Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinleri-duyulmuyor-sadece-muzik-mi-var/)
-   -   Muzik dinlerken telkinleri duymak mumkun mu? Cunku ben duydum!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinleri-duyulmuyor-sadece-muzik-mi-var/372467-muzik-dinlerken-telkinleri-duymak-mumkun-mu-cunku-ben-duydum.html)

pericolosa 15-07-2009 03:14 PM

Muzik dinlerken telkinleri duymak mumkun mu? Cunku ben duydum!!

Merhaba gecen hafta evde ego guclendirici telkinini dinlerken(klasik muzik versiyonu) muzigin sonuna dogru arka planda konusan birisini duydum. Ne dedigi anlasilmayan fakat bagirarak konusmaya calisan biriydi.Her dinlememde duydum!! tabii birilerinin telkinleri okudugunu biliyorum fakat gece sessizliginde dinlerken arka fonda sesler duymak ozellikle yanliz yasayan biri olarak beni biraz korkuttu.

Baska duyan birileri var mi yoksa ben ustun ozelliklere mi sahibim dl67 yada kafayi mi siyirdimgirlhaha

Artik o yuzden sadece is yerinde dinliyorum...

hayatimdegisti 15-07-2009 03:24 PM

Cevap: Muzik dinlerken telkinleri duymak mumkun mu? Cunku ben duydum!!

Telkinler ritmli bir şekilde okunmuştur.Yani bazı kısımlarda vurgular yüksek yapilir.Dinlediğiniz müzik türünde eğer müzik sesi azalıyorsa bu sesler zaman zaman duyulabilmektedir.Önerim sesi kısarak dinlemenizdir.

asiyah 15-07-2009 04:11 PM

Ney versiyonunda da çok ses geliyor. Korktum dinlerken. Değişik sesler geliyor. İkili gibi.

dodotanya 29-09-2009 08:47 PM

bende ego güçlendirici telkini dinlerken arada duyuyorum ve ne dendiğini duydum...kendini daha iyi hissediyorsun ve daha iyi hissediyorsun ::D gerisini anlamadım.

saadet0810 07-10-2009 11:47 AM

merhaba bende tam senin anlattığın gibi duydum aynı telkinde bir erkek sesiydi sanırım ama korkmadım daha çok sevindim:)))

gülpor 07-10-2009 01:53 PM

bende duydum bende!? bende bir kadın sesi duydummsevincliarkadaşlar çok şirinsiniz yahuu ,sanki amerikayı yeniden keşfetmiş gibikhkh56

Elektra 07-10-2009 08:45 PM

ben hiç bişey duyamadım :)

yeni bir hayat 07-10-2009 10:34 PM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 517297)
ben hiç bişey duyamadım :)

dinlemezsen duyamazsın tabii girlhaha

nazendem 08-10-2009 04:14 PM

ben çok nadir olarak uğultu gibi bişi işitiyorum bazen.ama saniyelik.

d1dem 09-12-2009 11:37 PM

Ego güçlendirici doğa ...Bu telkini 12den sonra dinliyorum ve sanki bi şelanin başında ..Bazen deniz kenarında...Bazende yağmur altındaymışım gibi hissediyorum ve bu sesleri bende duydum..Sanki uzakta insanlar birbirleriyle bişeyler konusuyolar Yada birine sesleniyolar gibi....

Doğrumu bu yoksa enterasan Bişeymi ???4897

çok_mutlu:) 10-12-2009 12:14 AM

klasik müzikte ve neyde sesler duyuluyor ama o kadar ilginç birşey değil hani soylendiği gibi ürkütücü birşeyde soylenmiyor ben hatta oyle 1-2 cümlede değil bazılarında daha fazla duyuyorum başta bende korktum ama ses duymayı büyük bir heyecanla beklediğim için sevindim ama emin olun oyle korkulacak sizi kotü etkileyecek şeyler soylenmiyor zaten telkin içerikleride sitede mevcut bakabilirsiniz ben inanılmaz zevk alıyorum ozellikle uyurken süper oluyor ama favorim mutluluk doğa telkini süper birşey onda bende hiç ses duymadım ama ilginç olan ben doğa su telkinlerindede hiç ses duymuyorum ney ve klasik müzikte daha baskın geliyor:)bu arada telkinleri seslendiren kim ben bilmiyorum ama inanılmaz güzel ve enerjik bir sese sahip:)

mellek2 10-12-2009 11:18 AM

aaa bizniye duymuyoruz sonuna kadar açtım sisinide halbuki

çok_mutlu:) 10-12-2009 11:25 AM

o sürekli dinlemekle olan birşey yoğunlaşmak gerek birde çokta önemli değil duymak önemli olan rahatlamak:)

spestnaz 10-12-2009 12:09 PM

sesleri ilk duyanlar kendinde ya bir gariplik, yada süperlik arıyorlar blissy music45 sizleri seviyorumm t678

SeLeNaS 24-01-2010 04:48 PM

Ya bende duyuyorum ama gece odamda tek başıma yatağıma uzanıp gözlerim kapalı dinlemeyi planlamıştım ,korkudan gözlerimi kapayamadım :D

nebibe 04-03-2010 12:35 AM

iki gündür ego güçlendirici dinliyorum ve bahsettiğiniz sesleri bende duydum. gece 12den sonra dinlediğim için beni biraz korkuttu doğrusu...

