Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tartışma Fikir Telakisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/)
-   -   KENDİ KENDİNE TELKİN VE HİPNOZ CÜMLELERİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/1659-kendi-kendine-telkin-ve-hipnoz-cumleleri.html)

ramtha333 19-07-2007 02:03 AM

KENDİ KENDİNE TELKİN VE HİPNOZ CÜMLELERİ

Değiştirmek istediğiniz yönlerinizi belirleyiniz ve buyurunuz kendi kendine telkin hipnoza.

ramtha333 21-07-2007 01:08 AM

Ynt: KENDİ KENDİNE TELKİN VE HİPNOZ CÜMLELERİ

Çekim yasası gereği zihnimden olumsuz düşünceleri çıkarıyor ve yerine olumluları koyuyorum..

Çok daha mutlu çok daha iyiyim..

Hayal ettiklerimi evrenin bana birgün mutlaka vereceğine inanıyorummm

yeterki ben buna inanayım..

ramtha333 21-07-2007 02:21 AM

Kendimizle ilgili aklımıza gelen .kelimeleri, telkinleri,.zihnimizi olumluya yönlendirmeye çalışıken sesli düşünerek burada ifade etmek için açtım bu konu başlığını..Buraya bu olumlu düşüncelerimizi yazarak biliç altına daha kalıcınbir şekilde yerleşeceğine inanıyorum..

deliyürek 14-07-2008 04:49 AM

Kurban oldugum ALLAH imin benim arkamda oldugunu düsünüyorum ve hissediyorum gittigim yollardan hep onun onayiyla geciyorum hata sandigim seyler aslinda bazen allahin bana bilerek yaptirdigi seyler eger hayir gelmiyecek bi hata yapmaya kalksaydim zaten izin vermezdi Allahim sana güveniyorum ve sonuna kadar seninle senin verligini hissederek yürüyecegim Allahim sana bin sükürler olsun beni mahcup etmeyecegine inaniyorum bismillahirrahmanirrahim...

ramtha333 01-08-2008 01:09 AM

Kendimiz hakkında ne düşüyorsak oyuz..O yüzden hep başaracağımız, olumlu ve sağlıklı olduğumuza innaır ve içsel olarak kendimizle böyle konuşursak böyle oluruz..Olumsuz düşünürsek olumsuz olaylarla karşılaşırız..

demetcool 29-10-2008 01:24 PM

Bu telkin cümleleini en az 21 gün söylemek lazım çünkü değişiklık 21 gunde tamamlanıyormuş.İç sesimiz çok önemli size katılıyorum.

x_love 23-02-2009 10:51 PM

Alıntı:

deliyürek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 66052)
Kurban oldugum ALLAH imin benim arkamda oldugunu düsünüyorum ve hissediyorum gittigim yollardan hep onun onayiyla geciyorum hata sandigim seyler aslinda bazen allahin bana bilerek yaptirdigi seyler eger hayir gelmiyecek bi hata yapmaya kalksaydim zaten izin vermezdi Allahim sana güveniyorum ve sonuna kadar seninle senin verligini hissederek yürüyecegim Allahim sana bin sükürler olsun beni mahcup etmeyecegine inaniyorum bismillahirrahmanirrahim...

işte bu piskolojiyi yakalamamız lazım hepimizin deliyürek kardeşim eğer sen bu yazdıkların sadece yazıda değilde hayatada geçirebilirsen kralsın alk78

adcuneyt 10-10-2009 03:21 PM

Cevap: Ynt: KENDİ KENDİNE TELKİN VE HİPNOZ CÜMLELERİ

Telkin cümleleri nasıl olmalı mesela 'ben yarın güzel bir sunum yapacağım 'cümlesi etkili olurmu bu konuda kafam biraz karışık olumlu düşünmenin çok faydalı olduğuna inanıyorum ama bilinçli, kendi kendine telkin yaparken cümleleri format olarak nasıl oluşturmalıyız? Mesela' Ben başarılı bir iş adamı olacağım' cümlesi etkili bir telkin cümlesi olabilir mi?

yeni bir hayat 10-10-2009 03:37 PM

Alıntı:

adcuneyt Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 528530)
Telkin cümleleri nasıl olmalı mesela 'ben yarın güzel bir sunum yapacağım 'cümlesi etkili olurmu bu konuda kafam biraz karışık olumlu düşünmenin çok faydalı olduğuna inanıyorum ama bilinçli, kendi kendine telkin yaparken cümleleri format olarak nasıl oluşturmalıyız? Mesela' Ben başarılı bir iş adamı olacağım' cümlesi etkili bir telkin cümlesi olabilir mi?

Merhabalar adcuneyt;

Olumlama yapmanın inceliklerini aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...in-sanati.html actionsmile

Houner 10-10-2009 03:42 PM

Alıntı:

adcuneyt Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 528530)

size birşey sölyeyeyim gelecek zamanla ilgi konuşma yapmamanızı bunun yerine sanki şuan sunum yapıyor gibi cümle kurmanızı öneririm örn;
''harika bir sunum yapıyorum'' ''harika bir sunum yaptığım için şükrediyorum'' gibi (üretebilirsiniz) hayalinizdede o anı canlandırarak yaparsanız sonucunu sizde görebilirsiniz:)super

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:49 AM.