Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Anne kız aynı forumda ne güzel yahuu! Atlar bir harika bu arada, hastasıyımmmm...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-05-2008, 11:53 AM   #191 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough
Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Anne kız aynı forumda ne güzel yahuu! Atlar bir harika bu arada, hastasıyımmmm

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2008, 08:10 PM   #192 (permalink)
Mustang
Guest

Bu aralar çok meşgul olduğu için yazamıyor ben de onu okuyamıyorum .Artık kahvede içmiyoruz bu aralar başka zevkler edindik canımız kahve isteyince yeşil çay yapıyoruz.Ne içtiğimizdeğil nasıl sohbet ettiğimiz önemli.Birlikte geçirdiğimiz vakti dolu dolu yaşıyoruz canımmm seni çok seviyorum.
Alt 19-05-2008, 02:37 AM   #193 (permalink)
Akulina
Guest

Merhabalar...
Baya oldu yazmayalı,bu aralar yazacak vaktim olmuyor,bazı yazıları hızlı hızlı okuyup çıkıyorum...

19 Mayıs...
Bugün gençlerin,hepimizin bayramı...
Bakıyorum geçmişe,gençlere ne kadar değer verilmiş...

.....

Susuyorum...
Dozer gibi üstünden geçilen nesilleri düşünüyorum...Sonra bizleri,şu anki genç nesili...
O kadar umutsuz bir tablo çıkıyorki...
Keşke o nesiller,o genç insanların değerleri bilinebilseydi...Keşke bozuk para gibi harcanmasalardı...

Bizim nesil...
Nasıl olabilirizki...?
Ne olabilirdik...?
İşte bundandır ne zaman ayağa kalkmayı düşünsek,bacaklarımızın felç olduğunu hatırlamamız...Yada hatırlatmaları...

Yakınçağ tarihimizi adam gibi bilmiyoruz...Neler yaşandığını,ne acılar,ne ocaklar,ne fidanların yok olduğunu...

Çoğumuz para,şan,şöhret ekseninde hayaller peşinde...
İdollerimizmiş;Polat Alemdar,Rahmi Koç,Acun Ilıcalı...
Sorgulamıyor ve sanki dünya eksenimiz etrafında döndüğünü düşünüyoruz...
Suya sabuna dokunmadan işlerimizi yürütme peşindeyiz...
Büyük bir çoğunluk kitap okumayı hiç sevmiyor ve bunu çok önemli bir mağrifetmiş gibi övüne övüne anlatıyor...
Türkçemizi konuşmaktan,yazmaktan ve savunmaktan aciz duruma gelmişiz...İllaki yabancı kelimeler,yayvan yayvan konuşma tarzı moda olmuş ve hemen benimsemişiz...
Hiçbirşey bilmeyip,herşeyi bildiğini sanan o kadar fazla genç tanıyorumki ben...Özelliklede hiçbir konuda bilgi sahibi olmadan karalayan,çirkinleşen...
O kadar herşey elimizin altındaki onun için düşünmeyi unuttuk belkide...

Evet,yazdıklarımı olumsuz bulup bana kızabilirsiniz,bunları okurken...Ama maalesefki,şu anki gençliğin bir kısmı böyle...Eğer silkinmezsek,bizden sonraki nesillerin dahada yalnız,bencil ve depresif olacaklarının habercisi...
Bunun yanında bir kısım gençlik varki,ümit vadediyor....
Okuyor,araştırıyor,sorguluyor....

Ben 24 yaşında bir genç olarak,genç arkadaşlarımın,gönlü gepegenç olan arkadaşlarımın 19 Mayısını kutluyorum...
Ve artık,böyle saydığım şekilde olmayalım...
Okuyalım...
Çok çok okuyalım...Bu sitedeki birçok arkadaşımın,çok okuyan aydınlık insanlar olduğunu biliyorum...
Düşünelim ve sorgulayalım...
Doğruluğuna inandığımız şeyleri bile...
Beğenmediğimiz konuları,olayları,düşünce tarzlarını bile çok iyi bilelim...Araştıralım...
İlkelerimiz,yaşama bakışımız,yaşama karşı duruşumuz dimdik,kesin ve net,kararlı olsunki,yıkılmayalım,yılmayalım...

İşte o zaman bacaklarımızdaki bizi bağlayan felçli hal kalkar...

Alt 29-05-2008, 12:12 AM   #194 (permalink)
Akulina
Guest

Günlüğüm benim ,
Bu aralar sıkıntılıyım,belki bahar fln çarptı...Moralim düşüyor,hemen olumlamalar fln kurtarmaya çalışıyorum...Eskisi gibi olmayacağım...Sonra farkettim yavaş yavaş,vücudum için ne uygun olur onları seçmeye başladım...Mesela en büyük örneği bu yaz saçlarımı kırmızı yapmayı planlıyordum,hemde ne planlar...Geçen düşündüm o kadar oreal boya,yine mahvedecek saçlarımı,dedim boşver Gamze sen siyaha boya gene...Yada ne biliyim sağlıksız şeyler yemekten çekiniyorum,yemiyorum artık...
Sonra spora başladım,bu sefer bırakmamacasına...
Bir yandanda içim kıpır kıpır...Harika bir yaz beni bekliyor...Bu yaz planım,bol bol eğlenmek,bol bol fotograf çekmek,bol bol kitap okumak,bol bol dikiş dikmek veeee ingilizcemi geliştirmek...Veeee hiçbirşeyi kafaya takmamak...Ciddi söylüyorum kafama tokadan başka hiçbirşey takmayacağım...
Gene bu aralar ufak bir çekim yaptım...Daha önce bize yakın bir okulun önünden geçerken,keşke burada girsem öss'ye demiştim...Geçen kağıdım geldi,o okul!!!Şaştık kaldık...Bu aralar zaten böyle küçük çekimler yapar oldum...Mesela aklımdan dondurma geçiyor,yarım saat sonra fln babam dondurma ile geliyor fln gibi...
Umarım bu küçük çaplı çekimler gibi,öbür büyük çaplı çok isteyip çalışma yaptıklarımda olur...Hepimizin en candan ve yürekten istedikleri olur,hatta şu anda oluyor bile
Alt 29-05-2008, 10:14 AM   #195 (permalink)
Mustang
Guest

Benim güzel kuzumu bu aralar çaktırmadan sınav stresi sardı ama olsun busne kendi için çok şeyler başardı eskisi kadar hayata kötü bakmıyor.Kendiyle öyle bir barış imzaladıki geri dönemiyor .Canım biricik kuzum Allah senin ve herkesin yolunu açık etsin .Herkesin gönlünden geçenler başına gelsin.Sizleri çok seviyorum
Alt 29-05-2008, 10:27 AM   #196 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

sycorox cum öyle güzel devam ediyorsun ki bu foruma gelişinden beri seni hayranlıkla izliyorum..

bu mesajınla bunu bir kez daha göstermiş oldun..

sürekli aynı modda; gülen.. dünya yıkılsa hiç bir üzüntü duymayan modunda olmamız normal..
elbette endişelerimizde gelecek.. ama bunların dozunda olması ve o modda kalmak yerine öğrendiğimiz çıkış yollarını kullanarak
tekrar mutlu huzurlu başarılı olabilmeyi sağlamak ki sen bunu çok güzel yapıyorsun..

her şey bir bütün.. vücudumuzun sağlığı.. duygularımızın sağlığı.. enerji bedenimziin dengesi..
doğru yapmak adına verdiğin tüm kararlar için tekrar tebrik ederim seni..

dilerim sen ve sınava girecek olan emek vermiş tüm arkadaşlarımız başarılı haberlerinizi bizlere duyurarak sevinç dalgası yaratırsınız..

sevgiler..
Alt 30-05-2008, 04:26 PM   #197 (permalink)
Akulina
Guest

Merhaba,
Saol Shamanic'cim...Normal olarak bende bazen sıkılıyorum bunalıyorum,olumsuz düşünceler içinde buluyorum kendimi...Ama eskisi gibi içinde boğulmuyorum..."Herşey Güzel Olacak!" diyorum içimden sürekli...
Yeni bir site buldum...
"Polyvore"
www.polyvore.com diye...
Burada setler yapıyorsunuz...İstediğim hayal ettiğim herşeyin setini yapıyorum...Böylelikle hayal panosu yapmak çok daha kolay oluyor...Mesela aşağıdaki istediğim elektronik aletler:)
Hemde foruma fln kodunu eklemek çok kolay...
Tavsiye ederim efenim
Alt 02-06-2008, 03:40 PM   #198 (permalink)
Akulina
Guest

Heyoooooooo!!!!
Bugün sabah uzun zamandır tartılmıyordum,bir tartının üstüne geçeyim dedim...
Aldım karşıma tartıyı,koydum yere,ben ona bakıyorum oda bana:)),sanki üstüne çıktığımda biri balyozla kafama vuracakta kendimi ona hazırlamaya çalışır bir ruh hali içine girdim:)...Sonra çıktım tartıya:)...
İnanamadım...
2,5 kilo vermişim ...
Çok sevindim mutlu oldum wave...Devam,devam,devam...Tam gaz devam
Alt 02-06-2008, 07:51 PM   #199 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

[font=Monotype Corsiva][color=teal][i][b]tebrik ederim sycorox cum..
en kısa zamanda tartıda hedefin olan seni mutlu edecek kiloda olman dileklerimle..

sevgiler..

Alt 02-06-2008, 07:58 PM   #200 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kiremit is an unknown quantity at this point
Standart karıştı kafam

Her şey çok iyi hoş da
site neden bu kadar karışık?
bir yerden bir yere gitrmek ve mesajları okumak çok zor
sayfa düzenleri çok ama çok karışık
aklım karıştı doğrusu
kim yaptıysa eline sağlık da insanın pek siteye giresi gelmiyor
iki gün önce birkaç telkin indirdim, şimdi onların yerini bulmak için yine aynı yollardan geçerek zaman harcamam gerekiyor
o kadar zaman yok ne yazık ki
yine de çok teşekkürler...
sevgiler selamlar
kiremit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks