Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Testler ve Anketler

Uyarılar

Testler ve Anketler İlginç, Eğlendirici, Öğretici Test ve Anketler

KOKOLOJİ TESTLERİ

Serbest Kürsü ve Testler ve Anketler KOKOLOJİ TESTLERİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benim kedim bi tuhaf olduğundan mı 2 dedim acaba.. üstelik telkinler de işe yaramadı onda sürekli braber dinlesek de.. henüz kedi olduğunun bilincinde olmayan bi kedim var. miyav bile demiyor :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Testler ve Anketler telkin cd indir izle İstanbul Testler ve Anketler nerededir kimdir Testler ve Anketler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Testler ve Anketler hipnoz Testler ve Anketler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Testler ve Anketler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Testler ve Anketler kuantum düşünce kitap haberi

KOKOLOJİ TESTLERİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-05-2012, 10:20 AM   #31 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: KOKOLOJİ TESTLERİ

benim kedim bi tuhaf olduğundan mı 2 dedim acaba..
üstelik telkinler de işe yaramadı onda sürekli braber dinlesek de..
henüz kedi olduğunun bilincinde olmayan bi kedim var. miyav bile demiyor :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-05-2012, 11:19 AM   #32 (permalink)
Binbaşı

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

Jung psikolojisinde kedi, anima olarak bilinen dişil ilkeyi yada (sosyal rolünüzün zıttı olan) iç benliğinizi temsil eder. Kedileri tanımlamak için seçtiğiniz ifade, olumlu ve olumsuz yanlarıyla sizin gerçek benliğinizi açıklar.

1.Uzanmış, güneşin tadını çıkaran kedi
Kedinin kendisini değil de davranışını tarif etmeniz, çevrenizdeki herşeyin, yer aldığı koşullar içindeki doğal hallerine duyarlı olduğunuzu gösteriyor. Kolay kabullenen ve kabullenilen birisiniz. Tanıştığınız herkesle anlaşabiliyorsunuz. İnsanlar sizi her koşulda kendini rahat hisseden biri olarak görüyor. Ancak bu tuhaf rahatlığınız, yüzeysel ve kimseyi umursamaz olarak algılanmanıza da neden olabiliyor.

2.Gizemli, Tuhaf Kedi

Kediyi sanki bir insanmış gibi kişiliğiyle tanımladınız. Öyleyse kedide dikkatinizi çeken özellikleri sizde taşıyorsunuz. Gerçek benliğiniz çiçek dürbünü gibi. Sürekli değişiyor, yenileniyorsunuz. Sizi sevenler bazen nerede, nasıl davranacağınızı kestirmekte zorlanıyor.Ancak bilmecelerden ve gizemden hoşlanmayan ve zamanı kısıtlı kişiler, sizin için "bu kadar zahmete değer mi?" diye de düşünebilir.

3.Okşama arzusu uyandıran kedi

Kedi sizin için maddi bir varlık. Çünkü onu, üzerinizde bıraktığı etkiyle tanımladınız. Dünyayı, size zevk vermek için yaratılmış bir yer olarak görüyorsunuz. Bu yaklaşımınız huzur dolu bir kendine güven ya da aşırı benmerkezcilik olarak kendini gösteriyor.
Ama bu yorum bile, biliyoruz ki hayatınıza doğrudan etkisi olduğunu kavrayana kadar sizi ilgilendirmeyecek.

4.Arkadaşsız Kedi

Kediyi sosyal bir kavram kullanarak, grup içindeki (ya da dışındaki) bireyin rolünün önemini vurgulayarak tanımladınız. "Arkadaşsız" olmak, duygularla yakından bağlantılı bir konumdur. Kedinin sizinle aynı fikirde olduğunu sanıyorsunuz ama sosyal ve duygusal bir yaşam sizi çok etkiliyor. Çevresindeki insanları düşünen, onlar için kaygılanan, sevecen biri olarak biliniyorsunuz. Her şeyi duygularla ifade etmeniz, aşırı hassas ve melankolik biri gibi görünmenize de neden olabiliyor..
Alt 16-05-2012, 09:39 AM   #33 (permalink)
Binbaşı

MAKAS

Birinin eline kağıt kalem verip " bana şunu çiz" dediğinizde hiç duraksamadan istediğiniz şeyi çizer. Ama ondan sevdiği bir şeyi çizmesini istediğinizde bir an duraksar. Sınırsız özgürlük bazen kişiyi, ona meydan okuyan engellerden daha çok kararsızlığa sürükler.
Elinizde bir kağıt ve bir makas var. Sizden bu kağıdı dilediğiniz biçimde ikiye bölmeniz isteniyor. Nasıl kesersiniz?

