Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

fiziksel özellikler konusunda aşırı önyargılıyım..hem kendime hem başkalarına karşı

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi fiziksel özellikler konusunda aşırı önyargılıyım..hem kendime hem başkalarına karşı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: provakatör mistik Nickli Üyeden Alıntı "bunun da çocukluğumda fiziksel özellikler hakkında maruz kaldığım davranışların sonucu olduğunu sanıyorum..çünkü saç tarama şeklimden tut, bakışlarıma kadar herşeyimi eleştiren bir ailem vardı... konuşma ses tonum ve nefes alış tarzım bile eleştirilirdi..." Bu satırları ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

fiziksel özellikler konusunda aşırı önyargılıyım..hem kendime hem başkalarına karşı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-05-2010, 01:20 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: fiziksel özellikler konusunda aşırı önyargılıyım..hem kendime hem başkalarına

Alıntı:
provakatör mistik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"bunun da çocukluğumda fiziksel özellikler hakkında maruz kaldığım davranışların sonucu olduğunu sanıyorum..çünkü saç tarama şeklimden tut, bakışlarıma kadar herşeyimi eleştiren bir ailem vardı... konuşma ses tonum ve nefes alış tarzım bile eleştirilirdi..."

Bu satırları okurken kendi çocukluğumu hatırladım birden... Benimde ailem bu şekilde beni sürekli eleştirirdi. Asla olduğum gibi kabul edildiğimi ve saygı duyulduğumu hatırlamıyorum. Beni olduğum gibi kabul edip, beni sevip yüreklendirmeleri gerekirken sürekli eziyorlardı. Bunu belkide benim iyiliğim için yapıyorlardı bilinçsizce...
Şu an da dışarıda dolaşırken beni imrendiren insanlar yakışıklı insanlar değil...Cesur insanlara imreniyorum, atak, hafif, hareketli, sosyal insanlara...Kendiyle barışık insanlara imreniyorum her zaman.... :))

güzel yorumun için teşekkür ederim :)
geçmişi benzer bir şekilde yaşamış birisi olarak beni çok iyi anladığını sanıyorum...hani demişsin ya beni imrendiren insanlar yakışıklı insanlar değil cesur, atak sosyal kendiyle barışık insanlar demişsin ya :)
ya biliyomusun aslında benim imrendiğim şey de aslında salt olarak güzellik yada yakışıklılık değil....belki de o kişilerin kendi özelliklerini gururla güvenle dışa yansıtabilmeleri belki beni etkiliyor...yani ne olduklarını biliyorlar kabullenmişler ve kendi farklılıklarını özelliklerini gururla dışa yansıtıyorlar...mesela daha önce de örnek verdiğim gibi o özendiğim genç kızları ele alırsak saçlarına başlarına özenmişler beğendikleri yanlarını vurgulamışlar ve cinsiyetlerini ortaya çıkaracak şekilde giyinmişler
yani şimdi bir genç kızın spor ayakkabı giymesiyle topuklu ayakkabı giymesi aynı şey değil...
(yanlış anlaşılmasın burada kasetmek istediğim şey aşırı süslenip dekolte veya seksi giyinmek değil) bu özendiğim kişiler yaşlarını konumlarını cinsiyetlerini vesairelerini kabullenmiş insanlar...ama kendime bakıyorum, dışarıdan kendime bakıyorum ne yaş grubum ne cinsiyetim ne tarzım hiçbirşeyimde bellirgin çizgiler sınırlar yok...aslında beni bu üzüyor...kendimi kişiselleştirememiş ve özelleştirememiş olmam..sanki kişilik sahibi olamamışım da dışım da bunu anlatıyormuş gibi...o kadar şeffaf ve boşum ki sanki bana bakan beni değil arkamdakini görüyor...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2010, 01:30 PM   #12 (permalink)
Teğmen

provakatör mistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 40
40 Mesajinıza toplam 190 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
provakatör mistik will become famous soon enoughprovakatör mistik will become famous soon enough
Standart Cevap: fiziksel özellikler konusunda aşırı önyargılıyım..hem kendime hem başkalarına

