Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yaşama Yeni Kapılar Açıyorum...:)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yaşama Yeni Kapılar Açıyorum...:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız slm, siteye yeni üye oldum telkinleri yeni dinlemeye başladım bakalım daha bi fark hissetmiyorum yok yok öle değil tabiki siteye yeni üye olmadım ve tabiki bana ooo melodis hanım demek siteye üye oldunuz gelin sizi mod yapalım demediler telkinleride dinlemenize ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yaşama Yeni Kapılar Açıyorum...:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-03-2009, 02:09 PM   #1 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Wink Yaşama Yeni Kapılar Açıyorum...:)

slm,

siteye yeni üye oldum telkinleri yeni dinlemeye başladım bakalım daha bi fark hissetmiyorum

yok yok öle değil tabiki siteye yeni üye olmadım ve tabiki bana ooo melodis hanım demek siteye üye oldunuz gelin sizi mod yapalım demediler telkinleride dinlemenize gerek yok olumlu içsel konuşmalarız sizi çoktan yönlendirmeye başlamışta demediler ha bide madem yeni üye oldunuz sizi güzel yürekli insanlarla tanıştıralım onları tanıdığınıza hergün şükredin ,bide yetmezmiş gibi o insanlardan biri senin hayatında özel bi yere sahip olcak biriyle tanıştırsın
yok artık dimi ama oldu yeni üye olduğumda olmasada bunların hepsi oldu! telkinleri dinledim ,olumlamalarımı yaptım,meditasyonlarımı yaptım arasıra küstüm kendime arasıra sarıldım kolay olmadı alışkanlıkları terk etmek ama yenilendim,kendi kendimi doğurdum,değiştim!
ne güzel bi duygu hayatta başaramıcağın şeyin olmadığını hissetmek ve bunu hissetmenin suç olmadığının farkına varmak;gülmek suç değil,mutlu olmak suç değil,sevmek suç değil,sevilmek suç değil kendimi sevmekle başladım ben bu yola sonrası çekim yasası:)etrafınızda çoğalıveriyor sevdikleriniz.sevdikçe daha çok seviyorsunuz sevdikçe daha çok...ne güzel bi döngü... geçmişinizide seviyorsunuz sonra teşekkür ediyorsunuz ona sizin geçmişiniz olmayı seçtiği için sonra serbest bırakıyorsunuz çünkü o görevini tamamlamış... sonra geleceğiniz geliyor aklınıza iyi şeylerde olabilir kötü şeylerde ama her zaman seçme şansının olduğunu bilmek dahada güçlü hissetttiriyor kendini.

şimdi yeni kapılar açıyorum yaşamıma ve içimde herşeyin çok güzel olacağına dair güçlü bi his :)
eski günlüğümede çok tşkkrler aydınlanma öncesi dönemimde;) yanımda olduğu için
değişim güzel şey arkadaşlar kendinizi kötü hisettiğinizde üzülmeyin belkide bu bi uyanışın sancılarıdır;)

şimdi yeni kapılar bekliyor beni macera dolu,aşk dolu,sevgi ,dolu,sevinç dolu,şehir şehir,ülke ülke ışık saçan kapılar...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2009, 01:40 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

Yanimiza hosgeldin, guncen ve yeni hayatin hayirli olsun arkadasim:)

sevgimle kal
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2009, 02:29 PM   #3 (permalink)
Teğmen

semkur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 315
84 Mesajinıza toplam 711 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
semkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of light

çoşku dolu bir yazı melodiss.
Bende bu değişimleri biran önce yaşarım inşallah. yazını okurken ohhhhhhhhhh diye bir nefes almak geldi içimden. ne güzel içim rahatladı.
değişimin en güzel halleriyle seninle olsun.
Alt 29-03-2009, 10:57 PM   #4 (permalink)
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough
Standart Cevap: Yaşama Yeni Kapılar Açıyorum...:)

niye buraya kimse bişi yazmıyo ya:(.ben de yaşama yeni kapılar açıyorum ve en önemlisi o kapınınarkası çok güzel ve kaliteli bir yaşam telkinler beni çok fazla geliştirdi galiba umarım böyle de devam edecek.ben mutluyum herkes mutlu güzel bi duygu ben bu çekim yasasını sevdim:D
Alt 31-03-2009, 12:55 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

geldimmmmm

şimdi cembolicim günlüğün sahibi yeni kapılar açmakla meşgul olduğundan pek buraya zaman ayıramıyor
bide istiyoki az ve öz yazsın mutlulukları sayfalar arasında kaybolmasın.
daha önceki günlüğüm biraz öle oldu sanki

