Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

Forum ve Tanışalım evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Zerynthia söylediklerine olduğu gibi katılıyorum....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-01-2011, 12:53 PM   #31 (permalink)
Teğmen

can_can_ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 61
117 Mesajinıza toplam 523 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
can_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nice
Standart Cevap: evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

Zerynthia söylediklerine olduğu gibi katılıyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

" Her yeni günün başlangıcında ve bitiminde sevdiklerimin ve kendimin sağlıklı nefes alarak hayata devam ettiğimizi bilerek yaşadığım için şükrediyorum. "

can_can_ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2011, 01:13 PM   #32 (permalink)
Teğmen

daktilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 332
91 Mesajinıza toplam 373 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daktilo is an unknown quantity at this point

zor durumdasınız umarım güzel bir çıkış yolu bulursunuz. arkadaşlarımın dediği gibi bayanın önceden hoşlanma meselesine bende inanmadım.aile içi huzursuzluk zor bir durum ama.boşanmayı kurtuluş olarak görmeyin ve bunu derin bir yalnızlık olarak görün.çünkü yalnız kalacaksınız.en baştada sizi bayan arkadaşınız yalnız bırakacak.çünkü o sevgisini yada hoşlantısının peşine düşmemiş istanbula gidip unutmayı seçmiş.boşanın.ama bunu kendiniz için yapın kendinize ne katacak ne alıp götürecek onu iyi tartın.yalnız hayatınızı idame ettirecek düzeydeyseniz bunu yapın.
şunu da unutmayın kızlar babasına düşkün olur . yavruyu zaten ilk planda düşünün.
hoşkalın.
Alt 21-01-2011, 02:02 PM   #33 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eksik33 is an unknown quantity at this point

ARKADAŞLAR YORUMLARINIZ HEPSİNİ ÖNEMSİYORUM VE ÜZERİNDE DÜŞÜNÜYORUM. Zerynthia ARAKADAŞIM İHANET BİRAZ AĞIR Bİ İFADE OLDU ÇÜNKÜ BİZ ORADA SEVGİLİ GİBİ OTURMADIK AYRICA BU ANLAMDA BENDEN Bİ ŞEY BEKLEME DİYOR ZATEN. AMACI BANA DESTEK OLMAK ZOR GÜNLERİM DE YALNIZ BIRAKMAMAK DESEM ACABA FAZLAMI İYİMSERLİK ETMİŞ OLURUM.
daktilo ARKADAŞIM SANA SON DERECE KATILIYORUM BENİM EVİLİĞİM BAŞKA BİRİ İÇİN DEĞİL ZATEN BİTMESİ GEREKİYORSA BİTMELİ. BUNU İÇİN EŞİMLE KONUŞACAĞIM AMA BENİM KADAR CESARETLİ OLMADIĞINI BİLİYORUM. AKLIM BAŞKASINDAYKEN DE EVDE BULUNMAK ZOR BİŞEY. KIZIM OLMASA HİÇ GİTMEM
eksik33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2011, 02:23 PM   #34 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

kusura bakmayın ama bu yaptığınızın bence de ihanetten farkı yok.
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2011, 02:27 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

Sevgili eksik insanın duyguları ve mantığı arasında kalması gerçekten çok zor bir durum.Allah sana sabır versin.Ben diğer bayanında senden hala hoşlandığına eminim.Evliliğinizin bitme sebenin kendisi olmasını istemediği için kesinlikle olmaz diyor ama seni görmeden yapamadığı içinde arkadaşça görüşmenize karşı çıkmıyor.Ayrıca fikirlerini çok taktir ettim doğrusu.Bir erkek olarak -çoğu hemcinsinin yaptığı gibi-hem başka kadınla beraber olup hemde evliliğini sürdürmek istemiyorsun.
Benim şahsi fikrim evliliğinin bitme sebebi başka bir insan olmasın.Çünkü yeni evliliğinde çok büyük ihtimalle aynı duygusal süreçler tekrarlanacaktır.Eğer eşinin iyi bir insan olduğuna inanıyorsan,aşk dışında başka paylaşımlarınız varsa saygı,arkadaşlık.. ya da iyi bir anneyse, evine düşkünse .. sana ve evladına iyi davranıyorsa sizi ihmal etmiyorsa, nebileyim ailene arkadaşlarına iyi davranıyorsa.kısaca iyi bir insansa çocuğununda hatrı için evliliğine 2. bir şans ver.Ama bunların hiç biri yoksa evliliğin cehennem hayatı gibiyse sırf çocuğun için katlanma.Yeterki evliliğini sonlandırmada sadece aşkı referans alma.Bitirme sebebi başkasına duyduğun aşk hissi olmasın.ZEryntianında dediği gibi eşinle beraber 5 sevgi dilini okumanı tavsiye ederim.Yalnız ikinizde okumalı ve ikinizde çaba harcamalısınız tek taraflı çaba sonuç vermiyor.Başarabilirseniz evdeki huzur ve mutluluk geçici olan aşk duygusundan daha çok tatmin hissi verecektir size.Başaramaz ve ayrılmayı seçersenizde istediğiniz kişilerle beraber olursunuz.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2011, 03:09 PM   #36 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
eksik33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ARKADAŞLAR YORUMLARINIZ HEPSİNİ ÖNEMSİYORUM VE ÜZERİNDE DÜŞÜNÜYORUM. Zerynthia ARAKADAŞIM İHANET BİRAZ AĞIR Bİ İFADE OLDU ÇÜNKÜ BİZ ORADA SEVGİLİ GİBİ OTURMADIK AYRICA BU ANLAMDA BENDEN Bİ ŞEY BEKLEME DİYOR ZATEN. AMACI BANA DESTEK OLMAK ZOR GÜNLERİM DE YALNIZ BIRAKMAMAK DESEM ACABA FAZLAMI İYİMSERLİK ETMİŞ OLURUM.
daktilo ARKADAŞIM SANA SON DERECE KATILIYORUM BENİM EVİLİĞİM BAŞKA BİRİ İÇİN DEĞİL ZATEN BİTMESİ GEREKİYORSA BİTMELİ. BUNU İÇİN EŞİMLE KONUŞACAĞIM AMA BENİM KADAR CESARETLİ OLMADIĞINI BİLİYORUM. AKLIM BAŞKASINDAYKEN DE EVDE BULUNMAK ZOR BİŞEY. KIZIM OLMASA HİÇ GİTMEM
Sevgili eksik33,

Bir ilişkinin içerisinde ihanet olup olmadığını söylemek için cinsel birliktelik olması gerektiğine ve adı konulmuş bir ilişki içerisine girmek gerektiğine inanmıyorum. Sevgili gibi oturmak ne demek? Keşke onunla evlenseydim. Onu seviyorum dediğiniz bir kadınla vakit geçiriyorsunuz. Onu düşünüyorsunuz. Aklımda o varken eşimle olmuyor diyorsunuz. Geldiğimde eşim yatmıştı diyorsunuz.

Onun dışında aldatma olayına kesinlikle olumsuz bakan bir kadın da değilim. Şöyle anlatayım. Frekanslar değişmiş olabilir tamamıyla, sevmediğinizi ve sevilmediğinizi hissedebilirsiniz ve bu nedenle başka birine gönlünüz kayabilir. Benzer duyguları yaşasaydım ben de başka birinden etkilenebilirdim ve birlikte olmak isteyebilirdim. Bu önceden düşündüğüm bir şeydir. O nedenle sizi suçladığımı ve yargıladığımı düşünmeyin. Bunun yanı sıra birlikteliğe isim koyulmaması güzel bir şey elbette. Ancak ortada ihanet olduğuna inanıyorum başta yazdığım sebeplerden dolayı.

Ancak beni düşündüren bir şey var. Diyorsunuz ki bana yardımcı olmaya çalışıyor. Yani destek olmak ve zor günlerinizde yalnız bırakmamak adına yanınızda olduğunu söylüyorsunuz. Bunun doğru bir düşünce olduğunu varsayalım. Eğer size destek olmak isteyen birisi olsaydı ortada (Belki öyledir, bayanı tanımıyorum ama anlattıklarınızdan böyle olmadığına inandım.) evliliğinizi kurtarmanız ve var olan sorunlarınıza çözüm bulmak amacıyla ya da bir birliktelik bitecekse bunu en az zararla atlatmanıza yarayacak fikirler üreterek size yardımcı olmak yoluna giderdi eskiden seni seviyordum ama artık yalnızca arkadaşız demek yerine... Bunu söylemesi gerekli bir şey değildi size olan duyguları bittiyse...

Siz zaten olmasını istediğiniz gibi düşünüyorsunuz ve algılıyorsunuz. Yorumlarımıza yaptığınız alıntılarda dahi yalnızca bir iki cümleye bakarak yorum yapıyorsunuz. Bütünü değil küçük parçaları görüyorsunuz. Aynı şekilde bayana bakış açınızda da, evliliğe, eşinize bakış açınızda da...

Hayatımız bir bütündür ve herkes kendi seçimlerini yaşar. Siz de seçimlerinizi yaşıyorsunuz. Odalarımız dört duvardan oluşur. Sizin kişisel odanız da öyle... Ancak yalnızca başınızı bir yere çevirmişsiniz. Diğer duvarları görmüyorsunuz. O nedenle biz size ne dersek diyelim kafanızı çevirip şöyle bir her yöne bakmayı denemedikçe size bir şeyleri anlatamayız.

Onun dışında hayat sizin hayatınız, evlilik sizin evliliğiniz... Bizi ilgilendirmez seçimleriniz. Ancak yaşadıklarınızdan ders almadığınız ve ne öğrenebileceğinizi düşünmekten kaçtığınız sürece aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamaktan kaçamazsınız. Bizim size yardım etmeye çalışmamız, fikirlerimizi paylaşma sebebimiz de farklı bakış açıları sunarak bütünü görmenize yardım etmeye çalışmak...

Yoksa direk aaa istemiyorsan boşan tabii, istediğin o kadınla da evlen deriz. Bir laf söylemek hiç zor bir şey değil.

Sevgilerimle.
Alt 21-01-2011, 05:29 PM   #37 (permalink)
Moderator

KusadasiComputer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,447
274 Mesajinıza toplam 927 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond repute

önce bir zihin temizleme telkini tavsiye ediyorum
sonra ic huzur icin bir telkin
sonra ozgüven icin telkin

Kendinizi rahatladınca her şeyi her yönü ile anne ve babanızla görüşün yalnız başınıza...

http://twitter.com/#!/kuscomputer (Tüm Bilgisayarla Sorularınızı Twitterdan Sorabilirsiniz. Ücretsiz bir Hizmettir)
KusadasiComputer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2011, 10:18 PM   #38 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

birde suçluluk ekleyin listeyeee..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2011, 02:33 PM   #39 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about

Fena bir durum Allah yardımcın olsun.aminnnn. beni de unutmim ALlah bana da ayarım etsin aminnn.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2011, 08:11 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eksik33 is an unknown quantity at this point

hiç iyi değilim evde duramıyorum canım hiç bişi yapmak istemiyo. yanlızlıktan hoşlanır oldum. onla olamamak zor geliyo duygularımın kontrolu elimde değilki..
eksik33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks