Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/)
-   -   evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/619393-evet-ilk-baslarda-telkinler-ise-yarar-gibiydi.html)

iplik.tkmn 31-07-2011 03:30 PM

evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi...

sigara telkininden sonra bağımlılıgım çok daha fazlalaştı.bu benim için çok üzücüydü..
ilk 21in ilk haftalarında evet dik durma uyarıları alır gibi gün geçiriyordumm...ama buda çok kısa sürdü...2-3 aydır dinliyorum birşeyler fakat artık çok daha çökük duruyorum...hatta bırakın olumlu etkileri iyice depresif ,sinirli bi ruh haline büründüm..büyük bir umutla dinlemeye başladığım telkinler beni kocaman bir hayal kırıklıgına uğrattı....haliyle bende çekirdek inanç yaptırmak isteyenlerden biriyken ona olan inancımıda kaybettim...sanki hayallerimi umutlarımı yitirdim...ne yapmam gerekiyor bilmiyorummm...sadece çok üzgünüm onu biliyorummm...kendimi kandırıllmış hissediyorum...

DiL_RU_BA 31-07-2011 04:02 PM

Cevap: evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi...

ilk olarak suçluluk telkiniyle başlamanı tavsiye ederim. suçluluk telkini çok rahatlatıyor kuş sesi olmasa daha iyi ama olmayanı varmı bilmiyorum. tavsiye ederim önce suçlulukla başla önce sorunları başta giderki temelini güzel kurasın. egoda bana fayda etmiyor ama suçluluk çok iyi geldi diyebilirim. biz bilmesek bile içimizde biriktirdiğimiz o kadar çok şey varmışki dinledikçe aklıma neler neler geliyo ben bile şaşırıyorum meğer ne gereksiz şeylere dertlenmişim.

iplik.tkmn 31-07-2011 08:50 PM

aynen öyle başladım...suçluluk ardından ego ...

DiL_RU_BA 01-08-2011 04:24 PM

peki sigara ile ilkgili telkinin içeriğini falan okudunda bilincin direniyor olabilrmi aceba? hani zaten bırakmak zor bırakmakta istemiyorsan vs

iplik.tkmn 04-08-2011 04:19 PM

ilginç olan evet sigara içerken kendini pekde mutlu hissetmiyorsun telkinden sonra fakat daha çok ve inadlaşır gibi bir içici havasına giriyorsun ve haliyle daha çok tükettiğini farkediyorsun

naz78 05-08-2011 03:45 PM

sigara telkini bendede aynı etkiyi yarattı daha çok içme istegi sanırım telkinler beli süre sonrs etki etmemeye başlıyor bende 1 yıl dinledim düzenli şekilde ilk zamanlar iyi hissettim kendimi sonradan hiç bişey hissetmez oldum ücretlilerden yaptırmayı düşündüm fakat yorumlarda gördümki onlardada pek etki gören olmamış gibi kesin bişey söyleyemiyor kimse çekirdek inanç moDA bu aralar oda ücreti çok yüksek kafam çok karıştı artık kesin olan bişeyler duymak işe yaradığını bilmek fayda lanmak istiyorum hayatımdaki olumsuzluklar bitsin istiyorum çok bunalmış durumdayım madi ve manevi hayatımı değişmesi gerek ama bir çok şeyi denedim yokkk bir peri hayatımı değiştirmeli sanırım:((

gokcee 05-08-2011 04:08 PM

bir yılda az bi zaman diil.acaba telkinlere bir süre sonra beyin tepki vermiyomu.

iplik.tkmn 05-08-2011 10:19 PM

tepki olayını bende anlamıyorum laf olsun dinliyor gibiyim..bu bana acayip dokundu çünkü inanılmaz ümitlenmiştim kendi adıma telkinlerle ilk karşılaştığımda şimdi müzik dinler gibiyim ...sıradan bir müzik...

iplik.tkmn 05-08-2011 10:21 PM

telkinleri dinlemeyi bıraksam bi çeşit bırakmasam...şaşırmış durumdayım....ama hevesim ve inancım gitgide kan kaybediyor...

YESHAPPY 05-08-2011 10:24 PM

Alıntı:

gokcee Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804058)
bir yılda az bi zaman diil.acaba telkinlere bir süre sonra beyin tepki vermiyomu.

Benim de kafamı bazen karıştırır bu.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:06 AM.