Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

Herkese Merhabalar :))

Forum ve Tanışalım Herkese Merhabalar :)) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben Gözde ; 26 yaşında hem öğrenci hem evli hem çalışan bir bayanım.Buraya kayıt olmamdaki amaç kendimle ilgili özgüven eksikliğini gidermek,insanlara olan bakış açımı değiştirme olayları anlayabilmek içindir. Umarım herşeyin hayırlısı olur hakkımızda......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

Herkese Merhabalar :))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-01-2012, 01:44 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 11
3 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
morwenfb is an unknown quantity at this point
Standart Herkese Merhabalar :))

Ben Gözde ;

26 yaşında hem öğrenci hem evli hem çalışan bir bayanım.Buraya kayıt olmamdaki amaç kendimle ilgili özgüven eksikliğini gidermek,insanlara olan bakış açımı değiştirme olayları anlayabilmek içindir.

Umarım herşeyin hayırlısı olur hakkımızda...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

morwenfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2012, 07:08 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Herkese Merhabalar :))

Aramıza hoşgeldin Gözde. İstediğin değişimleri en hayırlı şekilde gerçekleştirmeni dilerim.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2012, 07:14 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point

Merhaba hoşgeldiniz.Sizin gibi hayatını bu kadar dolu yaşayan birilerini aramızda görmek mutluluk verici.Paylaşımlarınızı bekleriz.Telkinleri dinlemenizi tavsiye ederim.
Alt 15-01-2012, 12:35 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 9
22 Mesajinıza toplam 58 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
müjde&müjde is infamous around these parts

kişinin karekteri özgüveni filan.. çocukken şekilleniyor.. ANNE VE BABALAR nasıl yetiştiriyorsa ileriki hayatımız öyle oluyor.. sizi cesaretli atılgan yetiştirmedilerse şu saatten sonra özgüven filan kazanmak zor.... atalar ne demiş. insan 7 sinde neyse 70 inde odur.. olmuyor işte değişim kolay olmuyor... en iyisi doğru ve iyi yolda ilerlemek hayatta sadece o zaman huzur ve mutluluk bizimle olur.. artık karekterimiz herneyse onunla yaşamayı öğrenmeliyiz:) ACI AMA GERÇEK BU.....
müjde&müjde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2012, 12:55 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nympa is an unknown quantity at this point

İnsanlar değişmeye çalışıyor en azından çaba sarfediyor eski kalıplaşmış bize dayatılan düşünceleri tersine çevirmeye uğraşıyor o yüzden insan yedisinde düşündüğü ya da hissettiği şeyleri yetmişinde hissetmek zorunda değil.
nympa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2012, 03:06 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 23
16 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seretan is an unknown quantity at this point

Kocaman bir hoşgeldiniz.Hayatınızda olmasını istediğiniz her şeyin hayatınızda hayırlı bir şekilde yer almasını temenni ederim.
seretan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2012, 07:32 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 11
3 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
morwenfb is an unknown quantity at this point

Herkese teşekkür ediyorum.Ama şu söze katılamayacağım insan 7sinde ne ise 70'inde de odur değil işte emin olun.

Evlendim ve huylarım değişti.Başta kocamın huylarını aldım..

Fazla sinirli bir insan değilken sinirli asabi yüzü asık olmaya başladımm..

Öyle değil iştee insan çok değişken bir yapıda..

Özgüven;bazı insanlara karşı değişebiliyor.Sizi bastırmak yolunuzdan caydırmaya çalışan insanlara karşı değişebiliyor.

İş yerimde farklı bir insanım mesela dik duran kendine güvenen bir yapım var.Haksız isem haksızımdır ama haklıysam sonuna kadar savurum.Ama bu eşimin ailesine karşı böyle olmuyor.

Başta ben hata yaptım ses çıkarmadım olaylara tepkisiz kaldım bunun tek suçlusu BENİM.