1. Düz bir çizgiden tam ortasından
2. İleri geri kıvrılan bir çizgiden
3. Zikzaklı bir çizgiden
4. Yumaşak ve kıvrımlı bir çizgiden
Alt 16-05-2012, 11:56 AM   #34 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Şu dağlarda testi epey zorluymuş ama aklıma hiç baba figürü gelmedi. Çünkü benim için dağ aşılacak bir engeldir. Ve ben çöl testi ile neredeyse benzer hislere kapıldım. Cevaplarım:

1. Ne görkemli bir dağ. Bu nadir taşa ulaşmak elbette o kadar kolay olmayacaktı. Yine de sebat ederek o taşı bulabilir. (Bu babama ne kadar hayran olduğumu ve ona karşı sabır ve anlayışla yaklaştığımı gösterir mi? Bence öyle.)

2. Aramaya mola vermeliyim. Yarın güneş doğar doğmaz aramaya devam ederim. (Zorluklar karşısında bazen mola vermeyi seçiyorum ama vagzeçmek asla bana göre değil.)

3. Taş benim için pahabiçilmez kocaman bir elmas. Ama ben bir taş uzmanı değilim ki herşeyden önemlisi bu tam da hayalini kurduğum taş. Bunca emeğe ve zahmete değdi. Bir hayalimi daha geçrekleştirdiğim için mutluyum.

4. Vedalaşırken dağın da benimle konuşacağını hiç hayal etmedim. Ama ben dağ, taş, canlı, cansız herşeyle konuşabilirim. Ona ayrılırken dedim ki:
Buraya gelmekten keyfi aldım. Evet bazen yoruldum, bazen ürktüm, bazen geri dönme fikrine bile kapılmış olabilirim ama devam ederek amacıma ulaştım. Burayı hep güzel anları ile hatırlamayı seçiyorum. :))

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2012, 12:47 PM   #35 (permalink)
Teğmen

lifosea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
40 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lifosea is an unknown quantity at this point

Selam Herkese..
Bu testleri nereden bakıp yapıyorsunuz..Ben göremedim de..
lifosea isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2012, 12:54 PM   #36 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Büyük yıldızın bir felaket habercisi olduğuna inanmıyorum. Büyük yıldızımı gördüğüm zaman içimden tuttuğum dilek en kolay şekilde gerçek oluyor olsun. Yıldız ne kadar büyük ve parlaksa bence o kadar iyi. Şu anda tabiri caizse iş konusunda alternatiflerimi deneyim uzun süre hangi işte çalışacağımı belirleme çabasındayım.

İşte benim yıldızlarım.

NOT: Diğer yıldızları efekt olarak ekledim. Üç büyük yıldızı ben çizdim. :D

Alt 16-05-2012, 01:05 PM   #37 (permalink)
Administrator

Mavi Paltoları kimseye giydiremedim. Yakışmadı kimseye herkesi sarı palto ile hayal etmek daha kolay oldu ama renkler ve zevkler kişiye bağlıdır mavi seven sevdiklerine mavi yakıştırır. :))

Bakkala gittim.

1. Lolipop aldım. Hem fiyatı makul hem tatlı hem de yemesi eğlenceliydi.
2. 2-3 çocuk girdi dükkana.
3. 1 tane verdi.
4. Ben onu kardeşime veririm.

Alt 16-05-2012, 01:32 PM   #38 (permalink)
Administrator

Alıntı:
lifosea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Herkese..
Bu testleri nereden bakıp yapıyorsunuz..Ben göremedim de..
Sevgili lifeosea testler bu başlık altında gün gün paylaşılıyor. Biz de oradan bakarak cevaplıyoruz. İlk sayfadan itibaren mesajlara bakarsınız testleri bulabilirsiniz.

Alt 16-05-2012, 01:38 PM   #39 (permalink)
Binbaşı

MAKAS'IN CEVAP ANAHTARINI açıklıyorum.. okuyan ve yorumlarını bildiren arkadaşlara öncelikle teşekkür ederim. ;)
ne yazık ki zaman kıtlığından ne kendi cevaplarımı paylaşabiliyorum ne de sizin yorumlarınıza birşey ekleyebiliyorum :(

evet Lifosea ben elimdeki testleri sizle paylaşıyorum ama belki başka arkadaşlar da eklemeler yapar diye umut ediyorum..

Bir ilişkiyi bitirmek, tıpkı bir kağıdı kesmeye benzer. Her iki eylemi de karışık hale getirmeye gerek yoktur. Birkaç hızlı hamle yeterlidir, işi bitirir. Ama gerçek hayatta işler bu kadar kolay olmaz. Kimi zaman aceleden dolayı sakarlık ederiz ama altında başka nedenler yatar. Kimi zaman kestirip atmak bize uygun gelmez. Bazen yaratıcılığımızı kullanırız, amacımız duygularımızı ifade edebilmektir.

1. Düz bir çizgiden ve tam ortasından

Bir ilişkiyi bitirdiğinizde sonuç kesindir. Kararsızlık, pişmanlık ya da vicdan azabı duymuyorsunuz. Çünkü kesin ayrılıkların en acısız olduğuna ve ancak o zaman yaraların iz bırakmadan iyileştiğine inanıyorsunuz. Bu mesafeli, objektif cerrahi yöntemi yaşamınızın her boyutunda uyguluyorsunuz."Tam ortadan ikiye bölme " ilkesi nedeniyle büyük ihtimalle evinizde yarım çatal bıçak takımları, çifti olmayan koltuklar ve M harfinden sonrası eksik ansiklopediler bulunuyor.

2.İleri Geri Kıvrılan Bir Çizgiden

Kararınızdan dolayı acı çekiyorsunuz. Karşınızdakini kırmamaya, üzmemeye çalışmak sizi yıpratıyor. Ama işi bekletmeye almak hem sizin hem de diğer kişinin acısının sürmesine neden oluyor. Bazen o kadar tereddüt ediyorsunuz ki başınız dönmeye başlıyor. Ayrılıklar yeterince zordur kabul, ama deniz tutmasına dönüştürmeye de gerek yoktur.

3. Zikzaklı bir çizgiden

Belki,"lanet kağıdı paramparça yapmak" sizin ilişkiyi bitirme yönteminizi daha iyi ifade ederdi. Siz köprüleri yakmıyor, havaya uçuruyorsunuz. Sizin anlayışınıza göre mutlu son sadece çelişki içeren bir deyim ve adalet kelimesinden, iki tarafında eşit miktarda acı çekmesini anlıyorsunuz.

4.Yumuşak ve Kıvrımlı bir çizgiden

İçinizdeki iflah olmaz romantik " elvada" yerine " hoşçakal" demeyi tercih ediyor. Sizce ayrılmak mantıklı bir yol değil. Çünkü aslında sadece bir süre için ayrı kalmaya ihtiyacınız olduğuna inanıyorsunuz. Ama unutmayın, herkes sizin sonsuz iyimserliğinizi paylaşmaz. Bazen "bu iş bitti, artık seni görmek istemiyorum" cümlesi tam da bu anlama gelir.
Alt 16-05-2012, 01:55 PM   #40 (permalink)
Administrator

Kedi için 1-3. tercihler arasında gidip geldim.
Makas ise tek bir cevap geldi aklıma: 1. Düz bir çizgiden ve tam ortasından.

Sonucu da çok doğru ben bitirdim mi biter bitirmeden önce enine boyuna düşünürüm, konuşurum. Ama bir kere bitti kararı alırsam da geri dönüşü olmaz.

Bookmarks