Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Derya'nın günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/1240-deryanin-gunlugu.html)

Deria 08-07-2007 01:29 AM

Ynt: Derya'nın günlüğü

ne güzel ferya hismiley
seni adına öyle çok sevindim ki. mucize gibi gözükürken demek kendiliğinden oluyor. ama işte bende bilmiyorum bi kere istemek duam etmek yetecekmi yoksa sürekli olana kadar aynı şeyi mi istemeliyim. dusun
ben de bazen istediğim şeyleri düşünüyorum her gün hayal ediyim diyorum ama bazen unutuyorum. ama nasıl olacakları hakkında henüz bi fikrim yok. insanoğlunın istekleri bitermi aslında istediğim bir çok şey var. hangisine odaklansam bilemiyorum bile :) blissy
şimdilik bi gelişme gözükmüyor ama belki de evren yavaş yavaş benim için çalışıyor ve istediklerimi bana yaklaştırıyor gün geçtikçe. f678h
neyse bakalım bekleyelim görelim. ama açıkcası yoğunluktan dolayı bu olayla pek ilgilenemiyorum. ağla

şu sıralar biraz yoğunum ve aslında siteyi takip edemiyorum.
telkinleri dinleme konusuna gelince.
eskisi kadar dinleyemiyorum saatlerce ama günde listemdeki mp3lerden herbirini bir kez olsun dinlemeye çalışıyorum.
şimdilik bu kadar yazabiliyorum.
en yakın zamanda daha bol görüşmek üzere.

BURCU GELEGEN 08-07-2007 04:57 PM

İsteklerini liste yap öncelikleri sıraya sok odaklan hiç düşürme kendini

Deria 15-01-2008 01:26 AM

herkese yeniden merhaba... happy6
uzun zaman oldu foruma giremeyeli. belki eski arkadaşlardan beni hatırlarsınız.
bi sınav dönemine girdim ve forumu takip edemez oldum. daha sonra telkinleri dinleme sıklığım azaldı. yoğunluk hiç azalmadı ve ben tekrar dönüş yapamadım. telkinleri bıraktıktan bi süre sonra kilo aldım yaşam tarzoomda değişti daha hareketsiz bi yaşam tarzına geçiş yaptım bir süre ama telkinleri bırakmamında etkisi olmuş olmalı.
ama son zamanalrda konsantre eksikliği yaşıyorum konsantremi bozan en ufak şeye sinirleniyorum.
telkinleri tekrar dinlemeye karar verdim. vakit buldukça elimden geldiğince dinlemeye çalıcacağım. ve forumu takip etmeye çalışacağım.
bugun bi kaç saat dinledim şimdilik tekrar bi baş ağrısı yaşamadım.
yine görüşmek üzere.
herşey gönlünüzce olsun.
şimdilik hoşçakalın.

Deria 15-01-2008 01:29 AM

bu arada telkinleri tekrar dinlemeye karar verme sebebim. son zamanalrda canım çok cabuk herşeye sıkılıyo ama o dinlediğim üç ay süresince kendimi daha iyi hissediyordum. bakalım inş aynı etkileri yaşayabilirim

shamanic 15-01-2008 02:51 PM

deria cım seni tekrar yanımızda görmek çok güzel.. cilgin897

yoğunluklarında çok katılamasan bile en azından günlüğünü boş bırakma.. bilelim.. iyisin.. blissy

hadi bakalım ikinci yeni başlangıcın hayırlı olsun.. sevincli
yaşamın bitmeyen güzelliklerle dolsun.. super

sevgiler.. kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:39 PM.