Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/)
-   -   evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/619393-evet-ilk-baslarda-telkinler-ise-yarar-gibiydi.html)

iplik.tkmn 31-07-2011 03:30 PM

evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi...

sigara telkininden sonra bağımlılıgım çok daha fazlalaştı.bu benim için çok üzücüydü..
ilk 21in ilk haftalarında evet dik durma uyarıları alır gibi gün geçiriyordumm...ama buda çok kısa sürdü...2-3 aydır dinliyorum birşeyler fakat artık çok daha çökük duruyorum...hatta bırakın olumlu etkileri iyice depresif ,sinirli bi ruh haline büründüm..büyük bir umutla dinlemeye başladığım telkinler beni kocaman bir hayal kırıklıgına uğrattı....haliyle bende çekirdek inanç yaptırmak isteyenlerden biriyken ona olan inancımıda kaybettim...sanki hayallerimi umutlarımı yitirdim...ne yapmam gerekiyor bilmiyorummm...sadece çok üzgünüm onu biliyorummm...kendimi kandırıllmış hissediyorum...

DiL_RU_BA 31-07-2011 04:02 PM

Cevap: evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi...

ilk olarak suçluluk telkiniyle başlamanı tavsiye ederim. suçluluk telkini çok rahatlatıyor kuş sesi olmasa daha iyi ama olmayanı varmı bilmiyorum. tavsiye ederim önce suçlulukla başla önce sorunları başta giderki temelini güzel kurasın. egoda bana fayda etmiyor ama suçluluk çok iyi geldi diyebilirim. biz bilmesek bile içimizde biriktirdiğimiz o kadar çok şey varmışki dinledikçe aklıma neler neler geliyo ben bile şaşırıyorum meğer ne gereksiz şeylere dertlenmişim.

iplik.tkmn 31-07-2011 08:50 PM

aynen öyle başladım...suçluluk ardından ego ...

DiL_RU_BA 01-08-2011 04:24 PM

peki sigara ile ilkgili telkinin içeriğini falan okudunda bilincin direniyor olabilrmi aceba? hani zaten bırakmak zor bırakmakta istemiyorsan vs

iplik.tkmn 04-08-2011 04:19 PM

ilginç olan evet sigara içerken kendini pekde mutlu hissetmiyorsun telkinden sonra fakat daha çok ve inadlaşır gibi bir içici havasına giriyorsun ve haliyle daha çok tükettiğini farkediyorsun

naz78 05-08-2011 03:45 PM

sigara telkini bendede aynı etkiyi yarattı daha çok içme istegi sanırım telkinler beli süre sonrs etki etmemeye başlıyor bende 1 yıl dinledim düzenli şekilde ilk zamanlar iyi hissettim kendimi sonradan hiç bişey hissetmez oldum ücretlilerden yaptırmayı düşündüm fakat yorumlarda gördümki onlardada pek etki gören olmamış gibi kesin bişey söyleyemiyor kimse çekirdek inanç moDA bu aralar oda ücreti çok yüksek kafam çok karıştı artık kesin olan bişeyler duymak işe yaradığını bilmek fayda lanmak istiyorum hayatımdaki olumsuzluklar bitsin istiyorum çok bunalmış durumdayım madi ve manevi hayatımı değişmesi gerek ama bir çok şeyi denedim yokkk bir peri hayatımı değiştirmeli sanırım:((

gokcee 05-08-2011 04:08 PM

bir yılda az bi zaman diil.acaba telkinlere bir süre sonra beyin tepki vermiyomu.

iplik.tkmn 05-08-2011 10:19 PM

tepki olayını bende anlamıyorum laf olsun dinliyor gibiyim..bu bana acayip dokundu çünkü inanılmaz ümitlenmiştim kendi adıma telkinlerle ilk karşılaştığımda şimdi müzik dinler gibiyim ...sıradan bir müzik...

iplik.tkmn 05-08-2011 10:21 PM

telkinleri dinlemeyi bıraksam bi çeşit bırakmasam...şaşırmış durumdayım....ama hevesim ve inancım gitgide kan kaybediyor...

YESHAPPY 05-08-2011 10:24 PM

Alıntı:

gokcee Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804058)
bir yılda az bi zaman diil.acaba telkinlere bir süre sonra beyin tepki vermiyomu.

