Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Hayata Evrimsel Adımlar

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Hayata Evrimsel Adımlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Önceki mesajımı değiştirecektim ama teşekkür edildiğini görünce vazgeçtim. Dursun orda. Yazılış amacına hizmet etmeye devam etsin. Neden değiştireyim ki? Yazarken o duygudaydım ve hala aynı. Duygularımı görmezden gelemediğim gibi mesajımı da değiştirmekten vazgeçtim... ( son cümle yine anlatım bozukluğu konulu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Hayata Evrimsel Adımlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-03-2009, 04:49 PM   #41 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Hayata Evrimsel Adımlar

Önceki mesajımı değiştirecektim ama teşekkür edildiğini görünce vazgeçtim. Dursun orda. Yazılış amacına hizmet etmeye devam etsin. Neden değiştireyim ki? Yazarken o duygudaydım ve hala aynı. Duygularımı görmezden gelemediğim gibi mesajımı da değiştirmekten vazgeçtim...

( son cümle yine anlatım bozukluğu konulu sınav sorusu olmaya adaydır duyurulur )

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2009, 10:47 PM   #42 (permalink)
Üsteğmen

246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Yine sıkıntı bastı, yine yine yine....Bıktım artıkkkkkkkk....Kendimi yetersiz, ezik, korkak hissetmekten bıktım

Niye yenemiyorum bunları? Yenenler de benim gibi değiller miydi? Onlar nasıl yendiler? Ben niye hala geri sayıp duruyorum? Neden ilerleme kaydedemiyorum? Bu sıkıntılar iş hayatımı da etkiledi sonunda. Artık eskisi kadar verimli çalışamıyorum. Herşeye boşverdim ama beni üzen sıkan şeylere boşveremiyorum.Çekip gitmek istiyorum buralardan, uzaklara çok uzaklara.Benim mutluluk sandığım avuntulardan sıyrılıp gerçek mutlulugu alıp gitmek istiyorum sevdiğimle. Artık gerçek huzuru istiyorum beeen
DAHA İYİ
Alt 03-04-2009, 06:25 PM   #43 (permalink)
Üsteğmen

Standart Hayata Evrimsel Adımlar

İşte geldiiiimmm...Özledin mi beni? Seni seniiii... Biliyodum özleyeceğini...
Valla kusura bakma bugün kendime güvenim tavan yaptı... Şımarıklığım üstümde.Tabi sen bilmiyosun neler olduğunu... Dur sakin ol anlatacağım

Dün sabah müfettişler geldi okuluma. Her ay geliyolardı zaten ziyaret, rehberlik amaçlı ama bu kez teftiş için geldiler. Normalde teftişe geleceklerinde önceden haberimiz oluyodu ama bu gelişlerinde habersiz geldiler...Baskın yapar gibi....

"Teftişe geldik hocam" dediler "Şaka yapıyosunuz "dedim ama gerçekmiş :)
Her neyse çalışmalarımdan, öğrencilerimin tertip, düzen,temizlik ve kendine güvenlerinden, sorulara şakır şakır cevap vermelerinden -herşeylerinden- çok memnun kaldılar. Sınıfımın düzenini, rengarenk oluşunu çok beğendiler. Uzatmayım Çooook takdir ettiler beni... "Ah keşke kadrolu olsaydın ya şu rapora güzelce puan girseydik senin için. Teftiş ettiğimiz çoğu 10 yıllık kadrolu öğretmenden daha çalışkansın. Aferin sana ." dediler. Bir an evvel kpss yi kazanmam gerektiğini, artık sıkıntı stresi bahane etmememi öğütlediler. Bu kadar çalışmamın karşılığını almam gerektiğini söylediler.

