Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

kafamçokkkarışıkk??? Adım mesut

Forum ve Tanışalım kafamçokkkarışıkk??? Adım mesut Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız meraba arkadaşlar öncelikle klavyemde 2 arf basmıyor onlar ( h ) ( g ) eksik yerleri ördüğünüzde siz doldurun nedeni ise içimden eliği ibi kendimi anlatacam nick de kuladıım isim iibi ( kafamçokkkarışıkk??? ) düşüncelerime akim olamıyorum duyulalarıma akim olanıyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

kafamçokkkarışıkk??? Adım mesut

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-07-2017, 05:03 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kafamçokkkarışıkk??? is an unknown quantity at this point
Cool kafamçokkkarışıkk??? Adım mesut

meraba arkadaşlar öncelikle klavyemde 2 arf basmıyor onlar ( h ) ( g ) eksik yerleri ördüğünüzde siz doldurun nedeni ise içimden eliği ibi kendimi anlatacam nick de kuladıım isim iibi ( kafamçokkkarışıkk??? ) düşüncelerime akim olamıyorum duyulalarıma akim olanıyorum sanki suanda issettiğim şey kendimi daa yeni keşfetmiş ibiyim. bazen çok mutlu olabiliyorum bazen ise mutsuz bilmiuorum kafamın karışıklıını idermek için uzun zamandan beri araştırmalar falan yapıyorum çok açık ve net ayrıca dürüst olarak bu yazıyı yazıyorum inşalla burada zeki ve be yaptını bilen insanlar vardır .

öncelik ile düşüncelerimi konusarak asla telafuz edemiyorum. yazma da kendimi iyi ifade edebiliğimi düşünüyorum ama suanda içimde bi tedirinlik var bilmiyorum uzun bir yazı olacak ibi örünüyor ama kısa tutmaya çalışacağım.

arkadaşlarım arasında avadan sudan mubatlerden çabuk sıkılıyorum. en üncel örnek eçenerde memletlim ile karşılaştım adam bana bu arada yeni tanışıyoruz urbette toprak esabı ilk olarak sevinç vardı bende meraba adannın neresi falan fıstık oo oarası iyidir falan ben semtimi söyledim köyümü söyledim sonra adam ile bi mubabbet kuramadım mal mal suratına baktım afiften tebessüm falan o an yine tedirinlik vardı üstümde raat deildim konusacak bişey bulamadım. madem buradan irdim konuya birde kız arkadaş ikayelerimden bir kaç örnek vermek isterim. en uzun ilişkim 2. buluşmaya kadar sürdü ! birinci buluşmalarım da sempatik utanaç çekinen oluyordum kız bana ısınıyordu. tabi bazı ikinci buluşmalarım 3
nde oldu kimisi 3 ayda oldu 2. buluşmayı söylim eçen muabetler tabi bunlara daa yeni bir anlam katma deerine ulaştım nedeni ise daa yeni kendimi tanıyorum . +meraba askım meraba askım. nasılsın nasıl idiyor ee annenler nasıl babanlar nasıl baban ne iş yapar anne ne iş yapar kardeslerin varmı tabi bunlar normal olanlar birbirimizi tanıyoruz sonucda ama atırlayadıım bir ton saçma sapan muabetlere iriyoruz yada konusamıyoruz. bir defasın da bir kızı anlatayım kız ile ikinci bulusmamızda parta buluştuk bank a oturduk saçma salak muabetlerden kızı sıkıyorum ben bunaltıdan ölcek ibiyim ve bankın önündeki yerde yumusak toprak varmıs kız kaltıktan sonra fark ettim ayaım kepçe örevi örmüş yeri ayaımı ileri eri yaparken toprağı kazmışım. neyse arkadaşlar abiler ablalar enel olarak soslallesemiyorum. tek olduğumda daa mutlu issettiğimi düşünüyorum . çevremde var çok şükür ben asıl mevzuya irmek istiyorum

şimdi canım yazmakta istemiyor siara yaktım öyle bekliyorum.

Asıl konum ise ben kimim neden bu dünyada yaşıyorum yaşamamın bi anlamı olmalı bişeyler yapmalıyım ibisinden düşüncelere saiibim kafam çok karışık nedeni ise düşüncelerim oturken düşünüyorum bişey yerken içerken film izlerken kitap okurken konuyla alakalı yada alakalı olmayan er sey beymimin içinden eliyor eçiyor yani ayrıntılara takılıyorum ince düşünüyorum şimdi ben bunları sıradan düşünce yapısına saip insanlara anlatmaya çalışsam surat ifadeleri anlamsızlık olacaktır. denedimde yanıt alamadım . son zamanlarda içime kapanıım diyecektim ama aslında ep içime kapanıım .

