Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

kekeme

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve  Topluluk Karşısında Konuşma   kekeme Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . kekeme ben kekememiyim aslında emin değilim telefonda gayet rahat konuşabiliyorum yada bi başkasına bişey anlatırken konuşuyorum bi kaç sene önce tedavi merkezi gittik aslında kekeme ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   kekeme telkin cd indir izle İstanbul kekeme nerededir kimdir kekeme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa kekeme hipnoz kekemeolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi kekeme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 kekeme kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Topluluk Karşısında Konuşma topluluk karşısında, topluluk karşısında konuşmak, topluluk karşısında konuşma, topluluk karşısında konuşamama

Reklam Alanı

kekeme

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 10-10-2010, 04:52 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
zenannn is an unknown quantity at this point
Standart kekeme

ben kekememiyim aslında emin değilim telefonda gayet rahat konuşabiliyorum yada bi başkasına bişey anlatırken konuşuyorum bi kaç sene önce tedavi merkezi gittik aslında kekeme değil dediler ama tedavi edilir maddi imkansızlık yüzünden tedavi olamadım psikoloğa gitti oda kekeme değilsin sadece tutukluk var dedi daha sonra farkettim ki beynimde daha önce kurduğum cümleleri söylerken zorluk çekiyorum ama bu sürekli olan bişey değil aradada olsa düzgün konuşuyorum ne yapmam gerekiyo üni. öğrencisiyim ve mezun olucam iş bulamıcam eminim yardımlarınızı bekliyorum
(küçükken arkadaşlarım dalga geçtiklerinde ağlayarak eve gelirdim annemde büyüyünce geçicek üzülme der sustururdu bununla büyüdüm açıkcası ve şimdi dalga geçen insan ziyanlarına veya küçümseyen gözlerle bakan insanlara ben acıyorum çünkü beni diğer insanlardan ayıran bi özelliğim var yeni felsefem bu) konuyu yanlış yere açtıysamda özür diliyorum

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
zenannn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 10-10-2010, 10:05 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Cevap: kekeme

Merhabalar zenannn,
Yanımıza hoşgeldiniz..Uzmanlar kekemelik teşhisi koymadıklarına göre bu konuda endişe duymanıza gerek yok..Topluluk önünde konuşma telkininin konuşmada tutukluk konusunda çok faydası var..Fakat öncelikle Ego güven güçlendirici ve suçluluk duyguları telkinlerini en az bir hafta boyunca dinlemelisiniz..Anasayfadaki rehber bölümümüzdeki talimatlara göre toplamda 80 saat dinledikten sonra Topluluk önünde konuma ve kendine güven,başkalarının düşüncelerinin önemsememe telkinlerini listenize ilave edebilirsiniz..

Güzel sonuçlar almanızı temenni ediyorum..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 18-05-2020, 02:11 AM   #3 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mahsun56 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kekeme

Ben kekemeyim tekerlemeler kekemeleme iyi gelirmi
Mahsun56 isimli Üye şuanda  online konumundadır Online   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil