Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mesut'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mesut'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Gecenin bir vakti sabaha yaklaşıyor ne yapıyorsun mesut diyorum kendi kendime.beni engellyen ne varsa teker teekr kaldırıyorum önümden.kendime daha güveniyorum,kendime inanıyorum,üzellik mıknatısıyım ben tüm güzellikleri kendime çekiyorum.Korkularımı salıyorum,utangaçlığı salıyorum,olumsuzları salıyorum.herşeyi başarabilirm ben.o güç içimde.ben değerli ve yeterliyim.hayata pozitif bakıyorum.her durumda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mesut'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-10-2009, 04:24 AM   #91 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

Gecenin bir vakti sabaha yaklaşıyor ne yapıyorsun mesut diyorum kendi kendime.beni engellyen ne varsa teker teekr kaldırıyorum önümden.kendime daha güveniyorum,kendime inanıyorum,üzellik mıknatısıyım ben tüm güzellikleri kendime çekiyorum.Korkularımı salıyorum,utangaçlığı salıyorum,olumsuzları salıyorum.herşeyi başarabilirm ben.o güç içimde.ben değerli ve yeterliyim.hayata pozitif bakıyorum.her durumda olumlu bişey çıkarabiliyorum.hayatı seviyorum kendimi seviyorum.ben sevgiyim ben mutluluğum ben aşkım ben güzel neyse oyum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2009, 02:22 PM   #92 (permalink)
Teğmen

nevin aydoğmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 56
43 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevin aydoğmuş is an unknown quantity at this point

sana senden başka kimse yardım edemez kendinle barış kendini sev önce sen ellerinden tut kendinin dünyadaki mutsuzluğun sebebi kendini sevmemek ben zenle ilgileniyorum düşünmemeye çalışıyorum farkındalığımın geliştirmeye çalışıyorum şu an iyi değilim kimselere tahammülüm yok ailemede görmek istemiyorum herşey herkes batıyor iş yerinde barut gibi dolanıyorum ve insanlar bana biraz gül adam öldürmüş gibi dolaşıyorsun diyor umrumda değil önce ben beni aşmalı kendimle savaşmalı kendimi ortaya çıkarmalıyım o zaman gülerek bakacağım herkese herşeye birde sürekli ben iyiyim değerliyim gibi şeyler söylemek bana garip geliyor insan kendi yolunu kendi bulmalı her yol herkese göre değildir kişiye özeldir ve insanlar sürekli pozitif olmaya yönlendirilmeye çalışılıyor iyide içimizde yin de var yangta nasıl süre3kli sırıtabiliriz ikisininin dengelemek gerek hep aynı duyguda olamayız hem pozitif hem negatifiz hem kadın hem erkeğiz östrojen ve progestoreniz her erkek aynı zamanda birazda kadın her kadın biraz erkektir bence yolunu kendin bul
nevin aydoğmuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2009, 02:35 PM   #93 (permalink)
Teğmen

nevin aydoğmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 56
43 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevin aydoğmuş is an unknown quantity at this point

şiirin çok güzel evet temiz doğuyor yaşadıkça kirleniyor kirletiyoruz içindeki cevhere ulaşman dileği ile
nevin aydoğmuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2009, 01:38 AM   #94 (permalink)
Yüzbaşı