Benim de kafamı bazen karıştırır bu.

mercan379 12-01-2012 11:40 PM

Bende telefonda çekirdek inanç alalı 2 hafta oldu.Ama ne varki,ücretsizlerde gördüğüm etkiyi göremedim.Gerçi o etkide 1 hafta sürdü.Şimdi cd leri dinliorum ama çok sıkıldım,aynı şeyleri dinlemekten.

sweeet 12-01-2012 11:45 PM

2 hafta karar vermek için az bir süre değil mi? Sıkılma duygunuz size hiç yardımcı olmayacaktır. Değişim konusunda ne kadar istekli olursak etkilerin de o derece iyi görülebileceği kanısındayım. Dinlediklerin bilinçdışının hoşuna gitmediği için sıkılıyor olabilirsin.

İstersen uyurken dinle böylece uykudaki zamanını verimli geçirmiş olursun. Sırf bu müzikleri dinlemek zorunda da değilsin. Kulağının duyabileceği bir ses tonunda arka fonda çalarken diğer işlerinle ilgilenip sevdiğin müzikleri de dinleyebilirsin. Pc başındaysan iki farklı player kullanarak bunu yapabilirsin. Sabırlı olmalı ve değişimlerin farkında olmalısınız. Telkinlerin yanında forumdaki diğer konuları da okumanızı tavsiye ederim. Burada farkındalığınızı arttıracak bir çok yazı bulabilirsiniz.

Sevgiler.

juger 12-01-2012 11:53 PM

evet ayrıca ortalama olarak etki görme süresi 21 gündür. ki bazı insanlarda daha uzun sürebilir. siz işinizi garantiye alın. 21 gün dinleyip 1 hafta ara verin. sonra 21 gün daha dinleyin. hala etki görmezseniz kararınızı verirsiniz. sevgilerimle :)

maxhealth 13-01-2012 12:12 AM

Alıntı:

mercan379 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 816630)
Bende telefonda çekirdek inanç alalı 2 hafta oldu.Ama ne varki,ücretsizlerde gördüğüm etkiyi göremedim.Gerçi o etkide 1 hafta sürdü.Şimdi cd leri dinliorum ama çok sıkıldım,aynı şeyleri dinlemekten.

Kişisel gelişimde en önemli ve gerekli konu hedefleriniz ve beklentileriniz nelerdir.Çekirdek inanç çalışması bizim hayatımızda bizi sabote eden bilinçaltımıza gömülü olarak çalışan hatalı oluşturmuş olduğumuz inançlarımızdır.Bu inançların hemen hemen hepsi kendimizi güvende hissetmek için çocukluk yıllarımızda farkına varmadan oluşturduğumuz düşüncelerimize inanmamızla olur.Bu inançlarımıza nasıl ki farkına varmadan kapılmışsak aynı şekilde farkına varmadan da ortadan kalkmaları çok normaldir.Değişiklikleri fark edemiyor olabilirsiniz.Bende kendine saygı ve kendine güven telkinlerini satın almıştım ve etki etmediklerini düşünüyorken asıl etkiyi dinlemeyi bıraktıktan sonra farkettim.Neden peki çünkü depresyondayken pek farkedilmiyory789Şimdi depresyon telkinini dinliyorum ve etkilerini gün geçtikçe daha iyi anlıyorum.Şimdiye kadar depresyon telkinini neden dinlemedim bende bilmiyorum.Ücretsiz telkinlerin etki etmediğini düşünen arkadaşlara acizane bir tavsiyem var.Ego güvenin ve suçluluk duygularının 2008 doğa versiyonunu hediye mutlu olmak mp3 ile birlikte denesinler.Etkilerini forumda paylaşırlarsa elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız.Olumlu yada olumsuz bütün etkileri paylaşmalarını diliyorum.Doğru telkin ve doğru teknikle başarılı olacaklarına inanıyorum.

