Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

awayy'in günlüğüne hoşgeldiniz!!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri awayy'in günlüğüne hoşgeldiniz!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: awayy Nickli Üyeden Alıntı Alıntı: kısmen Nickli Üyeden Alıntı away'cim alternatif bi liste de benden olsun depresyon ve kendine güven telkinleri,ego ve suçluluk kadar uzun değil.ben derim ki ; ilk hafta ya da ilk iki hafta listene sadece suçluluk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

awayy'in günlüğüne hoşgeldiniz!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-10-2008, 05:47 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: awayy'in günlüğüne hoşgeldiniz!!

Alıntı:
awayy Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı
away'cim alternatif bi liste de benden olsun depresyon ve kendine güven telkinleri,ego ve suçluluk kadar uzun değil.ben derim ki ;
ilk hafta ya da ilk iki hafta listene sadece suçluluk ve egoyu koy,2. veya 3. haftadan itibaren de kendine güven ve depresyonun ikisini birden ekle ,suçllukla ego kalsın listende.daha sonraki zmnlarda da ego ve suçluluğun sayısını azaltırsın listende, başka başka telkinler de ilave edersin listene .bence süper olur.
hergün değişiriz ,yenileniriz ama sosyal varlıklarız ya olumsuzluklardan da pay çıkarmada üstümüze yoktur ya ,eski suçluluklar bitse de yerine yenileri gelir,yani suçluluk hiç eksik olmaz hayatımızdan.en iyisi telkinle şimdi eski suçluluklarımızı azaltmaya hatta bitirmeye gayret ediyoruz mutlaka mimimuma düşücektir.ama yerine yeni suçluluk duyguları da kazanıyoruz maalesef ,o yüzden listende bi suçluluk bulunsun derim her zmn.mesela 30 telkin dinliceksin diyelim 1 tane suçluluk olsa bile yeterli gelir sonraları...
ayrıca bi süre kimseyle görüşmek istememen normal.zorlama kendini zamanı gelicek.sonrasında alanlara bomba gibi düşüceksin eminim .ben de uzun bi süre inzivaya çekilmiştim .
sevgilerle

Tamam canım önümüzdeki haftalarda dediğin gibi bi değişikliğe gidicem. Şu topluluk önünde konuşmaya yeni başladım ya biraz sindirsem diyorum.
Sence bu telkin için şuan erken mi?? Gerçi kendine güven daha önemli dediğin gibi. Ben bi düşüneyim bu konuda dusun İnsanlarla kendimi rahatsız hissediyorum, konuşmak falan beni yoruyor da, biraz sosyallik içeren bi telkinim olsun istedim..
Bu arada 30 telkin derken aynı telkini birkaç defa listeye koymaktan mı bahsediyosun yoksa 30 ayrı telkin mi??
GÖrüşmek dileğiyle
yoo listene hangi telkinleri koymak istiosan koy ,topluluk önünde konuşma telkini için erken değil bence .benim demek istediğim;istediğin telkinleri koy ama suçluluk ve egoyu da listene ekle derim.hangi telkine ihtiyacın varsa onları koy.ama ilk iki sadece ego ve suçuluk dinle bence.aslında telkin listeni istediğin gibi oluştur ama sırf bi hafta on gün dinleyip bırakma bence.topluluk karşısında konuşma telkinini de herhangi istediğin telkini koy listene mesela bi ay dinle,bi kaç suçluluk ve ego takviyesiyle.bence böyle.ama kafanda nası bi liste varsa öyle de olabilir.sonuçta senin en çok neye ihtiyacın olduğunu yine sen bilirsin.sevgilerle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-10-2008, 07:21 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

hoş bulduk
bol telkinli günler

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2008, 12:20 AM   #23 (permalink)
awayy
Guest

Merhaba...
Öncelikle teoman ve isobel'e teşekkürlerimi iletiyorum burdan
Aylardır bi türlü görüşemediğim bi arkadaşım vardı. Dün bi plan yapıp onla buluştum
Herşey gayet güzeldi Akşam da onda kaldım.. Güzel güzel sohbet ettik
Dün akşam ve bugün gündüz sitemize giremedim ve sizi ne kadar çok özlediğimi farkettim
Burdaki sevgi dolu sözcüklerimizi, birbirimize nası destek olduğumuzu
Bi anda nası böyle bi ailenin içine düştüm ben, nası tanıştım sizlerle

Hayatım mi değişiyo ne??? Çok duygulandım valla ağlıycam şimdi
Canlarım benim

Alt 12-10-2008, 03:43 PM   #24 (permalink)
Teğmen

eylülzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
34 Mesajinıza toplam 112 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylülzen is an unknown quantity at this point

Merhaba sevgili away bende yaklaşık 3 haftadır telkinleri dinliyorum ilk bir kaç gün hiçbirşeyi umursamaz tavrım vardı hızla etki hissettim ve daha sonrasında hiçbirşey olmamış gibi eskiye döndüm sanki yada bn farkedemiyorum sonuçta dünden beri beni bir karamsarlık sardı içimdeki ses bastırdı hadi be sana hiçbirşey etki etmez üstelikte nasıl etki etsinki bunca yaşanandan sonra diye bu arada içimdeki ses çok geniş kapsamlı konuşmakta uzman olmuş sanırım derken bu gün siteye girdim ve senin günlüğünle karşılaştım okudum ve tekrar inancım geri geldi gibi diyebilirim bu anlamda günlük açma fikri çok güzel ben yaşamı boyunca herşeyi içinde kendi halletmek yapısında olan birisiyim yani hiç bir duygusunu açmayan asla yardım istemeyen bu yüzden günlük açmak zor geliyor bana hatta kendince günlük bile yazmayacak kadar ketum bir yapım var gel görki bu durum büyük sorunlara yol açtı bende buradaki diğer arkadaşlarım gibi değişmek istiyorum artık üzülmek çok yorucu ve hayatımızdaki kısır döngüler yıllarca yaptığımız olumsuz içsel konuşmaları bir anda olumluya çevirmek kolay olmayacak biliyorum bunu yapmakta burada sizlerin desteğini hissetmekle ancak olabilir bazen küçücük bir olumlu söz yada benzer şeyler yaşayan bir başka insan bana yalnız olmadığımı hissettiriyor umarım hep birlikte harika değişimler yaşarız sevgiyle kal hoşcakal
eylülzen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2008, 03:53 PM   #25 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esinnn is an unknown quantity at this point

günlüğün hayırlı olsun
Alt 12-10-2008, 05:02 PM   #26 (permalink)
awayy
Guest

Alıntı:
eylülzen Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba sevgili away bende yaklaşık 3 haftadır telkinleri dinliyorum ilk bir kaç gün hiçbirşeyi umursamaz tavrım vardı hızla etki hissettim ve daha sonrasında hiçbirşey olmamış gibi eskiye döndüm sanki yada bn farkedemiyorum sonuçta dünden beri beni bir karamsarlık sardı içimdeki ses bastırdı hadi be sana hiçbirşey etki etmez üstelikte nasıl etki etsinki bunca yaşanandan sonra diye bu arada içimdeki ses çok geniş kapsamlı konuşmakta uzman olmuş sanırım derken bu gün siteye girdim ve senin günlüğünle karşılaştım okudum ve tekrar inancım geri geldi gibi diyebilirim bu anlamda günlük açma fikri çok güzel ben yaşamı boyunca herşeyi içinde kendi halletmek yapısında olan birisiyim yani hiç bir duygusunu açmayan asla yardım istemeyen bu yüzden günlük açmak zor geliyor bana hatta kendince günlük bile yazmayacak kadar ketum bir yapım var gel görki bu durum büyük sorunlara yol açtı bende buradaki diğer arkadaşlarım gibi değişmek istiyorum artık üzülmek çok yorucu ve hayatımızdaki kısır döngüler yıllarca yaptığımız olumsuz içsel konuşmaları bir anda olumluya çevirmek kolay olmayacak biliyorum bunu yapmakta burada sizlerin desteğini hissetmekle ancak olabilir bazen küçücük bir olumlu söz yada benzer şeyler yaşayan bir başka insan bana yalnız olmadığımı hissettiriyor umarım hep birlikte harika değişimler yaşarız sevgiyle kal hoşcakal

Ayyy o kadar da uzun uzun yazmıştım bi anda silindi hepsi eylül yaaa
Neyse tekrar toparlamaya çalışayım..

Eylülzencim merhaba..
Aslında bugün günlüğüme yazmayı düşünmüyordum, biraz canım sıkkın bugün.
Ama mesajını görünce dayanamadım canım.
Ben de aslında insanlara pek duygularımı açan biri değilimdir. Tüm problemlerimi (oldukça ciddi bile olsalar) hep kendi kendime halletmeye çalışırım. Halledemesem bile gene paylaşamam. Bunun sebebinin de farkındayım. Pek çok insan karşısındaki insanı ezerek, onunla alay ederek kendilerini tatmin etmeye çalışırlar ve bu bizim gibi zaten kırılgan olan insanlara bıçak darbesi gibi olur. O nedenle içimizde tutarız tutarız ve o büyür. Sonra da bu insanlardan kendimizi koruyabilmek için rol yapmaya başlarız ki üzerimize gelmesinler (Kendi adıma konuşayım, ben böyleyim). Beni dışardan tanıyan insanlara sorarsanız, hiçbir şeyi takmayan, dünya yansa umrunda olmayan, hiçbir şeye üzülmeyen, duygusallık ve aşk nedir bilmeyen biri olarak tanımlarlar.
Dışarıya böyle bir imaj yansıtmışım ben.. Ama kendim gibi olsam inan insanların darbelerine dayanamıyorum..
Eh haliyle rol bir yere kadar.. İnsan yoruluyor... Ve sonra inzivaya şekiliyor.. Çünkü ancak kendimleyken kendim gibi olabiliyorum.
Günlük konusuna gelince... Ben çok konuşkan bir insan değilimdir. Kendimi konuşarak ifade etmekte zorlanırım.. Yazmak bana her zaman daha rahat gelmiştir.
Buraya yazdıklarımı ne ailemle ne en yakın arkadaşlarımla paylaşıyorum.. Daha önce psikolog, psikiyatrist, hipnoterapist..vb kişilerle de paylaştım biraz, evet. Ama hiçbir zaman ticari amaç güden insanların iyiniyetine inanmadım ve o insanlarla iletişimim hep başladı ve kısa sürede bitti.
Burada ise benimle benzer problemleri yaşayan, derdine çözüm arayan insanlar var. Ve ben bu insanların dürüstlüğüne ve iyiniyetine inandım ve o nedenle burda hayatımı paylaşmaya başladım.
Senin tedirginliklerini anlıyorum. Buraya biraz daha ısınınca eminim sen de paylaşmak isteyeceksin bizlerle yaşadıklarını.. Bizi ancak aynı dertleri yaşamış insanlar anlar diye düşünüyorum.. Ve burada birbirimize destek olmalıyız... Sen de içinde biriktirme, kendine eziyet etme..
Bendeki değişim de inan çok yavaş ve uzun dilime yayılmış şekilde oldu, artık umudumu kesmeye başlıyordum.
29 yaşında olduğumu düşününce, bunca yılın yükünün bir anda silinmesini beklemek çok fazla şey beklemek olabilir. Ve değişim yavaş olunca, bir süre sonra sanırım değişimi farketmez oluyor insan. Sanki zaten hep öyleymişsin gibi geliyor. İşte günlük tutmanın en büyük faydası bu bence.. Geçtiğin aşamaları görüp, aslında yerinde saymadığını görmek.
Sanırım kendimize birkaç ay daha tanıyıp sabretmemiz lazım ki büyük değişiklikleri görelim...
Haftasonları çok zor geliyor bana. Haftaiçi işe gidip gelince vakit geçip gidiyor (işimi sevmesem bile). Ama haftasonu evde kalırsam kendimi çok dinliyorum, analiz ediyorum. Mutlumuyum mutsuz muyum. Sıkılıyor muyum vs.. Sanırım şu dönemi atlatana kadar kendimizi unutturacak bazı aktivitelerle uğraşmamız lazım. Kendimizi bu konuda biraz zorlamamız gerekiyor gibi. Sonra kendimizle kalmanın bize çok keyif vereceğine inanıyorum ben..
O günü de sabırsızlıkla bekliyorum..
Seni kocaman öpüyorum burdan
Esinnciğim sen de hoşgeldin, sevgiler..
Alt 13-10-2008, 09:56 PM   #27 (permalink)
Teğmen

eylülzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajinıza toplam 112 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylülzen is an unknown quantity at this point

Evet sevgili awayy seninle biraz benzeşiyoruz sanırım çevremdeki insanlarda artık neredeyse benim demirden çelikten filan yaratıldığımı düşünmeye başlamışlardı dediğin gibi buna birazda biz sebeb oluyoruz mesela beni ağlarken nadir insan görmüştür düne kadar can çıkar huy çıkmaz diyordum ama artık bu sözü kullanmamakta kararlıyım istersek değişebiliriz ancaak elbette bunun için biraz çalışmalıyız bu arada bu telkin etkileri konusundada neredeyse aynı şeyleri yaşıyoruz diyebilirim dün etki etmiyor diye düşünüyorum ya bu konuyla ilgili olanca mesajı okudum derken senin mesajına rastladım ben yazsam o kadar olurdu yani sabırla devam etmekte kararlıyım zaman zaman böyle senin günlüğüne misafirliğe gelebilirim bende seni kocaman öpüyorum iyi haberlerini almak dileğiyle hoşcakal
eylülzen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2008, 12:23 AM   #28 (permalink)
awayy
Guest

[color=orangered][i]Ay n'olur her zaman gel eylülzencim.
Hatta bi günlük de sen aç ben de sana çaya geliyim

Sevgili günlük, bu hafta 6.haftam olmakla birlikte bikaç gündür içimde bir sıkıntı mevcut..
Acaba suçluluğu listeme tekrar eklediğimden olabilir mi?? dusun Ya da suçu suçluluk telkinine atıyor olabilir miyim?
Sanki haykırasım, bağırasım, patlayasım geliyor ...
Sanki yapmak istediğim şeyler iyice yüzeye geldi dayandı ama bi türlü çıkamıyor
Neyse bugünü de bir diğer aylardır görmediğim arkadaşımı arayarak kapadım, o da güzel bi gelişme oldu
Gerçi bi 15 dk falan hiç susmadan ben konuştum, o nedenle arkadaşım bu durumdan ne kadar memnundu bilemiycem 44
Onu tekrar arayabilmemin zevkinden, onun zevkini düşünmeye pek fırsat kalmadı doğrusu
Karnım çok acıktı ama yatayım artık, saat geç olmuş.. Nette gezerken bakın bi şiir buldum

Tostu ben yaparım sevgilim- KEREM OĞUZ

Bir çok şeyi yapamayabilirim

Ama tostu ben yaparım sevgilim.

Önce ekmekleri kızartırım. İçlerinde peynir olmayacak.
Az zeytinyağı sürerim ekmeklere.
Kimse demedi mi sana, katı yağ ile güzel olmaz tost diye...
İlle de zeytinyağı olacak. Ama az olacak.
Zeytin genzini yakmayacak. Aman ha.

