Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mesut'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mesut'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Saol teşekkür ederim.Ben buraya 2-3 kez başvurmuştum.2-3 kez görüşmeye çağrıldım.Biraz şans diyebilirim ya da kısmet.Şuan işi yeni öğreniyorum.Benim için yeni bir sektör.Öğrenme aşamasındayım.Teşekkür ederim.Siz de ii ki varsınız.Herkes ii ki var :))...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mesut'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-08-2010, 12:26 AM   #201 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

Saol teşekkür ederim.Ben buraya 2-3 kez başvurmuştum.2-3 kez görüşmeye çağrıldım.Biraz şans diyebilirim ya da kısmet.Şuan işi yeni öğreniyorum.Benim için yeni bir sektör.Öğrenme aşamasındayım.Teşekkür ederim.Siz de ii ki varsınız.Herkes ii ki var :))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 12:15 PM   #202 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
kumsal1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir kapı buldum.Oradan içeri girdim.Bu yeni hayata açılan bir kapıydı.Bana girerken biri bir kağıt verdi.Aynı hataları tekrarlama yazıyordu.Kendinden emin ol yazıyordu.Hayatında olumsuzluklar olacak onlara atkılmak yerine nasıl bu olumsuzluktan kurtulurum nasıl ders çıkarırım onu düşün diyordu.İlla ki seni sen yapacak güçlendirecek şeyler yaşayacaksın.Onlara bakış açın seni ya kuvvetli yapacak ya da güçsüz.Karar tamamen sana ait yazıyordu.Sen iste yeter ki.Ama yürekten iste.İstemekle kalma onun için bişeyler yap.Sürekli aklın yapacağın şeylerle dolsun.Geçmişe takılıp gelecek kaygısına takılıp kendini zincirleme diyordu.Bir adım at gerisi gelir yazıyordu.Biyrandan okuyor biryandan yeni hayata doğru ilerliyordum... :))) herkese ii geceler.Mutlu kalın :))
Yeni işin hayırlı olsun Mesut..Bu yazdığın yorumdan sonra zaten bu kapının açılmaması düşünülemezdi..
Ve daha önünde açılacak yeni kapılar,yeni fırsatlar var..Her geçen gün hayat, nice güzellikleri çıkaracak karşına..Olumsuzluklara karşı bakış açını ve azmini de takdir ettim..

Herşey en yüksek ve en yüce hayrına gerçekleşsin..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2010, 11:36 PM   #203 (permalink)
Yüzbaşı

745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

Çok teşekkür ederim.Yine sıkıntılar yaşadığım oluyor ama hayat bu.Olumsuzluklara odaklanırsak daha çok seni buluyor.Ben yaşamaya odaklanıyorum...
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2010, 01:22 AM   #204 (permalink)
Yüzbaşı

Gecenin bir vakti.Yaşam yine tüm hızıyla akıyor.Daha yeni 6 mayısta cep telefonuma kaydettiğim bir ses kaydını dinledim.Orada demişim ki zaman akmıyor gibi görünse de çok hızlı akıyor.Ve herşey değişiyor.Ne yapacaksan yap erteleme.Kendime inandığımdan sevdiğimden bahsetmişim.Bakıyorum da 4 aydan fazla geçmiş.O zamandan beri işim değişti.Hayatımda hala eksiklikler var.Sorunlara değil çözümlere odaklanmak en iyisi.Zateb böyel düşündükçe hayat daha güzel oluyor.Yapabileceğini bilmek ve yapmak.Üzerine üzerine gitmek.Denize girmeden yüzme öğrenemezsin.Hayatında böyle olduğunu biliyorum.Uykum geldi sonra yazarım günlüğüm :)) Kendimi ve herkesi seviyorum.Herşeyi olduğu gibi kabul ediyorum.Gücüme yeteneklerime inanıyorum.İyi ki varım iyi ki varlar :))
Alt 12-09-2010, 01:37 AM   #205 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

iyiki varsin o zaman
okurken huzuruna ve tatli yorgunluguna sahit oldum banada yasattin uykum geldi :):):)

devam et Mesut inanmaya devam...
Alt 12-09-2010, 01:39 AM   #206 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
zahiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyiki varsin o zaman
okurken huzuruna ve tatli yorgunluguna sahit oldum banada yasattin uykum geldi :):):)

devam et Mesut inanmaya devam...
:)) iyi geceler o zaman.senin içinde herşey güzel olur umarım.Olacağını da biliyorum :))
Alt 14-09-2010, 02:48 PM   #207 (permalink)
Yüzbaşı

