Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Testler ve Anketler

Uyarılar

Testler ve Anketler İlginç, Eğlendirici, Öğretici Test ve Anketler

görsel dna testi

Serbest Kürsü ve Testler ve Anketler görsel dna testi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yeni nesil fanatik Firari Part-time aşık Hayalperest Süpermiş teşekkür ederim....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Testler ve Anketler telkin cd indir izle İstanbul Testler ve Anketler nerededir kimdir Testler ve Anketler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Testler ve Anketler hipnoz Testler ve Anketler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Testler ve Anketler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Testler ve Anketler kuantum düşünce kitap haberi

görsel dna testi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-09-2008, 03:27 PM   #11 (permalink)
cicek1973
Guest

Standart Ynt: görsel dna testi

Yeni nesil fanatik
Firari
Part-time aşık
Hayalperest

Süpermiş teşekkür ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-09-2008, 03:30 PM   #12 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

lier cım.. son sayfada yazdığın liste verildiğinde;
soldan aşağıya doğru; hakkımda ruh hali ... gibi etiketler çıkacak..
o etiketlere tıkladığında pamuk un yazdığı gibi açıklamalı değerlendirmelerini bulacaksın...

sevgiler..
Alt 25-09-2008, 04:15 PM   #13 (permalink)
suzzy
Guest

Yeni nesil fanatik

Firari

Part-time aşık

Sofistike..

ay bayıldım bu teste...
hangisini yanıtlasam bilemedim...resimlerin hepsi çok güzeldi...
Alt 25-09-2008, 07:59 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 76
45 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elba is an unknown quantity at this point

süper
ben;
keyif düşkünü,
heyecan peşinde,
klasik,
sofistike
çıktım. yorumlar da ayrıyetten çok doğru
elba isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2008, 04:04 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point

Ne kadar eğlenceli ve doğruymuş çok sevdim!!
Ben çoğu zaman birkaç şık arasında kaldım ama:

Yeni nesil fanatik:

Hayata bakış açın her ne kadar sağlıklı ve olumlu da olsa iyi bir gün geçirmen için yapman gereken vazgeçilmezlerin var. Bunlar senin rutinlerin. Tam bir alışkanlık yaratığısın.
Evinde gelenekselsin : Tarih ve kaliteye yatırım yapıyorsun. Evinin de senin kadar tarz olmasını istersin
İçecek tercihin sağlığına önem verdiğini ve kendin için neyin faydalı olduğunu bildiğini gösteriyor.

Firari:

Tatilde yakınlarınla birlikte olacağın keyifli zamanları, her türlü konfor ve hizmeti sunan, dinlenip yenilenmeni sağlayacak bir mekanda geçirmeyi tercih edersin.
Hiç bir şey adrenalin dolu bir anın yerini tutamaz. Risk almayı ve limitleri zorlamayı seviyorsun.Kendine güvenli ve cesursun- Hayat onu yaşayanlar içindir.
Gündelik yaşantından uzaklaşmayı seviyorsun. Güneş, hayatın yavaş akması sana keyif veriyor. Hiçbirşeyin keyfini kolayca kaçırmasına izin vermezsin.
Seni rahatsız eden nedir ? Etrafındaki herşeyin temiz ,düzenli olmasını ve güzel kokmasını istersin. Çok fazla şey istemiyorsun, öyle değil mi?

Dokunmatik:

Senin için aşk sonsuza kadar süren bir bağlılık demek. Bağlanma fikrinden ve o mutlu günün düşüncesinden bile hoşlanıyorsun.
Senin için özgürlük kıyafetlerinden kurtulup doğanın kucağına atlamak. Kendinle barışıksın ve her zaman ilk harekete geçen olmaktan çekinmezsin

Vahşi kedi:

Zevk seçimin enerjik, sağlığına önem veren biri olduğunu gösteriyor. Doğru tercihleri yaptığını düşünmek sana haz veriyor. Hedeflerine yoğunlaşabiliyorsun.
Romantik sayılırsın ve egzotik olan herşeye ilgin var. Saçlarında denizden gelen esintiyi,teninde güneşi hissetmeyi seviyorsun. Ayakkabılarından kurtul..keyfini çıkar..işte bu
Müzik senin için katılım demek. Kendini ifade etmenin doğru yolu. Sürekli aklında ve rahatlamanı sağlıyor.
Sanata bakış açın oldukça klasik. Tarihe ve yüzyıllar boyunca yaşayan eserlere özel bir ilgin var. Gerçek sanatın zamana direnebilen olduğuna inanıyorsun.

