Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

novos'un değişim yazıları

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri novos'un değişim yazıları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Değişim yazılarını okudukça, hep daha iyiye gittiğin çok açıkça anlaşılıyor novosibir. Şu ana kadar sessizce kabullendiğimiz , ama aslında tasvip etmediğimiz davranışlar artık bizi terkediyor. Kimsenin seni üzmesine izin vermiyorsun, bu kişi annen dahi olsa. Zaten tepki verenler en çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

novos'un değişim yazıları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-09-2008, 04:21 AM   #31 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: novosibir'in değişim yazıları

Değişim yazılarını okudukça, hep daha iyiye gittiğin çok açıkça anlaşılıyor novosibir. Şu ana kadar sessizce kabullendiğimiz , ama aslında tasvip etmediğimiz davranışlar artık bizi terkediyor. Kimsenin seni üzmesine izin vermiyorsun, bu kişi annen dahi olsa. Zaten tepki verenler en çok bizim en yakınımızdakiler oluyor. Çünkü belli kalıplaşmış davranışlarımıza alışmışlar.Zamanla onlar da bu durumu benimseyecekler. Olumlu gelişmelerin için sevindim adına .Hayatta hep güzelliklerin artması dileğiyle. super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 09:22 AM   #32 (permalink)
Mustang
Guest

Sen değiştikçe insanların kabullenmeleri biraz zor oluyor onlar eski seni arıyorlar ama bu seni yıldırmasın iyi yoldasın .Biraz sakin ol ve yoluna devam et onlarda senin iyi olduğunu gördükçe bu yeni seni kabulleneceklerdir.Yolun aydınlık ve açık olsun.
Alt 09-09-2008, 03:34 AM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

annemle aramız daha iyi 2 gündür sonunda anladı gibi beni biraz daha, ben üzülmüştüm biraz o akşam niye sesimi yükselttim diye, sahurda küs mü acaba diye baktım, müdahale etmemesi gerektiğini anlamış, bir şeyler söylemişti, ben de tebessüm ettim, sonra özre gerek duymadım. sahura doğru yarım saat yatıyorum,
zıpkın gibi kalkıyorum yataktan, sonra da çok mutlu bir şekilde geziniyorum koridorda, bir şeyler diyorum illa, konuşmadan edemiyorum. eskiden berbat bir şekilde kalkardım sahurda, ayakta uyuyarak kalkardım, o biçim yani. hayatımdeğişiyor, müthiş şekilde wave benim günlüğüm çok renksizmiş, yani sen,
bugün yeni farkettim, bugün biraz süslemem lazım.

tam da davul sesi yeni kesildi çekim mi yaptık ne
Alt 09-09-2008, 04:18 AM   #34 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar novasibircim..

yeni günlüğün hayırlı olsun..
her sayfan birbirinden güzel haberler ile dolsun..

(eh biraz erken katıldım konulara ama idare etcen artık .. )

renksiz mi kalmış buralar dedin.. senin için bir buket renk getirdim..

her daim mutluluğu yaşamına tezahür ettirebilmen dileklerimle ..

sevgiler..

Alt 10-09-2008, 03:31 AM   #35 (permalink)
Yüzbaşı

244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

akşam saatlerinde annemle çok kötü bir şekilde tartıştık, annem hala benim kararlarıma engel olmaya çalışıyor, bunu bin kere söylesem, yine anlamaz, bunu da ben anlamıyorum, niçin bir insan on kere, yüz kere denilen şeyi anlamaz. bir şeyleri anlatmak için o kadar çabaladım ki buna karşılık üstüme iyice geldi, gönlüm buna fazla dayanamadı ağlattı beni. anlamıyor çünkü, dillerimiz çok farklı, a dediğime b diyor b dediğime a diyor. değişimim için yazın ankaraya gittiğinden beri
huyun bozulmuş diyor. bu cümleleri beni çok kırdı, yüreğim paramparça oldu, 3 aydan beri sanki eski halime döndüm. başımda öyle bir ağrı var ki üzüntüden, ben yine 6 yaşındaki küçük çocuğum, yanımda kimse yok. hayatıma son vermek istiyorum ama yapamıyorum bir türlü, bir bıçak saplasam ve kurtulsam ya da pencereden aşağı atsam kendimi diyor insan. Mevlam Görelim Neyler / Neylerse Güzel Eyler.

Gönül kuşum uçtu bugün uzak diyarlara
Yine yalnızım uçsuz bucaksız yüreğimde
Ne hatrımı soran var ne halden anlayan
Ufuklara daldı yine ıslak gözlerim

o hep kalbi kırık
küçük kız yok artık
kurtarmış kendini,
duyduk inanmadık
Ben boşlukta yürüyen biriydim eskiden
çıkmazdı benim hiç ellerim cebimden

korkardım hayattan
bütün insanlardan

bıkmıştım artık çok koşturup durmaktan
yok
kimse anlamaz beni
yorulmuş bedenim
kesilmiş nefesim
kalbim yok yerinde

Alt 10-09-2008, 08:37 AM   #36 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 9
115 Mesajinıza toplam 436 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pozitif is an unknown quantity at this point

Novosibir

ailelerimiz bizim hayat yoldaşlarımız bizi oluşturan parçalardan biri

fakat bizi anlamadıkları zamanlarda olmuyor değil

Bu gibi dönemlerde iletişim yeteneği çok önemli

nacize konuyu çok fazla bilmiyorum ama tavsiye gibi belki

bence tavır çeşitleri geliştir. bu sessiz kalmak, üzüldüğünü göstermek, kalp kırmadan kızgınlığını göstermek, yada senin tespit edeceğin herhangi bir tavır çeşidi

anneni kırmaman çok önemli ama unutma o nun da seni kırmaması çok önemli

susman gerekiyosa sus söylemen gereken şeyler varsa paylaş ama

bir karar seninse arkasında dur yoksa bir gün arkanı bomboş görebilirsin tabiki fikir danışmak deneyimlerden ders almak mühim gerekli şuda var ki

başkalarının hayatı yerine kendimiz dimdik kendi kararlarımızla ayakta durabiliriz. sakın yanlış birşey yapma son mesajında bişiler yazmışsın çünkü

mutlu ve huzurlu olmak zorundasın kendin için gelecek güzel yaratımlar için

Gönlüm aranip dünleri feryat etme<br /><br />Kan almak için yarinlar icat etme<br /><br />Dünler düş olup gitti, yarinlarsa hayal<br /><br />Cahilce şu gerçek günü berbat etme<br /><br />Ömer Hayyam<br /><br />Kardesim sen düsünceden ibaretsin<br /><br />Geriye kalan et ve kemiksin<br /><br />Gül düsünürsün gülüstan olursun<br /><br />Diken düsünürsün dikenlik olursun<br /><br />MEVLANA
pozitif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2008, 08:53 AM   #37 (permalink)
Mustang
Guest

Canım benim sen ne biçim konuşuyorsun öyle bak şimdi çok kızdım .

sen nekadar aşama kaydettin ve sideki arkadaşlarına ne güzel tavsiyelerde bulunmaya başladın .

Kendindeki gelişmeleri bir çırpıda yok sayamazsın ayrıca seni herkesin anlamasınıda bekleyemezsin.

Annenin şimdiki davranışları senin geçmişteki çekimlerin annem zaten hiç anlamazgibi çekimlerinden vazgeç kocaman bir İPTAL de .

Yeni çekimler yap Biz annemle aynı şeyleri düşünmesekte annem bana karışmaz beni kendi halime bırakır gibi geliştir.

Bazen biz büyükler çekilmez olabiliyoruz bakalım annen neler yaşıyor sen belki farkında değilsin.

Sen şu anda konyada değilmisin ?mevlanaya git oranın manevi huzurunun içinde bulun hatta benide hatırla .

Ben ara sıra Hacı bayrama giderim ve oradaki manevi huzuru hissederim kendimi rahatlamış bir halde bulurum.

Birdaha sakın o söylediklerini duymayayım .Seni çok seviyoruz ve hiç bir şey senden önemli değil .

Bu kadar küçük şeylerin seni yıkmasına izin verme .
Alt 10-09-2008, 12:30 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatıma son vermek istiyorum ama yapamıyorum bir türlü, bir bıçak saplasam ve kurtulsam ya da pencereden aşağı atsam kendimi diyor insan.

SAKIN ha!!!!

şu anda umarım bu ruh halinden ve bu düşüncelerden kurtulmuş durumdasındır. böyle düşünceler bazen gelir zihnine insanın. insanız sonuçta ve zihin binbir tuzakla doludur. ancak geçip gitmelerine izin ver takılma onlara. sakın takılma canım olur mu?
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2008, 01:39 PM   #39 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

Alıntı:
novosibir Nickli Üyeden Alıntı
akşam saatlerinde annemle çok kötü bir şekilde tartıştık, annem hala benim kararlarıma engel olmaya çalışıyor, bunu bin kere söylesem, yine anlamaz, bunu da ben anlamıyorum, niçin bir insan on kere, yüz kere denilen şeyi anlamaz. bir şeyleri anlatmak için o kadar çabaladım ki buna karşılık üstüme iyice geldi, gönlüm buna fazla dayanamadı ağlattı beni. anlamıyor çünkü, dillerimiz çok farklı, a dediğime b diyor b dediğime a diyor. değişimim için yazın ankaraya gittiğinden beri
huyun bozulmuş diyor. bu cümleleri beni çok kırdı, yüreğim paramparça oldu, 3 aydan beri sanki eski halime döndüm. başımda öyle bir ağrı var ki üzüntüden, ben yine 6 yaşındaki küçük çocuğum, yanımda kimse yok. hayatıma son vermek istiyorum ama yapamıyorum bir türlü, bir bıçak saplasam ve kurtulsam ya da pencereden aşağı atsam kendimi diyor insan. Mevlam Görelim Neyler / Neylerse Güzel Eyler.

Gönül kuşum uçtu bugün uzak diyarlara
Yine yalnızım uçsuz bucaksız yüreğimde
Ne hatrımı soran var ne halden anlayan
Ufuklara daldı yine ıslak gözlerim

o hep kalbi kırık
küçük kız yok artık
kurtarmış kendini,
duyduk inanmadık
Ben boşlukta yürüyen biriydim eskiden
çıkmazdı benim hiç ellerim cebimden

korkardım hayattan
bütün insanlardan

bıkmıştım artık çok koşturup durmaktan
yok
kimse anlamaz beni
yorulmuş bedenim
kesilmiş nefesim
kalbim yok yerinde

novosibir ben kendimi gördüm bu yazıda hep düşünürdüm acaba erkek olsam yine aynı şeyleri yaşarmıydım diye... yaşanabiliyormuş demekki ama ben hiç hayatıma son vermeyi düşünmedim biliyormusun orta okul yıllarım hariç annem sert mizaçlıydı ve şiddetin her türlüsünü uygulardı ...sözleride çok kırıcıydı...o yıllarda güçsüzdüm ölmek isterdim ama artık belli bi yaşa geldik arkadaşım dayanma gücümüz var hemen pes etmemeliyiz şuan onunla ters düşüyorsun ama bu bi ömür böyle sürcek anlamına gelmez dimi.. denizin üsütünde bi kayık olduğunu düşün dalgalı bir deniz..inişler çıkışlar kaçınılmazdır dimi ...şuan yada o an mutsuzsun ama hep mutsuz olmadın ya geçmişteki mutsuz anlarında o dediğini yapsaydın?anlık kızgınlıklarla hayatına yön verme ...düşünsene o deniz durgun bi su olsaydı ne sıkıcı olurdu dimi?

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2008, 06:48 PM   #40 (permalink)
Yüzbaşı

dün çok sarsıntılı bir deprem geçirdim bana göre, insan bazen o kadar çaresiz hissediyor ki bilincini kaybedebiliyor,
üzerine alınmamayı öğrendim sanırdım ama bakıyorum ki yine bir şeyleri dert edebiliyormuşum, bu öyle bir gelişiyor ki
insan çabalasa da bunu engelleyemiyor. belki de bende böyle oldu. bu da bana bir tecrübe oldu, hayatta öğrenilen
her şey bir kazanç. yine bir şey öğrendim diyebiliyorum. sabahdan beri mutluluk potansiyelim daha da artıyor.
bugün sound terapi 3.0 programını indirdim. bundan sonra her gün dinlerim.

pozitif yorumların için teşekkür ederim, tavrımı ortaya koyuyorum,
dediğin şeyleri yapıyorum, kırmak istemiyorum kimseyi ama ısrarla bir
noktada gidilince biraz sert, yüksek sesle konuşmak zorunda kalıyorum.

serpil ablacım bazen insanın canı bir şeye öyle sıkılıyor ki ondan dolayı
olumsuz konuşarak rahatlıyor. evet sanırım çekimlerimi olumlu yönde yapsam
iyi olur. söylediklerini yapacağım, konyadayım evet ama mevlanayı hiç düşünmemişim,
söylediğin çok iyi oldu en kısa zamanda gideceğim, hatırlamam mı seni.
çok faydalı oldu söylediklerin, her şey için teşekkürler.
seni çok seviyorum ablacım yüreğinin güzelliği ve samimiyetin bana da ruh veriyor.

takılabiliyoruz bazen böyle zihin oyunlarına kırmak istiyoruz ama o kapıdaki kilit kırılmıyor,
inanç kilidi. teşekkür ederim mücevher

küçüklükte benim durumum da aynıydı, bazen yolda, sokakta anneler, babalar kızıyor, bağırıyor çocuklarına, söylemek istiyorum
böyle yapmayın diye ama sadece içimde kalıyor. boşuna dememişler ağaç yaşken eğilir diye. küçüklükte ne yaşanırsa, ne olursa
insan bilinçaltını temizlemedikçe o ruh halinde yaşıyor, hiç bir şeyin farkına varmaksızın. insan bazen o kadar güçsüz oluyor ki
küçük bir çocuk gibi hissediyor kendini, bakıyorsun içinde bir yerlerde o çocuk ortaya çıkıveriyor ansızın. evet, kötü olmasa
iyinin ne olduğunu bilemezdik. teşekkür ederim melodis.

hepiniz cansınız, bir kere daha anladım buranın benim için ne kadar önemli olduğunu. her şey için yürekten sevgiler.

Bookmarks