Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

candy1

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri candy1 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bugün üye oldum ve hemen günlüğümü açtım, bugün sıkıntılı bir günümdü, hastaydım ve doktora gittim, doktor bronşit başlangıcı olduğunu söyledi ve 2 günde istirahat verdi. işyerini aradım ve istirahatli olduğumu bildirecektim müdürüm bugün dinlende yarın gel sabah işimiz çok olmazsa ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

candy1

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-04-2009, 05:03 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
6 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
candy1 is an unknown quantity at this point
Standart candy1

bugün üye oldum ve hemen günlüğümü açtım, bugün sıkıntılı bir günümdü, hastaydım ve doktora gittim, doktor bronşit başlangıcı olduğunu söyledi ve 2 günde istirahat verdi. işyerini aradım ve istirahatli olduğumu bildirecektim müdürüm bugün dinlende yarın gel sabah işimiz çok olmazsa öğleden sonra ben sana izin veririm dedi, ne izni dedim içimden tabi elimde koskoca doktor raporu var izinden bahsediyo

naptım eki kuzu kuzu peki efendim dedim, sinirden çıldırmak üzereyim değişmem gerektiğine o anda karar verdim, aslında biliyordum ama değişmek için harekete geçmiyordum, internette gezinirken tamamen tesadüf burayı buldum, ve indirdim suçluluk duygusuyla ego telkinini dinlemeye başladım. umarım yardımcı olur bana ezilmekten bıktım artık, sesimi nedense kimseye çıkaramıyorum, arkadaşım yarın veririm diye elli tl borç aldı, 2 hafta oldu vermedi, kırmayayım diye isteyemiyorum, bu arada ben beş parasız geziyorum artık yeter dedim ve başladım faydasını görmeyi ümit ediyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

candy1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 05:12 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold
Standart Cevap: candy1

Aramıza hoş geldin candy1

Güzel değişimler yaşayacağın ve bizlerle paylaşacagın günleri bekliyoruz
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 05:16 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Vodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,872
118 Mesajinıza toplam 835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of light

Hosgeldin candy1...
Dogru yerde dogru insanlar arasındasın.Günlüğün hayırlı olsun.
Alt 02-04-2009, 05:23 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Aramıza hoşgeldin Candy, geçmiş olsun, acil şifalar ...

Günlüğün hayırlı olsun Candy

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 05:23 PM   #5 (permalink)
Teğmen

hoşbulduk, iyiki buldum burayı, internette gezinirken, içimdeki his bugün farklı olacak dedi ve burası karşıma çıktı, değişimimi dört gözle bekliyorum ve artık inanıyorum:)
Alt 03-04-2009, 03:22 PM   #6 (permalink)
Teğmen

merhaba günlüğüm, bundan sonra hergün birliteyiz, hep bir günlük yazmak istemişimdir, çoğu zaman da denedim, hatırlıyorum 9-10 sene önce bişeyler karalamaya başlamıştım kendime ait bir defterim vardı, başarmak istediklerimi, korkularımı,pişmanlıklarımı herşeyimi yazmaya başlamıştım, kendimi takip gibi birşeydi, motive ediciydi benim için, ama bi süre sonra ya biri okursa korkusuyla yaktım, daha sonra birkaç kere daha denedim yine aynı korkuyla bıraktım

şimdi tekrar deniyorum

telkinleri dinlemeye başlayalı bir gün oldu, dün gece telefonuma yüklediğim mp3 ü kulaklıkla dinledim, ama telefonun sarjı bitmişti ne kadar süre ile dinleyebildim bilmiyorum, bugünde sabahtan beri aralıksız dinliyorum,
sabah alarm sesiyle değil kendiliğimden uyandım, yorgun hissetmiyordum kendimi, evden çıktım servisi bekledim, servise binerken kendimi hep rahatsız hissederdim, sebebini bilmiyorum, insanların bakışlarından rahatsız olurdum, ama sanki bugün öyle değildi, daha bi güvenli hissettim kendimi,
özgüvenim yerine geldi sanki, bir günde bu değişiklik olabilirmi bilemiyorum, belkide sadece psikolojik, ama ben telkinleri dinlemeye devam ediyorum, bi ara içimden bir ses ne yapıyorsun bu ne saçmalık böyle şeymi olur dedi, inancım kırılır gibi oldu, ama ben dinlemeye devam ettim,

insanlarla konuşurken ezilip büzülen, söylediğimi kendim bile zor işiten biriyim ben, bu denli kendime güvenim yok, hep imrenmişimdir şöyle gürül gürül akıcı konuşan insanlara, bende öyle olmak istiyorum,

ha birde şu tembelliğimden kurtulmakistiyorum, üzerimdeki uyşukluk hali bir gitse kimse tutamaz beni artık
Alt 08-04-2009, 08:54 PM   #7 (permalink)
Teğmen

uffffffffffff

kötüyüm yaaaa

hayat için o kadar isteksizim ki,
telkinleri dinlemeye bileelim gitmedi üç gündür, kesinlikle umutsuz vakayım ben
telkinleri dinlemeyi istiyorum, yapmam gereken sadece bir düğmeye basmak
ama ona elim gitmiyor işte, açıp dinleyeyim diyorum, yapamıyorum
sadece oturuyorum, yapmam gereken o kadar çok şey varki ama ben sadece oturuyorum
uyusam sürekli, üzerimdeki bu kaygı endişe yok olsa
beynimdeki uğultu yok olsa
sürekli yüreğim ağzımda gezmesem
sürekli aklımda hayata geçiremeyeceğim planlarım olmasa
keşke şöyle yapsaydım şunu söyleseydim demesem
biri bana baktığında keşke yerin dibine girseydim demesem
keşke bugün çok iyi bir insan olmak istiyorum iyi olacağım deyipte
yarın olunca yaşasın kötülük demesem
kendimi arayış içine girmesem
özümü bulup kim olduğumu bilsem
keşke evimi her daim derli toplu tutabilsem
sabahları bi yarım saat erken kalkabilsem
insanların arasındayken onlar neşe içinde konuşup sohbet ederken
keşke ben ellerimi koyabilecek bir yer bulabilsem
Alt 08-04-2009, 10:56 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

08-04-2009, 07:19 PM keskin38 Bu Mesaj melodiss tarafından silinmiştir. Sebep: üyenin isteği üzerine silinmiştir.

Teşekkür ederim melodis. Ellerin dert görmesin. Bana sorulmadan şahsi düşüncelerime mudahale edilmesi çok sinir bozucu. tekrar teşekkürler

bu arada candy günlüğünü böyle şeylere alet etmek istemezdim kusura bakma lütfen.

Sana olumlamalar yapmanı tavsiye ederim canım. Sİtemizde çok sayıda olumlama mevcut. Göz gezdir ok
DAHA İYİ
Alt 08-04-2009, 11:06 PM   #9 (permalink)
Teğmen

teşekkür ederim keskin38, yapmaya çalışacağım olumlamaları, bu geceden başlıyorum, telkinlere de tekrar başlıyorum,
neler oldu günlüğümde ben anlamadım..........
Alt 08-04-2009, 11:28 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Mesajımla alakalı bir durumdu boşver. Tabi senın sayfanda olması aksilik oldu kusura bakma canım :)
DAHA İYİ

Bookmarks

Etiketler
candy1