Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler > Tırnak Yeme

Uyarılar

Tırnak Yeme Tırnak Yeme

tırnak yemeye son

Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler ve Tırnak Yeme tırnak yemeye son Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yıllardır bu illetten kurtulmak benim için kolay olmadı çok düşündüm bunu nası başarabilirim diye ve aklıma şu yöntem geldi kendimi cezalandırma yöntemi en iyi çözümün bu olduğunu düşünüyorum. öncelikle tırnaklarınıza bakmamaya çalışın veya onların olmadığını düşünün bu size kalmış ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tırnak Yeme telkin cd indir izle İstanbul Tırnak Yeme nerededir kimdir Tırnak Yeme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tırnak Yeme hipnoz Tırnak Yeme olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tırnak Yeme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tırnak Yeme kuantum düşünce kitap haberi

tırnak yemeye son

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-04-2010, 01:11 PM   #1 (permalink)
Teğmen

spawnix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
56 Mesajinıza toplam 288 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spawnix is an unknown quantity at this point
Arrow tırnak yemeye son

Yıllardır bu illetten kurtulmak benim için kolay olmadı çok düşündüm bunu nası başarabilirim diye ve aklıma şu yöntem geldi kendimi cezalandırma yöntemi en iyi çözümün bu olduğunu düşünüyorum.
öncelikle tırnaklarınıza bakmamaya çalışın veya onların olmadığını düşünün bu size kalmış ve sakın tırnaklarınıza dokunmayın oynamamaya çalışın beyin sizden hep aksini isticektir istem dışı olsada kayııcaktır eliniz o yüzden aklınıza geldiği an çekin elinizi. eğer sizi rahatsız eden bi yer varsa tırnak makasıyla halledin sakın ağzınıza elinizi götürmeyin ve bunu kural haline getirin tamamen beyinle bitirilecek bi alışkanlık bu. son olarak istem dışıda elinizi ağzınıza götürdüğünüz takdirde bile elinize diğer elinizle çok sert şekilde vurun gerçekten acıtın elinizi beyin bunun bir suç olduğunu algılamalı kendinizi bu konuda affedici davranmayın lütfen gerçek bir disiplin altında bu yöntemleri uygulayın. inanın bu illetten kurtulursunuz ben bu sayede başardım.. acı ojede kullananlar var ama onların unuttuğu en büyük hata işin beyinde çözümlenmeden bunu çözmeyi planlamaları.. beyin ve suçluluk, hata ilişkisi bu yöntemde çok önemli bir yer tutuyor umarım faydasını görürsünüz

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

spawnix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2010, 01:31 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about
Standart Cevap: tırnak yemeye son

Bende buna benzer bi yöntem uyguladım işe yaradı ama kalıcı bi çözüm olmadı. Bi ara hepsini uzatmıştım hatta ilk defa tırnak makası kullandım ama sonrasında özellikle stresli olduğum zamanlar farketmeden yemeye başladım yine. Bide şu bahsettiğin düzeltme işini de ağzımla yapmaya başladım sonrası malum... Yani düşünmemiz gereken onca şey varken bütün hayatımız boyunca elimize vurup cezamı vericez böyle ne zaman sonra erecek bu?
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2010, 02:47 PM   #3 (permalink)
Teğmen

56 Mesajinıza toplam 288 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

anlıyorum seni bu yol başkalarına kolay gibi gözüksede gerçekten zor yaşayan bilir. o hatalara bende düştüm ama bunu farkına varıpta tekrar bu hatayı yapmamak çok önemli ve tırnaklar uzadı diye aman nolucak diyipte yemek + şurasında birşey var diyerek ısırmak seni yine bu başarının en başına doğru sürüklüyor ve sonuç olarakta beyin artık yiyebilirsin komutunu vermeye başlıyor malesef. stresli olduğun günlerde elini yumruk halinde sık yememeye çalış hatta iki elin ayrı olsun bişeyler atıştır illa cezalandırma yöntemi olucak diye bir şey yok cezalandırma yöntemini ilk başlarda başarıya ulaşmada kullan yeter ulaştığında kendi iradenle gerisi dahada kolaylaşıyor. ama eğerki bu durum sıklaşırsa iradenin yetmediği anlaşılır ve cezalandırma yöntemine dönmek haliylen mecbur bir hâl alır
Alt 05-04-2010, 11:42 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

offf bende kurtulamadım şu illetten :(
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2010, 12:19 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about

