Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tartışma Fikir Telakisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/)
-   -   İNSANLARI DEĞİŞTİRMENİN YOLU (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/1450-insanlari-degistirmenin-yolu.html)

zoyasonsuz 12-07-2007 03:09 AM

Ynt: İNSANLARI DEĞİŞTİRMENİN YOLU

Ben buna değişim demiyorum da empati yeteneği gelişiyor diyorum çünkü 40 yaşına gelmiş bir insanı kökten değiştirecek bir şey hayatının kökten değişmesidir heralde yani insanların en istediği şeyin karşıdaki insanın onun gibi düşünmesini sağlamaktır ama bunun yerine herkesin empati yeteneği çok yüksek olsa zaten ne değişime gerek kalır ne de başka bir şeye zaten senin baktığın gözlüklerden bakıcak bizim gözlüğümüzü çıkarıp kendi gözlüklerini bizde denemesine gerek kalıp kimseyi yormayacak.

fullmoon 13-07-2007 12:18 AM

nerdesin ilhan irem????? teşekkürler emel 25889 25889 956k 956k

25emel 13-07-2007 01:39 PM

Alıntı:

fullmoon Nickli Üyeden Alıntı
nerdesin ilhan irem????? teşekkürler emel 25889 25889 956k 956k

rica ederim fullmoon 44 ilhan iremi bilmem ama ben bodrumda ki son günümdeyim rt67 e ben gelirken onun şarkılarını da getiririm siteye sen hiiç merak etme sevincli

ramtha333 18-07-2007 10:26 PM

İnsanları değiştirmenin yolu sanırım savunduğun konu ile ilgili yada değiştirmek istediğinn şey ile ilgili sakin, kendinden emin ve ısrarcı sevecen şekilde sarsılmadan incitmeden dimdik durmak gerekiyor gibi geliyor bana..

25emel 20-07-2007 12:12 PM

Alıntı:

ramtha333 Nickli Üyeden Alıntı
İnsanları değiştirmenin yolu sanırım savunduğun konu ile ilgili yada değiştirmek istediğinn şey ile ilgili sakin, kendinden emin ve ısrarcı sevecen şekilde sarsılmadan incitmeden dimdik durmak gerekiyor gibi geliyor bana..

insan kendisi değişmeyi istemedikten sonra kimse ona bir şey yapamaz ki ama... başkarının hayatına müdahale edemeyiz 44

ozel 20-07-2007 08:38 PM

Bence once kendini deyistirmelisin sen olumluya dondukce deyismesini istedigin kisi seni gorup deyismek isterse oda deyisir yoksa baskasini deyistiremek diye birsey olamazki, bunu denemeye calismak bile vakit kaybi olur bence şaşkın

zoyasonsuz 21-07-2007 01:37 AM

Biz değişirsek insanlar değişir bize karşı davranışları algıları değişiriz.Biz kendimizi nasıl hissedersek onlarda öyle hisseder.

ramtha333 21-07-2007 01:42 AM

Onlara çok iyi bir insan oldukları yönünde düşünce gönderirsek değiştirebilir diyorum ben..Bir kişi hakkında hep olumsuz yönlerini düşünür ve bu kişinin nekadar kötü bir kişi olduğunu düşünürsek ona bu enerjileri göndermiş olacağız..Bunu yerine o kişinin olumlu yönlerini görürsek ve onu zihnimizde kutlarsak ona olumlu enerjiler göndermiş olacağız..Onun ruhu bunu mutlaka hissedecek ve bilmeden değişecektir diyorum ben...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:56 PM.