kendimi tanımlamamı isterseniz ben kendimi zeki atik olarak örüyordum bi konuda bişey eçerse anlamaz isem onun üstüne ider izlice araştırır bilği saibi olurdum. alende öyleyim. kafam ticari knulara yada projelere çok yatkın faliyete eçirsem milyon dolarlık olurum dediim projelerimde var

kafam karışıkk diyorum nedeni ise Baş ağrım var 27 yaşındayım ilk olarak askere ittiğimde bir doktora ğittim neroloji uzmanına tomoraFİLER FALAN ŞEKİLDİ Ağrı kesici ile birlikte bir ilaç daa vermişti ki ben o ilacın psiklojik bir ilaç oldunu üstünden bir kaç yıl sonra orenmiştim üstüne pek düşmedim çokda oşuma itmişti fazla kulanmadan bırakmıstım sonra bidaa da neroloji uzmanına örünmedim bana bundan 7 yıl önce falan 6 ayda bi kontrole el kafanda 22. cm mi ne tam ne oldunu bilmiyorum kist var dedi bende kafamı açarlar orda en ufak bir ata yaparlar ve yaölürüm ya felç kalırım mevzusuna itmedim. sorunlarımı kafama çok takarım sorunlarım ile yaşıyorum düşüncelerim çok deişken işimde ep başarılı olmuşumdur. okul ayatım sıkıcı eçtiğinden lisede okulu bıraktım.

şimdilerde ise arkdaşlar sizlerden yardım talep eidyorum beni bana bi anlatın ben kimim size çok açık olacağımı söylemiştim arkadaşlar 2007 den bu yana ara sıra esrar maddesi içerdim ama öyle baımlık olayım falan yok alende yok yani bu demek senede birkaç defadan fazla içmez aramaz krize irmz olursa içerdim olöazsa içmezdim. ibisinden de iç içmediğim yıllarda olmustur.. 2015 son aylarında extaxy ile tanıştım 2015 den ünümüze en fazla da 20 30 adet kulanmısımdır. o çok ayrı bir muaabet içiöde deişik duyuları yaşıyordum ayatımda çok aşarı ozuvenim olmamıstı kendimi içtiğimde okadar üzel anlatıyordum ki insanın kendisine ayran kalası eliyordu. BAKIN BU KONUYA DA İRDİM Kİ BENİ TANIRKEN BO KONULARIDA BİLİN İSTEDİM. BAIMLI FALAN DEİLİM ETİLERİNİ SÖYLÜYORUM SADECE . olumsuz içbir düşünceye saip deilim atta okadar ğüzel kızlar ile bile çok raat muabetler kurabiliyordum. ŞİMDİ SUBLİMİNAL MESAJ OLAYINA DEYİNECEĞİM . son zamanlarda illimanatü ibi olayları araştırıyordum ve ap attıım zamanlardaki müzikleri dinlerken sundukları video içerisinde illiminatu ibi olayları anlattıklarını atta uyustucuyu içtiimde benim ile bire bir iletşim kurdularını düşünüyorum ki nedeni ise verdikleri video içinde beyin ücü ile alakalı ve katılım carısı ibi olduunu düşündüğüm şeyler var etilendiğim mi etilendim

ama öyle seyleri erçekten istemediğim için son bir kaç aydır bişey içmiyorum TEKRAR SÖYLEMEK İSİTYORUM BENİM sorumum uyuşturucu deil kendi kafama akim olmak istiyorum. başımın arısı eçmesini istiyorum baş arısının da düşünce ile ilili olduunu araştırmıştım öyle bişey vardı düşünen bir kafa kendini soutamdınıda ağrı yaparmıs bu bende sıklık ile oluyor enelde ayda 3 4 kez arıyan kafam su aralar çok ağrıyor

ben yamazk ile kendimi anlatamıyacağım yoruldum çünkü yazarken dürüst bir şekilde yazdım sanırım öz eleştiri bunun da anlamını yeni örendim bende öz eleştiri varmış sanırım bu yazıyı burada yanıt alamazsam sitenin birakç konusuna daa yapıştırabilirim. nedeni ise kendini tanıt bölümüne eski üyeler yada modoroterler fazla irmez

su ara yaptıım iş ise seo danışmanlığı yapıyorum şimdi web işlerinden anlayan arkadaşlar diyecek ki bukadar kötü yazım ataları var bu yazıda sen nasıl seo uzmanısın.

1. arf tuslarım eksik
2.ısıı açmaya kalkamadım
3. iş bilisayarıma eçmeye üsendim.
neyse kalın salıcakkla soru cevap seksilnde idebiliriz ben daa kendimi tam oalrak anlatamadım nedense anlatmak istediklerimi daa tam olarak açamdım ibi bir issim var içimde.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kafamçokkkarışıkk??? isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
yardım yardımlaşma