Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

zamanı gelmiş :)

Forum ve Tanışalım zamanı gelmiş :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız selamlar, daha önce defalarca yazıları okuduğum halde mp3 leri yeni farkettim ... 1 haftadır güven+suçluluk+sigara birakma ve kilo verme telkinlerini kesiksiz dinliyorum ikisini gece sabaha kadar ikisini gündüz akşama kadar sigarayı bırakmama az kaldı tiksiniyorum ağzımda bıraktığı kokusundan, evin kokusundan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

zamanı gelmiş :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-09-2012, 07:19 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
canca is an unknown quantity at this point
Standart zamanı gelmiş :)

selamlar, daha önce defalarca yazıları okuduğum halde mp3 leri yeni farkettim... 1 haftadır güven+suçluluk+sigara birakma ve kilo verme telkinlerini kesiksiz dinliyorum ikisini gece sabaha kadar ikisini gündüz akşama kadar sigarayı bırakmama az kaldı tiksiniyorum ağzımda bıraktığı kokusundan, evin kokusundan vs vs sabahları aç karnına içerdim bugün iğrenç midem bulandı ve yarıda attım ama gün içinde 5 tane filan içtim umarım bir anda kesilecek

esas sorum ve sorunum başladığım günlerde karnım dümdüz sırtım dimdik olmuştu kiloda vermiştim 1-1,5 kg gibi... o arada suçluluk ve egoyu da dinlediğim için müthiş iştahım artmıştı ve "ne güzel yiyorum yiyorum kilo almıyorum" diye sevinmiştim... ancak o birkaç günden sonra verdiğim kiloları aldığım gibi üstüne de ilave oldu rüyalarımı net hatırlıyordum şimdi onlarda eskisi gibi hayal-mayal... bu iş büyüsünü mü yitirdi diye endişeleniyorum ama umudumu kaybetmeden devam ediyorum kilo almamın sebebini bulamıyorum günlük yürüyüşlerime ve yüzmeye devam ediyorum ne oldu anlamadım... bu konuda bilgisi olan veya önerisi?

bu arada siteye emeği geçen herkese çoook teşekkürler... teşekkür mesajımı özel yazacağım daha sonra, bu ön teşekkür

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

canca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2012, 12:47 AM   #2 (permalink)

Standart Cevap: zamanı gelmiş :)

Teşekkür ederim cevabınız için... uyarıları gördüğüm halde sanırım sabırsız davranıp hepsi biranda olsun istedim... şimdi listemi öneriniz üzerine düzenledim ego ve suçluluk... peki, bugünü ilk gün olarak mı kabul etmeliyim?
Alt 22-09-2012, 01:40 PM   #3 (permalink)
bir damla deniz
Guest

merhaba canca,

telkin dinleme şeklinizin kilo almanıza neden olacağını hiç düşünmüyorum.

Gerekirse suçluluk ve ego yu dinlemeye devam edin. Ancak kilo almanızın nedeni başka bir şey olmalı.

Kan gurubunuz nedir ve daha çok neler yersiniz?
Alt 22-09-2012, 11:53 PM   #4 (permalink)

kan gurubum (B RH +) son günlerde yeme alışkanlığımda büyük değişiklikler olmadı sadece suçluluk ve egoyu ilk dinlediğim günler inanılmaz iştahım açılmıştı porsiyonlarım ve öğün sayım 2 katına çıkmıştı... tartıda yukarı doğru gittiğimi farkedince frene bastım... ancak yıllardır kilomu kontrol altında tutmaya çalışmaktan da yoruldum... ipin ucunu bıraktığım an alıyorum, disipline girdiğimde veriyorum... kilo, rejim, diyet, baskül, üzerine tez yazacak durumdayım... bir haftam öbür haftama benzemiyor... bu nedenle artık ideal kiloma kolayca inip orada sabitlenmeyi seçiyorum :) yediğim herşeyin hesabını yapmaktan vicdanımla cebelleşmekten hızla uzaklaşıp 38 bedende demirlemeye niyet ediyorum ;)

yemek yeme alışkanlığım da genel olarak; sağlam bir kahvaltı sonrasında ara öğün olarak ceviz ya da kuru meyve öğlenleri simit ve peynir yemeyi seviyorum ve genelde onları yiyorum akşamda sebze ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum... meyve ve su içmeyi yeni yeni hayatıma aldığımı söyleyebilirim. bu arada birçoğuna göre inanılmaz çay tüketiyorum... şekersiz... abur cubur yeme alışkanlığım hiç olmadı... öneriniz varsa buna da açık olduğumu söylemek isterim.
Alt 23-09-2012, 02:58 PM   #5 (permalink)
bir damla deniz
Guest

Ben de B gurubuyum. Kendimi bildim bileli kilo verip hemen alırdım. Ancak artık olmuyor. Sabitlendim. Hatta çok yavaş da olsa kilo vermeye devam ediyorum.

