Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Testler ve Anketler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/testler-ve-anketler/)
-   -   Telkinlerde ne tür müzik tercih edersiniz Anketi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/testler-ve-anketler/403-telkinlerde-ne-tur-muzik-tercih-edersiniz-anketi.html)

hayatimdegisti 10-11-2006 11:49 PM

Telkinlerde ne tür müzik tercih edersiniz Anketi

Telkinlerde ne tür müzik tercih edersiniz.Klasik müzik ney new age yada başka bir tarz. 98569

sserdarkeskin 11-11-2006 02:40 PM

Ynt: Telkinlerde ne tür müzik tercih edersiniz Anketi

Ben daha çok New Age tarz muzikleri terciih ediyorum onlar okadar sıkıcı olmuyor.GEnelde hareketli oluyor oda bana enerji veriyor. music45

hayatimdegisti 11-11-2006 02:51 PM

Ynt: Telkinlerde ne tür müzik tercih edersiniz Anketi

Yakında yeni bir kategori açacağım.Tm telkinler müzik kategorilerine gore ayrilacak.Yani gorumda telkin yukleme kategori altında
Ney,New Age,Klasik Müzik,Turk Sanat Musukisi gibi baslıklar olacak.Onlarında içinde mp3 linkleri olacak.
Nwe Age Tarzi cok elimde kaynak yok.Eger elinizde gercekten iyi musuki linkleir var ise linklerini paylasiniz.Bu baslik altinda..

skorpy 24-01-2007 07:51 PM

bence klasik müzik çünkü rahatlatıcı ve hoş

nurhanza 04-02-2007 10:44 PM

new age tarzına çok yakın hatta çok fazla özgün ve medarı iftiharımız sayın tuluyhan uğurlu'nun müziği benim hayatımda başlı başına bir telkin sebebi oldu en korkunç günlerimde veya yanlızlığımda bile onun müziği kafamın içinde çalıp dururdu bu siteye en çok yakışacak müzik onun müziğidir,sevgili tuluyhan doğanında bir notası var der, sessizliğin bile bir notası olmalı 5 yaşında piyano çalmaya başlamış viyana üniversitesini birincilikle bitirmiş ve dünya başkenti istanbul diyen bir dahi, buna odaklanmış ve tüm kalbimizle bu dünya başkenti istanbul projesine odaklanalım başarabiliriz hiç bir ülkede istanbulun coğrafyası tarihi kültürel zenginliği yok www.tuluyhanugurlu.com diyorum saygılar sevgiler

subliminal 05-02-2007 11:03 PM

benimde yaptığınız mp3 lerde en sevdiğim tür new age idi. music45 şaka bi yana gerçekten bu türler arasında en çok severek dinlediğim new age oldu.. derty derty hpm1 skan67 f678h blissy

cesaria 06-02-2007 02:32 AM

Merhabalar Atakanbey,
Gerçekten büyük emekler verdiğiniz bu çalışmaları bizlerle paylaştığınız için bu siteden faydalan herkes adına teşekkürü borç biliyorum..
Evet telkinleri hele uzun süre dinleyince aynı tarz müzikle sıkıcı oluyor sanki:). gerçek şu ki çok kısık ses ile de dinlenebildiğinden benim anladığım ve uyguladığım gibi kısık sesle fonda telkin dinlerken diğer yanda istediğim tür bir müziği dinliyor yada tv seyrediyorum.Eğer bu uygulama doğru ise telkinlerde kullanılacak müzik türünün sözsüz olması doğa sesleri ile olması daha uygun olur düşüncesindeyim.
Saygılar..iyi çalışmalar..

hayatimdegisti 06-02-2007 02:36 AM

Merhabalar;
Yakında su şırıltı sesli telkinler ekleyeceğim.Bir üyemiz gönderdi bu sesleri..Farklı bir alternatif daha olmuş olacak.

subliminal 06-02-2007 11:15 AM

bu çok iyi olurr super super super

blissy blissy blissy

turgay0101 02-03-2007 06:56 PM

bir arkadaş rap müzik dedi ben de katılıyorum çünkü bu çok geniş bir kitleye hitap eden bir portal olmalı yükselen müzik rap neden olmasın eğer yapılabiliyorsa

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:40 PM.