Alıntı:
spawnix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
anlıyorum seni bu yol başkalarına kolay gibi gözüksede gerçekten zor yaşayan bilir. o hatalara bende düştüm ama bunu farkına varıpta tekrar bu hatayı yapmamak çok önemli ve tırnaklar uzadı diye aman nolucak diyipte yemek + şurasında birşey var diyerek ısırmak seni yine bu başarının en başına doğru sürüklüyor ve sonuç olarakta beyin artık yiyebilirsin komutunu vermeye başlıyor malesef. stresli olduğun günlerde elini yumruk halinde sık yememeye çalış hatta iki elin ayrı olsun bişeyler atıştır illa cezalandırma yöntemi olucak diye bir şey yok cezalandırma yöntemini ilk başlarda başarıya ulaşmada kullan yeter ulaştığında kendi iradenle gerisi dahada kolaylaşıyor. ama eğerki bu durum sıklaşırsa iradenin yetmediği anlaşılır ve cezalandırma yöntemine dönmek haliylen mecbur bir hâl alır
Demekki benim iradem yetmiyo bu konuda. Tamam, irademi kullanıp kendimi iyice odakladığım zaman bi süre yemeyebiliyorum. Ama bide bu bahsettiğim stresli zamanların yanında alışkanlıkta var. Ne zamanki kafam rahat olduğunda boşa veriyorum, yiyip yememek umrumda olmuyo o zaman tekrar başlıyorum. Demek istediğim irade de biyere kadar.. artık öyle bi zaman gelmeli ki, yani bende öyle bir değişim olmalı ki bu konuda, tırnak yemeyi düşündüğümde iğrenmeliyim. Yediğim zamanları hatırladığımda 'ya nasıl yiyormuşum ne salakmışım' diyebilmeliyim kendime...
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2010, 01:32 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Xarmaşık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Demekki benim iradem yetmiyo bu konuda. Tamam, irademi kullanıp kendimi iyice odakladığım zaman bi süre yemeyebiliyorum. Ama bide bu bahsettiğim stresli zamanların yanında alışkanlıkta var. Ne zamanki kafam rahat olduğunda boşa veriyorum, yiyip yememek umrumda olmuyo o zaman tekrar başlıyorum. Demek istediğim irade de biyere kadar.. artık öyle bi zaman gelmeli ki, yani bende öyle bir değişim olmalı ki bu konuda, tırnak yemeyi düşündüğümde iğrenmeliyim. Yediğim zamanları hatırladığımda 'ya nasıl yiyormuşum ne salakmışım' diyebilmeliyim kendime...
kesinlikle evet o dediklerini bende kendime dedim bunun gerçekten iğrenilebilecek bi durum olduğunu ve ne kadar basit bir insan olduğumu düşündüm ve bu alışkanlıktan kendimi uzaklaştırmayı denedim ve başarılıda oldum. tırnaklarıma baktıkça tiksindim kendimden ve bir daha bakmama yöntemini uyguladım çok etkili bir yöntem olduğunu söyleyebilirim . eğer iradeyi yönetme konusunda sıkıntın varsa beyni daha farklı yöntemlerle altetmek her zaman daha iyi bir yoldur. çözümü olmayan hiç bir şey yoktur yeterki içimizdeki gücümüzü farkedelim
Alt 11-05-2010, 04:50 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
7 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemil489 is an unknown quantity at this point

bende de var aynı problem. Acı ojenin işe yaramasını umut ediyorum :) Birde Burç'un attığı tokatların :D
cemil489 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2010, 05:29 PM   #8 (permalink)
Teğmen

vandal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 67
28 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vandal will become famous soon enoughvandal will become famous soon enough

Ben biraz ustune gidilerek kurtulmustum. Problem degil bence.
vandal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2010, 07:29 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

melis_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,167
221 Mesajinıza toplam 944 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melis_88 is an unknown quantity at this point

Ben bu gün nette gezerken karşılaşmıştım tırnakla ilgili daha doğrusu tırnak yemeyle ilgili bir deney bende açacaktım konuyu ama vazgeçmiştim...kısaydı çünkü deney ama iyiki açmışsınız bak denk geldi burdan paylaşıyım sizlerle
deneyde şu ;

Tırnak yeme terapisi

Lawrance Sheean, tırnak yiyen bir grup erkek çocuğunun uyuduğu odada her gece defalarca "Tırnaklarım çok acı" cümlesini tekrarladı. Yaz tatili sonunda biten deneyde çocukların yüzde 40'ının tırnak yeme alışkanlığına son verdiği tespit edildi.
melis_88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2010, 01:06 PM   #10 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Küçükken tırnaklarımı çok yerdim. Ama her zaman tırnaklarımı uzatmak isterdim. Babam küçükken her ay tırnaklarımızı keserdi Ama hep tırnaklarımız kesildikten sonra canım acırdı . Çok dipten kesiyordu farkında olmadan. Nefret ediyordum o acıdan. Heralde o nedenle tırnaklarımı yiyordum. Kısa olursa tırnaklarım kesilmez ve canımda acımaz diyordum.

Bu durumda hoşuma gitmiyordu. Çünkü hep tırnaklarımı uzatma hayalleri kuruyordum . Ne zaman biraz uzasa bir bakıyordum ki yemeye başlamışım . Artık sinir olmaya başlamıştım. Babam da tırnak kesme olayını bıraktı biraz büyüyünce

Bunun üzerine bende tırnaklarımı yemekten vazgeçmeye karar verdim. Biraz zorlandım ama farkettiğim anda elimi çekiyordum. Acı oje filan da hiç kullanmadım. Nasıl heves ettiysem tırnaklarımı uzatmaya kurtuldum tırnaklarımı yemekten.

Hala da tırnaklarımı tamamen kesmem. Hiç kimseye de tavsiye etmem . Dipten kesmeye ne gerek var biraz kalsın kendinize işkence etmeyin.

Sevgiler.

Bookmarks

« Tırnak yeme.. | - »