Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Testler ve Anketler

Uyarılar

Testler ve Anketler İlginç, Eğlendirici, Öğretici Test ve Anketler

ilahi iletişim tarzını bulma testi

Serbest Kürsü ve Testler ve Anketler ilahi iletişim tarzını bulma testi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: zahiri Nickli Üyeden Alıntı ben bu testi hatirliyorm sanki vardi:) ama tesekkurler! haklı olabilirsinz bu forumda yok yok cnm...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Testler ve Anketler telkin cd indir izle İstanbul Testler ve Anketler nerededir kimdir Testler ve Anketler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Testler ve Anketler hipnoz Testler ve Anketler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Testler ve Anketler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Testler ve Anketler kuantum düşünce kitap haberi

ilahi iletişim tarzını bulma testi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-07-2010, 10:07 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ilahi iletişim tarzını bulma testi

Alıntı:
zahiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben bu testi hatirliyorm sanki vardi:)

ama tesekkurler!

haklı olabilirsinz
bu forumda yok yok cnm

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2010, 12:03 AM   #12 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Durugörü ve durusezi kanallarım açık çıktı ve bu sonucu kesinlikle onaylıyorum.

Teşekkür ederim.
Alt 28-07-2010, 12:47 AM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

aha sanirim bu
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...nek-testi.html
Alt 28-07-2010, 09:47 AM   #14 (permalink)
Banned

Tesekkür: 17
92 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
:angel: is an unknown quantity at this point

Eğer C şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru sezersiniz. Duru sezerler sezgileri daha çok kinetik etkilerle alırlar. Örneğin midemde kelebekler uçuyor heyecanlı bir şeyler olacak ya da sırtım da bir ağırlık var kötü bir şey olacak gibi ifadelerde sıkça bulunurlar. Genelde güzel ya da kötü kokular alarak ortamla ilgili bilgiler alırlar. Başka insanların duygularını hissetmekte hatta empati kurarak deneyimlemekte yeteneklidirler. Şifacılık ile ilgili konularda çok Başarılı olabilirler.
:angel: isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2010, 10:00 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Triyandafil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 63
6 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Triyandafil is an unknown quantity at this point

bende a ve c eşit çıktı. sonrada d ve b seçenekleri geliyor :))
görsel ve hissedişsel iletişmlerim fazla demekki....
Alt 28-07-2010, 10:12 AM   #16 (permalink)
bigokyanus
Guest

A,C ve D şıkkı eşit çıktı :) Duru işitme hariç diğer hepsi mevcut sanırım ya da hepsi mevcut ama duru işitirlik en az düzeyde :) Teşekkürler çok güzel bir paylaşım olmuş. Reiki bir zamanlar merak ettiğim ama gitme fırsatı bulamadığım bir şey , henüz...
Alt 28-07-2010, 10:47 AM   #17 (permalink)
Teğmen

Triyandafil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 63
6 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Triyandafil is an unknown quantity at this point

bu testi sabah çözdüm a ve c eşit çıktı
Alt 25-08-2010, 06:22 PM   #18 (permalink)

selosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
selosh is an unknown quantity at this point

6D
5C
5B
4A :))
selosh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-10-2010, 01:48 AM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Alıntı:
talha002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yeteneklerinizi Test Edin

Değerlendirme;

Eğer A şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru görürsünüz. Yani sezgilerinizi görsel olarak alıyorsunuz. Bilgiler size vizyonlar şeklinde geliyor. Rüyalarınızda gelecekle ilgili şeyler görebilirsiniz. Gece uyumadan önce çeşitli vizyonlar gözünüzün önüne gelebilir ya da gün içinde içinizde ya da dışınızda çeşitli imgeler görebilirsiniz. Sezgileriniz görsel olarak size gelecektir ve imgeleme yeteneğiniz gelişmiştir. Üçüncü göz çalışmalarında ve medyumistik konularda başarılı olabilirsiniz.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Üçüncü Göz Aktivasyonu çalışmasına katılmanız veya Golden Triangle eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde yeteneklerinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Eğer B şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru işitirsiniz. Sezgileriniz daha çok işitsel olarak ortaya çıkacaktır. İçsel bir ses duyabilirsiniz ya da dışsal olarak size bir bilgi verilebilir. Duru işitirler içimden bir ses dedi ki ya da sanki bir ses duydum ve bana bunu dedi şeklinde ifadelere şıkça başvururlar. Telepati konusunda yetenekli olabileceğinizi söyleyebilirim.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Ama Deus Sahamanic Healing eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde yetenekleriniz daha da gelişir.