mercan379 14-01-2012 12:41 AM

Arkadaşlar,yorumlarınız için tşk ederim.Çalışmış olduğum işin gereği,ben gün içinde bu cd'leri dinleyemem.Yolda,işe giderken,eve dönerken ve usb ile gece tv'den dinliyebiliyorum ancak.Çekirdek inanç çalışması yaptırmadan evvel,ego,kendine güven,koruma kalkanı gibi ücretsiz müzikleri indirip dinledim.Ancak.bu çalışma yapıldıktan sonra önceki müzikleri dinleyip,çekirdek inanç sonrası verilen müzikleri dinlemem önerildi.Ne var ki,liste çok uzun dinle dinle bitmiyor.Gece tv'de açıp yatıyorum,ne kadar faydası oluyor onu da bilmiyorum.Sesi olabilediğince kısıyorum çünkü aile bireylerimin rahatsız etmek yada dikkatlerini üzerime çekmek istemiyorum.Kulaklıkla bir kaç kez dinlemeye çalıştım ama kullağımdan çok defa çıktı,uyku hali tabii...TV'den açıyorum artık gerçi en fazla 15-20 dk.dinliyebiliyorum.Sonrası uyuya kalıyorum.İşten çok yorgun geldiğim için,uyuya kalıorum.Listemde çok yüklü yanılmıyorsam 24 adet müzik var.Hepsi,ayrı konular onu belirtiyim.Aynı konuları ayrı müziklerden dinlemiyorum.Yani sözün özü,değişimi istediğimiz için biz burdayız.Bende istiyorum,önerilerinize açığım.Birde olumlama cümleleri verdiler.Onları ne zaman söylemek lazım gelir?İllaki ayna karşısında olmak mı gerekir?Bir de bu müzikler sanki beni pısırık mı yaptı anlamadım,şimdi kızsam bile ses çıkarmıyorum çoğu kez haklısın deyip geçiyorum kişilere..ilginç..Buda canımı sıkıyor benim.Hizmetkar gibi millet için koşturuyorum..Yani müzikleri alma nedeni mi daha çok yaşar hale geldim.Burasıda beni düşündürüyor..Ben bu huyumdan kurtulmak için almıştım müzikleri,ama şimdi bu huyumu daha yoğun yaşıyorum,daha fazla efor sarf ediyorum..Dediğim gibi önerilere açığım..Teşekkürler...O0

sweeet 14-01-2012 12:50 AM

En iyi olumlama okuma vakti sabah uyanınca ve gece uykuya dalmadan önceki vakitlerdir. Ayna karşısında olumlama okumak şart değil. Ayna karşısında yapılan farklı uygulamalar ve egzersizler vardır. Ayna egzersizi diye arayabilirsiniz forumda. Telefonla ya da bir mp3 player edinerek dinleme şansınız yok mu? Ben telefonun hopörlöründen dinliyorum en kısık tona ayarlıyorum.

Sürekli işe yaradı mı diye sormaktansa yerinizde olsam izlemeyi ve gözlemlemeyi seçerdim. Gerçi öyle de yaptım. Gerçekten herşey aynı mı?

Hala izliyorum hem kendimi hem de çevremi.

fedor 14-01-2012 01:10 AM

Yeterli süre dinlendiğinde kesinlikle az yada çok etkili olacağını düşünüyorum.Bu tesirin azalması konusunun kilo verme yada vücut geliştirmede olduğu gibi işleyebileceğini düşünüyorum bu aralar.Kilo verirken yada body building çalışırken vücudunuz diyetlere ve antremanlara bir süre sonra daha az tepki vermeye başlar.Hatta etkiler durma noktasına gelir.Dahası tam ters istikamette ilerleyip kas kütlesinden kaybedebilir yada kilo alabilirsiniz.Bu aşamada yapılması gereken şey,çalışmaların etkisini kaybetmeyeceği kısa bir süre ara verdikten sonra tekrar devam etmektir.Bu sayede çalışmaların etkileri yeniden verimli hale getirilir.Aynı yöntemi telkin konusuda deniyorum,sonuçları paylaşacağım..Birde yaşadığım bir olayı örnek vermek istiyorum,belki bir fikir uyandırabilir.Maddi ve manevi çeşitli sıkıntılarım için bundan bir süre önce 2 yıl kadar Kuran'dan çeşitli ayetler okudum ve bazı esmalarnı zikirlerine aksatmadan devam ettim.Bu 2 yıl zarfında çeşitli etkileri görmemle birlikte yeterli gelmediğini düşünerek çalışmaları bıraktım.Bıraktıktan sonraki bir yılda beklemediğim kadar iyi sonuçlara ulaştım ve düşündüğümde her etkinin kesinlikle yaptığım çalışmaların bir sonucu olduğunu farkettim.Sanırım bu biriktirdiğimiz ve yoğunlaştırdığımız enerjiyi serbest bırakmakla ilgili bir durum..

maxhealth 14-01-2012 01:10 AM

Ne tür müzikli telkin dinlediğinizi bilmiyorum ama size önerebileceğim telkin 'yeni ego güven doğa versiyonu'
21 dakika süren versiyon.Listenizde bulunmasını öneriyorum.Kendinizi daha iyi hisetmenizi sağlayacağına inanıyorum.Sizi başkalarının dediği herşeyi yapmak zorundaymış hissinden kurtaracak telkinler ego güven ve kendine güven telkinleridir.Sweeet'in dediği gibi mp3 çalar yada telefonun hoparlöründen kısık sesle çalması gece boyunca dinleyebilmeniz için çok faydalı olur.Çekirdek inaç telkinlerinin toplam süresi ne kadar merak ediyorum.Telkinler ne kadar çok tekrarla dinlenirse etkileri o kadar artar.

mercan379 14-01-2012 01:13 AM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 816756)
En iyi olumlama okuma vakti sabah uyanınca ve gece uykuya dalmadan önceki vakitlerdir. Ayna karşısında olumlama okumak şart değil. Ayna karşısında yapılan farklı uygulamalar ve egzersizler vardır. Ayna egzersizi diye arayabilirsiniz forumda. Telefonla ya da bir mp3 player edinerek dinleme şansınız yok mu? Ben telefonun hopörlöründen dinliyorum en kısık tona ayarlıyorum.

Sürekli işe yaradı mı diye sormaktansa yerinizde olsam izlemeyi ve gözlemlemeyi seçerdim. Gerçi öyle de yaptım. Gerçekten herşey aynı mı?

Hala izliyorum hem kendimi hem de çevremi.

Dediğim gibi kulaklık kullanamıyorum.MP3 player var ancak kısık ses olsa bile çok yakınımda çalan müzik beni rahatsız ediyor.Ancak usb TV üzerinden 2-3 metre mesafeden fısıltı gibi dinliyebiliyorum.:(
Bu arada sürekl,işe yaradı mı?öneriniz için tşk ederim.Ancak gözlemleyip,izlemesem kısa bir sürede olsa beklemeyi tercih eder.İşe yaradı mı farkındalığı ile kendime sorular sormaz,kendimi bu kadar yakından takip etmezdim..

mercan379 14-01-2012 01:17 AM

Tşkler..Baştan sona dinlediğimde yaklaşık 4-4,5 saat...

mercan379 14-01-2012 01:24 AM

Alıntı:

fedor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 816757)
Yeterli süre dinlendiğinde kesinlikle az yada çok etkili olacağını düşünüyorum.Bu tesirin azalması konusunun kilo verme yada vücut geliştirmede olduğu gibi işleyebileceğini düşünüyorum bu aralar.Kilo verirken yada body building çalışırken vücudunuz diyetlere ve antremanlara bir süre sonra daha az tepki vermeye başlar.Hatta etkiler durma noktasına gelir.Dahası tam ters istikamette ilerleyip kas kütlesinden kaybedebilir yada kilo alabilirsiniz.Bu aşamada yapılması gereken şey,çalışmaların etkisini kaybetmeyeceği kısa bir süre ara verdikten sonra tekrar devam etmektir.Bu sayede çalışmaların etkileri yeniden verimli hale getirilir.Aynı yöntemi telkin konusuda deniyorum,sonuçları paylaşacağım..Birde yaşadığım bir olayı örnek vermek istiyorum,belki bir fikir uyandırabilir.Maddi ve manevi çeşitli sıkıntılarım için bundan bir süre önce 2 yıl kadar Kuran'dan çeşitli ayetler okudum ve bazı esmalarnı zikirlerine aksatmadan devam ettim.Bu 2 yıl zarfında çeşitli etkileri görmemle birlikte yeterli gelmediğini düşünerek çalışmaları bıraktım.Bıraktıktan sonraki bir yılda beklemediğim kadar iyi sonuçlara ulaştım ve düşündüğümde her etkinin kesinlikle yaptığım çalışmaların bir sonucu olduğunu farkettim.Sanırım bu biriktirdiğimiz ve yoğunlaştırdığımız enerjiyi serbest bırakmakla ilgili bir durum..

Bende maddi sıkıntılarla ilgili olarak esma okuyorum.1 senedir nerdeyse ben başta çok etkisini gördüm.Sonrasında etkiler azaldı.Şimdi bırakamıyorum da,eskiyi ararım diye :)

mercan379 19-01-2012 12:20 AM

Telkin mp3'ler değişmediğinizi hissettiğiniz her an sizi değiştiriyor....

Daha önceden yazmıştım.Mp3 lerin ilk başlarda işe yarayıp sonrasında işe yaramadığı hakkında..Ama ne kadar yanıldığımı bugün anladım.İlk 10 günümü tamamladım bugün aranın 3.günündeyim.Bu ara esnasında,dinlediklerimin beni nasıl doğru etkilendiğini ve mp3 lere nasıl bağlandığımı anladım.Dinlerken sıkıldığımı söylemiştim.Ama şimdi bu 3 günü resmen zor geçirdim.Sanki eski bir dostun geleceği günü bekler gibi geldi bana.Eski dostum gelse,yine destek olsa bana der gibi..Değişim oluyor arkadaşlar,ama bu değişim ara verildiğinde daha çok fark ediliyor.Burdan Abdullah bey'e ve Atakan bey'e teşekkür ederim.25889

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:18 AM.