Bugün de başka köyde çalışan öğretmen arkadaşıma gitmişler teftiş için. Beni övmüşler nasıl mutlu oldum, nasıl gururlandım anlatamam. "Sinavı kazanması için destek olun, gerekirse sıkıştırın" demişler

Feci gaz aldım. Sinava az bir zaman kaldı ama olsun artık harekete geçmem lazım. Bu motivasyon ve kendine güven duygusunu boşa harcayamam. O yüzden sana daha az vakit ayıracağım şimdiden söyleyim. Kırılmacaaaa, darılmaca yok Ben anlamam. Hem kadrolu olduktan sonra ihmal ettiğim zamanları telafi ederim merak etme.

Bugün bir öğretmen arkadaşıma da öğütler verirken buldum kendimi. "Krizler fırsatlar yaratır. Krize değil, fırsatlara odaklan. Sorunlara değil çözümlere odaklan. Her konuda olumlu bakmayı öğret kendine" dedim( Sanemce bu sözler tanıdık geldi mi sana )

Vay beee... Ben hakkaten değişiyormuşum da farkında değilmişim...
Bunun için hayatim değişti ailesine çoooookkk teşekkür ediyorum...Onların ve telkinlerin sayesinde gerçekten hayata bakış açım değişiyor. 2 gün önce yazdıklarımı unuttum gitti. Hatta durun bir iptal çekeyim onlara....

01-04-2009 08:47 PM tarih ve saatli mesajda yazan duygu ve düşüncelerim size söylüyorum İPTAAAAALLLLL.... Güle güle... Artık yoksunuz ve hiç olmayacaksınız

DAHA İYİ
Alt 03-04-2009, 06:35 PM   #44 (permalink)
Üsteğmen

Sayfamı da sınıfıma benzetmişim şimdi farkettim. ama napiim bu smileyleri çok beğeniyorum özellikle bunu:)

Haa unutmadan ALLEEN CARR in Sigarayı Bırakmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı e -kitabını da indirdim. Bugün de yedek olsun diye 2 paket sigara almıştım ama

Kararlıyım bırakma konusunda. Sigara ! Ben sana karşı aciz değilim. Aciz olan sensin. Birgün kimse suratına bakmayacak ve yalnız kalacaksın. Canıma değsinn... OHHH
DAHA İYİ
Alt 07-04-2009, 12:21 AM   #45 (permalink)
Üsteğmen

Yorgunum, uykum var, gerginim, çok da işim var.

O kadar çok işi ertelemişim ki. Hangisinden başlayacağımı bilemiyorum. İşlerimi eksiksiz ve zamanında yapmam için enerjiye ihtiyacım var. Uyku düzenim şaşmış vaziyette. Çok çabuk yoruluyorum, gerginliğimi ve yorgunluğumu atmak için de sigarayı bırakmam lazım ama bırakamıyorum.
Ne telkinler, ne sigara bırakmayla ilgili kitaplar hiç bir şeyin faydası olmuyor bu konuda. Artık zayıf iradeli olduğum düşüncesine inanmaya başladım. Halbuki kitapta iradeyle ilgisi olmadığı yazıyor. O halde ne beni engelleyen? Bir bulabilsem, ah bulabilsem biliyorum ben ona ne yapacağımı ama bulamıyorum ki?
Bu aralar üzerimde aşırı derecede negatif enerji hissediyorum. Nasıl atarım, nasıl kurtulurum bilmiyorum. Çok yoruldum artık hayatı kovalamaktan.
En ufak şeylere mutlu olan ben, şimdi mutlu olmak için sebepler aramaya başladım. Niye böyle oldu ki şimdi? Halbuki son 7 aydır herşey aynı. Acaba monotonluk mu sıktı beni? Ne yapmak istediğimi de bilmiyorum. Sanırım deliriyorum....................................... .........
DAHA İYİ
Alt 07-04-2009, 12:32 AM   #46 (permalink)
Üsteğmen

Yazdıklarıma şöyle bir göz gezdirdim de bir iyiyim bir kötü. Bunlar dalgalanma dediğimiz şey mi yoksa benim kendimi kandırmam mı? Beceriksizlik mi? İşe yaramazlık mı? Daha son mesajımda ne kadar umut doluymuşum. Sanki onları yazan ben değildim. Hani İPTAL çekmiştim kötü düşüncelere? Hani iyi düşünüp iyiyi yaşayacaktım? İyi düşündüğüm halde neden hala böyle? Neyi yanlış yapıyorum? Bu üzerimdeki ağırlığı nasıl atabilirim? Erteleme huyumdan nasıl vazgeçebilirim? Herdaim pozitif olmayı nasıl sağlayabilirim? Hiçbir fikrim yok...

