Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

KEOPSUN SIRADIŞI GÜNLÜĞÜ

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri KEOPSUN SIRADIŞI GÜNLÜĞÜ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dusun alfa erkeki keops.. sinavlarda başarilar dilerim..konu ilgimi cekti..bizimle paylaşacagin günü iple çekiyorum.. neden diye sor? bu uyum ve iletişimle ilgili konuları genelde bayanlar okur da ondann.. genelde kitaplarda bayanlarin erkekler ile diyaloglari üzerine uyuma agirlik verilir..yada onlar benim ilgimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

KEOPSUN SIRADIŞI GÜNLÜĞÜ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-11-2007, 05:27 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: KEOPSUN SIRADIŞI GÜNLÜĞÜ

dusun alfa erkeki keops..
sinavlarda başarilar dilerim..konu ilgimi cekti..bizimle paylaşacagin günü iple çekiyorum..
neden diye sor?
bu uyum ve iletişimle ilgili konuları genelde bayanlar okur da ondann..
genelde kitaplarda bayanlarin erkekler ile diyaloglari üzerine uyuma agirlik verilir..yada onlar benim ilgimi çekiyor bilemiyorum..
çogu erkekler bu kitaplarin ve çalişmalarin varliğindan bile habersizdir.ve bu konunun sadece karsi cinsle uyumla sinirli kaldiğini daha geniş bir konu olduğunu düşünemezler..

espiri olsun diyede bir takim yorumlar yaparlar ''aman başka konumu yok basacan zilgiti bak nasil iletişim oluyor'' gibi
yada ''bir numarali ışıklı bakışım yeter kitap mitap bizi bozar'' gibi..
dusun genelleme yapiyorum tabiki..
sonuç olarak her ne kadar bu kitaplarin içerisinde erkekler içinde bölümler bulunsa da okuyana pek rastlanmaz idi..
okuyan erkek taşfirin olmaktan çikabilir es kaza diye sanirim.onlarida anliyorum..belki erkek olsam bende bu tarz bir psikolojik engele takılı kalirdim.
cok güzel seni kutluyorum.. dusun alfa erkeği ne demek onuda aciklarsan sevinirim..
sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2007, 05:30 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

karşı cins değil çoğu kişiyle iletişimim kopuk benim onun için.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2007, 06:06 PM   #13 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

bununla ilgili bir makale koydum üyelerin makaleleri va yazıları bölümünde var yazının bi kısmı bana ait bi kısmı arkadaşımın bir makalesinden alıntılar var
amerikada bu işin okulu bile var seduction school diye bizim burda pek önemsenmediğine ve dalga geçildiğine bakma ha oradakiler tamamen don juan olmak için kullanılıyor bizim amacımız ise don juan olmak değil doğru kişiyi etkileyebilmek ve sağlıklı bir beraberlik kurabilmek
bu konuda kitap tavsiyesi isteyenler erkeğin kutsal kitabını mutlaka okusunlar safir yayıncılıktan çıkmış
orada birçok ipucu bulabilecekler...

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2007, 06:54 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

avrupa daki bazi ulkelerde ve amerika kulturunde genel olarak bizimkinden cok daha farkli ortamlar var.
bildigim kadariyla orada insanlar çok yalnizlar..çok otomatikler..basit bir sorun ile başa çikabilme goruleri genel olarak yok..çunki kanunlar, yaşam tarzi, eğitim, hersey madde madde onlara oğretilmiş..bir birlik yok dayanişma yok bireysellik var..
bu bir satirla anlatilamayacak kadar genis bir konu..
bizim kültürümüz çok farkli..ilişkilerimiz bunu yaşayişimiz çok farkli..
mesela biz de yardimlaşma, dayanişma, komsuluk gibi kavramlar giderek azalsada hala var..
sokaktaki insana dayi amca teyze bacim diye hitap ediyoruz..bu oyle her ülkede rastlanan birsey değil..

