Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinleri-duyulmuyor-sadece-muzik-mi-var/)
-   -   Muzik dinlerken telkinleri duymak mumkun mu? Cunku ben duydum!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinleri-duyulmuyor-sadece-muzik-mi-var/372467-muzik-dinlerken-telkinleri-duymak-mumkun-mu-cunku-ben-duydum.html)

pericolosa 15-07-2009 03:14 PM

Muzik dinlerken telkinleri duymak mumkun mu? Cunku ben duydum!!

Merhaba gecen hafta evde ego guclendirici telkinini dinlerken(klasik muzik versiyonu) muzigin sonuna dogru arka planda konusan birisini duydum. Ne dedigi anlasilmayan fakat bagirarak konusmaya calisan biriydi.Her dinlememde duydum!! tabii birilerinin telkinleri okudugunu biliyorum fakat gece sessizliginde dinlerken arka fonda sesler duymak ozellikle yanliz yasayan biri olarak beni biraz korkuttu.

Baska duyan birileri var mi yoksa ben ustun ozelliklere mi sahibim dl67 yada kafayi mi siyirdimgirlhaha

Artik o yuzden sadece is yerinde dinliyorum...

hayatimdegisti 15-07-2009 03:24 PM

Cevap: Muzik dinlerken telkinleri duymak mumkun mu? Cunku ben duydum!!

Telkinler ritmli bir şekilde okunmuştur.Yani bazı kısımlarda vurgular yüksek yapilir.Dinlediğiniz müzik türünde eğer müzik sesi azalıyorsa bu sesler zaman zaman duyulabilmektedir.Önerim sesi kısarak dinlemenizdir.

asiyah 15-07-2009 04:11 PM

Ney versiyonunda da çok ses geliyor. Korktum dinlerken. Değişik sesler geliyor. İkili gibi.

dodotanya 29-09-2009 08:47 PM

bende ego güçlendirici telkini dinlerken arada duyuyorum ve ne dendiğini duydum...kendini daha iyi hissediyorsun ve daha iyi hissediyorsun ::D gerisini anlamadım.

saadet0810 07-10-2009 11:47 AM

merhaba bende tam senin anlattığın gibi duydum aynı telkinde bir erkek sesiydi sanırım ama korkmadım daha çok sevindim:)))

gülpor 07-10-2009 01:53 PM

bende duydum bende!? bende bir kadın sesi duydummsevincliarkadaşlar çok şirinsiniz yahuu ,sanki amerikayı yeniden keşfetmiş gibikhkh56

Elektra 07-10-2009 08:45 PM

ben hiç bişey duyamadım :)

yeni bir hayat 07-10-2009 10:34 PM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 517297)
ben hiç bişey duyamadım :)

dinlemezsen duyamazsın tabii girlhaha

nazendem 08-10-2009 04:14 PM

ben çok nadir olarak uğultu gibi bişi işitiyorum bazen.ama saniyelik.

d1dem 09-12-2009 11:37 PM

Ego güçlendirici doğa ...Bu telkini 12den sonra dinliyorum ve sanki bi şelanin başında ..Bazen deniz kenarında...Bazende yağmur altındaymışım gibi hissediyorum ve bu sesleri bende duydum..Sanki uzakta insanlar birbirleriyle bişeyler konusuyolar Yada birine sesleniyolar gibi....

Doğrumu bu yoksa enterasan Bişeymi ???4897

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:55 AM.