745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

saol teşekkür ederim.içimizi temizlemek gerekiyor.o kadar olumsuz şey birikmiş ki.ister istemez hayat kötü oluyor.bi bakıyorsun yine başa dönmüşsün zaman alacak bazı şeylerin düzelmesi için.insan şunu düşünüyor.hayat kısa ve birkez yaşıyorsun neden diyosun kendimi kurban gibi hissederek hayatı hemen hemen hiç yaşamadan gidiyim.işte sorulması gereken soru bu.neden çevremizn bize yakıştırdığı hayatı yaşıyoruz ya da başkalarının hayatını.bu hayat bizim değil mi.işte temel sorun burdan çıkıyor.benim öle oldu.ben güzel bi işim olsun istiyorum arabam olsun istiyorum heryere gidebiliyim evim olsun istiyorum ii bi eşim olsun istiyorum birbirimiz çok sevelim bir ömür boyu huzur istiyorum mutluluk istiyorum.kendimizi hasta gibi gördükçe düzelme şansımız yok gibi.eski kalıp düşencelerin üzerine yeni düşünceelr eklemek gerekiyor.bilinç yeni düşüncelerle ancak kendini değiştirebilir.ben hereşey kendimi yakıştırırsam hayat neden benle olmasın ki.yaşam gerçekten zor mu.yoksa bizmi zorlaştırıyoruz.madem düşünceler hayatımızı oluşturuyor.o zmaan ii düşünelim bir yarın daha yok....
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2009, 10:55 AM   #95 (permalink)
Yüzbaşı

Bi kitap okuyorum orda bi söz vardı ''akıllı bir insan için hergün,yeni bir yaşamdır'' evet çok doğru bi sözdü.Hergün yeni bir yaşamdır...
Alt 28-10-2009, 06:56 PM   #96 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

şükur anladığına sevındım..ama cok da duşunme bence bı şekıdle icraata gec.bu ıcındekı baygınlıktan kurtul...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2009, 08:03 PM   #97 (permalink)
Yüzbaşı

bugün güzel birgündü.Erken uyandım aynanın karşısına geçtim kendimle konuştum gözlerimin güldüğünü farkettim günüme yansıdı bakkala gittim çocuklarla oynadığım oldu gülüştük bol bol bana çiçek verdiler küçük kızlar :)) aldıkları şeyden verdiler.Çocuk olmak çok farklı bazen geliyor biri diyo 2,5 metre cola var mı :) biri geliyor 500 binlik cips kaç lira diyo :) bazen bende takılıyorum çocuklara 500 bin veriyor mesela buna bir çekirdek diyor bende bir çekirdek veriyorum gülmeye başlıyoruz.birini görmüştüm veresiye defteriyle Bim'e gidiyordu :)) defterin heryerde geçeceğini zannediyor. müşterilere takıldım herkesle akraba gibi olmuşuz yaww 9 sene oldu.Kitap filan okudum film izledim.Güzel bigündü gülmek benim doğamda var zaten :)))
Alt 30-10-2009, 01:51 AM   #98 (permalink)
Yüzbaşı

içimde birşey var.hep bir umut.hep benle yaşamış olan ama alattinin sihirli lambası gibi önce okşanması gerekiyor.onu içimde bi köşeye bırakmışım.sanki herşeyimi o umuta,ogüne geleceğim zamana bırakmışım.ama sonra anladım ki ogün hiç gelmeyecek.ben harekete geçmedikçe o umut tozlar içinde kaybolcak.o zaman içimdeki beni yaşayamayacam.harekete geçtikçe tozlar kalkacak giderek.eyleme geçtikçe herşey düzelecek.tepksiz kaldıkça tozlar birikecek.tozlar geçmişin olumsuzlukları.yüklenecek yüklenecek.umtları tek tek yok edecek.ve tekdüze sıradan bir hayat yaşlanacak.ahlar vahalr çekilecek.ne kadar şansız olduğu vurgulanacak.bahaneler üretecek.ama hep kendini kandırmış olacak.ben kendim olmak istiyorum ve azimliyim...hayata gülümsüyorum :))) ii geceler günlüğüm
Alt 30-10-2009, 01:31 PM   #99 (permalink)
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light

sizi kutluyorum her şey gönlünüzce değişmeye devam etsin.sevgiler
Alt 30-10-2009, 06:29 PM   #100 (permalink)
Teğmen

baharcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 66
34 Mesajinıza toplam 227 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
baharcık is an unknown quantity at this point

Seni yürekten kutluyorum.... mutluluğun hiç eksik olmasın....kendini hep sev....hep mutlu ol........
baharcık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
günlükler