Tam o sırada hellimleri dilimleyip tavaya atarız.
Yine az zeytinyağı.
Ve hatta hellimlerin yanına kavrulmaları için ceviz de koyabiliriz.
Sen hiç az yağda kavrulmuş sıcak ceviziçi yedin mi?
Çok güzel olur bebişkom.

En son domatesler. Onlar ısınmayacak ama.
Tostun içine koyacağım domates dilimlerini.
Diri olacaklar.
Pembe, eciç büçüş Çanakkele dometesi olsa ne ala.
Yoksa da bebek domates en iyisi.
Çünkü bebek domatesler kış boyu tadlarını korurlar.
Domates kurusu olsa da çok yakışırdı ama, onun için aktara gitmek gerek.
O zaman çok acıkırdık.
Daha fazla acıkmayalım sevgilim.

Tostu ben yaparım, sen çayı demle sevgilim.

Ama önce gel seni bir öpeyim, öpeyim sevgilim...

Uykusuzum da bi kaç gündür mazur görün wave
Alt 14-10-2008, 08:39 AM   #29 (permalink)
Mustang
Guest

Valla canım tost istedi yiyemem çünki diyeteyim .Ben şimdi müslimi yiyeyim bari tost niyetine.
Alt 14-10-2008, 10:49 PM   #30 (permalink)
awayy
Guest

Selam
O surat ne diyceksiniz biliyorum
Son bi haftadır sanıyodum ki telkinler etki ediyodu..
Ama galiba hayatımda bikaç beni heyecanlandıran bişey olmuştu, onların etkisi geçince tekrar eskiye döndüm sanırım
Hani hayatınızda iniş çıkışlar olur. Bende iniş kısmı biraz fazla. Kaya kaya gidiyorum biraz
Neyse, yani yeni bişey başınıza gelir, yeni bir yol keşfedersiniz, herşey düzelecekmiş gibi gelir, kocaman bi umut olur, sonra tekrar gerçek dünyaya dönersiniz ya
(Gerçi bilir misiniz bilmiyorum ama bana çok olur)
Şuan öyle hissediyorum. Sanki placebo etkisi gibi. Ama düzelecek diye bekliyorum.. Dalgalanma olsun bu evet evet öyle olsun lütfen.
Pazar gününe kadar biraz toplarım umarım. Ama ortama yansıtmam hiçbişey merak etmeyin.

Not:
Mustangcim ben tostun o kadar kalorisi olduğunu zannetmiyorum. (Tabi koca bir trabzon ekmeğini boydan boya dilimlemiyceksen. .
O nedenle bu serin havalarda öyle buz gibi sütlü müsli yiyeceğine, az yağlı bi tost hazırlasan midene daha iyi gelir diye düşünüyorum. Sıcak sıcak...
Yanına da domates + biber, bi de nane çayı.. Yatma vakti yaklaşırken gene sinyallerini vermeye başladı benim mide galiba )

Bi de komik bişey aklıma geldi Ben işim gereği semt semt geziyorum. Telkinleri de gittiğim ofislerdeki bilgisayarda dinleyim diyordum. Önce su sesiyle başlamıştım ki baktım insanlar yanıma yaklaşıp da su sesini duyunca bana tuhaf tuhaf bakıyorlar . Dedim yok bu böyle olmıycak. Sonra ney sesini indirdim. Biraz tasavvuf müziğini anımsatıyor. Bu sefer de tam ramazana denkgelmesin mi? Gene tuhaf bakışlar oldu sanki bakın ne kadar inançlı bi insanım diye gösterir gibi .
Dedim yok yok new age indireyim ben dikkat çekmez..
En sonunda çözümün müzikleri değiştirmek değil de bi kulaklık almak olduğunu keşfettim.

Bu arada new age müzikleri gerçekten süper

Bookmarks