Uzun süredir seni bekliyorum.Nerde kaldın be sevgili.Bak yüreğimi susturamıyorum.Sürekli konuşuyor sevilmek istiyorum diyor.Yüreğini çok ihmal ettin diyor.Ve anlatmaya başlıyor onu dinliyorum.Bir çocuk düşün diyor babasıyla bakkala geliyor.Babası kendi için bişeyler alıyor.Derken çocuğa bişey almadan çıkıyor.Çocuk durur mu daha girer girmez kafasında bişey almak varken hiçbişey almadan çıkmak istemiyor ?Ağlamaya başlıyor istediği şeyi gösteriyor ağlıyor babası önce hayır diyor sonra ise mecburen dediğini alıyor.Çocuğun yüzüne bir gülümseme yayılıyor.İşte bende bu durumdayım.Bakkal bir kalp benimse bu bakkaldan istediğim bir tutam sevgi.Çok şey mi istiyorum.Bak ağlarım ha :)artık sev diyor sevil diyor.Ama diyecek oluyorum hemen susturuyor beni.Evet diyor beni çok hırpaladın.Ben(kalbin) bile inandım inanmayıpta napsaydım.Sen her sözü beyninde tutuyordun.Hep onu düşünüyordun.Bana ise aşık etmek seni sevdirmek kalıyordu.Bu saf sevgiyi görmezden gelemezdim ki.Sen doğru olanı yaptın sevdin,sevmek kötü bişey değil ki !.Ama olmadı.İnsan en çok ilklerde zorlanıyor.En saf olduğu zaman o zaman.Sen de zorlandın.Geçti her şey.Şimdi önünde koca bir hayat var.Geçmişi düşünüp sevgiden vazgeçmek niye.Haydi kalk ayağı.Sevgi yolunda yürümeye başla.Bende sana eşlik edeceğim.Düşüncelerinde kendini gör bana da seni sevdirmek kalsın kendine seni aşık ettirmek kalsın.Göreceksin ki kendini sevdikçe sevgiyi bir mıknatıs gibi çekeceksin.Sevgi ile çoğalacaksın.O zaman anlayacaksın ki yaşamak yaşamak olacak.Sevgiyle kal :)
Alt 14-09-2010, 03:59 PM   #208 (permalink)
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice

kumsal1980 Nickli Üyeden Alıntı
Sorunlara değil çözümlere odaklanmak en iyisi.Zateb böyel düşündükçe hayat daha güzel oluyor.Yapabileceğini bilmek ve yapmak.

çok güzel ya, zaten sorunlara odaklansaydık sanırım hala üzermizde muz yaprakları üstümüzde bambu çadırlar, kızları diri diri toprağa gömdüğümüz, bir dünyada yaşıyor olurduk varlık sebebimiz zaten çaba harcamak çalışmakken, olsaydı keşke demekle ancak kendimizi bitiririz.

geçen izlediğim çopra videosunda diyorduya: insanoğlu kendi mutluluğunuda kederinide kendi içinde yaratır ve bitirir, nasıl ki diyor eşinizin bir başka ilişkisi olduğunu duyduğunuzda kend kendimiz kalp vuruşlarımızı kan basıncınmızı adrenalimizi artırıp yıkım haline geçiyoruz, yada borsada ki kağıtlarımızın 5 ekatladığını duyunca aynı şekilde kendi mutluluğumuzu bedenimiz yaratıyorsa, gerçekten mutluluk içimizde kendimizi kandırdığımızı sanmış olma pahasınada olsa....
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2010, 11:36 AM   #209 (permalink)
Yüzbaşı

Hayatta herşey istediğim gibi gidiyor.Sürekli kendime yatırım yapıyorum.Nasıl daha kaliteli bir hayat yaaşrım diye soruyorum kendime. ta içimdem gelen bir ses kendini sev diyor.Sadece bu diyor.Hayata seni bağlayacak bu.Kendine aşık ol diyor.Şımart kendini diyor.Bakma sen insanlara insanlar kendini sevmez ve kendini acı çektirmek için uğraşırlar seni de o girdaba çekmeye çalışırlar.Girersin de o girdaba.kurtulmak istersin ama çeker seni kendine.Herşeyi bırak sev kendini.Kim ne derse desin kulaklarını tıka.Bugün,yarın ve hergün kendimi sevmeyi seçiyorum.Aslında mutlu olmayı seçiyorum...Seni seviyorum Mesut :))
Alt 26-09-2010, 10:08 PM   #210 (permalink)
Yüzbaşı

Şunu görüyorum ki benim hayatta en büyük hatam çok düşünmem.Çok takılmam.Gidişata bıraksam herşey daha güzel olacak.Geçmişi silmek kolay olmuyor ki.En kötüsü farkında olup aynı şeyleri tekrarlamak.Ben yaşama kendimi kaptırmalıyım..

Bookmarks

Etiketler
günlükler