Nasıl mı? Kan gurubuna göre beslenerek. Malesef çok sevdiğim bazı şeyleri hayatımdan çıkardım. Seviyor olmak farklı bir şeydir. Şekerden ve tatlıdan kaçmana gerek yok. Benim ne kadar çay ve kahve içitiğimi tahmin bile edemezsin. B guruplarını pek etkilemiyor. Kızartmalardan da kaçman gereksiz. Tabi zeytin yağı ile yapılıyorsa.

Süt ürünleri ve Simit çok fazla tüketmesen iyi olur. Susam B için uygun değil.

Bize iyi gelenlerden örnek vereyim;
pirinç, kırmızı et, yumurta, ananas (harika bir meyvedir),

Uzak durman gerekenlerden örnek olarak;
TAVUK, MISIR, MERCİMEK, BARBUNYA, Susam, buyday, barbunya

B guruplarında yorgunluk sendromu görülür. Kendini hep yorgun ve isteksiz hissedersin. Ayrıca B gurubu için magnezyum ve ginko biloba + sibirya ginsengi kullanılması öneriliyor. Ben kullanıyorum. Gerçekten fark hissediliyor.

Alttaki linkte bir kitap var. Buna bir göz atmanı öneririm.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=597595&sa=119427392
Alt 23-09-2012, 04:05 PM   #6 (permalink)

Alıntı:
dsayli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de B gurubuyum. Kendimi bildim bileli kilo verip hemen alırdım. Ancak artık olmuyor. Sabitlendim. Hatta çok yavaş da olsa kilo vermeye devam ediyorum.

Nasıl mı? Kan gurubuna göre beslenerek. Malesef çok sevdiğim bazı şeyleri hayatımdan çıkardım. Seviyor olmak farklı bir şeydir. Şekerden ve tatlıdan kaçmana gerek yok. Benim ne kadar çay ve kahve içitiğimi tahmin bile edemezsin. B guruplarını pek etkilemiyor. Kızartmalardan da kaçman gereksiz. Tabi zeytin yağı ile yapılıyorsa.

Süt ürünleri ve Simit çok fazla tüketmesen iyi olur. Susam B için uygun değil.

Bize iyi gelenlerden örnek vereyim;
pirinç, kırmızı et, yumurta, ananas (harika bir meyvedir),

Uzak durman gerekenlerden örnek olarak;
TAVUK, MISIR, MERCİMEK, BARBUNYA, Susam, buyday, barbunya

B guruplarında yorgunluk sendromu görülür. Kendini hep yorgun ve isteksiz hissedersin. Ayrıca B gurubu için magnezyum ve ginko biloba + sibirya ginsengi kullanılması öneriliyor. Ben kullanıyorum. Gerçekten fark hissediliyor.

Alttaki linkte bir kitap var. Buna bir göz atmanı öneririm.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=597595&sa=119427392
teşekkür ederim :) sanırım 10 yıl kadar önceydi akapunkturla 3 beden incelmiştim... oradaki doktorum da kan grubuna göre liste vermişti ve haklısın mercimek tavuk domates patlıcan gibi şu an hatırladığım yiyeceklerden bir süreliğine uzak kalmamı tavsiye etmişti... domates tavuk ve mercimeği neredeyse hayatımdan çıkardım... patlıcanla o zamanda vedalaşamamıştım o hala hayatımda :) aslında kilo fazlalığım 5-6 kilo civarında, telkinlerle, yorulmadan, düşünmeden rahatca bunları atmak arzusundayım... bir kerede kolaylıkla birşeyi başaracağım umudumun anlık da olsa kırılmasının feryadıydı sanırım... bir de eğer bu telkinlerle sigaradan ve fazla olduğunu düşündüğüm kilolarımdan kurtulursam esas ve büyük sorunum olan para konusunda yaşadığım kısır döngülerime yönelip (bolluk-bereket ile ilgili) ÇEKİRDEK İNANCIMI bulup cd leri edinmek ;)
Alt 23-09-2012, 05:08 PM   #7 (permalink)
bir damla deniz
Guest

Tüm sorunlarını sırayla halledebileceğini eminim.

Haklısın, domatesi belirtmeyi nasıl unutmuşum? Domates 0 ve AB gurubu için daha az olmak üzere diğer guruplar için de sakıncalı olduğu belirtiliyor.

Ancak Patlıcan dan emin misin? Patlıcan faydalı olan sebzeler listesinde bulunuyor.

Bookmarks