Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

all the star:)--->içimdeki yıldızlar fışkırsın artık:)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri all the star:)--->içimdeki yıldızlar fışkırsın artık:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız zaman herşeyin ilacı mıdır farkvar:) bunu yenebildiğine göre doğru söylüyorsun zaman herşeyin ilacı. ilginiz, önerileriniz benim için altın değerinde bunu biliyorsunuz değil mi(: o yüzden lütfen aklınıza gelen önerileri, paylaşmak istediklerinizi çekinmeden söyleyin ihtiyacım var buna=) bugünden bahsederseekk bugün mutluydum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

all the star:)--->içimdeki yıldızlar fışkırsın artık:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-12-2008, 11:35 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
48 Mesajinıza toplam 273 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gyhu will become famous soon enoughgyhu will become famous soon enough

zaman herşeyin ilacı mıdır farkvar:) bunu yenebildiğine göre doğru söylüyorsun zaman herşeyin ilacı.
ilginiz, önerileriniz benim için altın değerinde bunu biliyorsunuz değil mi(:
o yüzden lütfen aklınıza gelen önerileri, paylaşmak istediklerinizi çekinmeden söyleyin ihtiyacım var buna=)
bugünden bahsederseekk
bugün mutluydum derslerde gerçi otur otur sıkıldım ama mutluydum gereksizce.bahsettiğim şahıs var ya işte ondan aldığım bir haber çekim yasasının işlerliğinin ne kadar da inandırıcı olduğunu gösterdi bana. beni aldattı, ama bumerang gibi onu da sevgilisi terk etti:) (bu arada bir sevgilisinin olduğunu yine bugün öğrendim)
bu akşam da sinemaya gittik ve son dakika golü olarak bay x yine karşımdaydı:)
bu sefer daha rahattım..birileri tatlı bir intikam almıştı çünkü ve kızgınlığım bir anda kayboldu:)
böyle işte a dostlar. umarım Tanrıya yakarışlarımızın meyvelerini yavaştan alıyoruzdur ve bir gün çok çok mutlu bir şekilde "yendim! şükürler olsun" diyebiliriz...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gyhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-12-2008, 09:30 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point

