Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

şiirlerim

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri şiirlerim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba, geçenlerde Sarıyer'e gitmiştim. Orada şehit ve gazi anneleri askerler için kampanya açmışlar ve onlara "bizde nöbetteyiz" diye çağrıda bulunuyorlar. İnsanlara mehmetçiklere,komutanlara,genel kurmaya mektup yazmalarını ve bu mektupları oraya göndereceklerini söylüyorlar. Bende mehmetçiklere mektup yazdım ve o anda şu şiiri ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

şiirlerim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-12-2007, 08:27 PM   #21 (permalink)
Teğmen

balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
28 Mesajinıza toplam 168 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
balkan will become famous soon enoughbalkan will become famous soon enough
Standart Ynt: şiirlerim

Merhaba, geçenlerde Sarıyer'e gitmiştim. Orada şehit ve gazi anneleri askerler için kampanya açmışlar ve onlara "bizde nöbetteyiz" diye çağrıda bulunuyorlar.

İnsanlara mehmetçiklere,komutanlara,genel kurmaya mektup yazmalarını ve bu mektupları oraya göndereceklerini söylüyorlar. Bende mehmetçiklere mektup

yazdım ve o anda şu şiiri yazdım:

Gökteki ay, yıldız yansımış
Vatanımız için şehit olan
Mehmetçik'lerin kanları üstüne
Bu vatan bu yüzden değerli
Mehmetçik'ler bu yüzden yüce

Kendini sakın yalnız hissetme
Şehitlerimiz için sakın üzülme
Yaradan karşısına almış
Seni onurlandırıyor gülüyor yüzüne

Hepiniz ayrılmışsınız sevdiğinizden
Fedakarlıktır bu, desteğimiz yürekten
Hadi kalk artık içinde bulunduğun hüzünden
Ya Allah, Ya Bismillah de, dualar bizden

sevgiyle kalın...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-12-2007, 02:42 PM   #22 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim özledik seni ve güzel şiirlerini nerlerdesin...
yine şiirlerinlee yüreğimize su serptin..

teşekkürler...
Alt 11-12-2007, 11:30 PM   #23 (permalink)
Teğmen

28 Mesajinıza toplam 168 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
canım benim özledik seni ve güzel şiirlerini nerlerdesin...
yine şiirlerinlee yüreğimize su serptin..

teşekkürler...
canım ya, ingilizce kursuna gidiyorum, hızlı okuma tenikleri falan.. devamlı öğrenme çabasundayım. Bu yüzden siteye giremiyorum girsem bile şöyle bir geziniyorum. Bende sohbeti ve sizleri özledim. wave
Alt 13-12-2007, 10:43 AM   #24 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Allah zihin açıklığı versin canım benim..
ne güzel meşgaleler bunlar..

iyi günlerde ol da sen.. arada uğrayıp bize bir şiir bıraksanda idare ederiz biz hatırlandığımızı bilerek...

sevgiler..
Alt 04-01-2009, 12:52 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Wink yeniden buluşmak çok güzel

bu kadar uzun zamandan sonra, bir zamanlar o sıkıntılı günlerimde bana destek olan bu siteye ve arkadaşlara yeniden kavuşmanın sevinciyle herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
bu zaman zarfında çok güzel şeyler oldu ve ben hayata yeniden geldim. 15 senenin özlemi olan dileklerim gerçekleşti.
evet arkadaşlar ben kendimi tanıtayım.Aslında ben 34 yaşına kadar vasıfsız bir ev hanımıydım(dışardakilerin gözlemlerine göre).Ama kendimi hiç öyle görmedim.Kendime çok yatırım yaptım.Çocuklarımıda ona göre yetiştirmeye gayret ettim.Neyse fazla uzatmıyayım
şu anda özel bir şirkette mali işler ve personel müdürü olarak çalışıyorum. Lise mezunuyum ama şu anda A.Ö.F 1.sınıf öğrencisiyim.
yani arkadaşlar benim torpilim yoktu, eşim herzaman çalışmama karşı çıktı,ve daha nice engeller ama benim inancım hiç bitmedi.
Her zaman şunu kendime telkin ettim herkesten büyük Allah var ben istersem bana verir.Bu telkinden dolayı aciz kaldığım zamanlar daha güçlü oluyorum.Eğer ben doğruysam Allah'la ben çoğunluğu oluşturuyoruz.Bu düşünce neticesinde ulaşamadığımız yerler yakınlaşıyor.Güçlü görüken insanlar güçsüzleşiyor.
Şimdi hayatımda mutluluk var,huzur var,dürüstlük var.Yalnız arkadaşlar bu hayalime odaklandığım için para hep ikinci planda oldu.
Her zaman sıkıntı içinde oldum.Şimdi artık buna konsantre olmak istiyorum.Sizinde yardımınızla bunun üstesinden geleceğime inanıyorum.Birlikten kuvvet doğar diyerek hepinizi sevgi ve saygıyla kucaklıyorum.
Sevgili shamanic ve hayal abla sizi çok seviyorum.
Alt 04-01-2009, 01:04 PM   #26 (permalink)
Teğmen

Smile doğum günü

benim doğum günüm ilk nefes aldığım gün değil
yüreğimdeki sese cevap aldığım gündür
seçimlerimi ben yaptım hayatım benim eserimdir
kendimle gurur duyuyorum,ümitsizliklerimle değil

her insan yüce, ama bunun bilincinde değil
istekler şaha kalkmış azim sabır beklemekte
kendine gel ey insanoğlu bir adım daha var
şimdi koşuyorsun yüreğinin geldiği yere,umutsuzluğa değil

Saygı ve sevgiyle hoşkalın
Alt 04-01-2009, 01:05 PM   #27 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhaba balkan,

Şiirlerin için seni tebrik ederim,çok başarılı çalışmalar.

Herşeyden önce hayata sıkı sıkıya tutunduğun için tebrikler..İnsan istedikten sonra aşamayacağı engel yok gerçekten de..
Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum..
Bolluk, bereket ve kazanç bolluğu için sitede çok güzel paylaşımlar var..Makaleler,meditasyonlar, olumlamalar. Bu konularda Shamanic ve Yurdahal adlı üyelerin mesajlarını takip etmeni öneririm.. Bu perşembe akşamı yurdahal ve diğer arkadaşlarla 00:00 da sözleştik mesela..Sen de para için bu çalışmalara katılabilirsin..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 01:08 PM   #28 (permalink)
Teğmen

çok teşekkür ederim yeni bir hayat, sizlerle birlikte olacağım ismin kadar güzel hayatlar dileğiyle
Hoş kal sevgi ve saygıyla kal
Alt 05-01-2009, 06:37 PM   #29 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Smile

balkancım seni yeniden yanımızda görmek mutluluk verici..

yuvana hoşgeldin canım..

sevgiler..
Alt 05-01-2009, 07:31 PM   #30 (permalink)
Teğmen

ne güzel karşılama kucak dolusu güller
her zaman ruhumu okşuyorsun sana da kucak dolusu sevgiler
etrafın sevgi çemberiyle çevrilmiş
benide bu çembere aldığın için teşekürler
sevgi ve saygıyla hoş kalın

Bookmarks