""Sorunlara değil, çözümlere odaklan"" Ne güzel söz. İyi ama birisi bana çözümler sunsun da ben de odaklanayım artık...
DAHA İYİ
Alt 07-04-2009, 04:00 PM   #47 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
keskin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçen hafta sonu sınıfımın sıralarını boyadım.yorgunlugumu alması ve işi yarım bırakıp kaçmamı engellemesi için de telkinlerimi açtım
Etrafımdaki arkadaslarım bana hep yapma yorma kendını kımse iyilikten anlamaz.yeni sıra iste bunları tamır etmekle ugrasma dıyorlardı.ilk defa baskalarının dusuncelerını onemsemeyip verdıgım kararın arkasında durdum ve boyamaya basladım.arada sırada soylenılenler aklıma geldi amaaaa ben hemen IPTAL deyip, yıl sonunda calısmalarım karsılıgında milli eğitim müdürünün beni gururlandırdıgını dusunerek,o günü yasayarak hevesle boyamaya devam ettim.işe de yaradı bitirdim ama çok yorulduuuummm

Demiştim yaaa

Bugün ilçe milli eğitim müdürü okuluma denetime geldi- habersiz-
............................
Uzatmıycam bu sefer. Kendimi övmüş gibi hissediyorum çünkü.
Çalışmalarımdan dolayı beni ödüllendireceğini söylemişti giderken.
Şimdi öğrendim ki teşekkür belgesi vereceklermiş bana
Şimdi bu çekim yasası mı yoksa çalışmalarımın karşılığı mı ?
DAHA İYİ
Alt 07-04-2009, 10:46 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

Aaaa bir değişim keşfettim kendimde.Şimdi aklıma geldi. Çocuklarım ne kadar dik yürüdüğümü söylemişlerdi Dik yürümeye başlamışım...
Yalnız bilgisayar başındayken fena şekilde kambur oturuyorum. Bazen içimden bir ses uyarıyo beni. Hişşşt yine çöktün dik dur hele diyo. hemen düzeltiyorum. Sınıfta masamda otururken de kambur oturuyorum. Artık korkmaya başladım.

Bir de ben kilo almak istiyorum ya... Ne yapmam lazım iştahımı açmak için?- 1. sini ben söyleyim: sigarayı bırakmak -
Ha bir de yeterli su içmek istiyorum gün içinde. 4-5 gündür su içmemişim şimdi farkettim. Kuru yemiş gibi şeyler yemeye çalışıyorum ki susayım diye ama etki etmiyo. Su içmek istiyorum ben yaaaa.........
DAHA İYİ
Alt 09-04-2009, 08:34 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

Merhaba günlük;
Bugün öğleden sonra yine yakar top karşılaşması vardı bahçede. Çok yorulduuum. Yemekten sonra uyumuşum bu saate kadar. Nasıl ihtiyacım varmış uykuya. Çok iyi geldi. İşlerim olmasa kalkmayacaktım, aslında şöyle 2 gün durmadan uyusam ne güzel olur ama fazla uyku da hayatı kaçırdım hissi uyandırıyo işte. Mesela burda olmadığım 4 saat içinde kimbilir neler kaçırdım. Hemen kovalamaya başlayım. Az yorgunum ya biraz daha yorulayım nolacak sanki

Bu arada farkettim ki saat 1 den bu yana yani yaklaşık 7 saattir sigara içmemişim. Kitapta yazılanlar dogru. Diyor ki bir bölümünde hiçbir tiryaki gece sabaha kadar sigara içmediği için rahatsız olmaz ama gündüz içmeyince eksiklik hisseder. Şimdi ben oyun ve sonrasındaki uyku sayesinde 7 saattir içmedim ve rahatsızlık da hissetmedim gerçekten. İş bende bitiyor farkındayım ama bitmemek için ısrarlı. O ısrarı kırmalıyım, kıracağım da, kendime güveniyorum. Hazır değilim gibi hissediyorum bazen ama sigarayı bırakmak için hazır olmaya gerek yok ki. Bırakmak için bir çok sebebim var, içmek için hiç. Çünkü hayattaki hiçbir yaşantı sigara içmeye koşul oluşturmaz, oluşturmamalı. Sigara heyecanımı yatıştırmıyo, korkularıma iyi gelmiyo, kızgınlığımı silmiyo. İçmeye devam etmem için tek bağlayıcı neden bağımlı olmam. Nikotin denen düşmanın beni görmeden duramaması.Kafamı bulandırmaya, hücrelerimle savaşıp yenmeye bayılıyo mendebur. Şimdi çıkardığım kararnameyi tekrar gözden geçirip uygulamaya koymam lazım. Kolay gelsin mi bana? Gelsin gelsin
DAHA İYİ
Alt 15-04-2009, 09:06 PM   #50 (permalink)
Üsteğmen

Offf ne çok olmuş yazmayalı.

Değişen bişeyler var mı? Var elbette.Farkındalıklarım var. Hem olumlu hem de olumsuz yönde .

Mesela mutlu, huzurlu olma hali var. Zaman zaman yerini aksi duygulara bıraksa da. Kendimi menderesler çizerek akan ırmak gibi hissediyorum. Hızımı artırmak için menderesler çiziyorum sanki. Çok yavaşım bu aralar. Ne kadar eğilip bükülüp hız kazanmaya çalışsam da sanki aynı yerdeyim veya çok az ilerlemişim gibi. Bazen yağmurlar sayesinde debim artıyor ve hızlanıyorum. Bazen ufak şelalecikler oluşturuyorum. Geçtiğim yerlerden topladıklarım ağır geliyor ve yavaşladığım yerlerde atıyorum üstümden onları. Şimdi de bir ağırlık var. Yine toplamışım birşeyleri üstüme anlaşılan. Nasıl olsa yavaş gidiyorum bırakıvereyim şuracığa. Azaltayım yükümü. Yeniden hız kazanmam lazım. Yüklerimi bırakıp, denize doğru yol almam lazım. O engin güzelliğe doğru....

Okul çıkışı yemekten sonra uyudum yine. Uykuyu seviyorum ama şimdi kafam kazan gibi nedense. Vücudum sinyal veriyor bana farkındayım. Yeni şeyler öğrenme maksadıyla bilgisayar başına kilitlenmiş durumdayım ve artık vücut isyan ediyor doğal olarak. Uykularım dinlenmeye yetmiyor, cildim alarmda. Zihnim bulanık. Biran evvel toparlanmalıyım. Bunun için de interneti azaltıp, dinlenmeye ağırlık vermem gerekli. Beslenme düzeni yapmam, uyku saatlerimi ayarlamam, işlerimi ertelemeden zamanında yapmam gerekli.

Son günlerde aynada kendimi tanıyamıyorum. Çok değişmişim. Zayıflamışım. Asık bir surat ifadesi takınmışım sanki. Hepsinin sebebi yorgunluk. Güzel bir program yapıp uyguladıgım takdırde kendime geleceğimi biliyorum.

Bunu farkettiğim için de mutluyum. İnadına mutluyum.
Mutluyum, mutluyum,mutluyum.....
DAHA İYİ

Bookmarks

Etiketler
adimlar, evrimsel, hayata