Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Testler ve Anketler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/testler-ve-anketler/)
-   -   ilahi iletişim tarzını bulma testi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/testler-ve-anketler/614268-ilahi-iletisim-tarzini-bulma-testi.html)

cansin sen 21-10-2010 11:40 AM

Cevap: ilahi iletişim tarzını bulma testi

Eğer B şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru işitirsiniz. Sezgileriniz daha çok işitsel olarak ortaya çıkacaktır. İçsel bir ses duyabilirsiniz ya da dışsal olarak size bir bilgi verilebilir. Duru işitirler içimden bir ses dedi ki ya da sanki bir ses duydum ve bana bunu dedi şeklinde ifadelere şıkça başvururlar. Telepati konusunda yetenekli olabileceğinizi söyleyebilirim.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Ama Deus Sahamanic Healing eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde yetenekleriniz daha da gelişir.

A-3
B-11
C-5
D-1

Sultan 21-10-2010 12:04 PM

Eğer C şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru sezersiniz. Duru sezerler sezgileri daha çok kinetik etkilerle alırlar. Örneğin midemde kelebekler uçuyor heyecanlı bir şeyler olacak ya da sırtım da bir ağırlık var kötü bir şey olacak gibi ifadelerde sıkça bulunurlar. Genelde güzel ya da kötü kokular alarak ortamla ilgili bilgiler alırlar. Başka insanların duygularını hissetmekte hatta empati kurarak deneyimlemekte yeteneklidirler. Şifacılık ile ilgili konularda çok Başarılı olabilirler.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Violet Flame Reiki veya Karuna Ki eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde hem yetenekleriniz daha da gelişir, hem de bir duru sezer olarak çevrenizdeki insanların negatiflerinden korunmayı öğrenirsiniz.

arca 22-10-2010 06:11 PM

Bende de D - 11
C - 6
A - 3
B - 0

altın saçlı kız 23-10-2010 12:11 PM

Bendede1. D-ler,2.C-ler,3.A-lar,4.B-ler çıktı.Teşekkürler...

nazendem 30-11-2010 12:26 AM

9 tane A -8 tane C
Eğer A şıkkı çoğunlukta ise
siz bir duru görürsünüz. Yani sezgilerinizi görsel olarak alıyorsunuz. Bilgiler size vizyonlar şeklinde geliyor. Rüyalarınızda gelecekle ilgili şeyler görebilirsiniz. Gece uyumadan önce çeşitli vizyonlar gözünüzün önüne gelebilir ya da gün içinde içinizde ya da dışınızda çeşitli imgeler görebilirsiniz. Sezgileriniz görsel olarak size gelecektir ve imgeleme yeteneğiniz gelişmiştir. Üçüncü göz çalışmalarında ve medyumistik konularda Başarılı olabilirsiniz.
Eğer C şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru sezersiniz. Duru sezerler sezgileri daha çok kinetik etkilerle alırlar. Örneğin midemde kelebekler uçuyor heyecanlı bir şeyler olacak ya da sırtım da bir ağırlık var kötü bir şey olacak gibi ifadelerde sıkça bulunurlar. Genelde güzel ya da kötü kokular alarak ortamla ilgili bilgiler alırlar. Başka insanların duygularını hissetmekte hatta empati kurarak deneyimlemekte yeteneklidirler. Şifacılık ile ilgili konularda çok Başarılı olabilirler.

madiliefje 30-11-2010 10:55 AM

merhaba arkadaşlar ben sitenin acemisiyim ilahi iletişim tarzını bulma testi hangi sayfada ben bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirm şimdiden teşekkürler

vittoria è nostra 30-11-2010 11:53 AM

bu okuduğun mesajların enaltında yada en ustunde sağ köşesinde sayfa sayıları var oradan 1. sayfaya gel ve 1. sayfanın en üstündeki mesajda yazılı test.

madiliefje 30-11-2010 12:36 PM

çok teşekkürler arkadaşım testi bulup yaptım c şıkkı çoğunluklu çıktı,galiba duru sezer yapıdayım kendimi geliştirmeliyim daha

ladygrl 20-02-2012 10:49 PM

en çok C çıktı. yani durusezer olduğu söylüyor. peki ben bunu geliştirmek için teknikleri nereden bulabilirim ?

kutayhun 20-02-2012 11:30 PM

c şıkkı çıktı... yorumu sevdim koku tskıntılı ve sezgisel biyim... negatif enerjiden çabuk etkilenirim...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:08 AM.