Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar kiremit.. forumu ana sayfadan bakarsan.. her bölümü rahatlıkla takip edebilirsin.. http://www.hayatimdegisti.com/forum/ sevgiler.. http://www.hayatimdegisti.com/forum/...izfont-b254.0/...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-06-2008, 08:01 PM   #201 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

merhabalar kiremit..

forumu ana sayfadan bakarsan.. her bölümü rahatlıkla takip edebilirsin..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...izfont-b254.0/

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-06-2008, 03:02 AM   #202 (permalink)
Akulina
Guest

Gene saat Üç'e değiyor...Uyku tutmamış yine...Gripinin insanın içini kanatan şarkısı geliyor aklıma,her üçe değen gecede...Yada şeytan çarpması filmi:)))Filmde Şeytan üçte geliyorduda:))),saçma bir filmdi:)
Hayret babam halen gelmedi:),ama basılırsam yanarım valla:)
Bugün terkettiğim yeni bloğuma tekrar döndüm...Eski bloğumu terkettim sonunda...Yepyeni bembeyaz bir sayfa açtım...Garip bir şekilde eski bloğuma takılı kalmıştım...Yazılarıma takılmıştım...Orda çok fazla anım vardı...Ama bir yandanda çok fazla acım vardı...Rahatsızdım bir yandanda...Yeni bir blog açtım,alışamadım...Şimdi alışamadığım bloğuma tekrar döndüm ve hemen alıştım...Blogger'ı seviyorum artıkın:)))

Birde şu herkese hesap verme huyumdan vazgeçmeye çabalıyorum...Dün farkettim onuda...Tamam yaptığım ince bir davranış ama herkese yapmak saçmalık...Evin önünden kedi geçse,ona bile hesap vericem o kadar yani:)

Alt 05-06-2008, 03:52 PM   #203 (permalink)
Akulina
Guest

-Nasihat-

Dalga dalga yayılıp,seni saran öfkelerini rahat bırak...
Onlar senden ayrılırken,içini dinle...
Giderlerken,ardlarından bakarlarken,
Umursamazken bile herşeyi,deli gibi umursuyorsan eğer,kendine sor bir kere;
Mağdem böyleyim,Neden?

Gülümse,bir kereliğine bile olsa ve inanmasan bile,yalandanda olsa...
Üzüldüğün her aptalca şeyi bırak arkanda...
Nefes al derin derin...
Ümit ettiğin ve olmayan herşeye bir kere daha bak,
Nasılda terk etmişsin hemen onları...

Kelimelerin artık anlamlarını kaybettiyse,
Ulaşılmaz herşey sana artık basit ve boş geliyorsa,
Takatinin kalmadığını ve herşeyini yitirdiğini düşünüyorsan,
Lanet okurken herşeye ve herkese,içinde bir parçanın onları sevdiğini görüyorsan,
Uyurken bile uykusuzsan,

Oğlum bir kalk silkin istersen...
Lanet yaşamına bak,senin tabirin ile...
Sahteliklerini,kanayan ve kanattığın her yarayı...
Unuttuğun her içten ve güzel anıyla beraber...
Neler kaçırdığını umursamadan,tekrar bir başlangıçla devam et yaşamına...

*Bir arkadaşıma yazdığım bir şiirdir...
Alt 08-06-2008, 03:24 PM   #204 (permalink)
Akulina
Guest

-NERON SYCOROX-
Başka bir lakap olabilirmi?
Konsept konsept olsun diye tutturup mumları tutuşturup evde yangın çıkardıktan sonraki yangınım bugün oldu:)...Genelde yemekleri yakan ben bu işte profosyonelleşip evde yangın çıkarmaya başladım:)...Patates püresi yapıyorduk ocağa koydum...Tabi çok akıllı ben ocağın yanındaki mutfak bezini unuttum:),oda tutuşmuş...İçerden koku geliyor "olamaz genemi yemeği yaktım off diye koştumki,bez tutuşmuş iyice...Diğer bir bez bulup vuruyorum,daha çok yayılıyor,sonra bir sürahi suru boşaltınca durdu...Ama nerdeyse kalp krizi geçiriyordum...Ben nasıl ev kadını olucam yaaa,birşeyi yakmadan yapamıyorum:)
En iyisimi süper yemek yapan bir koca bulmak,hatta evide temizlese hiç fena olmaz:)
Alt 08-06-2008, 07:49 PM   #205 (permalink)
Mustang
Guest

Seni başarılarından dolayı kutluyorum üstüne birde karma veriyorum.

Ama hakkını yemiyelim iyi kek yapıyor.
Alt 09-06-2008, 03:39 PM   #206 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough

"Polyvore" çok eğlenceli gerçekten; çok teşekkürler

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba,
Saol Shamanic'cim...Normal olarak bende bazen sıkılıyorum bunalıyorum,olumsuz düşünceler içinde buluyorum kendimi...Ama eskisi gibi içinde boğulmuyorum..."Herşey Güzel Olacak!" diyorum içimden sürekli...
Yeni bir site buldum...
"Polyvore"
www.polyvore.com diye...
Burada setler yapıyorsunuz...İstediğim hayal ettiğim herşeyin setini yapıyorum...Böylelikle hayal panosu yapmak çok daha kolay oluyor...Mesela aşağıdaki istediğim elektronik aletler:)
Hemde foruma fln kodunu eklemek çok kolay...
Tavsiye ederim efenim
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2008, 04:15 PM   #207 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

saolasın

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2008, 07:09 PM   #208 (permalink)
Akulina
Guest

Evet polyvore çok eğlenceli ve hayal panolarımız için büyük nimet:)
ben çok seviyorum,hayali evimi bile oda oda yaptım:)
Mümin Okan senin sette baya güzel olmuş ...
Alt 10-06-2008, 10:07 AM   #209 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

sevgili Sycorox senınde satırlarını okumayı çok istiyorum ama işte off su sınavlar..buarada aslında buraya sınavda başarılar dilemek için geldim. eminim istediğin sonuçla hatta daha iyisiyle karşılaşıp ''işte çekim yasası budur'' diyecaksin. buarada sanırım sende benım gibi gripin sevenlerdensin benımde çok sevdıiğm bir şarkısını paylaşayım istedim eminim dinlemissindir ama rast gelmediyse mutlaka dinle söz müzikle buluşunca tadı ayrı oluyor..:

hadi topla yüzünü prenses
üzülme katla hüznünü
kaldır çekmecene bir yerlere sakla
daha ömrünü tüketecek
nice yaraların olacak
kabukları düşecek
yeniden kanayacak
en sevdiğin yanlızlığını al geçir sırtına
eserse hafiften hüzün üşümezsin..
belki elmacıkların ıslanır
fenamı yanakların allanır
ağla,durma ağla
biraz ruhun cilalanır
kırmak istiyor bırak gitsin
gitmek istiyor bırak gitsin
bir daha dönmesin
ister yen ister yenil
daha gençsin öğreneceksin
ister sev ister sevil
daha neler göreceksin
ister yen ister yenil
daha gençsin öğreneceksin
ister sev ister sevil
gençsin...güzelsin...
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2008, 03:16 PM   #210 (permalink)
Akulina
Guest

Evet doğru tahmin çok severim...Görünce bu şarkıyı burda,böyle bir resim oluşturmak geldi aklıma...
Beklerim günlüğüme sınavlar bitince:)bi kahvemi içersin;)
Umarım seninde sınavların iyi geçer...

Bookmarks