işe yeni başlamiş birine elimizde çiçekle tatliyla vs. hayirli olsuna gideriz...ölü evine en az 3-4 kere gidip taziyelerde bulunur destek oluruz..biri bir binaya taşindiginda hosgeldin ziyareti yapariz..bir birlik var bir sahiplenme var..bir kişinin bebeği ölür tüm türkiye ağlar...o kadar karma lazi ermenisi kurdu macuru çingenesi çerkezi vs vs

bir toplumken bile bunu başarabilmişiz..paylaşmayi kardeşliği en iyi bilen toplumlardan biri bizizdir..dolayisiyla en doğal en içten en paylaşimciyiz..maddesizsiz..
bunun kiymetini bilmek güzel bir sey olsa gerek.
asya avrupa arasinda yasayan bu kulturun insani olmamizin altini çizelim..
bu kültürün insanina ait olan tüm laçkalaşmamiş pozitif özelliklerin altini çizelim..
kullandiğin parfumun markasiyla ,kolundaki saatin markasiyla yada arabanin lamborgini olmasiyla kimse kimseyle bir ömür sağlikli ilişki yasayamaz..sevgiyi don juan antonio banderas diye markalastirmayalim..
sevginin kitabi olmaz yöntemi olmaz..sevgi başka yerlerden kişilerden yada seylerden aranip bulunmaya calişilirsa sonuc husrandir..
kişi ilk önce kendini tanimali..barişmali..bilmeli..sevmelidir..

bir kitabin ilk başindaki hiç unutmadiğim yaziyi son olarak soylemek istiyorum..
uçakta yan yana oturan iki erkekten biri konuyla ilgili olarak parmağindaki yüzüğü göstererek evlimisiniz diye soruyor..
evliyim evet diyor diğer adam..ama maalesef doğru insanla değil..
yazar ekliyor..
doğru insani bulabilmek için ilk önce doğru insan olmak lazim..
ne kadar basit ama ne kadar gerçek bir satirdir bu..
eğer elinizden geldiğnce sevgiye açik kendinizle barisik kendinizi seven bir insan olursaniz.
dünyaniza da kendiniz gibi insanlari çekersiniz..
bu konuyla ilgili dominant bazda yazilmiş bir yiğin kitap var..
sirf cok satsin diye marjinal olmaya çaliştiklari kanisindayim..
erkekleri kullanma klavuzu
kadinlari kullanma klavuzu.
doğru kadinlar yanliş erkekler..
vs.vs..isimlerinde bile bir terslik var bunlarin..ama genede şunu da cok savunurum..savundugun düşüncenin tam tersi konularda da bilgili ol..herseyide okumak görmek analiz etmek doğru olani kendi gözlerinle görmek en güzelidir..
kadinlar marstan erkekler venusten serisi birseyler verir mesela..iletişim ağirliklidir..
erkekler dile gelse kitabi.genel olarak bakilinca gene çözümseldir..
marjinal yayinlar haricinde yazilmiş faydalanabilecek kitaplardan cok sayida okuyunca tek bir sey gorursunuz..
hepsi ayni şeyi soylerler..kendini sevmek..doğru ifade edebilmek..
nerden nereye geldim hay allah..
sevgiler

jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2007, 06:59 PM   #15 (permalink)
hayalayaz
Guest

alfa erkeği, beta erkeği, allah bilir tetası, deltasıda vardır bunların..keopsum oğlumcum kusura bakma biz taş fırın erkeği diyoduk vakti zamanında..o hangi sınıfa giriyo acep..çeşidi olmadığı içinde bayaaa makbuldü bu herifler..boşayıncaya kadar aslında yontulmamış meşe odunu olduklarınıda anlamadık....hele bi özelliklerini açıklada aldığımız kazmaların hangi sınıftan olduğunu anlayalım.. dusun
Alt 11-11-2007, 07:09 PM   #16 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