Alıntı:
gyhu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zaman herşeyin ilacı mıdır farkvar:) bunu yenebildiğine göre doğru söylüyorsun zaman herşeyin ilacı.
ilginiz, önerileriniz benim için altın değerinde bunu biliyorsunuz değil mi(:
o yüzden lütfen aklınıza gelen önerileri, paylaşmak istediklerinizi çekinmeden söyleyin ihtiyacım var buna=)
bugünden bahsederseekk
bugün mutluydum derslerde gerçi otur otur sıkıldım ama mutluydum gereksizce.bahsettiğim şahıs var ya işte ondan aldığım bir haber çekim yasasının işlerliğinin ne kadar da inandırıcı olduğunu gösterdi bana. beni aldattı, ama bumerang gibi onu da sevgilisi terk etti:) (bu arada bir sevgilisinin olduğunu yine bugün öğrendim)
bu akşam da sinemaya gittik ve son dakika golü olarak bay x yine karşımdaydı:)
bu sefer daha rahattım..birileri tatlı bir intikam almıştı çünkü ve kızgınlığım bir anda kayboldu:)
böyle işte a dostlar. umarım Tanrıya yakarışlarımızın meyvelerini yavaştan alıyoruzdur ve bir gün çok çok mutlu bir şekilde "yendim! şükürler olsun" diyebiliriz...
Evet zaman herşeyin ilacıdır önümüzde o kadar çok yaşayacağımız dop dolu huzurlu ve sf siz hayat varken biz napıyoruz yaşadığımız o geçmiş bizim anımızı yaşama sevincimiz alıp götürüyor . Olduğumuz yerdede sayıklıyıp duruyoruz sana önerilerim sf bir psikolojık hastalık olabilir ama yenilmez de değil yenilebilir.Herşey bizim kontrolümüz altında bundan sonra emin ol ve bu saatten sonra sf savaşma seviş onu kabullen eğer mükkemmellitçiliğe devam edersen hayal kırıklığına uğruyabilirsin yok unut sende sıradan birisin artık . Telkinlere devam et ne kadardır dinliyorsun bılmıyorum ama etkilerini görmeye başladığında ki görmeye başladın bır gun iyi bırgun kotu hıssedebılrsın ama sakın dınlemeyı bırakma kendıne bahaneler one sürebilirsin yok kulaklık koptu yok ipod şarj bitti gibi sakın arayı aksatma bn yaptım pişmanınm forumda bir yerlrde okumuştum etkılerını gordukten sonra bırakırsan bir dahaki dinlemede daha geç gorurusun buda zor bir donem olabilir sıkıcı o yuzden devam asla vazgeçme hedefin olduğu sürece o hedefta bazı engeller olabilir eğer o engeller olmazsa herşeye kolay ulaşsaydık sonunda mutlu olmazdık.Gelelim bay x bence seni çoktannnn unuttmuş başka arayışların içine girmiş bırak bay x ne yaparsa yapsın giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir boşver hayat yaşamaya değer aklıma pozitif şarkı geldi:) bak etrafına deniz martılar güzel diye :) forumda var bir ara indir dinlersin :) keşke herşey unut demeyle kolay olsaydı diyorum kendı kendime :( hayatımız boyunca şükür etmeyi unutuyoruz bazen ALLAHIN vermiş olduğu nimetler sağlık ve daha bir sürü şey ailemiz arkadaşlarımız saymakla bitmez fark et şimdiden yendiğini kabullen ve öyle davran bakalım kendıni nasıl hissedeceksin görüşmek üzere
Alt 31-12-2008, 06:54 PM   #13 (permalink)
Teğmen

48 Mesajinıza toplam 273 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sanırım kabullenmek işe yarıyor.
bir kaç gündür "sıradan insan" olma olgusunu düşünüyorum ve bu daha da rahatlatıcı
biliyor musunuz ben gittikçe iyi oluyorum.daha güler yüzlü ve cesur...
hani sinemada karşılaşma olayı vardı ya yine ooldu:) ama bu sefer bendim cesur olan.ona bana bunu bunu yaptın ve ben her şeyi biliyorum diyecek kadar cesurdum.
ama şu yeme düzenim gittikçe kötü bir hal alıyor.2 hafta oldu topluluk önünde konuşmayı dinleyeli.tabii ondan önce ego, suçluluk ve güveni dinledim hala dinliyorum.kilo vermeyi eklesem olur mu?
sanki kafam çok karışır gibi geliyor.
herkese mutlu noeller:p
Alt 01-01-2009, 01:59 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Mutlu ,sağlıklı ,huzurlu sevgi dolu yıllar çok iyi gidiyorsun kabullendiğin zaman bilinçaltına ondan korkmadığınıda gosterıyorsun .süper gün geçtikçe daha ii olucak kilo verme ekelyebilirsin bir problem olmaz sanırım
Alt 02-01-2009, 12:51 PM   #15 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

güzel gelişmelerine çok sevindim canım..

her geçen gün sana bir öncekinden daha fazla mutluluk ve huzur getirsin..

kilo verme telkinini de ekleyebilirsin.. suçluluğu listenden çıkardıysan tekrar almanı öneririm..