Telkinler sayesinde tam olarak bu sorunları aşabileceğimizi düşünüyor musun?
Her zaman yaşam nehriyle birlikte git. Asla akıntıya karşı gitmeye, nehirden hızlı akmaya çalışma. Sadece mutlak bir rahatlık içinde, her an kendini yuvada, rahat ve varoluşun içinde huzurlu hissederek git. Unutmaman gereken şey yaşamın kısa değil sonsuz olduğu ve bu yüzden de aceleye hiç gerek olmadığıdır.Mevsimler zamanında gelir, çiçekler zamanı gelince açar, ağaçlar hayat kısa diye hızla büyümek için koşuşturmazlar. Tüm varoluş yaşamın sonsuzluğunun farkında gibi görünür.OSHO-
provakatör mistik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2010, 01:36 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
provakatör mistik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Telkinler sayesinde tam olarak bu sorunları aşabileceğimizi düşünüyor musun?
telkinlerin tabi ki faydası var ancak herşeyde olduğu gibi telkinlere de tamamen bel bağlamak doğru gelmiyor..herşey bizde bitiyor aslında...ama o kilitlenen ve açılması gereken kapının anahtarı heryerde olabilir tabi..heryere bakmak aramak lazım...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2010, 01:40 PM   #14 (permalink)
Teğmen

provakatör mistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 40
40 Mesajinıza toplam 190 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
provakatör mistik will become famous soon enoughprovakatör mistik will become famous soon enough

ben 5-6 yıldır düzenli olarak meditasyon yapıyorum ve 3 aydırda telkinleri dinlemeye başladım. Yaz tatiline girdiğimizde telkinleri daha yoğun dinlemeyi düşünüyorum. şu anda günde 3-4 saat dinleyebiliyorum ancak.
Her zaman yaşam nehriyle birlikte git. Asla akıntıya karşı gitmeye, nehirden hızlı akmaya çalışma. Sadece mutlak bir rahatlık içinde, her an kendini yuvada, rahat ve varoluşun içinde huzurlu hissederek git. Unutmaman gereken şey yaşamın kısa değil sonsuz olduğu ve bu yüzden de aceleye hiç gerek olmadığıdır.Mevsimler zamanında gelir, çiçekler zamanı gelince açar, ağaçlar hayat kısa diye hızla büyümek için koşuşturmazlar. Tüm varoluş yaşamın sonsuzluğunun farkında gibi görünür.OSHO-
provakatör mistik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 02:38 AM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

imported angel sanki tam olarak beni anlatmışsıın :):) bende hep belli bi kişiliği tarzı olan insanlara özeniyorum, kendimi bi türlü bulamadığımdan dolayı :)

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 10:58 AM   #16 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
lavinya10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
imported angel sanki tam olarak beni anlatmışsıın :):) bende hep belli bi kişiliği tarzı olan insanlara özeniyorum, kendimi bi türlü bulamadığımdan dolayı :)

Kendini bulamamak.... Ne kadar da guzel ozetlemissin lavinyacim...

Hepimizin en buyuk istegi de bu degil mi zaten , KENDINI BULMAK , KENDINI FARKETMEK...Kimseye ihtiyac duymadan ne kadar degerli ve ozel oldugun kesfedebilmek....
  • Bana gore ne telkinler , ne olumlamalar ne de yapilan eft, meditasyon gibi kisisel gelisim programlarindan faydalanmak, eger kisinin kendine inanci yoksa hep yarim kaliyor, tam ve kalici fayda saglamiyor... Cunku bunlardan faydalanan kisi bu etkilerin gecici oldugunu kendini inandiriyor, bu gelisimlerin omurluk olabilecegini dusunemiyor...Ve kendine bu konuda inanmiyor ve guvenmiyor...
  • Tek yapmamiz gereken sadece baskalarina bu kadar kolayca guvenebilirken , neden kendimize guvenebilmemiz bu kadar zaman aliyor , bunu farketmeliyiz... Bu da ancak kendini her kosulda, her yerde kendini bilerek hareket etmekten geciyor... Kendini, nefesini, sozlerini. dusuncelerini izleyebilmekten geciyor...
Ben bunu farkedeli 2 ay kadar oldu arkadaslar ve inanin bana artik daha bir Arzu`yum, adimin anlami bile beni daha cok heyecanladiriyor artik...Daha bir benim... Ben kendi icimdeyim ve orasi benim , sadece benim OZEL alanim...

Hepinizin kendini bulmasi dilegiyle....

azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 12:16 PM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
lavinya10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yani bu bahsettiğim olay mesela atıyorum en basitinden yaş 30 a gelmiş senelerdir saç rengi olarak denemediğim renk kalmadı ve hala kendi en iyi saç rengimi aramaktayım... " benim rengim budur" diyemiyorum bir türlü...neyi denesem gözüme "emanet" veya " özenti" izlenimi veriyor...ne renge boyatsam illa bi kusur buluyorum ve yakıştıramıyorum....imajları konusunda kararlı ve tutarlı olan insanlara gıpta ediyorum...mesela bazı sanatçılar var senelerdir aynı saç rengiyle geziyorlar değişiklik yapsalar bile belirledikleri temeli bozmadan ufak tefek değişiklikler yapıyorlar ve bu da kendileriyle bütünleşmiş vaziyette...mesela jennifer lopez senelerdir aynı saç renklerini kullanıyor ve saçları efsane olma yolunda...herkes o saç rengine jennifer lopez saç rengi demeye başladı....

işin soyut kısmına gelirsek...tabi ki birşeyler hakkında fikrim var ancak çoğunluğu olaylara objektif bakmak adına çift yönlü veya nötr fikirler....yani birşeyin ne karşıtı olabiliyorum ne de tutkunu...herhangi bir şeyde tarafımı seçemiyorum rengimi belli edemiyorum....siyah veya beyaz olamıyorum...hep gri taraftayım bu da beni kişiliksiz gösteriyor gibime geliyor...

