler kafile halinde,banada resmen yalvardılar,inadım tuttu...Ama valla amcam zaten dolu laf soktu iki arada satanistmisin diye...Bir kere daha çekemeyeceğim...
Birde eğer gidersem kardeşimle kız arkadaşının peşinde dolanacağımki bu eğlenceli olmayacak...Parada fazla olmadığından kısıtlı olacak herşey...Ben mesela İstanbula gittiğimde vintage dükkanları teker teker gezmek istiyorum...Sonra o maketçiden bir Freddy yada the Crow makedi fln almak...Bunlarda olmayacakki...
Yani reddettim,ve çok pişman değilim...
Önce ruhsal dünyamı değiştireyim,düzeleyim Judas'a ben giderim yurtdışında çıktığı konserlerine fln...
Alt 10-07-2008, 02:42 AM   #246 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alen is an unknown quantity at this point

bencede judas konserine yurtdışında gitme fikri daha cazip...:=) ...bye bye...
alen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2008, 02:52 PM   #247 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

saçların harika olmuş..mavisi çok hoş görünüyor..benm saçlarım siyah uzuuuun zamndır hep siyah ...bende özendim bende buaralar kızıl ,bakır kızılı sanırım istedğim ton turuncuyayakın bişi..o renge boyatmayı düşünüyorum bakalım.ama gerçekten cesaret isteyen bir iş, insanın değişime karar vermesi ve uygulaması ben siyah saçlardan vazgeçemiyorum alışkanlık tamamen sıkısıkıya bağlyım.cesaretinin ve kendine güvenin ve kendini sevginin ifadesi bu.nasıl mutluysan öyle.....
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2008, 12:59 AM   #248 (permalink)
Akulina
Guest

Valla ben saç konusunda çok cesurum sanırsam...Bir anda upuzun saçlarımı makası ele alıp kısacık kestiğim zamanları bilirim:)...Nedenide herkes üniversite stresi sanmıştı ama alakası yoktu:)...O zamanlar upuzun bir peruk almıştım annem bilir,ayakkabı almadım peruk aldım:)...İyi hoş aldımda takmama izin vermiyolar,bende o peruğu takacak konuma getireyim diye uğraşmıştım...Hey gidi günler hey:)bazen ciddi kaçık olabiliyorum...:)
Bu gece gene telkin gecesi...Vcd'yi getirdim odaya,açıcam telkinleri...Artık rüyalarım ne halde olacak kimbilir:)
Şimdi yatarsam 7 saat fln dinlerim heralde...
Sonracığıma şu temizlik olayı bitsin ruhsal temizliğe başlıyorum...Ve spora başlıyorum...Hakikaten düzenli spor yapan insanlara ciddi saygım var...Ben niye yapamıyorumki..1. gün başlamanın gazıyla yapıyorsun hareketler,sonra ikinci gün daha baştan ihanet etmeyelim modu,bir hafta sonra aman yaron yaparım...Ondan sonra zaten bitmiştir:)
Yok ya bu sefer bırakmayayım...Yani sporu sevmememin altında yatan ciddi problemler olabilir...Mesela hatırlıyorum,okul hayatımdaki bütün Beden Eğitimi öğretmenlerim kaçıktı...Bir tane normaline rast gelemedim...Onun içinmi acaba?Bir ara heyet raporu fln alıp,o dersten muaf olmayı bile ciddi ciddi düşünüyordum...
Hep bu bedencilerin yüzünden(okul terimi valla:)plateste,yogada fln dikiş tutturamıyorum:))))
Düşünün şimdi bir beden eğitimi hocasının karşısına bir veli gelir ve ne biçim öğretmensin senin yüzünden çocuğum ileride plates,yoga yapamayacak,selilütleri olacak,sağlıklı kilo veremeyecek diye gelse ne komik olur:),hakkını arayan veli işte:)
Neyse hayatımdaki bütün gıcık beden eğitimi hocalarını tamamen ve derinden kabul ediyorum,diyip devam ederim bende...
Sonra sporumuda aslan gibi yaparım...:)
Tabi bu ara olduğu gibi ne yesem diye ciddi düşüncelerle geçirien zamanlarıda yok etmek lazım...
Düşündümde baya bir yoğunmuşum:)ehuhe...
Alt 12-07-2008, 05:05 PM   #249 (permalink)
Akulina
Guest

Acilen durum planı yapmma lazım günlük...
Sınav notum iyi değil...Ya 2 yıllıklara,yada Tiyatro Eleştirmenliği bölümüne yeter ancak...Bugün saatlerce puanı öğrenmek için uğraştım...Çıkıncada hiçbirşey anlamadım...Moralim bozuldu iyice...Annem rahat rahat ağlamam için soğan doğrattı:)
Halen biraz moral bozukluğu var...
Yine kendime verdiğim bir sözü tutamadım...
Ama şimdi bunları düşünmekle zaman öldürmemeliyim...İkinci hatta üçüncü planlarıma odaklanmalıyım...Bu sene hayatım farkı olacak dedim...Olmalıda...
İkinci planım;2 yıllıklar ve yetenek sınavı
Üçüncü planım;Olgunlaşmada moda tasarım bölümü ve ardından modelistlik bölümü...
Dördüncü planım;çalışarak mutlu olacağım bir iş...
Evlenmek yada çocuk yapmak gibi bir derdim olmadığı için bu önümüzdeki altı yıl boyunca hayatımı rayına oturtacağım...
Bunun için üzülerek yada eskiyi düşünerek geçirilecek zaman,zaman kaybı...
Ama çok eksikliklerim var...Onları telafi etmekle başlayayım...
Telkinleri dinliyorum...Dün 5saat dinledim gece...Akşamda dinlerim kesin...Ve gecede...
Telkinleri bu sefer bırakmamakta kararlıyım...Ve EFT'yede başlıyorum...EFT'de ve PEAT'ta yaptığım uygulamalar başarıya ulaşmıştı...
Herşeye rağmen seçeneklerim ve çözümlerim için çok şükür
Alt 12-07-2008, 05:23 PM   #250 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Ben bayılıyorum işte her zaman bir B ve C planı olan insanlara.Hayat plansız programsız yaşanmalı densede pek yaşanmıyor işte.Tıkanıklıkları çözmek için her zaman bir acil durum planının olması şart.
Eksiklerini en kısa zamanda tamamlayıp hayatında ''başardıklarım'' listesine katarsın dilerim Sycorox.
Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks