Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   candy1 (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/251187-candy1.html)

candy1 02-04-2009 05:03 PM

candy1

dusun2bugün üye oldum ve hemen günlüğümü açtım, bugün sıkıntılı bir günümdü, hastaydım ve doktora gittim, doktor bronşit başlangıcı olduğunu söyledi ve 2 günde istirahat verdi. işyerini aradım ve istirahatli olduğumu bildirecektim müdürüm bugün dinlende yarın gel sabah işimiz çok olmazsa öğleden sonra ben sana izin veririm dedi, ne izni dedim içimden tabi elimde koskoca doktor raporu var izinden bahsediyo

naptım eki kuzu kuzu peki efendim dedim, sinirden çıldırmak üzereyim değişmem gerektiğine o anda karar verdim, aslında biliyordum ama değişmek için harekete geçmiyordum, internette gezinirken tamamen tesadüf burayı buldum, ve indirdim suçluluk duygusuyla ego telkinini dinlemeye başladım. umarım yardımcı olur bana ezilmekten bıktım artık, sesimi nedense kimseye çıkaramıyorum, arkadaşım yarın veririm diye elli tl borç aldı, 2 hafta oldu vermedi, kırmayayım diye isteyemiyorum, bu arada ben beş parasız geziyorumrt67 artık yeter dedim ve başladım faydasını görmeyi ümit ediyorummusic45

keskin38 02-04-2009 05:12 PM

Cevap: candy1

Aramıza hoş geldin candy1 956k

Güzel değişimler yaşayacağın ve bizlerle paylaşacagın günleri bekliyoruz y789

Vodoo 02-04-2009 05:16 PM

Hosgeldin candy1...
Dogru yerde dogru insanlar arasındasın.Günlüğün hayırlı olsun. art56art56

yakamoz 02-04-2009 05:23 PM

Aramıza hoşgeldin Candy, geçmiş olsun, acil şifalar ...

Günlüğün hayırlı olsun Candy actionsmile

http://img237.yukle.tc/images/1301ww...32015ef87f.gif

candy1 02-04-2009 05:23 PM

hoşbulduk, iyiki buldum burayı, internette gezinirken, içimdeki his bugün farklı olacak dedi ve burası karşıma çıktı, değişimimi dört gözle bekliyorum ve artık inanıyorum:)

candy1 03-04-2009 03:22 PM

merhaba günlüğüm, bundan sonra hergün birliteyiz, hep bir günlük yazmak istemişimdir, çoğu zaman da denedim, hatırlıyorum 9-10 sene önce bişeyler karalamaya başlamıştım kendime ait bir defterim vardı, başarmak istediklerimi, korkularımı,pişmanlıklarımı herşeyimi yazmaya başlamıştım, kendimi takip gibi birşeydi, motive ediciydi benim için, ama bi süre sonra ya biri okursa korkusuyla yaktım, daha sonra birkaç kere daha denedim yine aynı korkuyla bıraktımrt67

şimdi tekrar deniyorumy789

telkinleri dinlemeye başlayalı bir gün oldu, dün gece telefonuma yüklediğim mp3 ü kulaklıkla dinledim, ama telefonun sarjı bitmişti ne kadar süre ile dinleyebildim bilmiyorum, bugünde sabahtan beri aralıksız dinliyorum,
sabah alarm sesiyle değil kendiliğimden uyandım, yorgun hissetmiyordum kendimi, evden çıktım servisi bekledim, servise binerken kendimi hep rahatsız hissederdim, sebebini bilmiyorum, insanların bakışlarından rahatsız olurdum, ama sanki bugün öyle değildi, daha bi güvenli hissettim kendimi,krzm67
özgüvenim yerine geldi sanki, bir günde bu değişiklik olabilirmi bilemiyorum, belkide sadece psikolojik, ama ben telkinleri dinlemeye devam ediyorum, bi ara içimden bir ses ne yapıyorsun bu ne saçmalık böyle şeymi olur dedi, inancım kırılır gibi oldu, ama ben dinlemeye devam ettim,

insanlarla konuşurken ezilip büzülen, söylediğimi kendim bile zor işiten biriyim ben, bu denli kendime güvenim yok, hep imrenmişimdir şöyle gürül gürül akıcı konuşan insanlara, bende öyle olmak istiyorum,

ha birde şu tembelliğimden kurtulmakistiyorum, üzerimdeki uyşukluk hali bir gitse kimse tutamaz beni artıkmusic45

candy1 08-04-2009 08:54 PM

uffffffffffff

kötüyüm yaaaa

hayat için o kadar isteksizim ki,
telkinleri dinlemeye bileelim gitmedi üç gündür, kesinlikle umutsuz vakayım ben
telkinleri dinlemeyi istiyorum, yapmam gereken sadece bir düğmeye basmak
ama ona elim gitmiyor işte, açıp dinleyeyim diyorum, yapamıyorum
sadece oturuyorum, yapmam gereken o kadar çok şey varki ama ben sadece oturuyorum
uyusam sürekli, üzerimdeki bu kaygı endişe yok olsa
beynimdeki uğultu yok olsa
sürekli yüreğim ağzımda gezmesem
sürekli aklımda hayata geçiremeyeceğim planlarım olmasa
keşke şöyle yapsaydım şunu söyleseydim demesem
biri bana baktığında keşke yerin dibine girseydim demesem
keşke bugün çok iyi bir insan olmak istiyorum iyi olacağım deyipte
yarın olunca yaşasın kötülük demesem
kendimi arayış içine girmesem
özümü bulup kim olduğumu bilsem
keşke evimi her daim derli toplu tutabilsem
sabahları bi yarım saat erken kalkabilsem
insanların arasındayken onlar neşe içinde konuşup sohbet ederken
keşke ben ellerimi koyabilecek bir yer bulabilsem

keskin38 08-04-2009 10:56 PM

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...n/post_old.gif 08-04-2009, 07:19 PM keskin38 Bu Mesaj melodiss tarafından silinmiştir. Sebep: üyenin isteği üzerine silinmiştir.

Teşekkür ederim melodis. Ellerin dert görmesin. Bana sorulmadan şahsi düşüncelerime mudahale edilmesi çok sinir bozucu. tekrar teşekkürler

bu arada candy günlüğünü böyle şeylere alet etmek istemezdim kusura bakma lütfen.

Sana olumlamalar yapmanı tavsiye ederim canım. Sİtemizde çok sayıda olumlama mevcut. Göz gezdir okactionsmile

candy1 08-04-2009 11:06 PM

teşekkür ederim keskin38, yapmaya çalışacağım olumlamaları, bu geceden başlıyorum, telkinlere de tekrar başlıyorum,
neler oldu günlüğümde ben anlamadım..........

keskin38 08-04-2009 11:28 PM

Mesajımla alakalı bir durumdu boşver. Tabi senın sayfanda olması aksilik oldu kusura bakma canım :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:57 AM.