Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telekinesis (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/)
-   -   Telekinezi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/1551-telekinezi.html)

DeLiTaY21 16-05-2010 09:28 AM

Cevap: Ynt: Telekinezi

Alıntı:

talha002 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 747072)
eğer kağıt döndürmeyse ilk denemede benimde olmadı ama kağıtın kalın olduğunu onun için olmadığını fark ettim sonra daha ince bir kağıtla tekrar dednedim önce yavş yavaş kmıldadı sonradan yani 1 hafta sonra fırıl fırıl dönmeye beaşladı hatta 1 ay çalıştıktan sonra odada oturduğum ışığın titremeye başladığını fark ettim 1ay 2 hafta sonra ampul patladı yeni apul taktım sonra bunu ilerletdim artık nede oturursam o odadaki ampul ya çok parlıyo ya titriyo yada boooom diye patlıyo :D eğer sizde bunu yapmak istiyorsanız önce iğne kağıda çok çalışın sonra zaman farketmen (ben geceleri yatarken yapıyordum)biryere oturun ampule odaklanın ve ampulün gittikçe parladığını gözünüzde canlandırın bunu bir kaç gün çalışın sonra sizde nerde bir ampulun olduğu yerde oturursanız o ampul ya çok parlar ya titrer yada patlar.

hiç inandırıcı değil.bu dediklerin bence anca filmlerde olur.nedense böyle olan durumlara birine nasıl yapıyorsun,tekniği nedir diye soruğumuzda hiç net cevap alamıyoruz...

talha002 20-05-2010 01:08 PM

Cevap: Telekinezi

Alıntı:

arca Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 747084)
tam olarak ne düşünüyorsun nasıl yoğunlaşıyorsun talha002 paylaşabilir misin lütfen.
Sevgiler...

ampulmü yoksa iğne keğıtmı

talha002 20-05-2010 01:09 PM

Cevap: Ynt: Telekinezi

Alıntı:

DeLiTaY21 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 747095)
hiç inandırıcı değil.bu dediklerin bence anca filmlerde olur.nedense böyle olan durumlara birine nasıl yapıyorsun,tekniği nedir diye soruğumuzda hiç net cevap alamıyoruz...

şimdi gördüm soruyuda onun içıin cevap veremedim

talha002 20-05-2010 01:15 PM

ben ampulde ilk alıştırmamı yapmadan önce rahatlama çalışmaları yapıyordum.psi whell de çok anterman yapıyordum işte bir gün ışığın antreman yaparken titrediğini gördüm arca aynı şeysende olduysa ozaman sende antereman yaparsın ışıkla eğer anteremanı nasıl yapcam diyosan yeni bir konu açtım bu konu ile aynı başlıkta orda ampul etkisi var ordan görürsün iğne keğıtı diyosan üçüncü gözümün oldunu düşünüp keğıda doğru tutuyorum içimden telkin veriyorum dönüyodiye üçüncü gözümden de enerji geldiğini ve keğıdı döndürdüğünü düşünüyorum ve dönüyo. sorularınız varsa daha hiç çekinmeden sora bilirsiniz güle güle

talha002 20-05-2010 07:21 PM

Alıntı:

talha002 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 747813)
ben ampulde ilk alıştırmamı yapmadan önce rahatlama çalışmaları yapıyordum.psi whell de çok anterman yapıyordum işte bir gün ışığın antreman yaparken titrediğini gördüm arca aynı şeysende olduysa ozaman sende antereman yaparsın ışıkla eğer anteremanı nasıl yapcam diyosan yeni bir konu açtım bu konu ile aynı başlıkta orda ampul etkisi var ordan görürsün iğne keğıtı diyosan üçüncü gözümün oldunu düşünüp keğıda doğru tutuyorum içimden telkin veriyorum dönüyodiye üçüncü gözümden de enerji geldiğini ve keğıdı döndürdüğünü düşünüyorum ve dönüyo. sorularınız varsa daha hiç çekinmeden sora bilirsiniz güle güle

arca konu başlığını dğiştirdim telkinezi teknikleri adı

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:46 PM.