Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Derya'nın günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/1240-deryanin-gunlugu.html)

hayalayaz 18-05-2007 09:16 AM

Ynt: Derya'nın günlüğü

canlarım koruma kalkanını dinleyin,içsel bir güven artışı derhal başlıyor,birde kendinizi okuyun,ben bu yaşta, aman a dostlar elem tere fiş kem gözlere şiş tü tü tü tü diyerek, bildiğim kısa dualarla kendimi bir güzel okuyup üflüyorum, sizler tabii nur gibisiniz birde enerjinizin frekansı yükseldiği için dikkat çekiyorsunuz,hele asalet fukarası italyanlar dünya güzeli olsalar ağızlarını açtıklarında lo lol lo lo diye yüksek sesle bağırarak vede ellerini hareket ettire ettire konuşurlarken, tüm güzellikleri yok oluyor, ee kıskanıyorlar tabii, koruyun kendinizi,aman ha saygılı sevgiler hepinize.

Deria 28-05-2007 12:08 AM

bugun 27 mayıs
telkinleri dinlemeye başlayalı bir ay oldu. listeme artık yeni bir iki birşey eklesem diye düşünüyorum.
bu sıralar final sınavları ve ödevleriyle çok meşgulum. ama telkinleri dinlemeye devam. bi ara siteye giriş yapğamadığım için çok üzülmüştüm neyseki sorun giderilmiş. sitemiz yenilenmiş emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
değişime gelince;
geçen gün festival vardı ve festivalde karaoke yarışması yapılcaktı. daha önce de yapılmıştı bu ben katılmayı istemiştim ama kendimde o güveni bulamamıştım. bu sefer hiç tereddüt etmdedn katıldım. hani öyle ahım şahım bi sesim yok ama kulakları da tırmalamıyor. benim için tanımadığım bi sürü insan karlına çıkıp şarkı söylemek büyük bi medeni cesaret örneğiydi. sahneye nasıl çıktıysam sunucu da enerjimden etkilendi. herkes de bi güzel çoştu ben şarkı söylerken. diğer söylerenleri de seyrettim ama benim kadar rahat gözüken yoktu sahnede. benimse heyecandan kalbim bir kere bile çarpmadı.
şimdilik bu kadar.
çok sıkıldım artık şu sınavlar ödevler bitsin istiyorum. o zaman forumu istediğim kadar takip edebilceğim.
herkese kolay gelsin.
sevgiler mutluluklar esenlikler.

hayalayaz 28-05-2007 08:21 AM

hepiniz zor ve sıkıcı,stresli bir dönem yaşıyorsunuz allah kolaylıklar versin. inşallah müzikleri dinledikçe herşey sana şarkı söylemek kadar kolay gelir,içinde yaşadığınız bozuk eğitim sistemine rağmen ne kadar başarılı olduğunuzu düşün ve bu başarının keyfini çıkar. ben seni, hepinizi takdir ediyorum. saygılı sevgiler

gokmen goker 10-06-2007 12:57 AM

merhaba, finaller de bitti ama derya suskunsun.. (?)

Deria 10-06-2007 02:56 AM

ya hiç sorma sadanim
finaller bitti ama koşuşturma hiç biter mi? blissy
eşyaları topluyoruz artık eve dönücez. super
kaç gündür internete giremiyordum bu gün bi gireyim bakayim dedim ne var ne yok.
yakın zamanda daha bol bol görüşcez inş :)

hayalayaz 10-06-2007 02:57 AM

derya burda ama kendi günlüğüne sıra gelmedi herhalde.

gokmen goker 10-06-2007 10:14 PM

galiba oyle hayal.. smiliyface evet hakkin var deria.. ben de bugun tasindim.. diger arkadaslar mezun oldu.. ben de sigindim bi baska arkime.. ve ayriyeten belirteyim.. bi kac gun internet olmayacak evde.. ama arada bir bi yerlerden girerim.. arkasi yarina devam ederim uzun kalmasam da.. gecmis olsun derya..

Deria 11-06-2007 03:30 PM

geldim işte buralardayım. çok şükür yoğun bi dönemi sağlıklı mutlu başarılı bir şekilde geride bıraktım.
ama şu sıralar bi değişim farkedebilidiğim durum yaşamıyorum. günlük olaylar normal seyrinde devam ediyor benim için.
bu arada ben tartıda farkedemiyorum hala aynı kilodayım gibi ama insanlar baya kilo verdiğimi söylüyor. ben de verdiğimi hissediyorum açıkcası ve kendimi çok daha iyi hissediyorum. artık sürekli abur cubur yemek de istemiyorum beni en çk mutlu eden durum da bu işte.
forumda okunacak bir sürü şey birikti ama bir taraftan da çeviri yapıyorum.
yine buralarda olucam ben. telkinlere son sürat devam.
herkese kolay gelsin.

Deria 18-06-2007 01:06 PM

merhabalr hismiley
uzun zamandır pek bir şey yazmıyorum günlüğüme çünkü pek bi etkinliğim yok. evde oturmaktan başka.
ama bugun çok mutluyum o yüzden paylaşmak istedim. blissy
bugun notlarım açıklandı çoğunu zaten iyi olarak bekliyordum ama bir ders beni çok şaşırttı beklediğimden yüksek gelerek. çünkü hayal kırıklığına uğradığım zamanlar da olmuştu beklediğimden daha düşük not aldığım ama bu sefer gerçekten çok şaşırdım.
ve bu aldığım notlar üniversitede aldığım en yüksek notlar oldu. tabi şimdilik :):)
diğer yandan mutluyum çünkü sırrın ne olduğunu yeni keşfediyorum. daha önceden herkesde bir sır olduğunu biliyordum ama nasıl çalıştığını bilmiyordum.bunu da filmi seyrettikten sonra öğrendim. s456
önce istemek; sonra hayalinde canlandırmak. onu elde ettiğinde ki coşkuyu heyacanı gerçekten hissetmek. ben bunu yapmayı denedim. hayal ettiğimde kalbim gerçekten küt küt atıyor, çok heyecanlanıyorum. sevincli
ve bir de önemmli olan şeyse hiç bir zaman bunun peşinin bırakmamak. çünkü olayın gerçekleşmesi süresi kişiye göre değişirmiş ve senin bunun işe yaramadığını düşünmen bile doğaya bir tür emir vermekmiş ve o zaman gerçekten işe yaramazmış işte. 12389
bakalım ben de deneyeceğim bunu yapabildiğim kadar. benim çekim kuvetim ne kadar kuvvetli görücem. neseli56

BURCU GELEGEN 18-06-2007 04:57 PM

Deria ne güzel kavramışsın konuyu aferim sana dene ve vazgeçme başaracaksın ben 1 isteğimi başardım clapping

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:36 PM.