Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

Herkese Selam küçük bir test yapmak istiyorum yardım edebilir misiniz?

Forum ve Tanışalım Herkese Selam küçük bir test yapmak istiyorum yardım edebilir misiniz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben Tıp fakültesi öğrencisiyim. Siteye yeni uye oldum ve gerçekten sitenizin içeriği çok ilgimi çekti. Hocalar beni sozlu yaparken ( yada beni azarlarken :) ) bu telkinler sayesinde bir gelişme kaydedebilir miyim merak ediyorum açıkçası. Küçük bir test yapmak istiyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

Herkese Selam küçük bir test yapmak istiyorum yardım edebilir misiniz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-02-2007, 03:29 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
ameerhun is an unknown quantity at this point
Standart Herkese Selam küçük bir test yapmak istiyorum yardım edebilir misiniz?

Ben Tıp fakültesi öğrencisiyim. Siteye yeni uye oldum ve gerçekten sitenizin içeriği çok ilgimi çekti. Hocalar beni sozlu yaparken ( yada beni azarlarken :) ) bu telkinler sayesinde bir gelişme kaydedebilir miyim merak ediyorum açıkçası.
Küçük bir test yapmak istiyorum sizin yardımınızla; tıpkı şarkıları istemeden de olsa ezberlediğimiz gibi telkinler aracılığıyla ezberlemek istediğimiz herhangi bir seyi ezberleyebiliri miyiz acaba?

Siz herhangi bir tekerlemeyi yada ona benzer bir seyi ( benim bilmediğim herhangi bir seyi ) muziklerin içine gomseniz 1 hafta boyunca dinlesem ve Daha sonra siz ilk cumleyi verip bende devamını getirsem. Eğer beyin kısık sesteki bu telkinleri algılayabiliyorsa sizin soyleyeceklerinizi algılayıp aklımda tutabilmem lazım değil mi ?
Cevabınızı merakla bekliyorum teşekkürler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ameerhun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2007, 02:43 PM   #2 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
ameerhun is an unknown quantity at this point

Bu kadar hızlı cevap verdiğiniz için teşekkur ederim.

Alıntı:
lerzan Nickli Üyeden Alıntı
-talebeler patir kutur hepsi A ya da neyse en iyi not ala ala gecer dr olur da sonra hastalarina n'olur?du gibi bir ciddi kaygimdan.. bence ezberle degil tib talebeleri kadavralardan kavrayarak ogrenmeli. ha beynimiz canliyken kadavra yapilmak istenirse, buna da mani olmali.
Herhangi bir organın 100 lerce değişik hastalığı var. Yada şöyle soyleyebilirim bir kaç değişik semptomla hastaneye başvuran kişinin ( kusma , ateş gibi) ayırıcı tanısına ulaşabilmek için hastalığa ait spesifik özellikleri bilmek gerekiyor. Çünkü ateş ve kusma bir çok hastalığın semptomlarından biri olabilir. Dolayısıyla 1000 lerce hastalığın özelliklerini EZBERLEMEK gerekiyor. (laboratuar bulguları, Fizik muayne vb)

Kadavra ile ilgili konuya gelirsek 6 yıllık eğitim boyunca sadece 1 sene kadavra ile işimiz oluyor. Ölü bir kişinin kadavra olabilmesi için 1 yıl boyunca sahipleri tarafından morgdan alınmaması gerekiyor dolayısıyla 1 yıl bekleyen bedenin ne hale geleceğini siz de tahmin edebilirsiniz.

Alıntı:
kimbilir nasil tedirginlikler yaratacagi da suphesiz. acaba ben ne dinliyorum? fakat dikkat ederseniz beyin TEK basina sizsiz hicbir sey yapamaz size. demek ki beyninizin sizin onunla birlikte uyum icinde calismasina ihtiyaci var. bu durumda ilk baslatan (yani ne arior ne istiyor ne arzuluyor niye ne icin gibi komutlar beyne ilk sizden yola cikiyor) madem sizsiniz hem hedef hem de okun kendisi o zaman ok ile hedef arasindaki her ne varsa (beyin, teknoloji,diger insanlar, etkiler,telkinler) dikkat...
Bende aslında bunun cevabını merak ediyorum.
Ve bu sistemin gerçekten işe yarayıp yaramadığını gormek istiyorum. Acaba bir placebo etkisi mi var diye düşünmeden edemiyorum.
ameerhun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2007, 04:42 PM   #3 (permalink)
etf
Üsteğmen

94 Mesajinıza toplam 280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etf is an unknown quantity at this point

Alıntı:
harika bir soru. ama bunu bir tib ogrencisinden beklemezdim. niye mi:

eger sorusuna verilebilecek olumlu bir ihtimal cevaptan korkardim. bu korkumun cesitli sebepleri olurdu,
-talebeler patir kutur hepsi A ya da neyse en iyi not ala ala gecer dr olur da sonra hastalarina n'olur?du gibi bir ciddi kaygimdan..

-elbette ezberi iyi olan dr sarkicilar var, eger bu idi ise amac (ki insallah bu dur) e onlarin ama ne muzige ne de tibba hayri var. amaaa hic olmazsa insanliga zararlari yok.

eger sordugun sorunun cevabi olumlu kilinabilecek kadar ilerler/ilerlemisse telkin/teknoloji
kimbilir nasil tedirginlikler yaratacagi da suphesiz. acaba ben ne dinliyorum? fakat dikkat ederseniz beyin TEK basina sizsiz hicbir sey yapamaz size. demek ki beyninizin sizin onunla birlikte uyum icinde calismasina ihtiyaci var. bu durumda ilk baslatan (yani ne arior ne istiyor ne arzuluyor niye ne icin gibi komutlar beyne ilk sizden yola cikiyor) madem sizsiniz hem hedef hem de okun kendisi o zaman ok ile hedef arasindaki her ne varsa (beyin, teknoloji,diger insanlar, etkiler,telkinler) dikkat...

e iyi de hayat baska ne?

atom bombasi yapilmasin diye niye yirtiniorlar? mesela.

bence ezberle degil tib talebeleri kadavralardan kavrayarak ogrenmeli. ha beynimiz canliyken kadavra yapilmak istenirse, buna da mani olmali.

basarilar ve sevgiler.
Sayın ameerhun;
Telkin li mp3 lerin amacı kişisel gelişim ve destekdir. Eğer sizin istediğiniz gibi ezberlemeyada akılda tutmak gibi bir amacınız varsa ezberlemek isteğiniz kitap ve bigileri kasete seslendirip dinleyabilirsiniz tabii ki. Ama unurtmayın ki bu hayli zaman ve uğraş alıcı bir olay. Hele sizin gibi Tıp öğrencisi için imkansız gib birşey; zira seslendirilecek o kadar çok bilgi var ki. Bunun yanında güncel verilerin yenilenmesi işin cabası. Ama konnsantrasyon ve hafıza ile ilgili Atakan Bey in kişiye özel Mp3 hazırladığını biliyorum. Bu sizin isteğinizden daha olumlu gibi. Şöyleki bu bahsettiğim mp3 telkinleri sizin hafızanızı kuvvetlendirir ve konsantrasyon yeteneğini artırır. Sonuçta sizde istediğiniz bilgileri ezberlemenize yardımcı olur. Dikkat edin ezberletmez; sadece yardımcı olur. Gerisi sizin kişisel çabanızdır.
Tıp bir sanaat ve zanaat dır. Tüm tıbbi bilgileri bilgisyara yükleyerek benzer sonuçlar alırsınız size teşhisi hatta tedabiyi bile verir ( ki piyasa da benzer programlar mevcuttur.) Ama hiçbiri başarılı olamamıştır. Neden? Hipokratın şu sözünü hatırlayın "Hastalık yoktur Hasta vardır". Tıp mesleğini seçmiş biri hastalıkları bir nevi hastaya adapte eder. Hastalarda aynı hastalığın yansıması farklı farklıdır. Burada şişisel bilgi ve tecrübe önemli rol oynar.
Placebo etki var mıdır? Bu sorunun cevabını sizin vermeniz lazım. Madem bilim adamlığına soyundunuz (tıp mesleğini seçmekle) Önce araştırıp tatbik edin ve sonuçları paylaşın. Forumdaki herkes öğrensin.

Amacım sizi ve/veya bir başkasını eleştirmek değil, bilakis paylaşım ortamı oluşturmaktır. Umarım yanlış anlaşılmam....

Sevgi ve saygı ile...
etf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2007, 08:16 PM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Aslında ben daha önce plasebo etkisi hakkında bir başlık açmıştım daha önce.Neyse artki bu konuyu onunla birleştiririz.
Öncelikle yeni gelen ameerhun isimli üyemize hoşgeldiniz diyorum.

Öncelikle plasebo etkisi nedir bunu netleştirelim.
Plasebo etkisi inanmanin gücüdür.İnanclarimiz bizi iyide eder kötüde.Mesela Lerzan bahsetti doktoru ona "Aman dikkatli kullan çok özel bir ilaçtır" diye bir hap vermiş.Oysa hap vitaminmiş.

Plasebo konusunda belgeseller vardır.Mutlaka rastlamışsınızdır.Detayli olarak anlatir.İnanmanin başli başina ne kadar önemli olduğunu.

Özetle plasebo diye bir şey var midir?Elbette vardir...

Peki plasebo diye bir şey biliyoruz.
Bunu her şeye uygulayabilir miyiz?
Yani her şey plasebo mu?

Ritmotrans plasebo mu?
Çünkü böyle bir moda çıktı.Mevcut ne varsa...
-Acaba bu plasebo mu
diye genelleme yapmak.

Buna cevabim...
Kesinlikle hayırdır?

Bunu nasil anlayabiliriz?

Deneyerek...

Telkin içeriklerini hiç okumazsınız aradan bir kaç hafta geçer ve meydana gelen değişimleri telkin içerikleri ile karşılaştırırsınız böylece anlayabilirsiniz?

Telkinlerin duyulup duyulmadığı ile ilgili olarak aramızda Ayşekim var.Ses kayıdı konusunda master yapmış ve hangi sesler duyulur hangileri duyulmaz bu konuda eğitim almış.O da zaten müziklerin ardına gizlenmiş olan telkinlerin teknik olarak duyulabileceğini söylüyor.

Telkinler algilanmakta ve etki etmektedir.Ancak kimisi için inanmak fazladan bir etki yaratabilir.İnanmayan ancak düzenli dinleyenlerede etki etmektedir.

Konudan hiç haberi olmayan sadece müzik dinlediğini sanan kişilerede etki etmiştir.
Üyelerimiz ile aynı odada bulunan aynı evde bulunan kişiler telkin dinlediklerini bilmemelerine rağmen farkı hissetmişlerdir.

Farki farketmek plasebo mu değil mi anlamak için dinleyip denemenizi öneririm.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2007, 11:16 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Gönlünaydın olsun Lerzan'cım wave , mutlu anlar hoş sohbetler...
Annene selam ve hürmetler...

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2007, 07:12 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

bence hafıza tekniklerini kullansan daha iyi olur ya da bunla ilgili bir telkin

Bookmarks