Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

düşünce gücüyle boy uzaması

Forum ve Tanışalım düşünce gücüyle boy uzaması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Değerli üyeler,düşünce gücüyle boyumu uzatmak istiyorum.Yaşım 25.Bu yaştan sonra uzama olur mu bilmem ama denemek istiyorum.Benimle birlikte denemek isteyen var mı? Ayrıca boy uzatma kitabı elinde olan ve benle paylaşmak isteyen var mı? :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

düşünce gücüyle boy uzaması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-04-2016, 01:59 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melek200 is an unknown quantity at this point
Standart düşünce gücüyle boy uzaması

Değerli üyeler,düşünce gücüyle boyumu uzatmak istiyorum.Yaşım 25.Bu yaştan sonra uzama olur mu bilmem ama denemek istiyorum.Benimle birlikte denemek isteyen var mı? Ayrıca boy uzatma kitabı elinde olan ve benle paylaşmak isteyen var mı? :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

melek200 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2016, 03:36 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: düşünce gücüyle boy uzaması

Türkçesi de var ben de İngilizcesi de.Türkçesine benim kuzen 70 lira para verip almıştı.Büyük şeyler bekleyeceğin bir kitap değil.Vücudun esneme kabiliyeti ve belin supine dedikleri kuyruk sokumu arasında ki omurlar arası mesafeyi arttırma tezi üzerine kurulu.

Esneyerek her insan 1 cm uzuyor ama yer çekimi nedeniyle omurlar kısalıyor ve deri geriliyor.Bazı insanlarda iki santim.Dört santim uzayanlar da mevcut.

http://www.naturalheightgrowth.com/w...crets-copy.pdf

Kitabın İngilizcesi diğeri zaten buradan çeviri.Bu biraz eski bir kitap olduğundan telifi yok.

Natural Height Growth - Cancer, Stem Cells, Regenerative Tissue Engineering, Transdifferentiation

Bu sitenin sahibi ise kendisini bu işe vakfetmiş birisi.O bile iki cm uzamış.Uygun spor programı ve traksiyon ile (ki bu risklidir çoğu kitapta yazmak istemezler ) 170 den 175 cm uzayabilirsin yaklaşık bir buçuk ayda ama sadece sporlarla o da devam etmek kaydıyla 1-2 cm kimi esnek insanlarda 4 cm.

Traksiyonla uzayanlar kısalsa dahi bu bir kaç sene sürüyor.İmkanın varsa spor salonuna giderek bir boy uzama programı yaptırabilirsin.Onlar esneme germe hareketleri içeren bir program yaparlar diyor spor/fitness forumlarında arkadaşlar ben bilemiyorum.

Özellikle yer çekimsiz ortamdan gelen astronotların 3-5 santim uzaması bu şekil uzamanın tam örneği.Genelde bu boy maksimum bir-iki devam ediyor.Spor yapanlarda ise bir -iki santim kayıpla korunabiliyor.

Şu var 1.5 aydır Wişng Chun yapıyorum ve duruş ciddi manada beli geriye atmayı gerektiriyor.Telkinlerin etkisini bilemem ama sporla daha dik durduğumu hissediyorum.Birde boynu dik tutmak lazım.Düzgün yürüyüş ile uzun görünmek ya da kısa görünmek mümkün.

Ben benim kuzen nedeniyle bir ara bu işe epey kafayı takmıştım.Onun için epey bilgi topladım.

Kolay gelsin.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2016, 01:49 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Kaygusuz is an unknown quantity at this point

Bilimsel olarak mümkün gözükmüyor ama denemek lazım yine de :)
Kaygusuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2017, 07:21 PM   #4 (permalink)

Alıntı:
KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Türkçesi de var ben de İngilizcesi de.Türkçesine benim kuzen 70 lira para verip almıştı.Büyük şeyler bekleyeceğin bir kitap değil.Vücudun esneme kabiliyeti ve belin supine dedikleri kuyruk sokumu arasında ki omurlar arası mesafeyi arttırma tezi üzerine kurulu.

Esneyerek her insan 1 cm uzuyor ama yer çekimi nedeniyle omurlar kısalıyor ve deri geriliyor.Bazı insanlarda iki santim.Dört santim uzayanlar da mevcut.

http://www.naturalheightgrowth.com/w...crets-copy.pdf

Kitabın İngilizcesi diğeri zaten buradan çeviri.Bu biraz eski bir kitap olduğundan telifi yok.

Natural Height Growth - Cancer, Stem Cells, Regenerative Tissue Engineering, Transdifferentiation

Bu sitenin sahibi ise kendisini bu işe vakfetmiş birisi.O bile iki cm uzamış.Uygun spor programı ve traksiyon ile (ki bu risklidir çoğu kitapta yazmak istemezler ) 170 den 175 cm uzayabilirsin yaklaşık bir buçuk ayda ama sadece sporlarla o da devam etmek kaydıyla 1-2 cm kimi esnek insanlarda 4 cm.

Traksiyonla uzayanlar kısalsa dahi bu bir kaç sene sürüyor.İmkanın varsa spor salonuna giderek bir boy uzama programı yaptırabilirsin.Onlar esneme germe hareketleri içeren bir program yaparlar diyor spor/fitness forumlarında arkadaşlar ben bilemiyorum.

Özellikle yer çekimsiz ortamdan gelen astronotların 3-5 santim uzaması bu şekil uzamanın tam örneği.Genelde bu boy maksimum bir-iki devam ediyor.Spor yapanlarda ise bir -iki santim kayıpla korunabiliyor.

Şu var 1.5 aydır Wişng Chun yapıyorum ve duruş ciddi manada beli geriye atmayı gerektiriyor.Telkinlerin etkisini bilemem ama sporla daha dik durduğumu hissediyorum.Birde boynu dik tutmak lazım.Düzgün yürüyüş ile uzun görünmek ya da kısa görünmek mümkün.

Ben benim kuzen nedeniyle bir ara bu işe epey kafayı takmıştım.Onun için epey bilgi topladım.

Kolay gelsin.
kardeş türkçesini benle paylaşabilir misin? ingilizcem sıfır fazla anlayamadım :(
Alt 12-02-2017, 04:23 AM   #5 (permalink)
cit

cit is an unknown quantity at this point

merhaba bu cdlerden cevap alan var mı acaba?
cit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2017, 01:41 PM   #6 (permalink)

Alıntı:
cit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba bu cdlerden cevap alan var mı acaba?
hangi cd ? :( Ben satın alamadım daha :D

Bookmarks

« Merhaba, | Merhaba »