Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tartışma Fikir Telakisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/)
-   -   OKUYUN (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/618165-okuyun.html)

merhaba55 29-03-2011 07:40 PM

OKUYUN

25889biz toplum olarak ic huzuru olmayan bireyleriz.bunun sebepide mukemmellik iddamiz mukkemmel evlad ,kardes ,arkadas ,mukemmel anne baba olmak herseyde mukemmel olmak.kusursuz olmak,bu mukkemmelik takintisinin cogumuz farkinda bile degil,buda bizleri huzursuz ve mutsuz ozguvensiz insan lar olmamiza sebep oluyor. halbuki mutlu huzurlu olmak icin mukemmel olmak sart degil .lakin dogru olmak durust olmak vicdanli olmak insan olmanin ozelliklerine sahip olmak vazgecilmez ozelliklerimiz olmali.bu sitedeki telkinler butun bunlari daha net gormenizi daha huzurlu daha ozguvenli daha sosyal daha zinde vs olmanizi sagliyor cok dogru tedavi.bu siteyi bulup ozunu anlayip azimle dinleyenler cok sansli insanlar.benim goruslerim bunlar,hepiniz mutlu huzurlu ve etrafiniza huzur ve mutluluk yayan bireyler olmanizi dilerim onun icinde bu siteden vazgecmeyin.

f0x 29-03-2011 07:56 PM

Cevap: OKUYUN

Hoşgeldin aramıza Merhaba55 .

Işıldayan Safir 30-03-2011 08:41 AM

Yanımıza hoşgeldiniz.

Mutlu paylaşımlarda bulunmanız ve keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Sevgiler. actionsmile

CaSaNoVa 30-03-2011 11:03 AM

Çok doğru söylemişsin alkışlıyorum

Hoşgeldin aramıza

bigokyanus 30-03-2011 11:16 AM

Hoş geldiniz :)

merhaba55 05-08-2011 08:52 PM

benim bulundugum ortamda hickimse ne kendini ne de cevresindekileri sevmiyor herkes ikiyuzlu ve egoist iyi insanlar saf olarak goruluyor dostlar yalanci tebessumler tasiyor maddiyat herkesi teslim almis.dindarlarin cogunun din sahte kartvizitleri, boyle ortamda onlara uymakmi yoksa bu diyardan gitmekmi,ama ben niye gideyim sahteler kotuler ikiyuzluler gitsin,hakliyi savunmak haksizliga karsi cikmak benim karekterim ,magduru korusam magdur inanmiyor inansa nankor cikiyor,eskiden uzulurdum sonra anladim fazla vicdan yuklenmesi sorunummus,duyarsizlasdim .az da olsa sahte tebessummu iki yuzlulugu benimsedim.ben mukkemmel degilim ama baskalari hic mukkemmel degil,mukkemmellik kendini ve iyi samimi insanlari secebilmek ve sevmek saymak.sizler ne diyorsunuz dusuncelerime.

merhaba55 05-08-2011 08:55 PM

tum ulkelerde insan olmagi ogretmek mecburu dersler olsa bizim telkinler tv.radyolarda belli saatlerde herkese dinletirse

merhaba55 05-08-2011 08:58 PM

herkes evlat sahibi olabiliyor ama herkes iyi bir anne baba olamiyor ,herkes insan gorunumlu olabiliyor ama iyi insan olamiyor ama sizler iyi insanlarsiniz va insanliginizi gelistirmek icin burdasiniz,tanimadigim dostlarim sizleri seviyoruuuuum

bluegirlx 05-08-2011 09:45 PM

hoşgeldiniz sefalar getirdiniz..keyifli formlar...

merhaba55 06-08-2011 08:32 AM

arkadaslar ben sizleri cok sevdim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:23 AM.