Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Topluluk Karşısında Konuşma

Uyarılar

Topluluk Karşısında Konuşma topluluk karşısında, topluluk karşısında konuşmak, topluluk karşısında konuşma, topluluk karşısında konuşamama

Topluluk Karşısında Konuşma Telkini Ney Versiyonu

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Topluluk Karşısında Konuşma Topluluk Karşısında Konuşma Telkini Ney Versiyonu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız evet yeni farkettim birde mozzillada gezinti çubuğuna yapıştırıp linki enter a basınca yükleme başlıyor saolun...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Topluluk Karşısında Konuşma telkin cd indir izle İstanbul Topluluk Karşısında Konuşma nerededir kimdir Topluluk Karşısında Konuşma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Topluluk Karşısında Konuşma hipnoz Topluluk Karşısında Konuşma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Topluluk Karşısında Konuşma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Topluluk Karşısında Konuşma kuantum düşünce kitap haberi

Topluluk Karşısında Konuşma Telkini Ney Versiyonu

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-04-2008, 11:37 PM   #11 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shooting_War is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Topluluk Karşısında Konuşma Telkini Ney Versiyonu

evet yeni farkettim birde mozzillada gezinti çubuğuna yapıştırıp linki enter a basınca yükleme başlıyor saolun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

shooting_War isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 16-04-2008, 03:25 AM   #12 (permalink)
sec
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sec is an unknown quantity at this point

Saniyorum farklı bir formatta yapılmış bu versiyon. Media player oynatmıyor.
sec isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 16-04-2008, 06:02 PM   #13 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

tekrar deneseniz.. dusun
şimdi kontrol ettim.. hem winamp ta hem windows media playerda dinleyebiliyorum..

sevgiler..
Alt 18-04-2008, 06:21 PM   #14 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 133 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kürşad is an unknown quantity at this point

Merhabalar Atakan Bey
4 gündür listeme ego ve suçluluğun yanında kendine güven,sosyallik artırıcı,top.önünde konuşma gibi telkinleri de ekledim ama aşırı bir moral bozukluğu ve huzursızluk var normalde huzurlu hissetmem gerekmiyor mu kendimi yoksa telkinlerin kişiden kişiye değişen böyle etkileri oluyor mu? cevaplarsanız çok sevinirim iyi günler saygılar.....
Alt 18-04-2008, 06:36 PM   #15 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

kürşad cım daha önce bu konuda bir yazı eklemiştim
biraz uzun vaktin olduğunda okursan sevinirim..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...42055#msg42055

Alt 18-04-2008, 07:10 PM   #16 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 133 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Merhaba shamanic
ben o yazıyı okudum orada çok az dinleyenler için bi tavsiyade bulunmuşsunuz ben günde 15 saatten fazla dinlyorum ayrıca liste kabarık olduğu için etkisini çabuk göstermesini de beklemiyorum şu durumda bundn sonra listeye telkin eklemeyi de düşünmüyorum yani sabırla listemde ki telkinleri etkilerini görene kadar dinleyeceğim inşallah 1ay,5ay,1sene farketmez yani sonuçları alana kadar dinlemeye devam inşallah ki listemi çoğaltalı 4 günolmasına rağmen şu an değişimler mükemmel ne diorsunuz sizce bu şekilde devam etmemde bi problem olur mu dediğim gibi süresi çok önemli değil ben beklerim etkisini alana kadar saygılarımla cevabınzı bekliyorum......
Alt 18-04-2008, 07:14 PM   #17 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

kürşad cım 4 günde bu kadar kalabalık bir liste rahatsız etmesiyse
devam edebilirsin canım..
seninde söylediğin gibi bu aşamada geriye kalan tek şey sabırlı olmak oluyor..
sende bu konuda kararlısın o zaman devam..

kısa sürede hedeflerine ulaşman ve güzel haberlerini bizlerle paylaşman dileklerimle..

sevgiler..

Alt 18-04-2008, 07:17 PM   #18 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bence 15 saat dinlemeyin biraz dinlediklerinizi pekiştirmek için kendinize vakit verin.Bu kadar çok tekrar yaptığınızda nasıl ki aynı şeyler size tekrar tekrar söylendiğinde yeter anladık derseniz bilinçaltınızda bunları anladım ama pekiştirmem için biraz vakit ver diyebilir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 18-04-2008, 07:24 PM   #19 (permalink)
Teğmen

çok teşekkür ederim Atakan Bey
peki 10 saat gibi bir süre yeterli olurmu yani fazla olmaz herhalde değil mi saygılarımla ...
Alt 18-04-2008, 07:33 PM   #20 (permalink)
Teğmen

çok teşekkür ederim ablacığım(shamanic)
böyle hitap etmemde bi problem yoktur inşallah ayrıca motive edici cevabın içinde çok teşekkiür ederim inşallah ben sabırla dinlerim ayrıca kendinize iyi bakın siz bize lazımsınız

Bookmarks

« - | hangisi olmalı »
Seçenekler
Stil