Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mesut'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mesut'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hayırlısı..............

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mesut'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-11-2010, 07:53 PM   #241 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

hayırlısı...........

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2010, 08:33 PM   #242 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

herşeyi bi akısına bıraksann zaten sorun cozulcektir...ne guzel yapmıssın masum sevgının tanımını ...

hakkettıgın svgı inşallah en kısaa surede bulur senii...

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2010, 01:46 AM   #243 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

Teşekkürler akışına bırakmaya çalışıyorum :)
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2010, 12:02 PM   #244 (permalink)
Yüzbaşı

745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

Hayat seçimler yumağı.Bir seçim yapıyoruz ve o hayatı yaşıyoruz.O halde iyi seçimler yaparak hayatı bambaşka yaşamak elimizde.Düşüyoruz bazen.Önemli olan kalkmak.Ya da hayatı seyretmek.Şu psikoloji de olduğum çok oldu.Ne yaparsam yapıyım bişeyler değişmiyor.En iyisi hiçbişey yapmıyım.Giderek yaaşm enerjimin düştüğünü gördüm böyle durumlarda.Ne zaman ki yüreğime umut tohumu ektim.O zaman daha farklı oldum.Felaket filmlerinin en iyi senaryo yazanları biz insanlarız.Öyle kurgular kuruyoruz ki ayakta alkışlamak lazım :) Ben bugün mutlu olmayı seçiyorum.Güzel şeylerin beni bulmasını seçiyorum.Kendimi rahatlıkla ifade edebilmeyi seçiyorum.Dik kendine güvenen bir insan profili çizmek istiyorum...Ben kendim olmak istiyorum :)) ve oluyorum da :))))
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2010, 12:11 PM   #245 (permalink)
Binbaşı

1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

en nefret ettıgım seyy secımlerdım ..hayımı secme asamaları hıç sevmem vede nıeyse hayat hep 2şıkta bırakır hayatımı ...pişman olmaktan korka korka secımımı yaparımda.yaptıktan sonra pişmanda olsamm gıkım cıkmaz cunku bu benım sectıgımhaytırrr ....yanlış yada dogruu secımlerle kabul edıp yasayıp gıdıoruz hayatı

Alt 04-11-2010, 02:44 PM   #246 (permalink)
Yüzbaşı

İçimde bir umut var.O hep bir yerde duruyor.Belki de hayata bağlanmamı o sağlıyor.Ben burdayım merak etme kendini yaşama ver diyor.Yaşam aslında o kadar güzel ki!Hele sevince bir başka güzel.O zaman kendini sevmen gerektiğini anlayabiliyorsun.Bu aralar biri var aklımda.O kadar saf ve temiz düşüncüler içindeyim ki günlüğüm.Geçmişteki tüm acıları,olumsuzlukları içimden atıp hayata kendimi vermek istiyorum.İnsan birini düşününce aslında hayata nasıl da farklı bakabiliyormuş.Onu anladım.Ne yaşarsam yaşıyım gülebiliyorum.Ve en önemlisi yeniden başlayabilirim bişeylere.Hayatımı istediğim şekilde yönlendirebilirim.Ben sevgiyi seçiyorum.Kendimi seviyorum.Hayata umutla gözlerim gülerek bakıyorum :))
Alt 04-11-2010, 03:51 PM   #247 (permalink)
Binbaşı

içindeki sesı ne guzel duyup aktarıyorsun..gecengun gönderdıgın yazıda cok guzeldıı

Alt 05-11-2010, 02:23 PM   #248 (permalink)
Yüzbaşı

Farkındalık nedir diye sorsalar cevabım hayatın farkına varıp öyle yaşamak diyebilirim.Ama bu tanım yeterli olmaz.Çünkü hayatta öğreneceğimiz, farkındalık kazanacağımız şeyler bitmez.Ben bu hayatta nelerin farkına vardım kısaca değinmek istiyorum.
İnsanların acayip bir şekilde eskiye özlem duyduğunu görüyorum.Sebebi ise giderek insanların özünden uzaklaştığını görmeleri.Yani eski içtenliği özlüyorlar.Bu sözler tabi ki yeni nesil için değil.Sanayinin artması ve köyden şehre göç ile şehirleşme giderek arttı.Devletin fabrikaları özelleştirmesi ile çoğu şey özellerin eline geçti.Esnaflık git gide kayboluyor.Fabrikalarda olsun ya da başka işyerlerinde olsun(hepsi için demiyorum) üst olanlar kendinden küçük gördüğü insanları aşağılayarak,bağırarak iş yaptırmaya çalışmaya başladılar.İnsanlıktan koptuk birkez.ne için bir kağıt parçası için.Bu hayatta bana ne değerli derseniz insan derim.Ama biz doğar doğmaz bir yarışın içinde buluyoruz kendimizi.Önce hayat bizim için oyunlarla başlıyor.Sonra öğrencilik hayatı başlıyor.Başarılı olmalısın Öyle ki zayıf aldığımızda kendimizi aptal gibi hissediyoruz.Kıyaslamalar filan.Falancanın oğlu böyle şöyle.Eğer baaşrılı değilsen mutsuz ol diyorlar.Senin düşüncelerin öncelikli değil.Herşeyi biz biliriz mantığıyla büyütülüyoruz. Bu da yetmezmiş gibi aile veya başka faktörler bize olumsuzluk aşılıyor.Farklı gibi görünse de insanlar birbirine benzemeye başlıyor.Seneler geçmeye başlıyor.Bundan dolayı okuldan uzaklaşanlar oluyor.Kendine başka mutluluklar arıyorlar.Gençler sigaraya filan bu dönemlerde başlıyor.Mutluluğu başka yerlerde arıyorlar.Derken bu gençlerin çoğu okulu ya erken bırakıyor ya da zor bela geçiyor.Böyle gençler genelde ağır sanayide çalışıyor.Şiddete eğilimli oluyorlar.İleride ise pişmanlık duyuyor.Hayat bize seçimler sunuyor.Seçimleri biz yapıyoruz sonuçta.Bunları yaşadığı halde başarılı olanlar da var.Bazıları ise kabuğuna çekiliyor.Hayatı seyretmeyi tercih ediyor.Çünkü büyüdükçe hayatın o çocukluktaki gibi olmadığını görüyor.Bişeyleri elde etmek için üzülmenin çırpınmanın gerektiğini görüyor.Bişeyler yapmaya çalışıyor ama acı çekiyor.Böyle olunca da kabuğuna çekiliyor.Bu kişi ileri de sosyal ilişkilerde olsun başka olsun hep zorlanıyor.Neyse okul bitiyor bi şekilde.Hepimiz yaaşdıklarımızdan bir dünya yaratıyoruz kendimize ve geleceğimizi ona göre çizmeye başlıyoruz.Ve kendimizi hayatta buluyoruz.Hayat o kadar da temiz değilmiş.Çoğu şikayetçi.Kimisi patronuna kızgın ,kimisi müdürüne,kimisi sevgilisine uzar gider…Paranın esir aldığı insanları görüyoruz.İnsanlar kırgın.Gelecekten umutsuz.Ama yine de bir mucize beklerler.Ya sıradanlığın içinde kaybolup gidecekler ya da çırpınacaklar.Demem o ki sanayileşme ile beraber mutsuzluk arttı.Nüfusun artmasıyla işsizlik çoğaldı.Sorunlu bir gençlik oluştu.Çalışanlar bile mutsuz oldu.Çünkü çok az miktarda paraya çalışmak zorunda kaldı.İnsanlar daha çok aldatmaya başladı.Çünkü ne istediklerini artık kendileri de bilmiyordu.Böyle olunca da insanlar pişman olacakları şeyler yaptılar.Ya da o kadar yanlış şey yaptılar ki artık yaptıkları onlara normal gelmeye başladı.Dünyası küçüldükçe düşünceleri de küçüldü.Güvenimiz azaldı.Artık biri slm verse kesin altında bişey var diye düşünmeye başladık.Benden sorumlu müdür bir iş için bana yalan atacaksın dedi.Ben atamam dedim.eğer atmazsan kovarım demişti.Neyse ki öyle bir durum olmamıştı.Yalan aslında büyük meziyet isteyen bir davranış.Bir insanın gözünün içine bakıp yüzünde hiçbir değişiklik olmadan yalan atan o kadar insan var ki.Bunların kendi hayatlarının filminde yalancılığı da senaryo ya koymuşlar.Başarılı da oynuyorlar.herşeye rağmen bu hayatta temiz kalmak en büyük erdem olsa gerek.İnsan olmak zor zanaat.Herkesin insan kalması dileğiyle…
Alt 07-11-2010, 01:24 AM   #249 (permalink)
Yüzbaşı

Bilinmeze doğru yol alıyorum.Kah kötü oluyorum.Kah iyi oluyorum.Hayat bu ve yol devam ediyor...Önemli olan bu yolda ilerlerken güzellikleir farkedip yaşamı dolu dolu yaşamak...
Alt 07-11-2010, 09:45 AM   #250 (permalink)
Yüzbaşı

Anı yaşamak istiyorum.Şimdiye odaklanıp vaktimi en iyi şekilde geçirmeyi seçiyorum.Bir seçim yapıyorum ve bunu yaşıyorum.Geçmiş kaygısı veya ileride gelecek bişey için kaygı duymuyorum.İçimdeki kötü düşünceleri denize atıyorum.Yıkıyorum onları.Hayata gülümsüyorum hayatta bana gülümsüyor.Bugün mutlu olmayı seçiyorum :)))

Bookmarks

Etiketler
günlükler