sevgiler..
Alt 05-01-2009, 10:40 PM   #16 (permalink)
Teğmen

hayır canım suçluluğu çıkarmadım.
bütün gece dinliyorum telkinleri
bir de sanki 5 telkini aynı anda dinliyorum ve gece artık yetmiyor diye bir gerileme hissediyorum.
tamam pat diye olmaz hiç birşey ama...
ben çok sabırsızım herhalde.
sosyal fobi telkinine de başlamak istiyorum.gerçi hala topluluk karşısında konuşma ile ilgili bir ilerleme kaydettiğimi düşünmüyorum:(
gündüz en fazla 1 saat dinleyebiliyorum.
evet ben gündüz de dinlemeliyim:)
Alt 10-01-2009, 12:45 PM   #17 (permalink)
Teğmen

baya uzun zaman oldu yazmalyalı
ben ne kadar dengesizim ya
bi mutlu bi mutsuz...
3 gündür kilo verme'yi dinliyorum ve gece yemek istemiyorum.ressmen gece gece çikolata pasta diye ağlayan bünye akşam 5ten sonra hiç birşey verme bana diyor:)
bu arada perşembe günü tüm sınıfa SIFIR veren hocayı, halimizi tartışırken gereksiz konuşan, saçmalayanlara dönüp bu çözüm yolunun bi olasılık olduğunu daha fazla uzatmamak gerektiğini söyledim.buraya kadar herşey normal
ama saçmalayan kişilerden biri kelimemi düzeltince bir uyuzz olduum:) ne fark eder konu bu mu şimdi halla halllaaaa diye harika bir tepki verdim:)
sabrımın sınırlarını zorlayanlara demekki tepkimi rahatça gösterebiliyorum.
mutluyum:)
Alt 10-01-2009, 02:37 PM   #18 (permalink)
Teğmen

MEX54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 111
24 Mesajinıza toplam 147 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MEX54 is an unknown quantity at this point
Arrow

farkvar bende senin çektiğin sıkıntıları çekiyorum yani bende bir sf liyim bu siteyide yaklaşık 1 ay önce farkettim ve işe ego ve suçluluk telkinlerini dinlemeyle başladım 1.5 hafta sonrada bende inanılmaz dercede kendimi iyi hissettim vekendimi hiç bukadar mutlu ve huzurlu hissetmeniştim başk. düş okadar önemsemiyor kendimi daha çok önemsemeye başlamıştımki budeğişimler yalnız 1 hafta sürdü sonra yine oeski ben oldum çok sabırsız ve hemen umutsuzluğa düşecek bir yapım old. için telkinleride dinlemeyide bıraktım fakat bu sitedeki yazıları okudukça ve sitedeki arkadaşlarımın söylemleriyle bunun normal labileceği sabırlı olmam gerektiğini anladım ve telkinleri dinlemeye başladım ve birarkadaşımın dediği gibi[rumuz:CEM]hergece uyumadan önce telkinlerin beni değiştirdiğini hayal ediyorum ve sabırla bekliyrrum..
MEX54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2009, 09:14 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

mext 54 sabırlı olalım ama insan uff be bu ne ya diıyo ne çekilmez hayat diyor ne sıkıcı zevk almıyorum diyor sanıyede kafamdan bir sürü şey geçebilir bazen banada oluyor hemen dur kendini dinle düşüncelerini izle değiştir. olumlu sabırlı olmaya gayret gösterelim birşeyler yavaş yavaş değişir .Telkinleri dinlemeyi ihmal etme kendin için ...görüşmek üzere
Alt 17-01-2009, 10:37 AM   #20 (permalink)
Teğmen

merhaba:)
arayı açtık yine sevgili günlük
ödevler sınavlar buna sebep
bu sıralar kilo vermeye yoğunlaştım.ama iştahım bazen beni şaşırtıyor.
her akşam pasta yemeye başladım:S
zavallı bütçem de dayanamıyor bu duruma. ben de tabii..
acaba telkinden dolayı mı bu tutumum...umarım.
tabii arkadaş çevrem de buna etken. sürekli aşeren dostlarım vardır benim:)
onların yanında dura dura almadım mı zaten bu kiloları.1 senede 10 kilo n demek yahu!tamam fazla zayıftım ama gardrobumu yenileyemem o yüzden bu 10 kilonun 5'ini versem yeter bana.
evreeen duy sesimii 5 kilomu sana gönderiyoruuuuummm:))

Bookmarks