Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mesut'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mesut'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Dün çok kötü yağmur yağdı.Baya evi su bastı.Allah yardımcıları olsun.Ben de dün fabrikada ufak bir kaza geçirdim.Ayağım kaydı yere yüzüstü düştüm.El bileğim şişti.Sonra doktora gittim neyseki önemli bişey yok.incinmiş.Hayat çok enteresan ne olcağı hiç belli olmuyor.Düşünüyorum da neden güzel güzel ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mesut'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-10-2010, 12:50 PM   #221 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

Dün çok kötü yağmur yağdı.Baya evi su bastı.Allah yardımcıları olsun.Ben de dün fabrikada ufak bir kaza geçirdim.Ayağım kaydı yere yüzüstü düştüm.El bileğim şişti.Sonra doktora gittim neyseki önemli bişey yok.incinmiş.Hayat çok enteresan ne olcağı hiç belli olmuyor.Düşünüyorum da neden güzel güzel yaşamak varken kendimiz olumsuz düşüncelerle sarıyoruz ki.bırak insanların sana yüklemek istedikleri olumsuzlukları.Bırak onlarda kalsın.sen insansın hatalarınla yaşa ama mutlu ol,başarısızlıklarınla yaşa ama mutlu ol.bırak başarılı olmazsan ,kendini mutsuz et diyenleri.Kulağını tıka.Sen inadına mutlu ol...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2010, 01:09 PM   #222 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

aaa geçmişş olsunn yaa..iiyisin değilmi şimdi?dediğn çok doğruu..koşulsuz şartsız hep mutlu olmalıyızz..üzüldüğümüzde de yine nasılsa olacak olan oluor..hani derlerya lacak olanın önüne geçilmez dieee...

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2010, 01:18 PM   #223 (permalink)
Yüzbaşı

745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

İyiyim teşekkürler.El bileğim bandajlı,hala biraz şiş ve ağrı var ama iyiyim.Biz dış çevreden çok etkileniyoruz.Zaten bizi mutsuzluğa iten de bu.Can Yücelin bir şiiri aklıma geldi...

FARKINDA OLMALI İNSAN

İnsan;
Kendisinin,hayatın ve olayların gidişatının farkında olmalı.
Farkı farketmeli, fark ettiğini de farkettirmeli bazen...

Bir damlacık sudan nasıl yaratıldığını farketmeli.

Anne karnına sığarken, dünyaya neden sığmadığını
Ve en sonunda bir metrekarelik yere nasıl sığmak zorunda kalacağını farketmeli.
Şu çok görünen dünyanın , ahirete nasiple anne karnı gibi olduğunu farketmeli.
Henüz bebekken "dünya benim!..." dercesine avuçlarının sımsıkı kapalı olduğunu,
Ölürken de aynı avuçların "herşeyi bırakıp gidiyorum işte!"dercesine apaçık kaldığını farketmeli...
Ve kefenin cebinin olmadığını farketmeli.

Baskın yeteneğini farketmeli sonra,
Azrailin her an sürpriz yapabileceğini,
Nasıl yaşarsa öyle öleceğini farketmeli insan.
Ve ölmeden evvel ölebilmeli.

Hayvanların yolda, kaldırımda, çöplükte
Ama kendisinin güzel hazırlanmış mükellef bir sofrada yemek yediğini farketmeli.

Eşref-i mahlûkat (yaratılmışların en güzeli) olduğunu farketmeli ve ona göre yaşamalı

Gülün hemen dibindeki dikeni, dikenin hemen yanıbaşındaki gülü farkedebilmeli.

Evinde 4 köpek 2 kedi beslediği halde çocuk sahibi olmaktan korkmanın mantıksızlığını farketmeli.

"Seni çook seviyorum!" demenin mutluluk yolundaki müthiş gücünü farketmeli.

Dolabında asılı 25 gömleğin sadece üçünü giydiğini,
Ama arka sokaktaki komşusunun o beğenilmeyen gömleklere muhtaç olduğunu farketmeli.

Zenginliğin ve bereketin; sofradayken, önünde biriken ekmek kırıntılarını yemekte gizlendiğini farketmeli...

Annesinden doğarken tertemiz teslim aldığı gırtlağını
60-70 yıl sonra sigara yüzünden azraile soba borusu gibi teslim etmenin
Emanete hıyanet sayılacağını farketmeli.

FARKETMELİ...
Ömür dediğin 3 gündür.
Dün geldi geçti, yarın meçhuldür,
O halde ömür dediğin 1 gündür
O DA BUGÜNDÜR........
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2010, 02:22 PM   #224 (permalink)
Binbaşı

1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

heyoo...yatay geçişim kabul edıldıı...cok mutlu oldumm vede mutlulugumu seninle paylaşmaya geldimm...:)

:) :)

Alt 16-10-2010, 10:12 AM   #225 (permalink)
Yüzbaşı

Herşeye rağmen kendimi iyi hissediyorum.Bazen sıkıntılı anlarım oluyor ama illa ki olacak.Hayatta sıkıntı olmadan da bişey olmuyor.Genelde korktuklarımız fos çıkıyor.Ama gelde içine anlat.bu ara aklımda biri var.Onu düşünüyorken kendimi yakalıyorum.Sobe diyorum.Ha işte o dediğim korku yine var.Peki beni redderse.Sonra diyorum nolcak redderse ucunda ölüm mü var.gerçekten artık bir kişi olsun son olsun istiyorum.aşk acısıymış filan zaman ayıramam artık.Ben sevgiyi kabul ediyorum :) sevgi mutluluktur sevgiden de korkulmaz ki :) neyse hayırlısı ne ise o olsun...
Alt 16-10-2010, 10:20 AM   #226 (permalink)
Üsteğmen

aşk kırıntısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,731
340 Mesajinıza toplam 1,098 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aşk kırıntısı will become famous soon enoughaşk kırıntısı will become famous soon enough

günlüğüne hep hayırlı şeyler yazmanı dilerim arkadaşım.
arada gelip karıştırırım
aşk kırıntısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2010, 10:23 AM   #227 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
aşk kırıntısı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
günlüğüne hep hayırlı şeyler yazmanı dilerim arkadaşım.
arada gelip karıştırırım
Saol düşüncelerin için.güzel şeyler yazmaya gayret edecem :) yaşayacam da :)))
Alt 16-10-2010, 02:29 PM   #228 (permalink)
Binbaşı

aaa ne güzell sevındımmbakk..ne güzel şeyler bunlarr ...bu kadar hoş duygunun arasında korkularının ne işi varr ....öle degılmı?

Alt 21-10-2010, 12:30 AM   #229 (permalink)
Yüzbaşı

Bazen düşünüyorum bize gerçekten noluyor.Biz insanlara ne oluyor.İnsanları ezmek,küçük düşürmek neden bu kadar basit neden.2 aydır bir yerde çalışıyorum.İşe girdim diye sevinmem gerekirken artık her işe gidişimde tedirgin olmaya başladım.Kalite müdürümüz var.her defasında o kadar rencide edici konuşuyor ki.Evet böyle konuşmasına izin vermemen gerekiyor ama ben kişilik olarak biraz sessiz biriyim.Biraz da işten çıkmamak için susuyorum sanırsam.Ama o gün yaptığı şeyden sonra aşırı derece soğudum.Bundan yaklaşık üç hafta önce işle ilgili birisine danışmam gerekiyordu.Aradım telefonda tam anlamadım karşı bağırmaya başladı ben kötü olmaya başladım.Ve her defasında hata yapmaya başladım.O gün berbat geçmişti.Birde kalite müdürü yine bişeyler demişti.Neyse bu pazartesi bana kimseyle bir sorun yaşadın mı dedi.Seninle ilgili şikayetler geliyor dedi.Sonra başladı yine konuşmaya.Sen Türkçeyi nerden öğrendin.Doğudamı okudun ne alakaysa.O kadar rencide oldum ki.O gün başım ağrıdı.İnsanlara nolmuş dedim.Ben düştüm bir geçmiş olsun bile demedi.Diyeceğim o ki artık insanlıktan uzaklaşıyoruz.Stajer var ona sevgi ile yaklaştığım için samimi davrandığım için bana laf söylüyor.İnsanlar sevgiyle büyür öfkeyle küçülür.Ben yine de doğru bildiğim yoldan gidecem.O tür insanlar belki hayatta hep yükselecek ama ben böyle olduğum için bir daha kendimi sevdim.İyi geceler hayatımdeğişti ailesi :)))
Alt 21-10-2010, 12:41 AM   #230 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

İnsanlar sevgiyle büyür öfkeyle küçülür.

Ne kadar güzel bir söz. Ne yazık ki doğruluğunun çokça farkında olamıyoruz. Üzerine söylenecek hiçbir söz yok. Doğru bildiğin bu yolda yürümeye devam et.

Sevgilerimle.

Bookmarks

Etiketler
günlükler