Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Telekinesis

Uyarılar

Tek Gereken İnanmak..!

Gizemli Konular ve Telekinesis Tek Gereken İnanmak..! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Telekinesis ile ilgili grup üyelerimizin bazı videoları var.Bu konu banada ilgi çekici geldi konu.Ancak bu ingilizce yazıda bunun ısı farkından kaynaklandıgını telekinesis diye bir sey olmadigini soyluyor.Hatta bu yaziyi aldigim sitede videolar var. Bu yazıyı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telekinesis telkin cd indir izle İstanbul Telekinesis nerededir kimdir Telekinesis çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telekinesis hipnoz Telekinesis olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telekinesis hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telekinesis kuantum düşünce kitap haberi

Tek Gereken İnanmak..!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-06-2008, 02:47 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
motdofer is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Tek Gereken İnanmak..!

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Telekinesis ile ilgili grup üyelerimizin bazı videoları var.Bu konu banada ilgi çekici geldi konu.Ancak bu ingilizce yazıda bunun ısı farkından kaynaklandıgını
telekinesis diye bir sey olmadigini soyluyor.Hatta bu yaziyi aldigim sitede videolar var.
Bu yazıyı okuduktan sonra bu yapılanların Telekinesis olup olmadığı konusunda şüpheye düştüm.
Mistik konular ile ilgili üyelerimiz bu yazılanlara karşı cevapları varsa bende bekliyorum.

Bu yazıda diyor ki
James Randi adınnda olaylara şüpheci yaklaşan bir adam James Randi Egitim Fonu adına telekinesis yapana 1 milyon dolar ödül vadetmiş ancak bu ödülü alabilen olmamış.

ISI farkini dusunmek tabiki cok dogru etkisi olmuyor mudur oluyodur tabii ama cok az.Size bir ornek vereyim igne uzerine kagitla yaptigim telekinezilerde diyelim ki isi farkindan donuyor.ama ben kagidin her nefes alisimda hafifledigini ve igneden kagida dogru enerji firladigini hayal ettigimde kagit ignenin uzerinden dusuyor.saga veya sola kayarak dusuyor yani.bunu isiyla aciklamak mumkun degil.
hatta biraz daha ilgiliyseniz hangi yone donecegini ellerinizi sabit tutarak bile degistirebilirsiniz.buda kanitliyor ki dusuncelerimiz her nasilsa bir hareket yaratiyor..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

motdofer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2008, 01:26 PM   #12 (permalink)
Teğmen

49 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ganesha is an unknown quantity at this point

10-15 sene sonra bunlar normal olaylar haline gelecek.

Çünkü telekinezi yapanlar çoğalıyor ve yapanlar çoğaldıkça daha fazla kişi yapabiliyor.

4 Mil hikayesini hatırlayın...

Tek gereken inanmak! Doğru!

Ruh, beden olarak inanmak...
Alt 27-06-2008, 01:32 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

aslın da yapan birilerini canlı olarak görseniz daha çabuk yapabilirsiniz ... inanmak bakımından
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2008, 11:55 AM   #14 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Türk Nickli Üyeden Alıntı
aslın da yapan birilerini canlı olarak görseniz daha çabuk yapabilirsiniz ... inanmak bakımından
herkes neden yapsin ki bunu?dusunsene herkes telepati yapiyor.herkes lotodan 6 liyi tutturuyor.dunyanin duzeni bozulmaz miydi?telekinezi tabiki cok basit birsey ama yinede bunu bile herkes yapamiyor.bu kisinin kendini bilmesi ile alakali bi durum.bilgelik desem fazla olur ama onun gibi birsey.
inanmak denilen sey aslinda onu kafanda dondurmek ucurmak yada yok oldugunu imgelemektir.bunun sarti da yuksek konsantrasyondur.konsantrasyonda oyle bir hale gelirsinizki etkilemek istediginiz cisimi zaten o hale geldigini gorursunuz gerisi yercekimine kalmis :))
Alt 05-07-2008, 11:30 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

aslnda çok farklı birşey nasıl anlatayım yani her istediğinde olmuyor öyle bir an geliyor ki kesinliği hissediyorsun ve yapıyorsun ...
geçenlerde pc de bi program key istedi ben de ben bunu çözerim dedim ve kendimce bir şifre girdim ve tamam a bastım ... şifreyi kırmıştım.. şimdi birdaha yap deseler yapamam ama oldumu oluyor yani :D bunun gibi bisürü olay var... biri dese lotoyu tuttur işte o yapılamaz neden dersen benim kırdığım şifre belli dir bi şekilde belki durugörüyle bana ulaştı ama loto da gayba bakmaya çalışıyoruz imkansıza yakın ...
selametle ..
Alt 06-07-2008, 02:49 AM   #16 (permalink)
Teğmen

bugun metrodan ciktim ileride kosedeki piyangocudan kazi kazan almaya karar verdim.elime 500kurus aldim ve sadece konsantre oldum.secerken dusuneek secmedim hissederek hatta tesadufen cektim.ardarda 4 tane aldim ve dordunede ;para cikti.parami aldim gittim..
Alt 06-07-2008, 01:23 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

o da gzl ben şans oyunlarından gelen paranın haram olduğunu düşündüğüm için denemedim bile olabiliyor demekki ..

Bookmarks