Alt 22-01-2012, 01:04 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Lusid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 263
179 Mesajinıza toplam 592 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lusid is an unknown quantity at this point

Kendi düşüncelerimi yazacağım. Kimse üstüne alınmasın, kimseye cevap yazmıyorum...

Zayıf olmak isteyen var, kilolu olmak isteyen yada kaslı olmak isteyen insanlar var. Aynı şekilde estetik ameliyatlarının da yanlış olmadığını düşünmüyorum. Bu vücudumla da mutluyum, sorun yok ama estetik ameliyatı olunca ya da spor yapınca daha mutlu olacaksam yaparım . Saçımın, kaşımın şeklinden memnun değilsem imkanım olduğunda estetik olurum ama olamazsam da kendimi üzmem, depresyona girmem. Yaşasın teknoloji .

Diş teli çok popüler mesela. Dişlerine bakan insan çok. İnsanların diş teli takması çok tepki almıyor ama estetik ameliyarlar tepki alıyor. Ben diş teli taktıracağım deyince olumlu karşılanıyor ama estetik olacağım dediğinde bir dövmedikleri kalıyor. Sözlerinle dövüyor insanlar. Düşüncedeki temeli aynı aslında: güzel görünmek. Aramızdan bazı arkadaşlar da tepkili sanırım. Şaşırıyorum böyle tepki verenlere.
Lusid isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 01:12 PM   #19 (permalink)
Teğmen

THE BAKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 60
29 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
THE BAKER is an unknown quantity at this point

Bence angel, beğenmediğin bir özelliğin varsa -ki bu kendimizi kabullenemediğimizi gösterir- değiştir. Yani değiştirebileceklerimizi değiştirebiliriz. Kilolarından şikayetçi isen kilo ver. Düşün kendinde ne farklı olsa mutlu olurdun. Bunlar için denemelerde bulunabilirsin.
Yalnız gerçekten kendini kabullenme öyle farklı bir şey ki,etrafımızda hepimiz görüyoruz. Fiziksel özellikleri beklenen standartlarda değil ancak kendine güvenleriyle farklı bir albeni yakalıyorlar. Konuşmaları, davranış tarzları bizi çekiyor. Öyle olabilmek en güzeli tabi.
Ben de senelerce kilolarımdan yakınıp dururdum,zoruma gidiyordu artık. Artık yeter diyerek kendimde bir değişim başlattım. İnsan olmak istediği gibi olunca güveni geliyor kendine.

Her şeyi kontrol edemezsin..Boşvermelisin.
(Butterfly Effect)
THE BAKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 01:16 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Alıntı:
Lusid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendi düşüncelerimi yazacağım. Kimse üstüne alınmasın, kimseye cevap yazmıyorum...

Zayıf olmak isteyen var, kilolu olmak isteyen yada kaslı olmak isteyen insanlar var. Aynı şekilde estetik ameliyatlarının da yanlış olmadığını düşünmüyorum. Bu vücudumla da mutluyum, sorun yok ama estetik ameliyatı olunca ya da spor yapınca daha mutlu olacaksam yaparım . Saçımın, kaşımın şeklinden memnun değilsem imkanım olduğunda estetik olurum ama olamazsam da kendimi üzmem, depresyona girmem. Yaşasın teknoloji .

Diş teli çok popüler mesela. Dişlerine bakan insan çok. İnsanların diş teli takması çok tepki almıyor ama estetik ameliyarlar tepki alıyor. Ben diş teli taktıracağım deyince olumlu karşılanıyor ama estetik olacağım dediğinde bir dövmedikleri kalıyor. Sözlerinle dövüyor insanlar. Düşüncedeki temeli aynı aslında, şaşırıyorum böyle tepki verenlere.
Çünkü estetik ile diş teli birbirinden çok ayrı yerdeler. Diş teli dişin yapısını, şeklini değiştirmiyor. Dişleri düzeltmeye yarıyor. Evet aynı zamanda bir burun estetiği de burnu düzeltiyor. Ama burnun şekli değişiyor. Farklı bir burun oluyor.

Ama yine de estetiğe karşı çıkmak yanlış. Herkesin kendi seçimidir
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks