Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Telepati

 Gizemli Konular ve  Telepati   Telepati Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Telepati Telepati konusu hakkında bilimsel ve deneysel anlamda bir şey bilmeyenler bile zihin okuma konusunda az ya da çok bir bilgiye sahiptir. Esas olarak telepati, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Telepati telkin cd indir izle İstanbul Telepati nerededir kimdir Telepati çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telepati hipnoz Telepatiolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telepati hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telepati kuantum düşünce kitap haberiUyarılar

Telepati Telepati


Reklam Alanı

Telepati

Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 14-07-2009, 08:51 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen
 
ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2008
Bulunduğu yer: İzmir
Mesajlar: 316
Tesekkür: 2,141
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of
Standart Telepati

Telepati

Telepati konusu hakkında bilimsel ve deneysel anlamda bir şey bilmeyenler bile zihin okuma konusunda az ya da çok bir bilgiye sahiptir. Esas olarak telepati, zihinden zihine haberleşme olarakta tanımlanabilir.

Aslında bu konudan sık sık duyular dışı algılama (DDA), tüm ruhsal yetenek ve oluşumları içine alan bir başlıktır, halbuki telepati bunun sadece düşünce yayını ile ilgili olan kısmıdır.

Çok önceleri uzaklığın, telepatik haberleşme için bir sınır oluşturmadığı bilimsel olarak keşfedilmiştir. Telepati yeteneği hemen hemen hepimizde bulunmasına rağmen, daha başarılı sonuçların alınmasında, kişiler arasındaki heyecansal uyumun olumlu etkişi olduğu saptanmıştır. Belki de bundan dolayı, birbirine aşık olanlar, ana-baba, ana-evlat, baba-evlat ilişkisi içinde olanlar zaman zaman da olsa konuşmaksızın birbirlerini daha iyi anlayabilmektedir.

Esas olarak telepati, zihinden zihine yapılan haberleşmede düşüncelerin sonsuz dilidir. Tarih öncesi devirlerde, zihinsel haberleşmede, insanlar son derece başarılıydılar, yani bizim bugün ifade aracı olarak kullandığımız sözcüklere, sıkı sıkıya bağlandığımız günlerden çok önceleri...

Telepatinin kökeni beşeriyetin başlangıcına kadar dayanır. Hatta beşeri enkarnasyonların başlangıcından önceki zamanlardan, bitkiler ve hayvanlar aleminden bile telepatinin mevcudiyetini başlatabiliriz.

O zamanlarda telepatik haberleşme yadırganan (normal ötesi olarak kabul edilen), bir fenomen olarak kabul edilmezdi. Bugün modern dünyanın sahipleri ve sakinleri olan bizler nedense aklımızın ermediği her şeye acayip, tesadüf ya da mucize damgasını vuruyoruz.

Konunun tarihçesine indiğimizde, telepati için, daha eskilerde ‘düşünce nakli (aktarımı)’ sözcüklerinin kullanılmış olduğu görülür. Günümüze kadar bazı ad değişiklikleri yapılmış, zihinsel telepati, zihin okuma hatta 19 yy. zihinsel haberleşme isimleri verilmiştir.

1882’de F.W.H. Meyers İngiliz Ruhsal Araştırma Derneğini kurduğu zaman, Yunanca sözcükler olan ‘tele’ (uzaktan) ve ‘pathos’ (duygu, düşünce) sözcüklerinden telepatiyi türetmiştir. Ondan sonra 1900’lü yılların ilk yarısında Duke Üniversitesi’nden Dr. Joseph B. Rhine tüm duyular dışı algılamalara yeniden bir ad koymaya kalkmış ve ‘Extra Sensory Perception ESP’ yani Duyular Dışı Algılama (DDA) sözcükleri literatüre böylece girmiştir.

Aslında bir botanikçi olan Dr. Rhine D.D.A. konusunda çalışmalarına 1930’da botanikteki bazı bilimsel metodları DDA’da uygulamakla başlamıştır. Zamanında kendi emsallerinden pek azı onun düşüncelerine katılıyordu. Buna rağmen sürekli çalışmaları sonunda ünlü zener kartlarını kullanarak D.D.A’nın olasılık hesapları ötesinde bir değeri bulunduğunu çok çeşitli sayılabilecek, istatistiklerle ortaya koymuştur.

1967’de iki Rus vatandaşı, bilim adamlarının denetim ve gözetimleri altında Moskova ve Leningrad arasında çok doyurucu ve başarılı bir deneme gerçekleştirmişlerdir. Bu deneme daha sonra Moskova ve Tomak arasında çok tekrarlanmış ki uzaklık yaklaşık 3000 mil kadardır ve fenomene o zamanki araştırmacılar tarafından ‘biyo-haberleşme’ adı verilmiştir.

Telepati

TEORİK ESASLAR
Beyindeki her aktivite, atom düzeyinde kimyasal bir değişime neden olur. Bunun sonunda esiri ortama bir tür enerji dalgaları yayılır, her enerji formunun da bir yayını vardır. Radyasyonsuz hiç bir şey var olamaz, her şey yaşam denizi içinde titreşir durur, bu sadece canlılar için geçerli olan bir konu değildir. Canlı/cansız her şey bir titreşime sahiptir. Radyasyonun dalga boylarının milyonlarca çeşidi vardır ama bunların hepsinin ölçümü henüz yapılmamıştır.

Bilime göre, radyasyonların tümü uzaklığın karesiyle azalır. Örneğin, verici telsizden çıkan radyasyon uzaklık içinde gittikçe gücünü yitirir, oysa telepatide bunun tam tersi saptanmıştır. Yani, uzaklık arttıkça, alım daha da kuvvetli olmaktadır. Bu yüzden; telepatinin, radyan olmayan başka bir enerji şeklinde ele alınıp incelenmesi gerektiği anlaşılmıştır. Çünkü, bu olay uzaklığın karesiyle ters olarak etkilenmektedir.
Işığın ötesinde hareket eden enerjilerin varlığını saptamıyoruz diye bunu inkar edemeyiz, buna benzer göremediklerimizi, biz göremiyoruz diye de yok sayamayız.

Geleceğin ve geçmişin bilinmesini içeren fenomen, ancak ışıktan hızlı hareket eden ve belki de başka bir boyutla ilgili olan enerji bantları ile ancak açıklanabilir ve bu hızları ölçebileceğimiz ya da kullanacağımız zamanlar da uzak değildir, birkaç saatte yürüyerek kat ettiğimiz yolu artık araba ile kısa zamanda, uçak ile birkeç saniyede geçebiliyoruz.


Kaynak:
Parapsikoloji Dersleri – Paul Krafchk
Telepati Bilimsel Olarak İspatlandı – Jacques Degas

(Cavit Utku )


ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
__________________
Nasıl nefes alacağınızı düşünmezsiniz, sadece nefes alırsınız.
Dış koşulları yaratan içimdeki parçamı iyileştirmesi için, sevginin ruhunu yardıma çağırdım.
Hayatındaki herhangi bir şeyi değiştirmek istediğinde bakacağın tek bir yer var: kendi için.
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale


ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 14-07-2009, 09:16 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı
 
ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2009
Bulunduğu yer: İzmir
Mesajlar: 533
Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: Telepati

Işıkk'cığım çok teşekkürler paylaşımın için.

Böylece, hoop-arın çalışmamızda benzer şeyler algılayışımızın nedeni anlaşılıyor.

Gerçekten de hoop-arınla çalışmaya başladığımdan beri sezgilerimde bir artış deneyimlemekteyim.
__________________
Bildiğiniz ama bildiğinizi bilmediğiniz bir şey var...
Milton H. Erickson
&

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 14-07-2009, 10:41 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen
 
ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2008
Bulunduğu yer: İzmir
Mesajlar: 316
Tesekkür: 2,141
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of
Standart Cevap: Telepati

Ben teşekkür ederim İsmira'cım.

Evet güzel noktaya parmak bastın,ho'op arında hissediyoruz ya birbirimizin enerjisini: "Telepati yeteneği hemen hemen hepimizde bulunmasına rağmen, daha Başarılı sonuçların alınmasında, kişiler arasındaki heyecansal uyumun olumlu etkişi olduğu saptanmıştır. " heyecanımız hep daim olsun.
__________________
Nasıl nefes alacağınızı düşünmezsiniz, sadece nefes alırsınız.
Dış koşulları yaratan içimdeki parçamı iyileştirmesi için, sevginin ruhunu yardıma çağırdım.
Hayatındaki herhangi bir şeyi değiştirmek istediğinde bakacağın tek bir yer var: kendi için.
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale


ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
telepati

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Telepati

 Gizemli Konular ve  Telepati   Telepati Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Telepati Telepati konusu hakkında bilimsel ve deneysel anlamda bir şey bilmeyenler bile zihin okuma konusunda az ya da çok bir bilgiye sahiptir. Esas olarak telepati, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Telepati telkin cd indir izle İstanbul Telepati nerededir kimdir Telepati çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telepati hipnoz Telepatiolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telepati hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telepati kuantum düşünce kitap haberi
WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:18 AM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1