Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

Bugün bir cevabım var

Forum ve Tanışalım Bugün bir cevabım var Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba ben aranıza dün katıldım fakat nice zamandır arayıştaydım . Sosyal fobiyle ilgili terapiler, videolar ne olsa kabulümdü. Birşeyler olmalı birşeyler bulmalıyım diyordum derdime ilaç. Bu site resmen ilaç diyebilirim şimdiden. Bi kere hedefin bilinç altı olması nokta atışı sağlamış. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

Bugün bir cevabım var

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-02-2010, 11:46 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 28
4 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perfectimpossible is an unknown quantity at this point
Red face Bugün bir cevabım var

Merhaba ben aranıza dün katıldım fakat nice zamandır arayıştaydım . Sosyal fobiyle ilgili terapiler, videolar ne olsa kabulümdü. Birşeyler olmalı birşeyler bulmalıyım diyordum derdime ilaç. Bu site resmen ilaç diyebilirim şimdiden. Bi kere hedefin bilinç altı olması nokta atışı sağlamış.
Derdim ne mi? Sosyal manada korkularım vardı ; başkalarının yanında telefonda konuşmak, kalabalık bir ortamda ve çok da tanımadığım insanların içinde konuşmak zorunda kalmak, derste hocanın beni aniden kaldırması(bu özellikle yüreğimi çok hoplatırdı, ama ben çoğunlukla başarılı bir öğrenciydim ve anadolu lisesinden ikincilikle mezun oldum). Ortaokulda gittiğim psikiatris sosyal fobi tanısı koymuştu. Ama bunların yanında çok dışa dönük bir kişiliğim var yeni insanlarla tanışmaktan, yeni yerlere gitmekten çok hoşlanırım, arkadaşlarımla hemen herşeyimi paylaşırım ailevi olmamak kaydıyla ve bu sosyal fobi dışında. Ama tezatlık var hem içe dönük değilim, genel anlamda neşeliliyim ve sorunlarımı çok abartmam, bunların hepsinin daha ii günler için olduğunu düşünürüm. kalbalıktan hoşlanırım, eğlenmekten vs. Peki ama sosyal fobi ne alaka ozaman bu ne zıtlık die düşünürdüm hep. Az önce forumun sayfalarını dolaşırken şöyle bir şey gördüm; Düşüncelerini hislerinizi kağıda dökün. Sorununuz düşündüğünüzden çok farklı bişey çıkacaktır diyordu. Uyguladım bunu evet sorunumu buldum sanırım. Ben sevdim ve sevildiğim insanlar içinde olmaktan hoşlanıyorum ve bu tanıma uymayan insanların içinde rahat ve mutlu olamıorum. Böyle bir ortama maruz kalmak istemiorum, kalıncada afakanlar basıo ve bastıkça daha çok boğuluorum ben nie diğerleri gibi normal hissedemiom diye. Evet ben ortam adamıyım, ortamına göre sevecen, neşel, enerji dağıtan, ortamına göre sessiz, sıkılgan , çekingen. Farklı kişilikleri taşıorum ama kesinlikle ikincisini tercih etmem istemediğim ortamlarım , konuşmasından , hareketlerinden hoşlanmadığım kişilerle olmak istemiorum . Az önce bunu çok net anladım. Sevmek ve sevilmek tek istediğim ortamda bu varsa sonuna kadar varım yoksa ben die birşey yok zaten ortada. Bu sosyal fobi mi bilmiorum. İkinci keşfettiğim şey ise birşeyleri karşımdaki bana yap dedi, die ben o şeyi yapamk istemiorum. Hoca mesela anlatmaya kaldırıo kalk kızım anlat dio dielim bu bana ters ben zaten istediğimde ve uygun olduğumda anlatcağım. Oooo bu rahatlık kimde var diyebilirsiniz. Bende hep dedim bu zamana kadar. Hiç sevmediğim bir işte hiç sevmediğim insanların ortasında çalıştım uzun bi süre . Sonuçta herkes işinden çevresinden mutlu olacak değildi ya, ve ben çalışmak zorundaydım bi işe girmiştim ve sırf sevmiorum die bırakamazdım sorumluluk ağır basıo. Ama sonrasında daha kötü oldum biliomusunuz. Kimseyle konuşmak istemiodum , hiç bir şey yapmak istemiodum, kurulu bir düzende iyi kötü yaşıyodum işte hepsi o kadar.. İşten yüksek lisans için 2 günlüğüne de olsa ayrıldığımda o kadar mutlu oluyodum ki. Evet sevmediğim bir yerde nefes alamıorum ve istemediğim işlerin yaptırılmasından nefret ediorum. Bugün bunu iyice anlamış oldum kendi kendime yaptığım söyleşiden. Merak ediorum benim gibi olan var mı ? Ve bilen var mı bu sosyal fobi mi? Yoksa sadece özgür bir şekilde yaşamayı istemek mi?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

perfectimpossible isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2010, 12:01 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,802
254 Mesajinıza toplam 1,455 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the rough
Standart Cevap: Bugün bir cevabım var

Hoşgeldin perfectimpossible Bunun sosyal fobi olup olmadığını bilemiyorum, bu konuda daha bilgili olan arkadaşlar yardımcı olacaktır ama yazının birçok yerinde beni anlatıyormuşsun hissine kapıldım. Beni de çok zorlayan bir şeydir sevgi hissinin olmadığı bir ortamda bulunmak, nasıl davranacağımı, ne söyleyeceğimi bilemem, karnıma ağrı girer veya espirilerle geçiştirmeye çalışırım, hayatımın diğer alanlarına göre çok içime kapanırım. Beni tanıdıktan ve ortada sevgiye dayalı bir ilişki olduktan sonra insanlar "Ben senden korkuyordum", "Çok ciddi duruyordun" diyorlar tanışmadan önceki ben hakkında. Halbuki tanışıklığım olan insanlarla ve kendimi rahat hissedebilmem için karşılıklı sevgi olduğunda fazla bile cıvık olabiliyorum Üniversitenin ilk senesi bu rahatsızlık hissiyle geçti diyebilirim, şimdi 3.sınıfım ve çekirdek arkadaş çevrem sayesinde çok çok rahatım artık. Okula karın ağrısıyla gitmekten bıkmıştım zira Bu konuda olumlamalar okumanı ve her gün tekrarlamanı öneririm, bana çok faydası oldu. Sevgiler
zynp0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2010, 12:13 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Hoşbulduk Zeynep. Olumlamalardan kastın ne ? Daha çok yeniyim burda.
perfectimpossible isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2010, 09:18 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold

Hoşgeldiiiiinnnnnnnnnn. Olumlamaya örnek vereyim forumdan:

Mutluluğum gülüşümde yansıyor.
Kendimi ve hayatımı seviyorum.
Sevimli kişiliğim bulaşıcı.
Başkalarına karşı her zaman kibar ve yardımseverim.
Depresyondan şimdi kurtuluyorsun.
Yataktan neşe ve coşkulu bir heyecanla fırlıyorum.
Her yeni güne neşe ve sevinçle başlıyorum.
Her yeni günün başında mutlu olmayı seçiyorum.
Çocukça bir neşeyle kendime kahkahalarla gülüyorum.
Mizah anlayışım etrafımdaki herkese bulaşıyor.
Mutluluğumun sürekliliği bana daha çok mutluluk getiriyor.
Neşem hayatımayeni nimetleri getiriyor.
Mutluluğum içimden geliyor.
Sen hayatında neşe ve sevinci çekiyorsun.
Gülümse,mutlu ol!
hayatımı tutkuyla yaşıyorum.
Sağlık ve mutluluğu seçiyorum.
Hayat eğlenceli.
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2010, 05:34 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Bu linkte varmış olumlamalar: http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/372702-ben-benim-olumlamalari.html

Bookmarks