Ne kadar da doğru!! Ama diğer arada kaldığım şıklar için testi tekrarlayacağım, çünkü eşit derecede sevmiştim! İğrenç bölümündekilerin hepsi çok iğrençti, bayılacağım sandım! şaşkın Manzara ve sanat bölümlerinin de hemen hemen hepsi çok güzeldi.
Olamaz şimdi BAMBAŞKA sonuçlar çıktı ve onlar da çok uyuyor! dusun

part-time aşık, sofistike, hayalperest neredeyse herşeyden az-buçuk! şaşkın

selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2008, 05:12 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

keyif düşkünü
firari
part time aşık
sofistik...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2008, 08:30 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point

Aaa kimse dokunmatik vahşi kedi ( ) değil mi benim gibi? Çok tuhaf hissettim! şaşkın
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2008, 09:09 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 76
45 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elba is an unknown quantity at this point

Alıntı:
selinarosa Nickli Üyeden Alıntı
Aaa kimse dokunmatik vahşi kedi ( ) değil mi benim gibi? Çok tuhaf hissettim! şaşkın
Dokunmatik vahşi kedi mi süpermiş
elba isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2008, 03:02 AM   #19 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Rahat

Zevk seçimin değerlerine bağlı olduğunu gösteriyor. Aile her zaman önceliklidir ve onlarla vakit geçirmeye asla doyamazsın.
Romantiksin ve doğanın sade güzelliklerinden hoşlanıyorsun. Uçsuz bucaksız tabiat manzaraları seni rahatlatıyor.
Müzik, hayatının orjinal film müziği ve senin için parça indirmek adeta bir tutku. Odaklanmanı ve konsantre olmanı sağlıyor, vazgeçilmez bir parçan.Kapatmakta zorlanıyorsun.
Günlük hayatın içinde her an bir başyapıta rastlayabilirsin. Yaratıcısın ve kendini nasıl ifade etmen gerektiğini biliyorsun. Duygusal bir yapın var...

Firari

Evinde samimi , konforlu bir ortamı tercih ediyorsun.Herşey senin elinden çıkmalı.
Saf ve temiz - İçecek tercihin sağlığına önem verdiğini ve kendin için neyin faydalı olduğunu bildiğini gösteriyor.

Evcimen

Tatilleri kendini geliştirmek ve yaşadığın dünyayı keşfetmek için bulunmaz bir fırsat olarak görüyorsun.Plajda yatmak yerine farklı kültürlerin içine girmeyi tercih edersin.
Bağlantıyı kesip başka bir dünyaya açılmaktan hoşlanıyorsun. Hayal gücün gelişmiş.Olaylara farklı bir perspektiften bakmayı seviyorsun. Kültürlü ve yaratıcısın.
Her zaman ilk hareketi sen yaparsın, arkana bile bakmadan - 'keşke' lere yer bırakmazsın. Kaybetmeyi göze alıyorsun, bu da zengin deneyimlere sahip olmanı sağlıyor.
Seni rahatsız eden nedir ? Etrafındaki herşeyin temiz ,düzenli olmasını ve güzel kokmasını istersin. Çok fazla şey istemiyorsun, öyle değil mi?

Sadeliğe dönüş

Güçlü bir dostluk herhangi bir ilişkinin temelidir. Tüm sevdiklerinin bir arada olabileceği bir yaşam hayal ediyorsun.
Özgürlük senin için, her zaman, her yerde iletişim kurabileceğin teknolojiye erişebilmek.Her an yeni kapılar açabilmelisin.

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2008, 11:41 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çiçeğim is an unknown quantity at this point

Keyif düşkünü

Firari

Klasik

Hayalperest

Açıklamalarını okuyunca nasılda beni anlatıyo çok güzel emeğine sağlık sevgili saman ablacım super

Bookmarks