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post231038

bu yüzden yeni açmaya karar verdim.

ama o günlüğümüde çok seviyorum ilk göz ağrım:)

seninde kapıların hep mutluluğa açılsın cnm teşkkrler

yas_mincim çok teşekkür ederim
semkur; çok teşekkür ederim. eminim en kısa zamanda sende ipleri eline alırsın

evettttt günlükcük ne var ne yok dersen kendimi roket gibi hissediyorum iyi mi haaftasonu çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooook özel birini bekliyorum

bi heycan bi heycan sorma yav
3 koca gün aman allhm
bi 2 saat kekelerim heralde bu heycanla ben
azda kaldı 2 gün...
neyse güzel olcak gibi öyle hissediyorum yeni bi kapı bekliyor
mutluyum,mutluyum,mutluyum...kıpır kıpır ,pır pır yok başka tarifi heralde

Alt 06-04-2009, 11:48 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
6 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
olep is an unknown quantity at this point

Bir mutluluk ve huzur var yazılarınızda. :)
olep isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2010, 12:04 AM   #7 (permalink)
Binbaşı

slm:)
Az daha gelmesem 1 sene olcakmış hani:)

nbr günlük yok yıllık

1 sene önce yeni kapılar açıyorum demişim yaşamıma ne kadar doğru söylemişim yeni kapılar açtım hayatıma evet ama kısa sürdü sanki korktum kapılarım kapanır diye ve kapandı biliyorum korku korkulanı gerçekleşitirir demiştik özlem ablacım ama durduramadım kendimi işte açılmasıyla kapanması bir oldu mutluluk kapılarımın sonra bi içine kapanıklık aldı götürdü forumada giremedim modluğum düşmüş:) şuan ne durumdasın dersen son dklarımı oynar gibiyim sanki son dk golü atartımyım bilmiyorum olabilir öle bi seçenek mevcut şükürler olsun uzun zaman oldu girmeyeli okumam gereken bisürü yazı var forumda gelirim ben artık sık sık sözzzzz

Alt 14-01-2010, 08:33 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light

bekleriz bizde
Alt 14-01-2010, 09:30 AM   #9 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
melodiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
slm:)
Az daha gelmesem 1 sene olcakmış hani:)

nbr günlük yok yıllık

1 sene önce yeni kapılar açıyorum demişim yaşamıma ne kadar doğru söylemişim yeni kapılar açtım hayatıma evet ama kısa sürdü sanki korktum kapılarım kapanır diye ve kapandı biliyorum korku korkulanı gerçekleşitirir demiştik özlem ablacım ama durduramadım kendimi işte açılmasıyla kapanması bir oldu mutluluk kapılarımın sonra bi içine kapanıklık aldı götürdü forumada giremedim modluğum düşmüş:) şuan ne durumdasın dersen son dklarımı oynar gibiyim sanki son dk golü atartımyım bilmiyorum olabilir öle bi seçenek mevcut şükürler olsun uzun zaman oldu girmeyeli okumam gereken bisürü yazı var forumda gelirim ben artık sık sık sözzzzz
Sakın ümitsizliğe kapılma Melodiss. Tekrar yanımıza gelmen iyi olmuş. Umarım kaybettiğin tekrar senin olur. Sevgiyle kal...
Alt 31-03-2010, 12:48 AM   #10 (permalink)
Binbaşı

OH BE!

oh be günlük

şuan ki duygularımı anlatan iki müthiş kelime oh be!
ne güzelmiş oh be diyebilmek ...yaşasın artık özgürüm...

uzun zamandır beni sınırlıyan , şuana kadar ki yaşamım boyunca başıma gelmesinden kortuğum ve kortuğumun tam anlamıyla başıma geldiği bi olaydan kurtulmuş durumdayım

korkularımla olan savaşımdan en büyük korkumu yenmiş olmanın verdiği huzurla bu gece mutluluktan uyumam gayri ben

oh beeeeeeeeee!

Bookmarks

Etiketler
aciyorum...:), kapilar, yasama, yeni