İşte ben bunu düzeltmeye geldim buraya...Neden sadece eşimin ailesine karşı böyle suskun naçar bir vaziyette duruyorum??
morwenfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2012, 03:07 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

eşinizin ailesi ve okulunuz/işyerinizde bulunduğunuz ortam birbirinden çok mu farklı ? bende hep öle çelişkilerde kalıyorum da:)

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2012, 03:36 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Alıntı:
morwenfb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese teşekkür ediyorum.Ama şu söze katılamayacağım insan 7sinde ne ise 70'inde de odur değil işte emin olun.

Evlendim ve huylarım değişti.Başta kocamın huylarını aldım..

Fazla sinirli bir insan değilken sinirli asabi yüzü asık olmaya başladımm..

Öyle değil iştee insan çok değişken bir yapıda..

Özgüven;bazı insanlara karşı değişebiliyor.Sizi bastırmak yolunuzdan caydırmaya çalışan insanlara karşı değişebiliyor.

İş yerimde farklı bir insanım mesela dik duran kendine güvenen bir yapım var.Haksız isem haksızımdır ama haklıysam sonuna kadar savurum.Ama bu eşimin ailesine karşı böyle olmuyor.

Başta ben hata yaptım ses çıkarmadım olaylara tepkisiz kaldım bunun tek suçlusu BENİM.

İşte ben bunu düzeltmeye geldim buraya...Neden sadece eşimin ailesine karşı böyle suskun naçar bir vaziyette duruyorum??
Sevgili morwenfb, maalesef bir insan 7'sinde ne ise 70'inde de odur. Bu bir gerçek. He ne olur, bazı huyları değişir. Mesela senin evlendikten sonra daha sinirli olman gibi. Ama bu agresivite aslında sana ait değil. Sen "Ben agresifim" diyorsun. Yani onu kabulleniyorsun. Ama sen "Ben çok mutluyum" ya da "Ben çok neşeliyim" dersen, mutluluğa, neşeye sahip çıkmış olursun.

Demem o ki, insan neyi kabullendiğine dikkat etmeli. Mutluluk, sevinç, öfke, keder gibi duygular işin tuzu biberidir. Ana iskelet bizim ruhumuzdur. Aslında hiçbir insan agresif değil. Ama agresif bir yapıyı kendine uygun görüyorsa agresif olur. Lakin mutluluğu kendine uygun görürse mutlu olur. Yani istersek mutlu, neşeli, istersek agresif, öfkeli olabiliriz. Bunlar bize ait duygular değildir. Bunlar bize sonradan eklenen duygulardır. İstenmeyeni serbest bırakmak adlı bir video paylaşmıştım. Sanırım bu konu en iyi orada anlatılıyor. Linkini gönderiyorum. Umuyorum yararı olacaktır.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-birakmak.html
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2012, 07:55 PM   #10 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Sevgili Gözde,

Hoşgeldin. Başarılı ve mutlu hayatın için seni tebrik ediyorum. İnşallah dilediğin hedefin de gerçekleşir.
İnsanlar dünyaya değişmek ve gelişmek için gelirler. Kader mantığı 7 ve 70 yaşların aynı olmasını istemez. Bizim bunu farklılaştırmamızı ister. Bu yüzden geliriz zaten dünyaya. Aynı gelip aynı gitmek için değil...

Size bunu söyleyenlere aldırmayın lütfen.
Bu tarz söylemler her zaman olabilir. Egonuzu dirence düşürmek için yapılan şeylerdir. Sizin buradan çıkarmanız gereken bu tarz olumsuzluklara karşı kendinizi koruma altına almanız gerektiğidir. Lütfen bu tarz yorumların gerçekte var olmadığını idrak ediniz ve kimsenin sizi engellemesine izin vermeyiniz.

Harika bir karar almışsınız ve inşallah bu kararınızı başarıyla gerçekleştireceksiniz. Siz herkesle aynı olmamayı seçtiğiniz için çok şanslısınız.
Sevgi ve saygı ile...

Bookmarks