Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   aksam gördüm burayi ve yeni üye oldum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/625885-aksam-gordum-burayi-ve-yeni-uye-oldum.html)

Selin79 04-09-2016 04:22 PM

aksam gördüm burayi ve yeni üye oldum

mutsuzum cok herseyi sorun yapiyorum negativ düsünüyorum hep.telkinleri okudum yorumlari belki fayda eder diye düsündüm:(

MuminOKAN 04-09-2016 08:34 PM

Cevap: aksam gördüm burayi ve yeni üye oldum

Hoşgeldiniz. Mutlu paylaşımlar diliyorum.

KıpçakBeyi 05-09-2016 11:02 PM

Hoş geldiniz.

Selin79 06-09-2016 12:36 AM

Hosbulduk.hic bişey dinleyemedim daha 😔Nasıl calısır telkinler merak ettim iyice.

MuminOKAN 06-09-2016 11:09 AM

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Yardımcı olacaktır.

firdevsi ala 11-09-2016 10:05 AM

Hosgeldiniz

Yusuf4695 12-09-2016 07:57 PM

Hoşgeldin Selin. Bak mutsuzum diyorsun burda mutsuzluk istemsizce oluyor gibi bir anlam çıkıyor ki heralde öyle. Mutsuzsan bunun kök nedenini bul ve bu kök nedenini bulduktan sonra (örneğin sosyalfobi) buna yan telkinleri ekleyerek dinle .Topluluk karşısında konuşma,kendine güven, sosyalfobi bu 3 telkin önerim. İlk 2 hafta ego güçlendirici ve suçluluk duygularını (sadece ikisini olarak) dinlemek kaydı ile. Sosyalfobiysen eğer bu 3 telkini sonradan listene ekle bence. Ondan sonra ,yani bunların etkisi geldikten sonra ise bunlar gibi telkinleri ekleyerek gelişiminin önünde engel oluşturmazsın. Yanisi şöyledir ki;
psikolojikmen hazırsın her şeye böyle olur :) Neyse kolay gelsin. Bu arada bu siteye girmen iyi olmuş . Senin gibi sıkıntılarına çözüm arayanları ve çözenleri görmen sana katkı sağlamıştır(caktır) (biraz baktıysan az buçuk fikir sahibi olmuşsundur farzediyorum) Yani şu anda bile ufakta olsa bir gelişim sağladın gibi bir şey. Neyse hayırlı akşamlar herkese.

Selin79 17-09-2016 12:17 AM

Tsk ederim suan karisik dinliyordum yusuf4695.tskler önerini dinliycem 🤗Evet iyiki bakmisim buraya.🙏🏻

Selin79 29-09-2016 01:41 AM

kimse yazmıyor ben yazıyım 😊 Telkinler işe yaradı galıba kafamdaki sesler sustu ne gatif bisey demiyor .hemen öyle degildir diyorum .kendimi mutlu hissediyoeum.herkesin yüz ifadesindede görüyorum degişimi.bana daha cok espiri yapmaya basladılar hehe.ins oglumada da faydasını görürüm.atakan bey cevap yazmadınız beklıyorum oglum icin😍

Selin79 06-10-2016 01:39 AM

Merak ettim sizdede oluyomu.ben telkinleri dinleyince cok uykum geliyor gözlerim kapaniyor durduramiyorum 😅

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:05 PM.