Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tartışma Fikir Telakisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/)
-   -   bugun (bu kişiye).........çok kızdım çünkü....... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/372099-bugun-bu-kisiyecok-kizdim-cunku.html)

the desert 14-06-2009 07:05 PM

bugun (bu kişiye).........çok kızdım çünkü.......

bugun benı yanlış sollayan otobus şoforunee acaıp kızdım.cunku neredeyse o panıklee başka bı araca carpıodum......uyuz yaratık hayır madem araba surmeyı bılmıosun hıc cıkma sokağa..uyus...sevincli ...gibi:Dhadı arkadaşlar beklıorum yazılarınızı deşarj kutusu yaratalım bolece...hatta sıtede eğer bırbımızıde kırıldıysak onlarıda yazalım ki sonra sorun cıkmasınn hıc yoktan.......O0

Siyahça 14-06-2009 07:21 PM

Cevap: bugun (bu kişiye).........çok kızdım çünkü.......

feci kızdım kendime! niye mi?
-işte!...sevincli

sabırlı 14-06-2009 07:29 PM

2600bugün idarecime acaip kızdım çünkü ben herşeyi planlamış ve bitirmişken başıma yeniden bir sürü iş çıkardı.hadi hayırlısı inşaallah onca uğraşıma değer :)

YESHAPPY 14-06-2009 08:34 PM

bugün şapkamı aldğım yerdeki satıcıya kızdım, arkadaşım şapka deniyordu, kendi fikrin önemli ona neden soruyosun dedi ,benim için( bu saçma ortamı kendime nasıl çektim hala düşünüyorum,bulamadım) Sonra orda bulunan, benim arkamdan konuşuyo olarak algıladığım tanımadığım birine kızdım. Bakıştık satıcı sandım o da benden gözlük camı bezi isteyen biri çıktı. Sonra da arkamdan konuşur gibi geçti. Sonra şapkamı aldım kadın pakette yok bunlar var dedi . hiiç inandırıcı diildi. Enayi yerine konmaya çalışılmam da kızdırdı beni.
Düşün düşün :S nasıl çektim bu ortamı kendime ...

the desert 15-06-2009 09:00 PM

mudurume uyuz oluorummmmmmmmmm.hep benım acıklarımı kolluuo.acaıp adam kayırıo...ya bu kadar da olmaz ama..uyuzz resmen uyuz...nefret edıorum...o varken hayatta yetkı gelmez artık beklemeyelım...taam bazı hatalarımı kabul edıorum ama bu kadarda ustume gelınmez ki...kizgin1

the desert 15-06-2009 09:02 PM

sinir bozucu yaratıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.sana var ya uyuz oluorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.mudur olmuşsun amaaa --kaza ile----adam olamamışsın adam!!!!!!!!!8977wave2600thumbsanimsmiliyfacesmili yfacesmiliyface..oh be rahatladım haaa........:)

the desert 16-06-2009 07:29 AM

bugun yıen sneı gorcem guclu durcam mudurrrrrrrrrrrr.gucsuz olmıycam sneın karşında..........dun yeterınce oldum zaten bugun allahın ıznıyle asla....

the desert 17-02-2010 08:03 PM

şimdi bugun o gerızakalıya omkadar kızdım ki...cunku cok ustume gelıo...tam bır yellloz dıcem ayıp olcka en ıyısı dmeıyeyım bari.ya sabır ya sabır..........

yüsra 17-02-2010 10:29 PM

kızgınlıkarımızı anlatmak iyi gelecekse bende beni sahte bir kimlikle kandırmaya çalaşan hastaya kızdım..kandırılmaktan nefret ediyorum..

ceylan84lum 17-02-2010 10:37 PM

bugün kendime çokkızdım.o kadar herşey normal herşey normal dedim durdum kendi kendime.hoca bişey sordu pat kızardım gene yaffdunk56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:57 AM.