Eğer C şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru sezersiniz. Duru sezerler sezgileri daha çok kinetik etkilerle alırlar. Örneğin midemde kelebekler uçuyor heyecanlı bir şeyler olacak ya da sırtım da bir ağırlık var kötü bir şey olacak gibi ifadelerde sıkça bulunurlar. Genelde güzel ya da kötü kokular alarak ortamla ilgili bilgiler alırlar. Başka insanların duygularını hissetmekte hatta empati kurarak deneyimlemekte yeteneklidirler. Şifacılık ile ilgili konularda çok başarılı olabilirler.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Violet Flame Reiki veya Karuna Ki eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde hem yetenekleriniz daha da gelişir, hem de bir duru sezer olarak çevrenizdeki insanların negatiflerinden korunmayı öğrenirsiniz.

Eğer D şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru bilirsiniz. Duru bilirler sezgilerinin nereden ve nasıl geldiğini bilmezler,sadece biliyorum işte gibi bir ifade ile anlatmaya çalışırlar. Bir konuda hiç bilgileri olmasa da çok tutarlı tahminler yada da yorumlar yapabilir ve bu bilgileri nereden bildiklerini bilmezler. Bilgiler bir anda şimşek gibi gelir ama bilgilerin kaynağı ile ilgili fikirleri olmaz. Duru bilirler en çok trans çalışmaları, astral seyahat ve lucit rüya konusunda başarılı olabilirler.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Kundalini Reiki eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde size gelen mesajları anlamayı,ciddiye almayı ve günlük yaşamınızda kullanmayı öğrenmek için toprak enerjisinden faydalanırsınız.

Not: Eğer iki şık aynı çıkarsa 2 konuda eşit yeteneğiniz var demektir. Yine en fazla çıkan şık en baskın yeteneğinizi 2.fazla olan şık ise ikinci olarak güçlü yeteneğinizi gösterir

sonuçlarım :)

6=C, 6=A durugörü, durusezer
5=B duruişitir
3=D durubilir

Alıntı:
inferius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
konuyu nereye açıcağımı kestiremedim
bu test çk hoşuma gitti paylaşmak istedm
kolay gelsn

İlahi İletişim Tarzını Bulma Testi

Hepimizin rehberlerimizle veya diğer varlıklarla iletişim için kullandığımız dört yolumuz vardır;

Durugörü (alın çakrasıyla bağlantılı)
Duruişiti (kulak çakralarıyla bağlantılı)
Durusezi (kalp çakrasıyla bağlantılı)
Durubiliş (taç çakrayla bağlantılı)

Bu dört özelliklerimizden birisi mutlaka diğerlerine göre daha açıktır. Bu testte amaç hangisinin daha açık olduğunu bulmak. Ve çakralar bölümünde vereceğim gerekli kanalı güçlendirmek için yöntemleri kullanmak.
...
TesT 1
...
Şimdi işaretlediğiniz a, ve diğer yanıtları sayın. Eğer en çok "a" yanıtlarını işaretlemişseniz siz görsel bir yönelime sahipsinizdir, "b" yanıtlarının çokluğu işitsel bir yönelimi gösterir; "c" yanıtlarının çokluğu hissedişsel bir yöntemi gösterir; "d" yanıtlarının çokluğu da bilişsel bir yönelimi gösterir.Bu yönelimlerden hiç biri diğerlerinden üstün yada aşağı değildir; onlar sadece bizim dünyayla ilişki kurduğumuz doğal yollardır.

Eğer siz, örneğin "b" ve "c" yanıtlarında eşit yada eşite yakın bir sayı elde etmişseniz, bu sizin iki çok-açık ilahi iletişim kanalına sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu örneğe göre, yanıtlarınız sizin hem ses hem de hislere yönelimli olduğunuzu gösterecektir.
Örneğin; siz yedi "a" yanıtını, dört "b" yanıtını, iki "c" ve iki "d" yanıtını işaretlemiş olsaydınız bu sizin çok görsel, biraz işitsel ve çok az hise ve düşünce yönelimli olduğunuz gösterecektir.

Test 2

Doğal iletişim tarzınız hakkında daha çok şey öğrenmek için, aşağıda ki senaryoyu okurken ona nasıl tepki ve karşılık verdiğinize çok dikkat edin;

Küçük bir uçakta tropikal bir adanın havaalanına indiğinizda duyularınız yoğun bir zevkin bombardımanına uğrar. Parlak çiçek baskılı bir giysi giymiş çekici bir adalı boynunuza mor ordidelerden oluşan bir kolye takarak sizi selamlar. Siz ona teşekkür ederken, uzaktan "Hona Hona Lei" şarkısını çalan güzelim Hawaii kitarasının sesini duyarsınız. Nemli bir tropikal esinti teninizi yalayıp geçerken size Hawaii orkidelerinin güzel kokusunu getirir. Adeta bir cennette olduğunuz hissedersiniz. O anda, bu adada sürekli olarak kalabilmek için ne tür bir iş yapabileceğinizi düşünürsünüz.

Şimdi bir an durup bu tropikal ada sahnesini hatırlayın. Zihninizde en çok ne öne çıkıyor?

a)Parlak çiçek desenli giysi giymiş, elinde mor çiçeklerden oluşan kolye tutan çekici adalının görüntüsü
b)Hawaii kitara müziğinin sesi
c)Nemli havanın verdiği his, güzel çiçek kokuları ve dingin, cennetvari bir atmosfer
d)O adada kalabilmek için bir iş arama düşüncesi.

Daha önce de olduğu gibi "a" görsel yönelimle, "b" işitsel bir yönelimle, "c" hissedişsel bir yönelimle ve "d" de düşünsel bir yönelimle ilişkilidir.
Zihninizde en berrak biçimde öne çıkan şey sizin dünyayla doğal ilişki kurma biçiminizin bir başka göstergesidir. Siz fiziksel dünyayla nasıl ilişki kuruyorsanız, ruhsal dünyayla da öyle ilişki kurarsınız. Semavi alem dört iletişim kanalını kullanır ancak biz genelde doğal olarak alıcı olduğumuz kanalları fark ederiz.

Test 1 sonuçlarım:)
6=C
hissedişsel

4=A, 4=D görsel, bilişsel
1=B işitsel

Test 2 sonucum:)
"c" hissedişsel bir yönelimle

test sonuçları ile kendimi şöyle bir değerlendirmeye tabii tuttum da çıkan sonuçarı paylaşıp fikrinizi almak istedim:)

durugörü= -imgelemede hiç zorluk çekmiyorum:)
-rüyalarımında çoğu görsel:)
-henüz gözlerimi kapattıgımda bişi görmüyorum ama bir objeye bakarak onu bir süre sonra rahatlıkla aklımda canlandırabilirim:)

duruişitir= -şuana kadar maalesef ki bir ses duymadım
-ancak telepati yeteneğim olduguna inanıyorum canımdan çok sevdiğim abimmle aramda vardır böyle bir bağ ben ne zaman abime mesj atmak istesem o gelir hemen yada ben onun aklında iken aramış bulunurum. bunların yanı sıra daha çoğunlukla duygularımızı biliriz ben kötü isem arar tırtılımın birşeye canı sıkkın sanki anlat bakayım der yada o hastalanmışsa hemen hissederim ararım ve gerçekten hasta oldugunu öğrenirim. çoğu iyi şey değill ama hissediyorum ve bu alışkanlık halini aldı her seferinde demiyeyimde 2-3 görüşmede bi buda yaklaşık ayda bi oluyor böyle şeyler:)

durusezer= -midemde kelebekler uçuşuyor tam benlik aynısı çok sık oluyor:)
-henüz koku bilgisi tarzı bişi hiç hissetmedim
-uzun zamandan beri empati yeteneğimin gelişmesi için çok çaba sarf ediyorum çoğu yaşadığım olayda kullanmaya çalışıyorum okadar kaptırıyorumki izlediğim filmlerde bile oyuncuların roldeki duygularını empati ile hissetmeye çalışıyorum son birkaç yıl dahada geliştiğini bende bariz bir şekilde farkedebiliyorum hem bu insanlarla olumlu iletişimimi daha kolaylaştırıyor:)
-ayrıca bu sezgimin çevremdeki negatiflikten koruyacagınada çok sevindim:)

durubilir= -nerden nasıl geldiğini bimediğim biliyorum iştelerim olmuştur arada ama ben bunları sezgilerim olarak değerlendriodum hep :/
- ama şuana kadar öyle şimşek gibi çakan ben bunu kesin biliorum o dediğim bişi yok maalesef henüz:)

?*birde çoğu insanın bana karşı kötü hisleri çıkarları varsa bunu hissedebiliyorum ya duruşundan bakışından yada kafasından geçirdiklerinden vs. bazen edeceği lafı ve altında hangi düşünce yattıgını bile tahmin edebiliyorum bu son zaman daha sıklaştı ve hislerimde neredeyse hiç yanılmamaya başladım ama bütün bunlar tamamiyle bilmek gibi değilde sezgiyle geliyor sanki ama yine de bu olanlar durusezere mi girer durubilire mi bilemedimm sizce hangisidir ??? :)

şöle bir test sonuçları ve yaşadıklarımla karşılaştırınca vayy bee ben neymişim de haberim yokmuşşşş diyorumm
aman Allahım

geliştirmek lazım şimdi bunları

saygılarımla..

NOT: bu güzel testler için talha002 ve inferius a teşekkürlerimi sunarım:)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-10-2010, 01:59 AM   #20 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

C ve D şıkkı bende çıktı. İkisi de miyim yani? Güzerl bir testti teşekkür ederim paylaşım için

Bookmarks

Seçenekler
Stil