BU teknikler kültürden kültüre değişmez çünkü kadının savunmasız tarafına içgüdüsel benliğine hitap eder
üster türk olsun ister alman fark etmez
ama uyguladığınız ortam çok önemlidir..
sosyal ortamlarda bu becerilerinizi geliştirmelisiniz
birçok arkadaşımla denedik,gözlemledik ve uyguladık işe yarıyor gerisi boş kim ne derse desin?
ve denemek isteyen arkadaşlar sonuçları paylaşsınlar
isteyen dale carnegie tarzı metotlarda deneyebilir ya da doğal olmaya önem verebilirler
ama aldığı sonuçlara bakmak lazım kimi ne kadar etkileyebilmiş
benim burada bahsettiğim modeli uygula ve sonucunu gör derim ve alacağın kitabın altına yazılan yorumlara bak
ve mutlaka dene
sonuçları gör
bilgi ve deneyim sahibi olmadan genellemelerle konuşmak yerine deneyimlerle konuşmak gerekir
ayrıca iletişimin 2 aşaması vardır
çekim ve rahatlık aşaması
önce istediğiniz kişiyi kendinize çekmelisiniz sonra rahatlık aşamasında sizin dediğiniz sevgi v.b kavramlar devreye girer
ama çekim aşamasında dikkati çekip öne çıkmanız lazım
bunun yoluda etkin stratejiler kullanmaktan geçer
ayrıca gerçek bir usta yazılan şeye saygı duyar
bu arada hayal abla bir makale koydum ama kısaca alfa erkeği baskın tiptir ama bu kadir inanır modeli değil sevimli ve ukeladır bunlar bilgili kültürlüdür esprilidir
çaktırmadan dediğini yaptırır.
firlama tiplerdir geneli
sağı solu belli olmayan deli dolu tipler
çevrenizi gözlemleyin bana hak vereceksiniz

Alt 11-11-2007, 09:11 PM   #17 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

çok güzel bir yazı sizlerle paylaşmak istedim
ÖĞRENDİM Kİ
Yıllar sonra öğrendim ki...
Kimseyi sizi sevmeye zorlayamazsiniz.
Kendinizi sevilecek insan yapabilirsiniz,
Gerisini karsi tarafa birakirsiniz.

Öğrendim ki...
Guveni gelistirmek yillar aliyor,
Yikmak bir dakika.

öğrendim ki...
Hayatinda nelere sahip oldugun degil
Kiminle oldugun onemli.

Öğrendim ki...
Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mumkun
Ama sonrasi icin bir seyler bilmek gerek.

Öğrendim ki...
Kendini en iyilerle kiyaslamak degil
Kendi en iyinle kiyaslamak sonuc getirir.

Öğrendim ki...
Insanlarin basina ne geldigi degil
O durumda ne yaptiklari onemli.

Öğrendim ki...
Ne kadar kucuk dilimlersen dilimle
Her seyin iki yuzu var.

Öğrendim ki...
Olmak istedigim insan olabilmem
Cok vakit aliyor.

Öğrendim ki...
Karsilik vermek
Dusunmekten cok daha basit.

Öğrendim ki...
Butun sevdiklerinle iyi ayrilman gerek
Hangisi son gorusme olacak bilemiyorsun.

Öğrendim ki...
'Bittim' dedigin andan itibaren
Pilinin bitmesine daha cok var.

Öğrendim ki...
Sen tepkilerini kontrol edemezsen
Tepkilerin hayatini kontrol eder.

Öğrendim ki...
Kahraman dedigimiz insanlar
Bir sey yapilmasi gerektiginde
Yapilmasi gerekeni
Sartlar ne olursa olsun yapanlar.

Öğrendim ki...
Affetmeyi ogrenmek deneyerek oluyor.

Öğrendim ki...
Bazi insanlar sizi cok seviyor
Ama bunu nasil gosterecegini bilemiyor.

Öğrendim ki...
Ne kadar ilgi ve ihtimam gosterseniz
Bazilari hic karsilik vermiyor.

Öğrendim ki...
Para ucuz bir basari.

Öğrendim ki...
En iyi arkadasla sIkIcI an olmaz.

Öğrendim ki...
Dustugun anda seni tekmeleyecegini dusunduklerinden bazilari
Kaldirmak icin elini uzatir.

Öğrendim ki...
Iki insan ayni seye bakip
Tamamen farkli seyler gorebilir.

Öğrendim ki...
Asik olmanin ve aski yasamanin cok cesidi vardir.

Öğrendim ki...
Her sartta kendisiyle durust kalanlar
Daha uzun yol yuruyor.'

Öğrendim ki...
Hic tanimadigin insanlar,
iki saat icinde,
senin hayatini degistirir.

Öğrendim ki...
Anlatmak ve yazmak ruhu rahatlatir.

Öğrendim ki...
Duvarda asili diplomalar
Insani insan yapmaya yetmez.

Öğrendim ki...
Ask kelimesi ne kadar cok kullanilirsa, anlam yuku o kadar azalir.

Öğrendim ki...
Karsindakini kirmamak ve inanclarini savunmak arasinda cizginin
nereden gectigini bulmak zor.

Öğrendim ki...
Gercek arkadaslar arasina mesafe girmez.
Gercek asklarin da!

Öğrendim ki...
Tecrubenin kac yasgunu partisi yasadiginizla ilgisi yok,
Ne tur deneyimler yasadiginizla var.

Öğrendim ki...
Aile hep insanin yaninda olmuyor.
Akrabaniz olmayan insanlardan ilgi, sevgi ve guven
ogrenebiliyorsunuz. Aile her zaman biyolojik degil.

Öğrendim ki...
Ne kadar yakin olursa olsunlar
En iyi arkadaslar da ara sira uzebilir.
Onlari affetmek gerekir.

Öğrendim ki...
Bazen baskalarini affetmek yetmiyor.
Bazen insanin kendisini affedebilmesi gerekiyor.

Öğrendim ki...
Yureginiz ne kadar kan aglarsa aglasin
Dunya sizin icin donmesini durdurmuyor.

Öğrendim ki...
Sartlar ve olaylar,
Kim oldugumuzu etkilemis olabilir.
Ama ne oldugumuzdan kendimiz sorumluyuz.

Öğrendim ki...
Iki kisi munakasa ediyorsa,
Bu birbirlerini sevmedikleri anlamina gelmez.
Etmemeleri de sevdikleri anlamına gelmez.

Öğrendim ki...
Her problem kendi icinde bir firsat saklar.
Ve problem, firsatin yaninda cuce kalir.

Öğrendim ki...
Sevgiyi cabuk kaybediyorsun, pismanligin uzun yillar suruyor..

Ataol Behramoglu

Alt 11-11-2007, 09:14 PM   #18 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
alfa erkeği, beta erkeği, allah bilir tetası, deltasıda vardır bunların..keopsum oğlumcum kusura bakma biz taş fırın erkeği diyoduk vakti zamanında..o hangi sınıfa giriyo acep..çeşidi olmadığı içinde bayaaa makbuldü bu herifler..boşayıncaya kadar aslında yontulmamış meşe odunu olduklarınıda anlamadık....hele bi özelliklerini açıklada aldığımız kazmaların hangi sınıftan olduğunu anlayalım.. dusun

Allah iyiliğini versin hayal abla alemsin sen....

keops ve tüm kişisel gelişim yöntemlerine emek veren erkekler alkışı hak ediyorsunuz...
yıllarca kadınlar erkekleri daha iyi anlayabilmek için uğraşıp durdu.. hep kadınlar anlaşılmazdır dediler...

halbuki öyle kolay çözülürüzki.. etrafımıza ördüğümüz kabukların da yegane sebebi erkeklerdir...
uğraşın valla benden sonsuz destek.. kendi kurduğunuz tabuları..bize karşı ördüğünüz duvarları yıkmak
sizin gibi girişimci erkeklerle çözüme kavuşacak...

her iki tarafın da aradığı dürüstçe sevmek.. sınırsızca paylaşmak.. doyasıya mutlu olmak..
neydi o güzel söz dusun .. yolu sevgiden geçen herkez biyerlerde karşılaşır..

yolunuz sevgi karşılayanlar sevgili olsun...

sevgilerle...
Alt 11-11-2007, 11:16 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point

Keopscum paylasimini zevkle okudum, tesekkur ederim.
Sevgi ve Isikla kal
Alt 11-11-2007, 11:41 PM   #20 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

Teşekkürler ferya elimden geldiğince orjinal şeyler bulmaya,okumaya çalışıyorum bu öğrendim ki yazısıda çok hoşuma gider
bu arada günlük harbiden sıradışı oldu...
artık daha az tartışmalı konularda yazacağım o konuda öğrenmek ve derinleşmek isteyenlere kaynak gösterdim
şimdi önümüzdeki zamanlarda konsantrasyon,irade gücü,değişim,bilinçaltı konularında paylaşımlar yapacağım
ki kişisel gelişim amacından sapmayalım
ve kendi gidişatımıda zaman zaman buradan okuyabileceksiniz çünkü yazdıklarımı uyguluyorum
şimdilik kilo verme olayında başarıyla devam ediyorum
herkeze sevgiler

Bookmarks