Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ayşe harikalar diyarı :p

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ayşe harikalar diyarı :p Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bugle, bi tarafı sana çekmiştir demişin ya, evet ama babasının en sevmediğim huylarınıda almış keretaa aynı şehirde olmamak hiç sıkıntı vermedi şimdie kadar bana... aynı gökyüzünü paylaşıyoruz unutma wave dostluk bakidir.........

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ayşe harikalar diyarı :p

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-07-2007, 12:09 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ayşe harikalar diyarı :p

bugle, bi tarafı sana çekmiştir demişin ya, evet ama babasının en sevmediğim huylarınıda almış keretaa
aynı şehirde olmamak hiç sıkıntı vermedi şimdie kadar bana...
aynı gökyüzünü paylaşıyoruz unutma wave
dostluk bakidir......

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-07-2007, 02:34 PM   #12 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dennise is an unknown quantity at this point

suppersinn yaa Ayse bayildim bende sana
dennise isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2007, 05:42 PM   #13 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilgün07 is an unknown quantity at this point

öncelikle aramıza hoşgeldin ayşe..yazdıklarını yeni okudum.yaşama azmini kaybetmemiş harika bir insansın.kendini tanıyorsun ve dalga geçebiliyorsun çok hoşşsun....HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN!!!
Alt 11-07-2007, 06:03 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yaff teşekkür ederim.. kendimi bişi sancam ama şimdi yaf..
kendimle barışık biri olduğum dorudur..bunu kendi kendimi didikleyip, çok eleştirip, bazen kafama küt die vurarak, bazen aynada yüzümü severek , en çokda çok konuşarak kazandım sanırım.
ama başka bi sayfayada yazdım.. Bu bi yaşam tecrübesi....zaman içinde oluyosun yani.. böle pişiyosun, büyüyosun. aklın başına gelio falan.
tabi bu yolda kendine net olmak birinci kural...
şimdi ben alkışlarla havaya girip kendimi sevdim falanda, aslen kendimden şikayetçiyim.
Bu ayşe varya, bu ayşe.... çok dik kafalı biri.
aslında farkındayım eksik olan tarafımın ama can cıkmayınca huy çıkmıyomudur nedir, kıramadım gitti şu zincirleri azizizm..
21 gün programına başlamadım henüz, ona p.tesi die planladım.ama bugün kendime çok benzeyen, hık demiş burnumdan düşmüş olan kuzenim yaso, ya biraz akıl verdim dilimin döndüğünce.
dimekki hedefe kitlenmişim.
şimdi bu yaso, kocasıyla ters düştü. davasında haklı ama haklılığını dile getirme yöntemi abzürt olduğundan haklıyken haksız pozisyona geldi..Karşısındakinin üzülüp pişmanlık duyması gereken davada, hatalı davranışı nedeniyle kendisi üzüldü....Nie böle oldu..çünkii; fevri davrandı.....
öfkesine sahip olamadı....
gururu incindiği için , karşısındaki aşık olduğu adam da olsa onu incitmek istedi..
egosu böle emretti çünki o an..İçindeki ses, haketmedin sen bunu, göster şuna gününü, patlat gözünü die durmadan vıdı vıdı ettiğinden yüreğine değil o sese kulak verdi.sonuçda, istenmeyen şeyler duydu, kalbi kırıldı, umudu tükendi, ben nerde hata yaptıma kadar vardı iş...
şimdi benim önce kendimde sonrada yasoda aşmaya çalıştığım şeylerden biri bu. ders bu arkadaşlar.
hiiş.hiştt... sakin ol..
sinirlerine hakim ol.........
Alt 11-07-2007, 09:59 PM   #15 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
birtek is an unknown quantity at this point

ne guzel yazmıssın ruhumu dıle getırmıssın aysem. Yaso ben oluyuorum bu arada .. sen bunları yazarken ne ılgınctırki sakin olamıyorum dıye bı forum acmısım . OLcam ama. geri dur ÖFKEM
Alt 11-07-2007, 10:02 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

ehii.hi... sık dişini kuzen laryyy.. 44
ben haftaya 21 gün terapisine başlıyom. öretcem ruhuma bu işi.. sonra sanada el atıcamm hiç merak etme..
elemanıda aldım geldim ardımdan bu arada görüyosunzu değilmi sevgili arkadaşlar..
Alt 11-07-2007, 10:14 PM   #17 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

kurtarılması gerekiyor ruhumun ...gencligimi ozluyorum...cokmu yaslıyım? yoo..30.
daha gecnlıgımı, 18 imi. korkusuzcalıgımı, duruluğumu, iadalistliğimi. treni durduran sesimi özluyorum, sımdı kımsenın duymadıgı sesımı degil. 22 yasımda ıngıltere sokkaklarında korkusuzca dolasan ben bu yasımda böh sesınden korkuyorum . Ozamanlar ne zaman bır buyugumu gorsem, siz gencler şunu , bunu yapmayın dıye devam eden nutuk dolu cumlelerden nefret ederdım, sımdı bakıyorumda nekadarda dogru ımıs dedıkleri ve bakıyorumda hayatımda benzer nutukları ben atıyorum genclere hemde ustune bin katarak. Cok sukur hayatımda cok keskelerım olmadı yapmasaydım dedıgım. sadece genclıme nazaran ozluyorum o zamanlardakı gucumu kuvvetımı. Sızlanmam bundan. eskı benı ıstıyorum . gozumdekı eskı canlılıgı . Bunu benden goturen yıllar olmaması gerek????? bunun ıcın de
Alt 11-07-2007, 11:37 PM   #18 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Alıntı:
papirüs Nickli Üyeden Alıntı
ne guzel yazmıssın ruhumu dıle getırmıssın aysem. Yaso ben oluyuorum bu arada .. sen bunları yazarken ne ılgınctırki sakin olamıyorum dıye bı forum acmısım . OLcam ama. geri dur ÖFKEM
offf çözebildim sonunda appirus ve ayşe arasındaki bağlantıyı Ayşe geldiğinde senden öğrenebileceğimiz çok şey olacak sabırla heyecanla bekliyorum
Alt 11-07-2007, 11:38 PM   #19 (permalink)
Bugle
Guest

Ben de 32 yaşında ergenliğin doruğunda biriyim..sanırım benim gibilerin arasına düştüm..Di mi papirüs ya 18 yaşımızın coşşkusu ve korkusuzluğu hiç bitmeseydi.Güvence diye peşine düştüğüm şeyin en büyük korkum olmasına izin vermişim..Bu ne korku ahh..Kıpırdamayalım yerimizden aman kaparlar...Sahip olduklarımızı sandıklarımız hapisanemiz oldu işte....Kırmalı artık bu zincirleri...ikinci dönem başlamalı hayatta..ikinci ergenlik...Günlük tutmalar,hanım hanımcık kadın olamamalar..kafayı özgürlüğe takmalar..Hani bi de zaman kısalıyor paniği var ya..Şimdi geç kalmaktan ödüm patlıyoor...Allah sonumu hayır etsin.. 44
Alt 11-07-2007, 11:43 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Bende aynı sekılde senle hoş sohbetler yapıp guzel seyler paylasabılcegımızı umuyorum Burcu super
Ayse oglusunu uyuttuysa bırazdan damlar yada oglan onu uyuttuysa ancak yarın damlar

Bookmarks