cymbella 08-03-2010 01:19 AM

ewet arkadaşlar ben de su sesinde duyuyorum ara ara analşılmıyor ama sanki bağıra çağıra bişeyler anlatmak isteyen bi adam sesi gelio

Houner 08-03-2010 10:37 PM

duydum duydummm biri bana bağırıyor...!!

melis_88 03-04-2010 02:40 AM

Alıntı:

asiyah Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471020)
Ney versiyonunda da çok ses geliyor. Korktum dinlerken. Değişik sesler geliyor. İkili gibi.

bende aynı şeyi yaşadım neyde duydum ve kortum :S aynen bende ikili gibi seler geldiğini duydum neyin o en sessiz yerinde :D

nergiz74 04-04-2010 09:45 AM

selam arkadaşlar bende yeni üye oldum.ben müzigin sesini duyuyorum sadece bendemi sorun yardımcı olursanız mennun olurumm çokmu dinlemek gerekiyor acabagaa.

mknc 05-05-2010 12:25 PM

arkadaslar ego guven guclendırıcı ney versıyonunda gayet net bı sekılde duyuluyor:))kesınlıkle bu versıyonu dınlemenızı tavsıye ederım.

Ben_Sen_ve_Gofi 05-05-2010 01:05 PM

bende ilkbaşlarda;bu telkin olayı ne olaki;hani geri planda söylenen telkınler;ben ses falan duymuyorum gıbı şüphelerım karşısında :)sesi yükselterek;arka plandaki sesleri duymuştum..çok derinden geliyordu sanki sesler

provakatör mistik 05-05-2010 03:52 PM

ikili ses duyanlar, seslerden biri kısa mutluluk telkini. "mutlusun, iyisin, daha mutlu oluyorsun, daha iyi hissediyorsun" gibi... tüm telkinlerde telkin boyunca tekrar ediyor...

eylül441 13-05-2010 02:24 PM

ben niye bişler duymuyorum yaaa :(

yelda_k 13-05-2010 02:47 PM

Alıntı:

d1dem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573276)
Ego güçlendirici doğa ...Bu telkini 12den sonra dinliyorum ve sanki bi şelanin başında ..Bazen deniz kenarında...Bazende yağmur altındaymışım gibi hissediyorum ve bu sesleri bende duydum..Sanki uzakta insanlar birbirleriyle bişeyler konusuyolar Yada birine sesleniyolar gibi....

Doğrumu bu yoksa enterasan Bişeymi ???4897

aynı hıs bendede oluyoo hep olmak ıstedıgım mutlu yerlerde mutlu ınsanların yanındaymısım gıbııı vede muzık fon seslerını duyuyorummmm bırı baya uuuzun konusuyoooo deliriyorum galıbaaa...her gecen gun dahada fazla duyuyorummmy789

smoth17 06-10-2010 08:42 PM

bende duyuyorum biri bana mutlu ol diye bağırıyor daha önce kimse bana mutlu ol diye bağırmamıştı :)

maviinci 06-10-2010 08:47 PM

Alıntı:

smoth17 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 772227)
bende duyuyorum biri bana mutlu ol diye bağırıyor daha önce kimse bana mutlu ol diye bağırmamıştı :)

MUTLU OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL blissy khkh56 8977 guitar krzm67 derty gulensmiley cilgin897

Gerçek hayattaki kadaar etkili olmaz ama bu da işe yarar khkh56 khkh56

filizt06 13-10-2010 09:52 AM

Merhaba, bende müziklerin arkasında bağıra bağıra birşeyler okuyan bir erkeğin sesini duyuyorum.Bunda bir problem olduğunu da düşünmüyorum.Korkulacak bir şey yok.Sonuçta müziğin arka planında belli cümleleri söyleyen bir kişi olduğunu biliyoruz zaten. O yüzden endişe etme, kafayı sıyırmadın.Genelde müziğin sesini açınca da duyuluyor.Hatta ben bazı kelimeleri olduğu gibi duyuyorum.Sevgiler.

şeniz 02-11-2010 12:56 AM

Ben de duyuyorum ama çok anlaşılır değil şimdilik.

Işıldayan Safir 02-11-2010 11:19 AM

Alıntı:

şeniz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 776807)
Ben de duyuyorum ama çok anlaşılır değil şimdilik.

Sesleri duymaya çalışmayın. Bunun için ses seviyesini biraz alçaltabilirsiniz. Telkinlerin özelliği kulağınıza değil, bilinçaltınıza hitap etmesidir.

Sevgilerimle. girlhaha

Neptün 02-11-2010 04:24 PM

Ben de bazen duyuyorum. Hatta farkındalığn yüksek seviyede olunca net bir şekilde bile duyulabiliyor.

neseli ceni 02-11-2010 04:25 PM

Ben de duyuyorum bazı kısımlarını (:

firidin 29-11-2010 10:39 PM

ben de sesler duyuyorum zaman zaman,ego ve suçlluluk dinlerken...henüz bir hafta oldu dinleyeli ..

Judas* 15-08-2011 02:18 AM

İkinci günüm bugün bende duydum birkaç kelime ama korkmadım :D Niye korkuyorsunuz yahu :D
Sonra sesini kıstım kulağa değil bilinçaltına hitap etmeliymiş. Çabalamıyorum duymak için.

emelcim 17-05-2013 09:11 AM

ben de erkek sesi duydum, sanırım Atakan Bey'in sesi. bağırır gibi oluyor arada korkuyorum yaaa :) kulaklıkla dinleyince duyuyorum yalnızca.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:03 PM.